Personeel Personeel Personeel Coördinator Uitvoering "Kom jij ons team versterken: JWHifl Eerste medewerker vastgoedinformatie Planner m/v Vliko BV De Brittenburg zakelijk - enthousiast - accuraat Medewerker administratie (m/v fulltime/parttime Robert-Fleury 1 Stichting ZATERDAG 2 FEBRUARI 2002 De Vos Boeken BOEKHANDEL DEVOS ZER NIKE DREEF 11 2333 CK LEIDEN ZOEKT MET SPOED PARTTIMER (M/V) voor een leuke, zelfstandige baan. 3 dagen 19 uur per week. - U werkt in onze winkel in de Hogeschool Leiden; - U verkoopt studieboeken, readers en kantoorartikelen aan studenten; - U werkt samen met een andere werkneemster. - Uw werktijden zijn: woe 9-15, don 9-15 en 17-19. vrij 9-14 - Hiernaast zorgt u voor een gezellige en dienstverlenende sfeer in de winkel; - Uw salaris is conform de CAO voor de boekhandel; - Tijdens de schoolvakanties bent u vrij m.u.v. (een gedeelte van) de zomervakantie. U kunt uw handgeschreven sollicitatie voor 1 maart 2002 sturen naar ons kantoor: Meloenstraat 153.2564 TG Den Haag. Voor inlichtingen kunt u bellen met: Tineke de Vos. 06 -22423536. Ben jij die enthousiaste, flexibele (bij voorkeur gediplomeerde) DOKTERSASSISTENTE die wij zoeken? Beschik jij over goede communicatieve vaardigheden, dan is deze baan iets voor jou! Wij zoeken een ASSISTENTE voor 20 uur per week in een dynamische huisartsenpraktijk met 2 artsen en 1 assistente om samen goede zorg te verlenen. Voor meer informatie: tel. 071-5767407 (Yvonne Kloek, assistente) Sollicitaties kun je richten aan: A. J. C. M. Hammerstein/ A. A. C. M. Meskers-van Geel Robijnstraat 2b 2332 KE Leiden Tandtechniech Laboratorium J. de Jong 3V vraagt een: Parttime Chauffeur mIv Voor twee dagen, te weten: de donderdag en vrijdag. Werktijden: donderdag van 9.00 tot 11.3O uur en van 13.00 tot 15.30 uur vrijdag van 9.00 tot 11.30 uur en van 12.30 tot 15.00 uur De werkzaamheden bestaan uit het bezorgen en ophalen van werkstukken bij Tandartsen in Leiden en omgeving. Bekendheid van Leiden en omgeving is een aanbeveling! Vereiste: Representatief en in het bezit van rijbewijs 3. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Tandtechnisch Laboratorium J. de Jong 3V, t.a.v. de Directie, Haven 17, 2312 MO Leiden. Telefoonnummer: 071-5225577. Vliko BV is een bedrijf wat zich bezighoudt met de inzameling en verwerking van afval- en rest stoffen van overheden, bedrijven en particulieren. Hierbij wordt gebruik gemaakt van ruim 30 vrachtwagens. Wij zijn op zoek naar een: De planner verzorgt de dagelijkse planning van de diverse containerauto's en is verantwoordelijk voor 40 chauffeurs en bijrijders. De uitvoering geschiedt volledig geautomatiseerd. Na een ge degen inwerkperiode worden de werkzaamhe den verricht in ploegendienst. Functievereisten: - enige ervaring in logistieke dienstverlening - bekendheid in de Leidse regio en omstreken - ervaring met computers - goede contactuele eigenschappen Geboden wordt een passende salariëring, overige goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een in formele en praktische werksfeer. Mondelinge dan wel schriftelijke reakties te rich ten aan: Dhr. H. J. Koen Achthovenerweg 17B 2351 AX Leiderdorp tel. 071-5892900 e-mail h.jrkren@vlik<?,n| website www.vliko.nl woningbouwvereniging Woningbouwvereniging De Brittenburg in Katwijk is een actieve en ondernemende corporatie die met veel enthousiasme inspeelt op nieuwe ontwikkelingen in de volkshuisvesting. Door het verbeteren van de woonkwaliteit en een meer marktconform dienstenpakket wil zij haar doelstellingen realiseren. Hieraan werken 32 medewerkers op gemotiveerde wijze mee. Bij De Brittenburg komt de klant van rechts! Vanwege interne doorstroming van de huidige medewerker komt per 1 februari 2002 de functie vacant van een energieke en creatieve U werkt zelfstandig en direct onder leiding van de manager Technische Zaken Functie-inhoud: U bent eindverantwoordelijk voor de werkvoorbereiding en het plannen van het mutatie- en precyclisch onderhoud en de reparatieverzoeken van de eigen dienst en derden: het houden van dagelijks toezicht op de uitvoering door eigen dienst en derden; de afwikkeling van de betreffende facturen en de verwerking van de werkbonnen. weekstaten en materiaalstaten; de inkoop en het beheer van technisch materiaal en materieel, het verwerken van het bedrijfsafval en het beheer van de bedrijfsvoertuigen. U bent mede verantwoordelijk voor: selectie aannemers, afwikkelen en schadeclaims, facturering aan huurder: ZAVs. geriefverbeteringen, ontruimingen, gehandicaptenaanpassingen: (meerjaren)onderhoudsbegroting en managementinformatie; opzet en beheer van de woningcartotheek. U: heeft aantoonbare ervaring in bovengenoemde werkzaamheden bji voorkeur opgedaan in de bouwsector; bent contactueel en communicatief zeer vaardig; bent enthousiast en accuraat en in het bezit van een diploma op MTS-niveau; heeft ervaring met Word en Excel en de administratieve verwerking van de onderhoudsadministratie. Wij: bieden u een zelfstandige, afwisselende functie binnen een enthousiast team. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maand, PC-privé project en fietsenplan, zijn uitstekend en conform de C.A.O. voor woningcorporaties Het salaris voor een ervaren coördinator ligt tussen 2.244,85 en 2.787.57 bruto per maand (schaal 9). op termijn is uitloop mogelijk naar maximaal 2.995,86 bruto per maand (schaal 10). Reacties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 13 februari 2002 richten aan mevrouw M. C. E. Holkamp, directeur van Woningbouw vereniging De Brittenburg, Postbus 3061,2220 CB Katwijk. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer mg. E. van der Wilk. manager Technische Zaken, telefoonnummer (071) 4093000. Uw reactie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Een assessment test maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Defensie Pijpleiding Organisatie (DPO), onderdeel van de Koninklijke Luchtmacht, beheert en exploiteert een in Nederland gelegen ondergronds pijpleidingsysteem voor transport van aardolieproducten. Denk daarbij aan activiteiten als inname, opslag en verpomping van deze producten vanuit zes brandstoffendepots, verspreid over het land. Aan dit bedrijf zijn circa 130 personen verbonden. De DPO opereert vanuit zeven vestigingen: het hoofdkantoor in Noordwijk en de zojuist genoemde depots. Voor de taakgroep Vastgoedinformatie van de PVE Programma's, Projecten Vast goed in Noordwijk zoeken we nu een meao'er (v/m) voor de functie van In deze functie voer je het juridisch-administratief beheer van het pijpleidingstelsel door het beheren en verwerken van mutaties in de kadastrale registratie met behulp van een AKR-module binnen het Geografisch Informatie Systeem (GIS) DPO. Je verleent ondersteuning bij pijpleidingprojecten door het uitwerken van de actuele kadastrale situatie en het vaststellen van de bijbehorende contractuele rechten en plichten. Daarnaast lever je een bijdrage aan het veiligstellen van gevestigde zakelijke rechten bij landinrichtingsprojecten en onteigeningen. Je taak omvat ook de archivering van de diverse contracten en vergunningen en de daarover gevoerde correspondentie. Tenslotte zorg je dat na afronding van de projecten de nieuwe situatie administratief wordt verwerkt en assisteer je in voorkomende gevallen de medewerker Vastgoed informatie bij het behandelen van KLIC-meldingen en kabel- en leidingaanvragen. Je bent in het bezit van het diploma meao EJ of een gelijkwaardige opleiding met ervaring op het genoemde vakgebied. Belangrijk is bovendien dat je affiniteit hebt met AKR. Heb je verder een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands én heb je cursussen op het gebied van tekstverwerking en bestands beheer gevolgd (of wil je dat), dan zien we je sollicitatiebrief graag tegemoet. We bieden je een afwisselende en uitdagende baan waarin je zeer zelfstandig te werk kunt gaan. Afhankelijk van je kennis en ervaring bedraagt het bruto jaarsalaris maximaal 31.200,- (schaal 7 BBAD), op basis van een 38-urige werkweek. Reken bovendien op 8% vakantietoeslag, minimaal 23 vakantiedagen en de mogelijkheid tot flexwerken: van 36 tot 40 uur per week. Voor meer informatie over deze functie en de organisatie kun je terecht bij de heer ing. E.A. van 't Hof, hoofd PVE Programma's, Projecten Vastgoed, (071) 364 23 04. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij mevrouw A.M. van Roon- van der Meer, senior Personeel Organisatie, (071) 364 24 27. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Luchtmacht naar het in dienst nemen van meer vrouwen. Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minderheids groep en gehandicapten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Je sollicitatiebrief met uitgebreid c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar de product groep Personeel Organisatie van de Defensie Pijpleiding Organisatie, postbus 73, 2200 AB Noordwijk. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Surf voor de meest recente vacatures bij Defensie naar www.defensie.nl/werkenbij LUCHTMACHT BURGERPERSONEEL In hel midden van de Randstad is L.I.A.M. al meer dan dertig jaar een vooraanstaand automobielbedrijf. Niet in het minst door de strategische ligging van onze vijf vestigingen in liet hart van bedrijvig Nederland. Voor onze vestiging In Leiden zijn wij op zoek naar: Functie: Controleren, hoeken en betaalbaar stellen van inkoopfat Onderhouden van interne- en externe contracten betreffe inkoopfacturen. Onderhouden van het openstaande posten bestand in kooi facturen. Bewerken en bewaken van diverse grootboekrekeningen. De juiste kandidaat.... MEAO, IIAVO of PD boekhouden niveau. kennis van en ervaring met PC's en programma's, o.a I Accuraat, goede contactuele eigenschappen. Teamgeest. Wij bieden: Naast een aantrekkelijke baan, een hoge mate van zelfstuni heid, uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaard Een prettige, informele werkomgeving in een succesvol bed Interesse? Reageer snel! Stuur een kort briefje met CV naar: B.V. L.I.A.M., t.a.v. afdeling personeelszaken, postbus 25, 2300 AA Leiden. Voor meer informatie kunt u in de ochtenduren bellen met Mevrouw E. van Dam, tel. (071) 576 93 03 Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam, tel. 070 -444 10 00 De Robert-Fleury Stichting biedt eigentijdse en deskundige zorg aan mensen met psychiatrische problemen. Met de inzet van 900 professionele medewerkers. Gericht op ieders optimaal functioneren in de maatschappij, met respect voor iedere cliënt. Als Algemeen psychiatrisch Ziekenhuis heeft de Robert-Fleury Stichting locaties in Leidschendam, Zoetermeer en Gouda. Vanuit deze locaties wordt korter en langer durende psychiatrische zorg geboden aan volwassenen en ouderen. De behandelingen zijn poliklinisch, in deeltijd en klinisch. Tot de verzorgingsgebieden be horen de Haagse Randgemeenten, Zoetermeer en de regio Midden- Holland. In Leidschendam wordt landelijk bovendien specialistische zorg geboden aan mensen met ernstige eetstoornissen, mensen met niet- aangeboren hersenletsel en dove psychiatrische cliënten. De Robert- Fleury Stichting is erkend als landelijk kennis- en behandel centrum voor eetstoornissen en heeft de A-opleiding tot psychiater. Zorg op maat, continuïteit van zorg en maatschappelijke integratie zijn de uitgangspunten. Dankzij een innovatieve en ambitieuze aanpak heeft dit in vijf jaar geresulteerd in een opvallende verschuiving naar meer ambulant werken binnen het zorgaanbod. Het aandeel klinische behandelingen is met eenderde afgenomen, terwijl de behandelin gen in deeltijd zijn verdubbeld en de poliklinische behandelingen zelfs zijn verviervoudigd. I Locatie Zoetermeer Binnen de Robert-Fleury Stichting vormt de Multi Functionele Eenheid (MFE) te Zoetermeer een kleinschalige voorziening in een grote moderne stad. De locatie kent een prettige en informele sfeer. Samenwerking in de patiëntenzorg staat centraal. De MFE is nog in ontwikkeling, dus uitbreiding van de functie is mogelijk. De accommodatie is nagenoeg nieuw en is centraal gelegen. De MFE ligt dichtbij een NS station en heeft een goede verbinding middels de intercity met Den Haag en Utrecht. De Multi Functionele Eenheid (MFE) te Zoetermeer werkt met een elektronisch patiëntendossier en is wat betreft de automatisering en informatisering goed toegerust. Interne- en externe scholing heeft veel aandacht en is een belangrijk instrument om de medewerkers goed toe te rusten voor hun (behandel)taken in een sterk veran derende omgeving. De MFE kent twee taakgroepen behandelhuis en één taakgroep kliniek. De taakgroep behandelhuis is multidisci plinair samengesteld terwijl de taakgroep kliniek uit verpleegkundi gen bestaat. p Wil jij zorgen voor anderen maar ook voor jezelf? Voel jij je thuis in een informele, jonge organisatie waar jouw pro fessionele ideeën welkom zijn? Tussen enthousiaste collega's die net als jij hart hebben voor de psychiatrische zorg? Waar samenwerken de sleutel is naar goede zorg bieden? Kom dan ook bij ons werken! - Wie zoeken wij? Verpleegkundigen, Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundigen en een Arts-assistent Wat bieden wij jou? Een uitdagende functie Als verpleegkundige ga je werken op een opname-afdeling voor acute psychiatrie in Zoetermeer waar volwassen cliënten doorgaans- kort verblijven. Je krijgt te maken met veel verschillende mensen met diverse ziektebeelden. In korte tijd zie je duidelijk effecten van de behandeling en verpleging wat je zeker voldoening zal geven. Je werkt samen in een hecht team dat zich inzet voor de professionele zorg rond het verblijf van de cliënt in ons ziekenhui^ naast het psychiatrische behandelprogramma. Als SPV'er en arts-assistent werkje in een multidisciplinair behandelteam en ben je betrokken bij de behandeling van klinische, deeltijd en poliklinische patiënten. Dit vragen wij van jou: Je competenties - je bent enthousiast, flexibel en je voelt je betrokken bij je cliënten en bij de collega's binnen en buiten je beroepsgroep; -je hebt een duidelijke visie op zorg en je bent in staat om deze visie uit te dragen in het behandelteam; - je doet je werk goed, zowel zelfstandig als in teamverband; - je weet van aanpakken en je staat voor je taak. I Arbeidsvoorwaarden? Je arbeidsvoorwaarden zijn ronduit goed Je salaris is gebaseerd op de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Je ontvangt een vaste eindejaarsuitkering. Je pensioen is onderge bracht bij een uitstekend pensioenfonds, het PGGM. Je arbeids voorwaarden kunnen we afstemmen op jouw persoonlijke wensen. Ook kun je deelnemen aan onze spaarloonregeling en collectieve ziektekostenregeling en andere collectieve regelingen. Tevens bieden wij een goede kinderopvangregeling. Tenslotte bieden we - je mogelijkheden tot scholing en persoonlijke ontwikkeling. Heb je belangstelling? Bel of schrijf ons! Voor de functie SPV'er of arts-assistent: Carla Lasonder, taakgroep coördinator, telefoon 079-330 1363. Voor de functie verpleegkundige:, Edgar Grijzen, taakgroepcoördinator, telefoon 079-330 1361. Schrijf je brief, voorzien van CV, binnen twee weken na verschijning van dit blad o.v.v. vacaturenummer 0201Z aan de Robert-Fleury j Stichting, t.a.v. mevrouw H.J. Veldhuyzen, personeelsconsulent, L postbus 422, 2260 AK Leidschendam. Of stuur je e-mailbericht naar: h.veldhuyzen@robertfleury.nl L Bezoek ook onze nieuwe website: www.robertfleury.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. k -J-

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 30