OOK IN MOEILIJKE TIJDEN, DOORGAAN MET LEVEN. (Com werken in het tweede beste ziekenhuis van Nederland. VERZORGENDEN-IG LOGOPEDIST m/v eaal psychiaters arts-assistent psychiatrisch verpleegkundige ZUSTER KUETER STICHTING zorg voor elkaar. Boven ziekenhuis Zorg en Zekerheid 026 In tijd van ziekte en overlijden is het voor uw dierbaren niet makke lijk om aandacht te geven aan alle dingen die op dat moment belangrijk zijn. Waaronder tijd voor het leven. Allerhande zorg is dan van harte welkom. Zorg waar echt behoefte aan is. Bijvoorbeeld hulp bij het verzorgen van: - Particuliere thuisverpleging. - Slaap- of waakdiensL - Stervensbegeleiding. Maar ook praktische hulp als: - Schoonmaken. - Kinderopvang. - Boodschappen doen en koken. Reaal Overlijdenszorg regelt het voor u. Binnen 24 uur na uw aanvraag. Daarnaast wilt u ook de wensen voor de uitvaart goed geregeld zien. Logisch, want veelal zijn er speciale wensen. Bovendien bestaat er na overlijden vaak een zorgvraag bij nabestaanden. Hulp bij de rouwverwerking, aanvraag van uit keringen of subsidies, administratieve afhandeling van zaken of het opzeggen van abonnementen. Kortom,zorg waar niet alleen mee geholpen bent. Weten dat alles goed geregeld is. Regel het vandaag nog. Het Overlijdenszorg PlusPlan van Reaal Overtij- denzorg neemt u alle zorg uit handen. Zowel voor. tijdens als na het overlijden. Bel 0800-0640 of vul de onderstaande bon in. Wij informe ren u graag tijdens een persoonlijk gesprek. Naam_ Adres_ _Voorletters_ DM DV Woonplaats_ Telefoonnummer_ Stuur deze bon naar: Reaal Overlijdenszorg, Antwoordnummer 920, 3500VB Utrecht. Een postzegel is niet nodig. KIES VOOR HET LEVEN. OVERLIJDENSZORG CCZ noord-holland noord «Z Noord-Holland-Noord bundek alle vormen van geestelijke gezondheidszorg in Noord-Kennemerland en de Kop van Noord-Holland. Ook de voormalige psychiatrische igen van de algemene ziekenhuizen in dit gebied zijn geïntegreerd in de GGZ Noord-Holland-Noord. De organisatie investeert in nieuwe vormen van zorg. Daarbij is een ihangende, laagdrempelige zorg het uitgangspunt. Ook streven wij ernaar dat cliënten zoveel mogelijk blijven deelnemen aan het maatschappelijk leven. De GGZ Noord- Noord is verdeeld in drie subregio's: Alkmaar, Den Helder en Schagen. Cliënten kunnen dicht bij huis terecht voor het basisaanbod van psychiatrische hulp. Daarnaast het GGZ-circuit "De Dijk" verspreid gelokaliseerd over Noord-Kennemeriand, alle vormen van behandeling en begeleiding voor cliënten die langdurige zorg nodig hebben isatorisch bijeen gebracht iZ-circuit Acute Zorg en Behandeling te Zorg en Behandeling is een circuit waarin curatieve behandeling geboden wordt aan patiënten in crisis in de leeftijd van 18 tot 65 jaar. Naast dit circuit zijn er circuits voor gdurige Zorg. voor Ouderen-psychiatrie en voor Jeugd. Binnen het circuit Acute Zorg en Behandeling worden de volgende functies geboden: diagnostiek en indicatiestelling, ismterventie, kortdurende op curatie gerichte intensieve behandeling en consultatieve liaisonpsychiatrie functies kunnen zowel ambulant als (dag-)klinisch worden geboden. Gezien de aard van de functies van Acute Zorg en Behandeling is een directe koppeling tussen de stelijke Gezondheidszorg en Algemene Gezondheidszorg cruciaal. Dit maakt het noodzakelijk het circuit Acute Zorg en Behandeling in de toekomst in haar geheel te ivesten op de locatie van het algemeen ziekenhuis Medisch Centrum Alkmaar. 36 uur (vacaturenummer LC40) functie trricjit werkzaamheden op het gebied van ;nostiek, indicatiestelling en behandeling van g) volwassenen met psychiatrische stoornissen sychische problemen U verricht crisisinterventies leemt deel aan de regionale 7xz4-uurs tikbaarheidsdienst. U bent in samenwerking met lorgmanager binnen het cluster verantwoordelijk de inhoudelijke beleidsontwikkelingen van lulante zorg en behandeling. U geeft inhoudelijk ng aan het multidisciplinaire team. die-eisen Jeeft een afgeronde opleiding. U heeft affiniteit I de doelgroepen, u wilt zowel uitvoerend als idsmatig werkzaam zijn. U bent in het bezit van rijbewijs en auto. Tevens verwachten wij een participatie bij de komende onty/ikkelingen. wij u bieden irbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de n GGZ. Het salaris bedraagt op fulltime basis, ruitlopend op de invoering van de AMS bij iGZ maximaal 6.965,00 bruto per maand, betreft dienstverbanden van 32 tot 36 uur per k, voor onbepaalde tijd. 32-36 uur (vacaturenummer LC 41) uw functie U levert een bijdrage in de diagnostiek en behandeling U geeft medisch en psychiatrisch advies aan de medewerkers in het uitoefenen van hun taak. U verricht uw werkzaamheden onder supervisie van de psychiater en bent verantwoordelijk voor de uitvoering van de vastgestelde behandelplannen en verricht de somatische screening bij opgenomen cliënten. Tot slot zult u participeren in de 24-uurs dienst. functie-eisen U heeft een diploma basisarts. Daarnaast verwachten wij dat u zowel zelfstandig als in teamverband kunt werken en affiniteit heeft met de doelgroep. wat wij u bieden De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO Geestelijke Gezondheidszorg Het salaris bedraagt op full-time basis, afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 4.083,00 bruto per maand (FWG 65). Het betreft een dienstverband voor 32 tot 36 uur per week. De aanstelling is voor bepaalde tijd met eventueel mogelijkheid tot verlenging. 24-36 uur (vacaturenummer LC42) uw functie U bent werkzaam op een gesloten afdeling, welke is onderverdeeld in een high-care en medium-care unit, of op een open opname afdeling. U bent verantwoor delijk voor het plannen, uitvoeren en evalueren van verpleegkundige zorg, U verricht alle verpleegkundige handelingen ten behoeve van de zorg aan de cliënten. Afgeleid van het behandelplan biedt u individuele begeleiding alsmede begeleiding in groepsverband. functie-eisen Diploma verpleegkundige B of HBO-V en u bent BIG geregistreerd. U bent bereid een bijdrage te leveren aan een organisatie in ontwikkeling en u bent creatief en flexibel. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. wat wij u bieden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO GGZ. De functie is ingeschaald in FWG 45 en bedraagt op fulltime basis, maximaal 2.497,00 bruto per maand. Het betreft een dienstverband voor 24-36 uur per week en de aanstelling is voor onbepaalde tijd. Nadere inlichtingen over de functies zijn te verkrijgen bij mw. C. Duijndam manager Acute Zorg en Behandeling of de heer H. America, beleids psychiater Acute en Behandeling op telefoonnummer 072 - 527 03 01 s Wilt u solliciteren op een van deze vacatures, dan kunt u dit op ëën van de volgende manieren doen: or een brief met cv vóór 9 februari 2002 testuren naar het volgende adres: GGZ Noord-Holland-Noord, La.v. Afdeling P&O, Postbus 4002.1801 HA Alkmaar, u hierbij het vacaturenummer LC 40LC 41 of LC 42 op de envelop vermelden 'QTor een brief met cv te mailen naar het volgende emailadres: ggz.pers-org@planet.nl Bij de Zuster Kueter Stichting zijn aangesloten: verpleeghuis Magnushof in Schagen, verzorgingshuis Kapellehof in Den Oever, verzorgingshuis Lelypark in Wieringerwerf en een vijftal woonzorgcomplexen in de gemeente Harenkarspel De organisatie biedt huisvesting, behandeling en verpleging. Geeft zowel intramurale, extramurale als transmurale zorg en beschikt over totaal 180 verpleeghuisbedden, 30 plaatsen voor dagbehandeling, 200 WBO-plaotsen en meerdere projecten voor verpleeghuiszorg De missie 'Samen voor Zorg' vormt het fundament zowel onder de werksfeer, het management als de cliëntgerichte dienstverlening. De Zuster Kueter Stichting staat garant voor 'zorg op maat', een uitstekende sfeer, aandacht voor kleine dingen, een hoog zorgniveau en een herkenbare cultuur, waarin gestreefd wordt naar ontwikkeling met respect voor alle betrokkenen. De organisatie telt in totaal ruim 625 medewerkers Er zijn ongeveer 400 vrijwilligers. In Schagen zijn centraal de Raad van Bestuur en de ondersteunende dienst gevestigd. n voor Zorg, Verpleging, Behandeling en Wonen Samen voor zorg uit uw hart gegrepen? Wij hebben een enthousiast team van medewerkers dat zich inzet voor de warme zorg van onze cliënten. Voor het verpleeghuis Magnushof zijn vacatures ontstaan voor zowel bepaalde als onbepaalde tijd voor de functie van: m/v Diverse dienstverbanden mogelijk vanaf 24 uur per week. Tevens zijn er oproepcontracten mogelijk voor Verzorgenden-IG, Avond-/Nacht- en Weekend Verpleegkundigen U bent iemand die het hart op de juiste plaats heeft en weet waar het om draait in de zorg. U vindt het belangrijk te weten wat de wensen en de verwachtingen zijn van onze cliënten. U vindt het belangrijk dat zij zich prettig voelen op uw afdeling U vindt het leuk om zorg te dragen voor een optimale verpleging, verzorging en begeleiding van onze cliënten U heeft gevoel voor humor, stijf en sfeer en bent in staat dit uit te dragen. U vindt het hebben van goede contacten met cliënten en familieleden van cruciaal belang Wat verwachten wij van u? U heeft het diploma verzorgende-IG (voorheen ziekenverzorgende). Verder zijn wij zeer benieuwd naar uw visie op zorg. voor 20 uur per week Voor deze functie zoeken wij iemand die onze cliënten meer wil leren dan spreken alleen. U onderzoekt, behandelt en begeleidt (klinische en dagbehandelings)cliënten met problemen op gebied van kauwen, slikken, ademhalen, stem, taal, spraak en/of gehoor. U vindt het leuk een bijdrage te leveren aan scholing en het instrueren van derden. Daarnaast vindt u het leuk om richtlijnen en protocollen te ontwikkelen. Tevens verwachten wij van u dat u inbreng levert aan de ontwikkeling van uw eigen afdeling. Uw profiel: U bent een enthousiast en sociaal persoon met gevoel voor humor en representativiteit. Vanzelfsprekend heeft u een diploma logopedie/akoepedie, aangevuld met ervaring op het gebied van multiple verpleeghuispathologie. Daarnaast hopen wij dat u beschikt over specifieke kennis op net gebied van slikstoornissen, gehoor- en neurologische taal- en spraakstoornissen en neuro-psychologie. Voor beide functies geldt: Een salaris conform FWG 3.0 salarisstructuur van de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen, de mogelijkheid om u verder te ontwikkelen, deelname aan spaarloonregeling, de mogelijkheid tot het sparen van meer pensioen en een prettige werkomgeving. Heeft u belangstelling voor één van bovenstaande functies? Voor de functie van verzorgende-IG kunt u nadere informatie verkrijgen bij mevrouw M. Versluis, hoofd Zorg en Welzijn, telefoonnummer 0224-211138. Voor ae functie van logopedist kunt u informatie verkrijgen bij de heer F. van Beersum, hoofd Behandelzaken, telefoonnummer 0224-211123. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Zuster Kueter Stichting, Jacob Ruysdaellaan 30, 1741 KW Schagen, afdeling PO&O t a v. mevrouw C. D. Nicolaï (verzorgende-IG) of aan mevrouw C. J. Hockx of mevrouw L. Roos (logopedist) Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. iet BovenIJ ziekenhuis staat de patiënt centraal. Als modern, algemeen ziekenhuis zorgen wij voor optimale begeleiding en ikundige behandeling. De meeste patiënten komen uit Amsterdam-Noord. Daardoor hebben wij een sterke binding met ons zorgingsgebied en een grote maatschappelijke verantwoordelijkheid. Het ziekenhuis ligt direct aan de ringweg en is goed eikbaar met de auto en het openbaar vervoer. Wij beschikken over gratis parkeerfaciliteiten voor ons personeel. -verpleegkundigen :oördineert en verleent de intensieve verpleegkundige zorg aan liologische patiënten. Ook werk je mee op de Eerste Hart Hulp er je de cardioloog bij ingrepen. Heb je de CC-vervolg- iding nog niet, dan bieden we je de mogelijkheid deze te gaan n. Inschaling: FG 55 diodiagnostisch laboranten röntgenafdeling beschikt over de nieuwste diagnostische ap- atuur, waaronder MRI, spiraal-CT, angiografie, echografie e.d. passen bijna alle moderne onderzoekstechnieken toe. Je chikt over het Bewijs van Bevoegdheid van radiodiagnostisch ant. Inschaling: FG 45 leegkundige IC-opleiding eJC-opleiding start op 1 april a.s. en duurt 18 maanden. De prak- )ol(vindt plaats in ons ziekenhuis, de theorie volg je in het oplei- ne|)sinstituut van het VU medisch centrum. We vragen het diploma UID-V of A-verpleegkunde en bij voorkeur een jaar ervaring. In- aling: FG 55 Operatie-assistent Op de vier OK's werken we voor alle algemene specialismen. Je instrumenteert, assisteert en loopt om, maakt de OK bedrijfsklaar en begeleidt leerlingen en stagiairs. Je hebt het diploma operatie assistent van de NVZ. Inschaling: FG 55 Kinder-/neonatologie verpleegkundigen Het cluster Kindergeneeskunde telt 24 bedden, verdeeld over diverse units. Je verricht hier alle voorkomende verpleegkundige handelingen. Ook wanneer je de specialistische vervolgopleiding wilt volgen, is je reactie welkom. Inschaling: FG 50 Belangstelling? Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen twee- weken sturen naar het BovenIJ ziekenhuis, t.a.v. Marja Rietel-Bakker, leidinggevende personeelszaken, Postbus 37610, 1030 BD Amsterdam, onder vermelding van het vacaturenummer VNH 26 01. Voor meer informatie kun je bellen met Marja Rietel-Bakker, telefoon (020) 631 64 71. Of kijk op www.bovenij.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Wij werken aan een toegankelijke gezondheidszorg. Zeg nou zelf, wat heeft u aan een ziekenhuis vol specialisten, terwijl er een wachttijd is van maanden? Of dat u maanden moet wachten op een staaroperatie? Daarom werkt Zorg en Zekerheid aan het toegankelijk maken van de zorg. Wij vinden een goede samenwerking met de zorgverleners dan ook heel belangrijk. Op die manier krijgen wij een helder inzicht in de beschikbaar heid van de zorgverleners. Dus, als u, verzekerd bij Zorg en Zekerheid, de zorg die u of uw kinderen nodig hebben, niet op redelijke termijn kunt krijgen, bel ons gerust. Zorg en Zekerheid gaat dan direct voor u aan de slag om te kijken of er niet toch een mogelijkheid is om u te helpen. In uw regio. Of eventueel daarbuiten. Vanzelfsprekend in overleg met u. Hoe goed de zorg ook is, zij moet natuurlijk wel toegankelijk zijn. En betaalbaar. Zorg en Zekerheid zorgt daar graag voor. Zo is Zorg en Zekerheid een zorgverzekeraar met één van de laagste nominale premies van Nederland. Dus wilt u dat wij voor u bemiddelen, bel onze zorgbemiddeling (071) 5 825 828. ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 57