Personeel Personeel f eve W- k HOOFD TECHNISCHE DIENST (M/V) iniftratief medewerker m/v werkman algemene dienst/hovenier m/v Cf gemeente Valkenburg Systeembeheerder m/v Voorhout... prettig werken, leuk leven! K Electrolux Wij zoeken enthousiaste Servicemonteurs! PAPIERMAKERS Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V. ZATERDAG 2 FEBRUARI 2002 909 Pt** Een kleine, enthousiaste en hecht samenwerkende club staat op klantgerichte wijze borg voor de werkzaamheden. Omdat het brede werkterrein over een kleine groep is verdeeld, worden er al gauw vergaande verantwoordelijkheden gegeven en is er nnmte voor eigen initiatieven. De organisatie bestaat uit twee sectoren: de sector Middelen en Burgerij cn de sector Grondgebied- en Juridische Zaken. Door het vertrek van een collega is bij de sector Middelen cn Burgerij de vacature ontstaan van voor 36 uur Functie-inhoud De nieuwe medewerker - is belast met het bedienen van de telefooncentrale - voert de frontoffice taken uit van burgerzaken - beheert mede en draagt mede zorg voor de legeskas is belast met de archivering van eenvoudige c.q. routinematige en door de medewerk(st)cr post- archiefzaken geclassificeerde archiefstukken - is belast met de administratieve ondersteuning van de personeelsadministratie - verricht overige werkzaamheden. Dc gemeente Valkenburg is cat landelijk dorp in het noordelijk deel ran de provincie Zuid-Holland. Het dorp telt bijna 3.800 inwoners en beslaat ■n oppervlakte van 574 hectare. 1 'alkenbun; wordt vanwege haar relatief rustige ligging in de Randstad ook uvl 'de oase van de Randstad' genoemd. Op korte at- stand bevinden zich steden, maar ook moderne badplaatsen langs de Noordzeekust, terwijl het dorp elf grenst aan de oever van de Oude Rijn. Een belangrijke economische factor is de glas tuinbouw. Verder speelt de lanwezigheid van het Ma rine Vliegkamp een be langrijke rol. rr. Door het vertrek van een collega is bij de sector Grondgebied- enjuridische Zaken de vacature ontstaan JK van g^jjj voor 36 uur Functie-inhoud J® De nieuwe medewerker B verticht (vaktechnische) werkzaamheden voor het onderhoud cn beheer van plantsoenen. sportvelden cn begraafplaatsen en houdt toezicht bij de uitbesteding van groenwerkzaamheden - werkt mee aan de gladheidbestrijding en overige wintcrwerkzaaniheden - assisteert bij het beheer van de kca-inzameling. het kca-depot en de inzameling van brum- cn witgoed - is buiten kantoortijden bereikbaar/inzetbaar (consignatiedienst) voor onderhouds- en herstel werkzaamheden - verricht overige werkzaamheden. Onze verwachtingen en ons aanbod Administratis medewerker, van de kandidaat voor deze functie verwachten wij een relevante opleiding op havo-niveau Verder wordt van de kandidaat verwacht dat hij of zij bij toerbeurt aanwezig zal zijn tijdens de avondopenstelling die twee keer per maand plaatsvindt (maandag van 19.00 tot 20.00 uur). Hij of zij moet over goede communicatieve vaardigheden beschikken en een flexibele en dienst verlenende instelling hebben. Verder is ervaring op automatiseringsgebied (Word en Excel) gewenst. Werkman algemene dienst/hovenier, voor deze functie zoeken wij een collega die in het bezit is van een hoveniersdiploma of een vmbo (lts)-opleiding heeft genoten. Daarnaast is het hebben van een kca- diploma een pre. Hij/zij moet goed in teamverband kunnen werken en een flexibele en dienstverlenende instelling hebben. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt voor beide funcnes een salaris geboden tot maximaal salarisschaal 5, 2.033,- bruto per maand (maximum salarisschaal 5; salarispeil 1 mei 2001, nieuwe salarisstructuur). Daarnaast bieden wij: goede studiefaciliteiten, flexibele werknjden, mogelijke flexibele beloning, mogelijkheid tot deelname aan een pc-privé- of fiets-privé regeling en de mogelijkheid tot het 'kopen en verkopen' van verlofuren volgens het cafetariamodel. Jk-: Informatie en sol licitatie Meer informatie over deze functies kunt u inwinnen bij de heer J. van den Hoek, sectorhoofd van de sector Midde len en Burgenj, tele foon (0714061420, of mevrouw N. Deking, sectorhoofd van de sec tor Grondgebied- enju ridische Zaken, telefoon (071)4061474. Voorpro- cedurclc zaken kunt u con tact opnemen met mevrouw P.J. Schaafsma. telefoon (071) 4061421. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. <G, ke Sollicitaties kunt u binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan burgemeester cn wethouders van Valkenburg, post bus 22, 2235 ZG Valkenburg, on der vermelding van 'vacature' op de enveloppe. Voorhout is een groeigemeente in de Duin- en Bollenstreek. Het aantal inwoners is bijna 15-000 en groeit de komende jaren naar 18.000. Dankzij het eigen NS-station (op loopafstand van het gemeentehuis) en de nabijheid van de A44 liggen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den Haag binnen handbereik. De gemeentelijke organisatie is opgebouwd uit drie sectoren (Bouwen en Werken, Middelen en Welzijn) en een beleidsbureau Ruimtelijke ordening, Volkshuisvesting en Juridische zaken. De informatisering en automatisering is ondergebracht bij de sector Middelen. Het systeembeheer bestaat uit 1,5 formatieplaats. Ter vervanging van een vertrekkende collega zijn we op zoek naar een op partimebasis: 18 uur per week De hoofdkenmerken van onze technische infrastructuur zijn: Hardware: - ongeveer 75 personal computers - HP9000 Unix database- en applicatieserver - 2 Windows NT servers - Linux mailserver, firewall en proxy server Software: - besturingssystemen: UNIX (hpux 11), Linux, Windows '95, Windows '98, Windows NT - database: Oracle - kantoorautomatisering: MS Office De functie - het in teamverband zorgdragen voor het operationeel houden van het lokale netwerk en het beheer van de serversystemen; - ondersteuning van de gebruikers van de automatiserings systemen; - het installeren van aanpassingen van de applicatiepakketten; - adviseren t.b.v. ontwikkeling van beleid gericht op de auto matisering. Gemeente Voorhout Functie-eisen - 3 tot 5 jaar ervaring als allround systeembeheerder. Het is een pre als u ervaring hebt opgedaan in een gemeentelijke organisatie. U beschikt over een grote mate van flexibiliteit; - u bent stressbestendig, creatief en in voorkomende gevallen bent u bereid ook buiten de standaard kantooruren te werken; - een relevante HBO-opleiding; - kennis van de genoemde besturingsystemen. Beloning - maximaal 1.498,50, afhankelijk van opleiding en ervaring (schaal 9). Een arbeidsmarkttoelage behoort tot de mogelijk heden; - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals flexibele werktijden, deeltijdarbeid, betaald ouderschapsverlof, oplei dingsfaciliteiten, een goede ziektekostenverzekering, een spaarloonregeling, een pc-privé regeling en een fietsenplan. Interesse in deze functie? Stuur dan uw reactie met c.v. binnen 8 dagen naar het college van burgemeester en wethouders van Voorhout, Postbus 149, 2215 ZJ Voorhout. U kunt ook e-mailen: gemeente@voorhout.nl Meer weten? Bel dan met de heer F R. Uljee, senior beleids medewerker van de sector Middelen, telefoonnummer (0252) 26 57 70. De vacature vindt u ook op http://www.voorhout.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Electrolux Home Products (Nederland) B.V. is de verkoop- en marketingorganisatie van de zes merken AEG, Electrolux, Frigidaire, Marynen, Zanker en Zanussi. Elk merk neemt een vooraanstaande plaats in op de duurzame gebruiks- artikelenmarkt. Het leverings programma is breed en omvat onder andere witgoed, keuken- inbouwapparaten, stofzuigers, recreatiekoeling, airconditioners en vloerverwarming. Het is een marktgerichte organisatie, hetgeen ook tot uitdrukking komt in de administratieve, logistieke en service afdelingen. Electrolux Home Products (Nederland) B.V. heeft circa 350 mede werkers en is gevestigd in Alphen aan den Rijn. De servicedienst van Electrolux Home Products (Nederland) B.V. zorgt ervoor dat de klant ook na de aanschaf van een apparaat tevreden blijft. Deze service- dienst repareert en geeft advies aan de klanten van alle genoemde merken. De afdeling buitendienst repareert de apparaten bij onze klanten thuis. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar gemotiveerde medewerkers voor verschillende regio's. Je taken: je bent verantwoordelijk voor de directe dienstverlening aan consumenten; je opereert zelfstandig vanuit je woonplaats, waarbij je wordt ondersteund door ons hoofdkantoor; je verhelpt storingen aan onze producten bij consumenten thuis; je bent verantwoordelijk voor de geautomatiseerde financiële en administratieve afhandeling van je werkzaamheden, met behulp van een 'laptop'. Wij vragen: klantvriendelijke probleemoplosser met twee rechterhanden; een opleiding op MTS-E niveau of LTS-E aangevuld met enige jaren ervaring; goede beheersing van de J Nederlandse taal; fj PC-ervaring; j. klantvriendelijkheid en zelfstandig enthousiasme en een dienstverlenende instelling; i accuratesse; u rijbewijs B. Wij bieden: een uitdagende en zelfstandige functie in een dynamisch bedrijf; een prettige collegiale werksfeer een goed salaris; prima secundaire arbeids voorwaarden. Interesse? Ben je geïnteresseerd en fulltime inzetbaar? Richt dan je schriftelijke sollicitatie aan: Electrolux Home Products 3 (Nederland) B.V. Afdeling P&O T.a.v. mevrouw R.M.C. Schuchmar de Brabander Postbus 120 2400 AC Alphen aan den Rijn Acquisitie naar aanleiding van 1 deze advertentie is niet gewenst. Q] The Electrolux Group. The world's No.1 CVG is producent van hoogwaardige industriële specialiteiten in de sector houtvrij ongestreken papier. De organisatie heeft 320 medewerkers en is gevestigd in Velsen-Noord. CVG is een zelfstandige en beursgenoteerde onderneming. Tot de producten behoren onder meer optisch leesbare papiersoorten, basispapier voor zelfklevende materialen, karton voor onder andere tickets, basispapier voor zelfkopiërend en thermisch papier, kettingformulierpapier geschikt voor laser- en inkjetprinters en rotatie-offsetpapier. Meer dan 80% van de productie wordt geëxporteerd naar vooral Europese buurlanden. Het bedrijf is in 1896 gestart met het maken van papier en was onderdeel van het Van Gelder concern. Na de verzelfstandiging in 1982 heeft het haar huidige vorm gekregen. De organisatie wordt gekenmerkt door de hoge betrokkenheid van haar medewerkers en de lange termijn relaties met zowel klantorganisaties als medewerkers. Eerlijkheid, kwaliteit en betrouwbaarheid staan bij CVG voorop. Voor de Technische Dienst zijn wij op zoek naar een breed georiënteerde manager die een veranderingsproces wil trekken. uw functie: U bent in de eerste plaats gericht op het maken en uitvoeren van plannen voor verbetering van het installatiebeheer, de totstandkoming van storingsvrije processen, de optimalisering van integrale onderhoudskosten en de ontwikkeling en invoering van preventieve onderhoudsconcepten. Daarbij bent u verantwoordelijk voor de arbeidsomstandigheden en levert u bijdragen aan de verbetering van de veiligheid van de productie-installaties. U ziet toe op een optimale onderhouds- service naar de productieafdeling, onderhouds- en investeringsprojecten en energie voorziening. Hiertoe geeft u direct leiding aan twee chefs Onderhoud, een chef Engineering en een chef Voorzieningen, waarbij het accent ligt op de coaching van deze medewerkers. Indirect geeft leiding aan een organisatie van circa 60 personen. Als resultaatgericht leider benut u alle mogelijkheden die nodig zijn om onze bedrijfsdoelstellingen te realiseren. Een goede samenwerking met alle niveaus in de organisatie is voor u vanzelfsprekend en kwaliteit staat hierbij voor u centraal. U rapporteert aan de bedrijfsleider. uw profiel: Op basis van uw ervaring en uw HBO- of academische opleiding bent u in staat om onze Technische Dienst op een hoog professioneel niveau te brengen. Reeds enkele jaren bent u als manager werkzaam in een productieomgeving, bij voorkeur met een continu proces. U heeft ervaring in het ontwikkelen en implementeren van preventieve onderhoudssystemen en bent vertrouwd met een optimaal gebruik en benutting van onderhoudsinformatiesystemen, bij voorkeur SAP R3. U bent conceptueel sterk en beschikt over een hoog analytisch en technisch niveau. U kunt veranderingen managen, communiceert effectief met medewerkers en andere disciplines, bent een teamspeler, kunt prioriteiten stellen en functioneert resultaatgericht. wij bieden: Een kerngezonde onderneming met technisch en technologisch geavanceerde apparatuur. Een functie met vakinhoudelijke groeimogelijkheden. Een breed pakket aan arbeidsvoorwaarden, marktconform, volgens de eigen CVG-CA0. Geïnteresseerd? Voor meer informatie over de functie kunt u terecht bij de heer J.W. Vlaanderen, hoofd Technische Dienst a.i., telefoon 0251-262330. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, na het verschijnen van deze advertentie, binnen 14 dagen richten aan de afdeling P&0 van Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V., Postbus 30, 1950 AA Velsen-Noord, ter attentie van mevrouw G.P.M. Swart, hoofd P&0, (0251-262310) of trudie.swart@cvg.nl. Voor meer informatie over onze organisatie: www.cvg.nl acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 28