SJZ kruipt naar boven SPORT Twee rode kaarten en nul punten voor KRV Leython capituleert pas laat Xue Xin Wang ongenaakbaar Rijnlan 'vergee te score De Goede en Watson geëerd Blauw Zwart haalt punt tegen sterker Delft: 2-2 hoofdtrainer Hattrick voor Kagia-talent vierde klasse zaterdag - Het duel tussen Kagia en Koude kerk werd beslist door de 17-ja- rige Jeffrey Nijenhuis. Na de openingstreffer van ploegge noot Aniaral Reijgersbergen schoot het Kagia-talent «drie maal raak. Marco Potman en Dennis Bos scoorden voor Kou dekerk: 4-2. UVS won dankzij Frank Maaskant met 0-1 bij Aarlanderveen. Blauw Zwart won door doelpunten van San- der Remmerswaal, Guido Hoo- genboom, Steven Op der Heij- de. Joffrey Hoogenboom en Wijnand Bakker met 5-1 van Abbenes. Remco Zijsling scoor de voor de Noord-Hollanders. Semper Altius was met 2-0 te sterk voor Wassenaar terwijl Roodenburg bij Ariston'80 met 1-1 duur puntenverlies leed. Het Leidse doelpunt kwam op naam van Barry de Bock. Ook TAW (Stefan Bader) en Wou- brugge (Randy Buntsma) speel den gelijk: 1-1. SJC consolideert positie aan kop vijfde klasse zaterdag - Koplo per SJC won met 3-2 van Oos terheem. Hans de Ridder (2x) en Jeroen van der Zalm maak ten de Noordwijkse doelpun ten. DVC verloor met 0-2 van LFC door goals van Maurice Bekooy en Said Bezzai. Fore- holte sleepte tegen Schipluiden een 1-1 uit het vuur. Theo Was senaar zorgde voor de Voor- houtse gelijkmaker. Het duel WSB - Leidsche Boys werd met nog 25 minuten te spelen wegens het slechte weer ge staakt. Het stond 2-0 in het voordeel van WSB door doel punten van Ron Schenk en Ruud Warmerdam. Derby eindigt onbeslist jeugdvoetbal tweede divisie - De derby tussen FC Lisse en Quick Boys eindigde in 1-1. Wilfred van de Panne bracht met een schot van 35 meter Lis- se aan de leiding. Arie Zwaan maakte vlak voor rust gelijk. UVS keerde met een nederlaag terug in Leiden. VCS was met 2- 0 te sterk voor de ploeg van Paul Pikaar. Alphense Boys haalt fors uit jeugdvoetbal derde divisie - Noordwijk verloor met 1-2 van HBC. Na een 0-1 achterstand maakte Mario van As gelijkma ker. Voorschoten '97 won met 6-4 van Hoofddorp. Shemiel Constansia (3x), Martin van Leeuwen, Birrol Gurel en Bally Singh Summy scoorden. Al phense Boys won met 8-0. Voor de Boys maakten Michael Arahene (2x), Clarence Voorn (2x) Joran Amanpunjo, Paul Wijsman, Sadik Teili en Mitchel Lafeber de doelpunten. Eigen goal brengt RCL de winst vrouwenvoetbal - Alkmania verloor van RCL met 0-1. De wedstrijd ging gelijk op tot de 15de minuut, toen de linksback van Alkmania, Astrid Elsgeest, een eigen doelpunt maakte. Beide ploegen kregen daarop kansen, maar scoorden niet meer. UVS won op het kunst gras van de Kikkerpolder van het zwakke Floreant: 3-0. Leo- nie Heijmans en Tamara Schaafstra en Daniëlle van Put ten scoorden. VCL en VNA in evenwicht vijfde klasse zondag - VCL en VNA hielden elkaar in even wicht: 1-1. Marco Devilee scor- den voor de bezoekers, Dennis Schaafstra maakte gelijk. Al phen speelde gelijk bij Duin- doip SV: 2-2. Na rust pakte Duindorp een 2-0 voorsprong, waarna Alphen alles op alles zette. De 2-1 kwam van de voet van Jerry van Elzen. Patrick Zuidam maakte vlak voor tijd de tweede Alphense treffer. maandag 28 JANUARI 2002 zoeterwoude Wielrenster Suzanne de Goede en flagfootbail-speler Ross Watson werden zaterdagmiddag uitgeroepen tot sportvrouw en sportman van Zoeterwoude over het jaar 2001. Het duo heeft grote plannen. Hij heeft zich ten doel gesteld American Football te gaan spelen in de ba kermat van de sport en zij wil ooit Leon- tien van Moorsel 'inhalen'. Beiden hebben een aardige kans van sla gen. De net 16-jarige Ross Watson, lid van Lightning Leiden, werd vorig jaar tijdens het EK uitgeroepen tot de meest waarde volle speler van het toernooi. Hij heeft al contact met twee universiteitsteams in de Verenigde Staten. Suzanne de Goede wordt door haar grote voorbeeld Van Moorsel in enthousiaste bewoordingen be stempeld als haar opvolgster. De allround ster (17) uit Zoeterwoude relativeert de lof die ze krijgt toegezwaaid, maar haar pres taties liegen er niet om. Ze grossierde vo rig jaar in podiumplaatsen in het veld, op de baan en op de weg. Het was voor de jury, onder voorzitterschap van oud-ten- nisprof Louk Sanders, reden genoeg De Goede ook te belonen met de wisseltrofee voor 'de beste van de beste sporters'. Die kreeg ze mee, naast een speciaal door gra fisch ontwerper Leonard Vogelaar en goudsmid Hans van Veen gemaakte leg penning, die in zalencentrum Don Bosco voor de eerste keer werd uitgereikt aan al le winnaars. Sportploeg van het jaar werd opnieuw het eerste elftal van voetbalvereniging Meer burg, dat de afgelopen seizoenen van de vijfde naar de tweede klasse doorstroom de. De Rijndijkers lieten de Jazzdansgroep van Meerburg (gepromoveerd naar de A- categorie) en de voetballers van SJZ (vorig jaar kampioen van de vijfde klasse) achter zich. Talenten van het jaar 2001 werden Eline Duindam, de 13-jarige handbalkeepster van Stompwijk '92/Fairplay en de onlangs veertien geworden Fedde van Gent, die ijs hockey speelt bij de Zoetermeer Panthers. Beiden hebben als doel om later een plek in het nationale team te veroveren. Foto: Eric Taal HOOFDKLASSE A door Thijs van Brussel zoeterwoude - SJZ heeft gisteren in eigen huis de derby tegen Stompwijk '92 met 3-1 gewon nen. In de eerste ontmoeting tus sen beide clubs werd het ook al 3- 1 voor SJZ, dat door deze over winning vanuit de degradatiezo ne naar de achtste plaats op de ranglijst klimt. In een matige eerste helft was het Stompwijk dat sterk begon en al in de tweede minuut dicht bij een openingstreffer was. Aanvoerder Hans van Benten zag zijn vrije trap echter knap gestopt worden door SJZ keeper Patrick Kuyt. Naarmate de wed strijd vorderde, werd SJZ iets sterker en na een half uur scoor de Andres van der Hoeven de 1 - 0. Van der Hoeven, die één mi nuut eerder nog een schot vlak voorlangs zag gaan, werd door Freek Verzaal vrij voor keeper Ronald Oudshoom gezet en be nutte de eerste echte kans van SJZ. Het feit dat Stompwijk rilet tot scoren kwam had SJZ in de eerste helft voornamelijk te dan ken aan laatste man Wouter van der Hoeven die achterin een hoop fouten van zijn ploegge noten goedmaakte. Vlak voor het einde van de eer ste helft, waarin geen van beide ploegen echt overtuigde, kreeg Stompwijk toch nog twee goede kansen op de gelijkmaker. Vin cent Romijn verzuimde om op voorzetten van respectievelijk tweede klasse zaterdag - Voor KRV leverde de reis naar Naaldwijk louter teleurstellingen op. Ten eerste verloren de Katwijkers kansloos met 1- 3 en ten tweede werden Huig Hoek (in gezel schap van Naaldwijker Pieter van Dalen) en Kees van Duyn met rode kaarten van het veld gezon den. KRV kwam al vlak na de aftrap op achterstand, maar herstelde het evenwicht nadat René Ruw aard een fraaie combinatie door het centrum had afgerond. KRV kreeg daarna ruime mogelijkhe den om Naaldwijk op een grote achterstand te zetten. Steeds misten de Katwijkse aanvallers echter het venijn om succesvol te zijn. De tweede treffer van Naaldwijk was bijna een kopie van de eerste. Vrijwel direct na de hervatting werd KRV op een 2-1 achterstand gezet. De Rijnvogels kon den ditmaal niet de veerkracht opbrengen om te rug te slaan. Dat gebeurde wel op een andere wij ze, toen Hoek met tegenstander Van Dalen slaags raakte en beiden terecht rood ontvingen. De uit sluiting van Van Duyn volgde nadat hij bij een doorgebroken tegenstander aan de noodrem had getrokken. Naaldwijk kreeg met de numerieke meerderheid meer ruimte om het spel naar zich toe te trekken en maakte er in de slotfase nog 3-1 van. Onder het toeziend oog van de niet-spelende concurrent JAC kwam RCL in de uitbeurt bij Die Haghe niet verder dan een 2-2 gelijkspel. Een eindstand die met veel moeite tot stand kwam. De harde tegenwind speelde de Leiderdorpers behoorlijk parten. De eerste twintig minuten speelde RCL belabberd. De ploeg had moeite de bal rond te laten gaan en in die beginfase had het weinig in te brengen tegen het enthousiasme van de Hagenaars. Na die moeizame start slaagden de Leiderdorpers erin zich uit de omklemming van de Hagenaars te worstelen. Vervelend voor RCL was dat Die Haghe toen liet zien scherp te kunnen counteren. De Haagse openingstreffer werd gevolgd door een doeltreffende vrije trap. RCL keek dus met de rust tegen een 2-0 achterstand aan. Trainer Wim Eilander kon derhalve niet veel anders doen dan met de wind mee alle zeilen te laten bijzetten. Met de manier waarop dat gebeurde werd de schoonheidsprijs niet verdiend. Maar de twee keer dat de aanvallen de toets der kritiek konden doorstaan, leverden die ook evenzoveel doelpun ten op. Henk de Cler was de eerste die doel trof nadat Alex Barendse hem met een steekpass in kansrijke positie had gemanoeuvreerd. De twee de poging was goed voor de gelijkmaker van Leen Guyt. door Chris Hartman volleybal - In wedstrijden tegen sterke tegenstanders laten de volleyballers van Leython zich doorgaans van hun beste zijde zien. Flamingo's '56, de num mer twee van de ranglijst, bleef in eigen huis het Leiderdorpse team ternauwernood de baas. Leython capituleerde pas in de vijfde set. Het verschil met een week eer der was het serveren van Ley thon. Ditmaal ontwikkelde de formatie van coach John Groen wel de nodige servicedruk. Fla mingo's, in Leiderdorp met 3-2 verslagen, schrok daar van in de eerste set (17-25). De thuisclub herstelde zich in de tweede epi sode (25-19), maar moest de derde weer afstaan. Leython veranderde daarin een 23-19 score in 25-27. Bij 22-22 in de vierde set verzuimde Leython door te drukken. Groen: „We hadden de wedstrijd met 3-1 kunnen winnen, maar lieten een paar goede kansen liggen." Fla mingo's won dit speldeel met 25-22 en toonde zich ook in de laatste reeks nipt de sterkste: 15- 13. Groen: „Tactisch hebben we het goed gedaan. We hebben steeds de zwakke passers ge zocht" De terugkeer van spelverdeelster Anique Hukker en aanvalster Ineke Boersma deed de vrou- wenploeg van Gemini/Kange- roes goed. Er zat veel meer ba lans in het team dan in de voor gaande twee wedstrijden. De hekkensluiter uit Voorschoten verloor de uitwedstrijd tegen Al corn/Capelle, de nummer drie van de ranglijst, met 3-2. Set standen: 24-26, 25-18, 25-18, 25- 27 en 16-14. Uitblinkster in het Gemini-team was libero Margot Kouwenberg. In de tweede en derde set serveerde Gemini ma tig. Nico Halsema, de coach van de ploeg, reageerde met het in brengen van Lucie van Luinen en Bianca Gommans in de vier de set. Vanaf dat moment kreeg Gemini weer grip op de partij. Halsema: „Je zag dat ze bang voor ons waren, fri de thuiswed strijd verloren we ook maar met 3-2." In de promotieklasse verloor de mannenploeg van Castellum, een van de twee koplopers, de uitwedstrijd tegen VELO met 3- 1. In Wateringen kwamen de teams tot de volgende setstan den: 25-16, 25-23, 25-27 en 25- 22. De Alphense equipe maakte erg veel persoonlijke fouten. Concurrent WO/Aspasia ver sloeg in Hazerswoude midden moter Skania 2 met 3-1. Het team van coach Hans Broere moest het doen zonder Bas van de Slik en Hans Wemer. WO/Aspasia had de wedstrijd graag met 4-0 gewonnen, omdat in de titelstrijd met Castellum en Punch elk punt belangrijk is. Dat ging de routiniers van Ska nia net even te ver. Zij eigenden zich de tweede set met 18-25 toe. De andere speldelen waren, mede dankzij de vlot lopende middenaanval, voor de thuis club: 25-16, 27-25, 25-23. De mannen van NOVO reisden zonder coach Cees van de Meent en middenaanvaller Fred Bal naar Den Haag om Sovicos 2 te bestrijden. De Noordwijkers verloren de ontmoeting met 3-1. Gemini/Kangeroes had het heel wat makkelijker. Radius 2, een ploeg die qua niveau absoluut niet thuishoort in de promotie klasse, bood in Voorschoten amper verzet. Gemini maakte er een oefenpotje van en won bin nen de kortste keren met 4-0. Setstanden: 25-10, 25-11, 25-14 en 25-13. Daan Meijs zat bij de thuisclub geblesseerd aan de kant. Bij de vrouwen streden Leython en Kalinko om de tweede plaats. Leython won de confrontatie met 3-2 (23-25, 25- 21, 26-28, 25-17 en 15-12). Hoe wel Leython de tweede stek in bezit hield, staat Kalinko er, met minder verliespunten, iets beter voor. De vrouwen van RW gingen op bezoek bij het tweede team van Leython. Het ervaren Leython pakte de eerste set met 25-20, waarop de Rijnsburgse equipe reageerde met winst in de twee de reeks (23-25). Lieuwe van der Meulen, coach van RW: „Voor de zöveelste keer in dit seizoen was het een kwestie van 'net niet'. We probeerden het wel, maar het goede gevoel dat een week eerder wel aanwezig was, ontbrak." Leython won uitein delijk met 3-1 via scores van 25- 21, 25-21. Het vrouwenteam van NOVO noteerde een verdienste lijke 3-2 zege op Sovicos. De Noordwijkse ploeg, met op nieuw Coby Rovers in de gele deren, werkte een 0-2 achter stand in sets weg. Docos-speler Roy Visser in actie tegen opponent Kluis. De Leidenaar wist als enige een enkelspel te win nen. Foto: Hielco Kuipers derde klasse zondag - Trainer Rob Beunder was tevreden met het punt dat zijn ploeg Blauw Zwart haalde tegen Delft: 2-2. De bezoekers hadden lange tijd het beste van het spel. Alleen in de eerste vijfentwintig minuten deelde Blauw Zwart de lakens uit, nadat Pieter van Schie de Wassenaarse club al in de ope ningsminuut op voorsprong had gezet Na een half uur stond het weer gelijk en halverwege de tweede helft kwam Delft op 1-2. Volgens Beunder was het vooral aan keeper Menno Bijvoet te denken dat de tegenstander het krachtsverschil niet verder uit buitte. „De rest van de ploeg speelde heel onrustig. De ene week kunnen we fantastisch voetballen, maar de wedstrijd ema is het soms weer helemaal niks." Niels Wagner zorgde er voor dat het dit keer niet hele maal niks werd voor Blauw Zwart. Vijf minuten voor tijd maakte hij de 2-2. (advertentie) RKW Teylingen zoekt met ingang van het a i 2002/2003 e voor de seniorenselectie. Het eerste elftal komt uit in de 4e klasse KNVB West 2; het tweede elftal speelt in de res. 4e klasse KNVB West 2. Sollicitaties -voorzien van een C.V.- dient u te richten aan: RKW Teylin gen, Th. Nieuwenhuijsen, Saksenhorst 11, 2171 VN Sassenheim. Met de verstrekte gegevens zal vertrouwelijk worden omgegaan. door Ron Hoogendam tafeltennis - Onder aanvoering van de nog ongeslagen Xue Xin Wang sleepte Lelystad/Alkema de United gistermiddag bij het sterke Westa een 4-3 overwin ning uit het vuur. Een prima uit slag voor de ploeg uit Roelof- arendsveen, die daarmee zijn ti- telaspiraties onderstreepte. In het Limburgse Wessem was Wang, voor vijf maanden inge huurd, ongenaakbaar. Na zijn simpel gewonnen partij tegen jeugdintemational Daan Sliepen troefde hij, zij het minder ge makkelijk, zijn landgenoot Liu Qiang af in vier games. En ook in de dubbel met Frank Rengen- hart, die Michiel Janssen in het enkelspel de baas was, was hij heer en meester. Merijn de Bruin tekende voor het vierde en winnende punt door ook van Sliepen te winnen. Scylla stelde bij Brandersstad teleur door met 4-3 te verliezen van de debutant, die op de der de plaats staat. Scylla begon met een 2-0 voorsprong. Edgar Mal- chasian rekende af met René Waterreus (3-0) en Gerard Bak ker had weinig moeite (3-1) met Jeroen Bastiaanse. De voordeli ge marge verdween als sneeuw voor de zon nadat Martin van Rijn in de vijfde games verloor van Aijan Karbaat en het duo Bakker/Malchasian zich in de vijfde game (11-9) liet wegspe len. Na de pauze was het, uitge zonderd de steeds beter spelen de Malchasian, armoe troef met de Leidenaars. Bakker verloor, zij het nipt, van Waterreus en Van Rijn kwam tekort tegen Bas tiaanse: 4-3 Avanti had tegen koploper FVT geen schijn van kans. In Rotter dam kreeg de Hazerswoudse debutant met 7-0 klop. Het Ha zerswoudse trio probeerde op ludieke wijze (op de inspeel- shirtjes prijkte de tekst 'we heb ben schijt aan zijn reputatie') de opponent te intimideren. Maar de landskampioen was er niet van onder de indruk. Alleen Ro nald Peeters snoepte een game af van Barry Wïjers. Met 'een il lusie armer en een ervaring rij ker' droop de hekkensluiter af. Het weer in de eerste divisie te ruggekeerde Pecos deed uitste kende zaken door met 7-3 te ze gevieren bij Bit.nl uit Ede. De fors uitgevallen zege van de Oegstgeestenaren was voor een groot deel te danken aan Ron Schipaanboord. Eerst legde hij de lastige Hans den Boer in vijf games over de knie en vervol gens pakte hij op trefzekere wij ze de overige twee partijen. Naast Schipaanboord deed ook Dennis Visser met twee winst partijen partijen van zich spre ken. Herman van den Broek won een enkelspel en was suc cesvol in de dubbel, dat het ze vende punt opleverde. Docos moest het opnemen te gen het gedegradeerde Kluis en verloor op eigen terrein met 8-2. De Limburgers waren in bijna alle partijen net iets sterker uit de startblokken gekomen en zo doende werd het een ruime ze ge. Roy Visser pakte een punt ten koste van Michiel Sijster- mans. In een uitermate span nende dubbel greep Docos op de valreep het tweede punt. In de tweede divisie won De Treffers gedecideerd van Sala manders 2: 8-2. Fred van Oos tenrijk en Rico van Veen bleven (ook in de dubbel) ongeslagen. Ron van Veen wist slechts van Zlatan Ramic te winnen en dat is nota bene de kopman van de Westlandse gastheer. Vrouwen Pecos opende met een 8-2 ne derlaag bij Red Stars. In Venray waren alleen Iris Sjaardema en Jeanine Huiden in staat om een potje te winnen. Ook de kersver se derdedivisionist Docos ver loor, met 6-4 van Woerden. Yu Ling Wu, Dianne van der Meer en Nadia Huizer (tegen haar ou de club) wonnen ieder van een verschillende tegenstandster. In groep 3 van de derde divisie deelde De Treffers de punten bij GTTC in Groningen. Rob van Benten en Kevin van Hoogdalem de stand gelijk te trekken. Ook na rust begon Stompwijk overtuigend en na vijf minuten zag Toby van Marwijk een af standsschot net over gaan. Eén minuut later kreeg SJZ de 2-0 in de schoot geworpen toen keeper Oudshoom een simpele terug speelbal niet goed verwerkte en Van der Hoeven zijn tweede doelpunt simpel intikte. Het duurde tot de 78ste minuut voordat Stompwijk iets terug deed. Van Marwijk schoot op de rand van buitenspel de aanslui tingstreffer binnen. Drie minu ten later kwam Stompwijk bijna op gelijke hoogte toen Ramekers alleen tegenover doelman Kuyt kwam te staan. Hij verzuimde de kans te verzilveren. Vijf mi nuten voor tijd werd de wed strijd alsnog beslist toen Verzaal uit een vrije trap van aanvoerder Stefan van der Laken de 3-1 bin nenschoot en de overwinning voor SJZ veilig stelde. SJZ - Slompwljk'92 3-1 (1-0). 28. And res van der Hoeven 1 -0. 51Andres van der Hoeven 2-0. 78. Toby van Marwijk 3-0. 84. Freek Verzaal 3-1 Scheidsrech ten Van den Berg. Toeschouwers: 200. Geel: Wouter van Santen (SJZ). SJZ: Kuyt: Van der Poel, Wouter van der Hoeven, Van der laken. Van der Bergen; Van Nierop (71. De Koning). Belt. Van Rijn; Vcrzaal, Andres van der Hoeven (82. Helder). Rietkerken. Stompwijk '92: Oudshoom; Bregman. Rob van Benten. Ronald van Santen. Schrader (72. De Graaf Hans van Benten. Wouter van Santen. Romijn; lanson, Van Hoogdalem (72. Rame kers). Van Marwijk. SW/SMC-Baronie 1-1, Westlandi nenburo 0-1overige wedstrijden af| Hollandia 13-25 Argon Tonegido 12-24 Omniworld Kranenb 14-24 AD0'20 Elinkwi|k 13-20 KBV AFC 13-19 SW/SMC Baronie 14-19 AFC-34 Westlandia 14-18 S0 Soest Tweede periode Tonegido 5-13 SW/SMC Hollandia 5-10 KBV EERSTE KLASSE B Quick-sc Feyenoord 2-2, RKAW-Le< Nieuwenh. 12-24 Wilhelmus e. Feyenoord 13-20 RKAW 0 Sparta 12-18 Halsteren Leomdas 13-18 DHC WSB 11-17 Quick H Tweede periode Nieuwenh. 5-13 leomdas UVS 5-12 SC Feyenoord DERDE KLASSE C XerxeVDZB-Verburch 2-1. Blauw Delft 2-2, overige wedstrijden afgelai 01 Schipluid 13-26 VOL Verburch 14-25 Blauw Zw Excelsior 13-24 Xerxes Jai Hind 13-22 Delft Excelsior R 11-20 Hermes Den Hoorn 13-19 DHL Tweede periode Schipluiden 5-15 Excelsior R Verburch 6-11 Excelsior'20 VIERDE KLASSE A at Van Nispen-FC Rijnland 3-0. Warr ASC 1-2. SJZ-Stompwijk '92 3-1, wedstrijden afgelast. V Nispen 14-29 Foreholte UDWS 12-24 SJZ Roodenb+ 12-21 Teylingen FC Lisse 13-21 Warmunda jye 13-21 Stomp 13-21 ASC Tweede periode Van Nispen 6-13 Teyli UDWS 5-12 ur~ VIERDE KLASSE B DWO-FC Zoetermeer 2-0, WSE-Kickt 2-0, overige wedstrijden afgelast. DWO 14-33 Nicolaas B13i DSO 13-32 Zoetermeer WSE 14-27 NSV'46 MMO 13-20 ROAC'79 Floreant 13-19 Forum Sp Kickers'69 14-19 Gr Wl IA/AC Tweede periode DWO 6-16 Kickers'69 DSO 5-13 WSE VIJFDE KLASSE A VCL-VNA 1-1, Duindorp SV-Alphei£ overige wedstrijden afgelast Leidsche B 13-35 RFC'95 LFC 13-27 De Jagers Erasmus. 13-27 Zoetermeer Alphen 14-27 VCL Duindorp 14-23 JAC GOL Sport 13-21 VNA Tweede periode Leidsche B 5-13 RFC'95 Erasmus 5-12 Alphen vierde klasse zondag Nispen blijft in de vierde kl koploper. FC Rijnland werdA 3-0 verslagen. Al na een mill keken de Leidenaars tegen 1-0 achterstand aan. Via driehoek met Sjors van Maiiu Ruud de Klerk schoot Ferdyse Elk de bal achter Rijnland-|o per John Baartwijk. Het ve^pi was voor Rijnland, dat het t dicteerde. Maar het gemis' C de spitsen Peter van Wanib en Ronald Mink liet zich c| voelen. Uit een van de cou| scoorde Van Maris 2-0. Een vi keken lob van Van Elk strcfcfi nog wat zout in de Leidse ijge de. „Ik vond het een geflattdes overwinning, we spelen zej i de mat maar vergeten te k t ren", aldus Rijnland-tri Danny Minnema. ASC weet weer wat winm Tegen Warmunda behaali Oegstgeester club de overwinning van het seizot 2. In de eerste helft bleven le kansen onbenut, maar n« vond Coen Bouter via de oi kant van de lat het doel:1 Vervolgens kreeg ASC een numerieke meerderheid oi de Warmonders Barry van en Rick van der Krogt een kaart kregen. Dat was geei rantie voor de overwinning.! Schavemaker loodste van; zestien zijn ploeg naar 1-1 de winst alsnog naar de 'C Old' ging, was te dariïcen Pieter Rotmans. Met nog vijfje nuten op de klok schooj voorstopper zijn team nai verdiende winst. Kickers '69 kreeg met 2-0 van WSE. En dat viel de Lei denaren flink tegen. Bij had Kickers nog volop een periodetitel. Het verlies terecht, want slechts drie s[ behaalden een voldoende. Möllers was voor rust no| dichtst bij een doelpunt, hij kon de 1-0 achterstand! wegpoetsen. In de tweede verging het Kickers niet Balverlies werd de bezoel ploeg noodlottig: 2-0. Arno Lancel wordt de nil trainer van Roodenburg. momenteel assistent hoofdtrainer John Verscl De Leidenaar heeft jarenl; het eerste elftal van Roodei gespeeld en als trainer dij Roodenburg-jeugdteams zijn hoede gehad. Het coi met Jaco Staalduinen, de van de zaterdagselectie, met een jaar verlengd. |e|-

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 24