Personeel Personeel Personeel V n/bn Werk bij Monuta L M U c Monuta Hoofd bedrijfsbureau Monteurs COIVTINU IHACHMANG HACHMANG (TEL DE GIJSEL ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS ASSISTENT-ACCOUNTANT/ ASSISTENT-BELASTINGADVISEUR iuwkundigen opge Medewerker logistiek en administratie (m/v) 60100% Uitvaartverzorg(st)ers m/v Medisch Secretaresse A m/v Data-assistent m/v I MACHINES BV chmang Machines is producent en leverancier van machines voor nsumentenverpakkingen. chmang Machines BV is in vele verschillende sectoren actief: van odbakkerijen, snoepgoed, speelgoed, bloembollen tot kunststof onderdelen, meer dan vijfentwintig jaar is Hachmang Machines BV een begrip geworden je wereld van tellen en verpakken. Efficiëntie en productbesparing voor onze riten zijn hierbij de kern. Nauwkeurigheid staat bij ons centraal, zo schikken wij over machinelijnen met een afwijking in aantal van slechts één imille. Wereldwijd weet men het bedrijf te vinden en worden oplossingen loden en geleverd. De zestig personeelsleden vormen een hecht kennis- en iductieteam. zoeken een: m/v ofielschets: bent een ambitieuze regelaar met minimaal HBO-niveau, die leiding zal ven aan het bedrijfsbureau. Je hoofdtaken bestaan uit organiseren, muieren en sturen van de afdeling. bedrijfsbureau bestaat uit projectleiding, werkvoorbereiding, planning, oop, magazijn en documentatie. Totaal geef je leiding aan elf personen. Je nt lid van het managementteam. hebt bij voorkeur ervaring met projectmatig werken en machinebouw. Goede mmunicatieve en sociale eigenschappen zijn een must. Woonachtig in de ndstad. vens zoeken wij: elektrisch/mechanisch m/v Dfielschets: bent een serieuze techneut die graag werkt met moderne machines, zowel jktrisch als mechanische montage hebben je interesse. hebt ervaring met techniek en geeft niet snel op wanneer een technische daging zich voordoet bent woonachtig in de randstad. een interne opleiding zijn er vele mogelijkheden als bijvoorbeeld service of itallatie monteur voor onze projecten wereldwijd. ichmang Machines BV kent een goede werksfeer en arbeidsvoorwaarden, (leidingen en doorgroeimogelijkheden behoren tot de mogelijkheden. juw schriftelijke reactie (met uitgebreid cv) kun je binnen 14 dagen na het ihijnen van deze advertentie richten aan: heer P.A. van der Putten Ichmang Machines BV istbus 196 |10 AD Noordwijkerhout 0252 - 342000 MACHINES BV Zoekt voor haar kantoor te Warmond een: ifunctie betreft voornamelijk: het opstellen van jaarrekeningen, verzorging van aangiften en het verwerken van financiële gege- iis etc.: (en jij diegene die ons kleine enthousiaste team komt ersterken; leb jij een MBA- of MEAO-BE diploma en/of ben jij studerend por het SPD-diploma; len jij bereid tot verdere studie; len jij woonachtig in een straal van maximaal 25 km van ons lantoor; fezit jij een goede dosis humor? 8 je parttime werken? Deze functie is eventueel in deeltijd te fvullen. jinteresseerd? uur dan je brief met CV naar onderstaand adres of stuur een hail naar ajdegij sel@s telgij sel.nl. Stel de Gijsel Accountants en belastingadviseurs. Postbus 48 2360 AA Warmond Tel.nr.: 071-519 08 80 ENGINEERING Dé intermediair op de bouwkundige en civiel- lische arbeidsmarkt Continu Engineering bemiddelt landelijk jaarlijks honderden Hiwkundigen en rivieltechniri bij het vinden van een nieuwe baan. t matchen van vraag en aanbod op de bouwkundige en civieltechnische jeidsmarkt is de kernactiviteit. Wegens een grote vraag naar zowel (komende als ervaren bouwkundigen en rivieltechniri zijn wij op zoek r kandidaten voor de onderstaande functies: Werkvoorbereider Uitvoerder (Hoofd) Calculator Projectleider Inkoper (assistent) Architectenbureaus: Bouwkundig tekenaar (Arkey, AutoCAD) Projectleider (Assistent) Ingenieurs-/ adviesbureaus: Bouwkostendeskundige Constructief tekenaar (beton-/ staal) Constructeur Projectleider (manager) Medewerker planmatig onderhoud Medewerker bedrijfsbureau Opzichter iVoor meer informatie belt u 0182 - 56 01 10 Wij zijn vandaag te bereiken van 09.00 tot 12.00 uur en ma. t/m vrij. tot 19.00 uur. leaches worden zorgvuldig en zeer discreet behandeld^^^^^"" Vacatures in bouw en civiel! www.contfnu.nl Schrijven of e-mailen kan ook: Hanzeweg 19. 2803 MC Gouda, gouda@continu.nl Continu Engineering is ISO 9002 gecertificeerd. Dc Vereniging van Bloemenveilingen in Nederland IVBN) is de koepelorganisatie van de Nederlandse bloemenveilingen: Bloemenveiling Aalsmeer, FloruHolland. Veiling Oost Nederland, Bloemenveiling Vleuten en ZON Sierteelt. Gezamenlijk realiseerden zij vorig jaar een omzet van 3,5 miljard euro. De Nederlandse bloemenveilingen zijn wereldwijd toonaangevend voor de prijsvorming en distributie van bloemen en planten. Bij de VBN werken 30 mensen, die samen verantwoordelijk zijn voorde landelijke coördinatie van veilingactiviteiten op hel gebied van kwaliteit logistiek, marktinformatie, juridische zaken. lobby en communicatie Eén van de nevenorganisaties van de VBN is de Sierteelt Verpakkingspool Sivepo Sivepo organiseert voorde veilingen het beheer en de distributie van snijbloemenen plantenverpakkingen. Bij Sivepo zijn vijf VBN-medewerkers gedetacheerd. VBN en Sivepo zijn gevestigd in Leiden. De Vereniging van Bloemenveilingen in Nederland zoekt voor de Sierteelt Verpakkings pool een De functie Als teamlid ondersteunt u actief alle operationele ac tiviteiten, zoals: het bewaken van de landelijke verpakkingsvoor- raden het organiseren van transporten tussen de veilin gen het verwerken van logistieke gegevens van de vei lingen het fungeren als vraagbaak voor veilingen, hande laren en kwekers De functie-eisen U hebt: een opleiding op MBO-niveau relevante werkervaring (administratie/digitale gegevensverwerking) U bent: zelfstandig, initiatiefrijk en communicatief accuraat servicegericht waarschijnlijk 25-40 jaar oud U kunt: inzichtelijk werken en helder rapporteren De VBN biedt een afwisselende groeifunctie in een dynamische sector uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder flexibele werktijden een dienstverband voor 24 uur, met mogelijkheid tot doorgroei naar 40 uur Belangstelling? Bel dan voor meer informatie met de heer B. Hoogenboom, manager Sivepo, (071) 565 9627, of schrijf vóór 15 februari een sollicitatiebrief met CV aan de VBN, t.a.v. de heer mr drs E.S. Rijnders, Postbus 9324,2300 PH Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Monuta profileert zich als A-merk en trendset tende organisatie in de uitvaartmarkt. Monuta is een landeli jk georganiseerd bedrijf met lokaal werkende uitvaartcentra verspreid over het hele land. Alle producten en diensten zijn gericht op de uit vaartverzorging en op de dienstverlening voor en Vanzelfsprekend hiedt Monuta uiteenlopende financiële oplossingen om de kosten voor een uitvaart te dekken. Monuta hecht veel waarde aan een goede en volledige voorlichting aan de consument, zodat deze geheel volgens eigen wensen de uitvaart kan ww w.monuta.nl Monuta Uitvaartzorg B.V. zoekt voor haar uitvaartondernemingen in de Regio Den HaagVoorburg/ Leiden ter vervanging op korte termijn (voor 40 uur per week) Wat mag u van deze functie verwachten? - Regelen en verzorgen van de uitvaart op deskundige wijze en met grote betrokkenheid - Conform de wensen adviseren over het uitvoeren van de uitvaart Wat verwachten we van u? - u bent een uitstekend organisator - u bent accuraat en integer - u hebt gevoel voor menselijke verhoudingen - u bent in staat zelfstandig een kostenbegroting te maken - u beschikt over goede contactuele eigenschappen - u beschikt over een groot aanpassingsvermogen - u hebt een opleiding op MBO niveau en ervaring in de zakelijke dienstverlening - u bent bereid om flexibel te werken - vanzelfsprekend bent u in het bezit van rijbewijs B - u hebt kennis en ervaring met Word en Excel Vanwege de onregelmatige werktijden is het noodzakelijk dat u in de omgeving van de uitvaartonderneming woont of bereid bent hier naar te verhuizen. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer E. de Wijs telefoon (06) 55 12 56 02. Monuta Uitvaartzorg B.V. biedt, naast een vast goed salaris, onder meer een waardevast pensioen, auto van de zaak, spaarloonregelingen, ANW en WAO - hiaatverzekeringen en studiefaciliteiten. Heeft u belangstelling voor deze functie? Stuur dan uw brief met curriculum vitae binnen 14 dagen naar Monuta Uitvaartzorg B.V. t.a.v. Jaap Lankhorst, Goudstraat 6, 2718 RC te Zoetermeer. Uitvaartzorg B.V. Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat hetAcademisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO.De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoeken vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Bi) Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers 1230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Pathologie, Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde. Psychiatrie. Verloskunde, Gynaecologie. Neurologie. Neuro chirurgie. Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde. het Klinisch 'Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Opleidingen en Verpleegkundigen Ontwikkelingen (BOVO). Gynaecologie De afdeling Gynaecologie omvat de secties Oncologie, Voortplanting, Algemene Gynaecologie, Endoscopie en de sectie Psychosomatische Gynaecologie en Seksuologie. Met de afdeling Verloskunde van het LUMC bestaat een fede ratief samenwerkingsverband voor wat betreft onderwijs en specialistenopleiding. Op de polikliniek Gynaecologie, bestaat met ingang van 16 maart 2002. ten behoeve van het medisch secretariaat van de sectie Voortplanting, een vacature voor een: (gemiddeld 32 uur per week) Vac.nr. 02.J.0I.05 LD Functie- inhoud: - het maken van afspraken met patiënten voor de verschillen de spreekuren en onderzoeken; - het voorbereiden en administratief afhandelen van spreek uren: - het verwerken van patiëntengegevens en -correspondentie, - het archiveren van medische dossiers: - het werken met verscheidene Ziekenhuis Informatie Systeemdelen t.b.v. de patiëntenzorg, Functie- eisen: - opleiding MBO medisch secretariële richting; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - kennis van de Engelse taal; - accuratesse; - goede contactuele eigenschappen; - een attitude waarin klantgericht denken en handelen een belangrijke plaats heeft Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 1.950,- bruto per maand (schaal 5 CAO AZ) bij een volledige aanstelling afhankelijk van leeftijd en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L.M.C. Verhoog-Rodenburg, hoofd organisatie polikliniek/staf secretariaat Gynaecologie (071 - 526 33 12 of 071 - 526 9111 en vraag naar pieper 9307) of mevrouw M. Wallaart-Nieuwenhuijsen, 1 e medewerker medisch secre tariaat polikliniek Gynaecologie (071 - 526 52 62). Voor deze vacature wordt tegelijkertijd in- en extern gewor ven. interne kandidaten genieten voorrang. Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuis geneeskunde Door de afdeling Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuis geneeskunde van het Leids Universitair Medisch Centrum wordt op dit moment een groot onderzoek uitgevoerd naar preconceptie advies in de huisartspraktijk; het PCA project. In dit project wordt de invloed van preconceptie advies op o.a. het verloop van de zwangerschap, de bevalling en de gezond heid van het kind onderzocht. Ter ondersteuning van de onderzoeksgroep zoeken wij een: (28,8 uur per week) Vac.nr 02.J.04.05.LD Functie-inhoud: - in huisartsenpraktijken verzamelen van veelal digitaal opge slagen gegevens tb.v. het PCA project; - het onderhouden van contacten met de huisartsenpraktijken; - het beheren van databestanden; - het voorbereiden en versturen van vragenlijsten en andere correspondentie; - het beschrijven/herschnjven van procedures; - algemeen secretariële en organisatorische werkzaamheden. Functie-eisen: kennis van MS Word en MS Access; - ervaring met gegevensverwerking; - organisatietalent en zelfstandig kunnen werken; - in bezit van rijbewijs/auto; - goed kunnen functioneren binnen een team; - enige kennis van medische terminologie. Salaris: Het salaris is conform de CAO AZ. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van 1 maart 2002 tot 31 december 2003 zonder uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door drs.J. Elsmga, biomedicus (e-mail: J.Elsinga@lumc.nl) of M. van Diem, verloskundige/epidemioloog (071 -"527 53 51 of e-mail: M.Tvan_diem@lumc.nl) of secretariaat (071 - 527 53 18). Voor deze vacature wordt gelijktijdig in-en extern geworven, interne kandidaten genieten voorrang. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag Q%. Sollicitaties vergezeld van een curriculum vitae, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad. onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, zenden naar: LUMC Dienst Beleidsontwikkeling Bedrijfsvoering Postbus 9600 2300 RC Leiden

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 23