Personeel Personeel Personeel -ooooo- Waar zie je zo veel resultaat van je werk? DANKU Coördinator Kunststoffen M/V allround M.T.S.-er 1MARWIJK Partners Robert-Fleurx Stichting Verpleegkundig manager (m/v Padox Kunststoffen BV van ofn housi VANSCHIE WERKPLAATSCHEF (MA/) ZATERDAG 2 FEBRUARI 2002 916 Wij zijn op zoek naar een enthousiaste Liefst werktuigbouw met enkele jaren ervaring in het bedrijfsleven. Wij bieden je een uitdagende en afwisselende functie in een dynamisch bedrijf. Je gaat werken als algemeen werkvoorbereider. Dat houdt bij ons in: Je calculeert, je ondersteunt ons computer netwerk, je helpt met ons kwaliteitssysteem, je tekent en je beheert onze website. Je spreekt Engels en Duits en misschien wel Frans. Wij werken volgens ISO 9002. Je leeftijd ligt tussen de 22 en de 30 jaar en je woont hier in de regio. Wat doen wij? Wij passen auto's aan voor gehandicapten. Mensen met een beperking die zelf willen rijden of mensen in een rolstoel die moeten worden gereden. Wat daar bij komt kijken willen we je graag laten zien. Surf naar onze site www.biermanab.nl of bel mij voor een afspraak. Aanpassingsbedrijf Bierman Erik Henneken J. v. Beierenweg 31, 2215 KT Voorhout. 0252 - 210611 of na 19.00 uur 06-53141738 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Van Marwijk Partners is een middelgroot bedrijf in financiële dienstverlening waarin de advisering op gebieden als verzekeringen, hypotheken en pensioenen centraal staat. Professionaliteit en vakkundigheid staan bij ons hoog in het vaandel. Tevens is een dosis enthousiasme en gezelligheid onontbeerlijk binnen ons bedrijf waar wij momenteel met 8 personen werkzaam zijn. Wij zijn ter uitbreiding van ons team op zoek naar een: TELEFONISTE/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v (fulltime) Tot jouw werkzaamheden behoren o.a.: bedienen telefooncentrale lichte administratieve werkzaamheden postverwerking archivering ondersteuning binnendienst Ben jij: in voor een nieuwe uitdaging? Schrijf dan naar onderstaand adres! Wij bieden voor deze functie een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een goede en gezellige sfeer. Richt je brief aan: Van Marwijk Partners t.a.v. J. van Marwijk, Burggravenlaan 1, 2313 HM Leiden Veursestraatweg 18 5, 2264 EG Leidschendam. tel. 070 -444 10 00 De Robert-Fleury Stichting biedt eigentijdse en deskundige zorg aan mensen met psychiatrische problemen. Met de inzet van 900 professionele medewerkers. Gericht op ieders optimaal functioneren in de maatschappij, met respect voor iedere cliënt Als Algemeen psychiatrisch Ziekenhuis heeft de Robert-Fleury Stichting locaties in Leidschendam, Zoetermeer en Gouda. Vanuit deze locaties wordt korter en langer durende psychiatrische zorg geboden aan volwassenen en ouderen. De behandelingen zijn poliklinisch, in deeltijd en klinisch. Tot de verzorgingsgebieden be horen de Haagse Randgemeenten, Zoetermeer en de regio Midden- Holland. In Leidschendam wordt landelijk bovendien specialistische zorg geboden aan mensen met ernstige eetstoornissen, mensen met niet- aangeboren hersenletsel en dove psychiatrische cliënten. De Robert- Fleury Stichting is erkend als landehjk kennis- en behandel centrum voor eetstoornissen en heeft de A-opleiding tot psychiater. Zorg op maat, continuïteit van zorg en maatschappelijke integratie zijn de uitgangspunten. Dankzij een innovatieve en ambitieuze aanpak heeft dit in vijf jaar geresulteerd in een opvallende verschuiving naar meer ambulant werken binnen het zorgaanbod. Het aandeel klinische behandelingen is met eenderde afgenomen, terwijl de behandelin gen in deeltijd zijn verdubbeld en de poliklinische behandelingen zelfs zijn verviervoudigd. Managen van veranderingen en innovaties een uitdaging Dan is de functie van: in de behandelsector volwassenen te Leidschendam de nieuwe uitdaging voor jou. Wat verwachten wij: - een collega die leiding kan geven aan een team van circa 25 ver pleegkundigen, dat verantwoordelijk is voor de uitvoering van de klinische zorg. Het team beschikt over een capaciteit van 30 bed den, verdeeld over een gesloten (12) en een open setting (18) en streeft naar een minimale opnameduur; -je bent verantwoordelijk voor de kwaliteit en de kosten van het verpleegproces en voor de afstemming met andere teams. Je beschikt over een budget en geeft uitvoering aan het personeels beleid. Als lid van het managementteam van de locatie adviseer je het locatiemanagement; - je kunt medewerkers enthousiast maken en houden. Je hecht belang aan hun werkomstandigheden en je bent in staat de kwa liteit van hun werk te onderhouden en te verbeteren; - je kunt coachend leidinggeven en hebt een scherp oog voor de doelmatigheid van bedrijfsmatige en verpleegkundige processen; -je bent gericht op samenwerking en kunt uit de voeten met pro jectmanagement; -je voelt je thuis in een veranderende omgeving, waarin je te maken krijgt met nieuwbouw. De eisen die dit alles stelt aan vaardigheid en kennis sluiten aan bij een opleiding op HBO-niveau. Wat kan je van ons verwachten: Een managementteam dat bouwt aan de verbetering van de zorgverlening volgens moderne concepten. Interne en externe opleidingen en coaching die passen bij persoonlijke ontwikkeling en organisatieontwikkeling. Verder: moderne arbeidsvoorwaarden en een salaris conform de CAO-GGZ van maximaal 41.394,63 91.225.70) bruto per jaar. Vragen over de functie: Neem contact op met de heer P. Ridderbos, locatiemanager, 070 - 444 13 00. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief met CV voor 18 februari a.s. richten aan de Robert Fleury Stichting t.a.v. de heer L. Seegers, personeelsconsulent. Postbus 422, 2260 AK Leidschendam, onder vermelding van vacaturenummer 2002008L2. Internet: www.robertfleury.nl, e-mail: lseegers@robertfleury.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op pnjs gesteld. Het Nationaal Reumafonds bestaat 75 jaar. Dat is ook 75 jaar steun van hulpvaardige mensen. Mensen die geld geven, collecteren of anders zins ons werk steunen. Namens anderhalf miljoen 7 "DANK!!!". Reuma is een ziekte met beperkingen, pijn en onzekerheid. En is nog altijd niet te genezen. Blijf het Nationaal Reumafonds helpen. Nationaal Reumafonds Voor vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 (22 cm) Wij zijn een producent van kwalitatief hoogwaardige ramen, deuren en kozijnen. I.v.m. sterke groeimogelijkheden zijn wij per direct op zoek naar een Bent U iemand die: zeer sociaal en enthousiast is organisatietalent heeft over grote communicatieve vaardigheden beschikt graag anderen motiveert en aanstuurt dan zijn wij op zoek naar U. U onderhoudt als coördinator de contacten tussen de buitendienst, de klant, de afdeling calculatie/werkvoorbereiding, de leveranciers, de productie en montage. U bent de spin in het web die informatie doorspeelt aan de juiste partij en altijd van alle ontwikkelingen op de hoogte blijft. U bent in grote mate zelfstandig bij de uitvoering van uw taken. U valt direct onder het Hoofd Kunststoffen die voor ongeveer 50% van zijn tijd buiten de deur is voor het plegen van acquisitie. Vereisten: Ervaring met calculatie- en werkvoorbereidingsprogramma's Bouwkundige kennis m.b.t. kozijnaansluitingen en details MBO- niveau en/of ruime ervaring is een pré Ervaring in de kunststof kozijnindustrie (pré) Deze functie biedt veel perspectieven en doorgroeimogelijkheden voor in de toekomst. Lijkt het U een uitdaging om uw grenzen te verleggen en wilt U groeien in een leidinggevende baan binnen een leuk team van medewerkers die over veel vakkennis beschikken? Stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief voorzien van cv naar Padox Kunststoffen BV, Postbus 412360 AA Warmond t.a.v. mw R. Parera onder vermelding van Ref. PK204. -0000-00- n i Mmmtonty - MjJtfii/fZdJtcn bednpMnmiiï he httftlculing Parmentierweg 49, 2316 ZV Leiden Wij willen onze kantoorbezetting graag versterken met een administratief medewerker met goede contactuele eigenschappen, die zelfstandig kan «erken. Zijn/haar taak betreft de verzorging van de financiële administratie en salarisadmini stratie van diverse cliënten, alsmede het onderhouden van contacten met de cliënten. Uiteraard worden genoemde werkzaamheden verricht met behulp van computerappara tuur. Het gevraagde opleidingsniveau is MEAO/PD. Nadere informatie vindt u op onze website: www.vanderhorst-accountant.nl Schriftelijke sollicitaties met CV kunt u richten aan de heer H.C. van der Horst AA. Postbus 2024. 2301 CA Leiden, tel. 071 - 5121462. AUTOBEDRIJF fiazerswourte Wij zoeken op korte termijn een dynamische, representatieve en stressbestendige Taken: - Leiding geven/samenwerken met werkplaatsmedewerkers - Inkoop- en verkoop van onderdelen - Op een commercieel verantwoorde manier zorgen voor tevreden klanten Profiel: - In het bezit van diploma eerste monteur motorvoertuigen-/ APK/Vakbekwaamheid - Bij voorkeur woonachtig in de regio - Flexibele, loyale, maar vooral vriendelijke instelling met een sterk commercieel gevoel - Enkele jaren ervaring als werkplaatschef Schriftelijke sollicitaties aan: Autobedrijf van Schie Rijndijk 296, 2394 CG Hazerswoude Rijndijk t.a.v. dhr. C.W.M. van Schie De Stichting Leidse Studentenhuisvesting (SLS) heeft ca. 5500 verhuureenheden in eigendom en beheer. Ongeveer 1200 wooneenheden bevinden zich in monumentale panden in de historische binnenstad. Voor studenten uit binnen- en buitenland en voor jongeren is de SLS de grootste aanbieder van woonruimte in Leiden en omgeving. Bij de SLS werken 54 mede werkers. De SLS is een open en innovatieve organisatie die nieuwe kansen zoekt voor haar huidige en nieuwe klantengroepen. Daarbij staat voor de SLS haar maatschappelijke verantwoordelijkheid als woningcorporatie centraal. Binnen de SLS verricht de afdeling Wonen alle werkzaamheden voor het verhuren van de woningen en de daarbij behorende serviceverlening aan de klanten. Op de afdeling werken twintig medewerkers. Stichting Leidse Studentenhuisvesting Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een nieuwe collega in de functie van: Allround Medewerker Verhuur en Bemiddeling m/v (32 uur) die Werkzaamheden informatie verstrekt over huur, huurincasso, huursubsidie, servicekosten en bijzondere verhuur; berekeningen maakt van financiële consequenties van huuraanpassingen en strategisch voorraadbeheer en deze verwerkt in het bedrijfssysteem; huursubsidieberekeningen maakt en verwerkt in het bedrijfssysteem; klantencontacten onderhoudt; deelneemt aan werk- en projectgroepen; huurovereenkomsten sluit en opzeggingen verwerkt; correspondentie voert met betrekking tot de afdelingstakel registratie van gegevens van klanten verwerkt; overige administratie voert die betrekking heeft op de activiteiten van de afdeling. Profiel Opleidingsniveau administratieve basisopleiding op minimaalMBO; Goede kennis van automatiseringspakketten Word, Outlook en Excel; Zeer goede communicatieve vaardigheden; Ervaring in de volkshuisvesting is een pre; Bereid om af en toe op afwijkende tijden op verschillende locaties te werken; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Accuraat, flexibel en stressbestendig; Zelfstandig werkend maar ook teamplayer. Aanbod Het salaris voor de functie bedraagt in aanvang maximaal 2.346.I (f 5.170,-) bruto per maand met een uitloop tot 2.574,30 (f 5.673, bruto per maand bij een werkweek van 36 uur. Voor deze afdeling zijn wij tevens op zoek naar een nieuwe collega de functie van: Medewerker Servicekosten m/v (36 uur) die verantwoordelijk is voor het gehele traject van voorschotbepalin kostenregistratie en afrekenen van servicekosten (energie, schoonmaak, huurdersonderhoud, belastingen e-d.) Werkzaamheden Jaarlijks afrekeningen opstellen en verzenden; Jaarlijks voorschotten vaststellen; Registreren en bewaken van kosten; Boeken en terugbetalen afrekeningen; Overleg met studentbeheerders en huurders; Contact met leveranciers, gemeente en huurcommissie; Assistentie bij huurincasso. Profiel Opleidingsniveau HEAO/MBA; Kennis van automatiseringspakketten Word, Outlook en vergaande ervaring met Excel; Boekhoudkundig inzicht; Ervaring in de volkshuisvesting is een pre L Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Accuraat, flexibel, en stressbestendig; Zelfstandig werkend maar ook teamplayer. Aanbod Het salaris voor de functie bedraagt in aanvang maximaal 2.346.Q (f 5.170,-) bruto per maand met een uitloop tot 2,574,30 (f 5.673,- bruto per maand. De SLS biedt een prettige, informele werksfeer binnen een organisa) die volop in beweging is. Aan medewerkers wordt daarbij ruimschoo de gelegenheid geboden zich verder te ontwikkelen. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor personeel in; dienst van woningcorporaties. De SLS biedt uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals opleidingsmogelijkheden, spaarloonregelingen, pc-privé en de mogelijkheid tot kinderopvang. De SLS kent een 36-urige werkweek. Het kantoor is op vrijdagmidda gesloten. Reacties Inlichtingen met betrekking tot de functies kunnen worden ingewonn bij de heer W. Bots, hoofd van de afdeling Wonen of de heer B. van i Lageweg, coördinator afdeling Verhuur en Bemiddeling, telefoon 07" 5161718 of per mail b.vdlaoewea@sls.nl. Sollicitatie kunt u binnen dagen na plaatsing richten aan: Stichting Leidse Studentenhuisvesti Postbus 11275, 2301 EG Leiden, o.v.v .'sollicitatie' op de enveloppe: per e-mail aan eerder genoemd adres. Manager planning en persone Regio Amsterdam Als manager planning personeel bij BouwFk - onderdeel van de Randstadgroep - ben je de van de vestiging. Je bent verantwoordelijk voc de intake en begeleiding van de BouwFlex- werknemers en werkt daarnaast aan de relat» met de opdrachtgevers. Het succes van de vestiging is daarmee grotendeels afhankelijk \l jouw goede sociale vaardigheden. Voor de we nemers ben je de motiverende coach, die ervo zorgt dat ze op de juiste plaats terechtkomer en ook in de toekomst goed inzetbaar zijn. Jij houdt functioneringsgesprekken en zoekt samen met de werknemer naar de scholings mogelijkheden die passen bij zijn of haar ambl en mogelijkheden. Je kunt alles vertellen over de veiligheidsregelingen en - certificering. In deze functie bouw je aan een goede zake) relatie en toon je commercieel inzicht en een resultaatgerichte instelling. Heb je affiniteit m de bouwwereld en bezit je de juiste sociale er leidinggevende kwaliteiten? Dan vind je bij BouwFlex een uitdagende baan binnen een team, met veel verantwoordelijkheden en doorgroeimogelijkheden. Stuur je brief naar BouwFlex t.a.v. de heer T.Jamoël, Mercatorpl 1057 BX Amsterdam, of mail je c.v. naar tim.jamoel@nl.randstad.com. Wil je eerst me informatie? Bel dan (020) 607 75 55of kijk op www.bouwflex.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 38