Als gezondheid je een zorg is verfrissende rpleegkundigen medisch centrum alkmaar radiodiagnostisch laboranten Werken aan het Spaarne Zoek je BALANS KORTINGSBON Draait jouw zorg om menser Studeer HBO verpleegkunde Opereren in een dynamische omgeving?'* operatieassistenten en anesthesiemedewerkers m Wij zoeken mensen voor de gezondheidszorg I r^Ll ^z'^"heden Spaarne Zieke WIJ JIJ www.bvt.vuurwerk.nl MEER INFO OVER VERPLEEGKUNDE? Bel (072) 518 37 75 voor de opleidingsbrochure of surf naar www.hsa.nl i Ook ben je van harte welkom op de OPEN DAG ZATERDAG 16 MAART 10.00 - 15.00 uur Studenten vertellen je graag meer over opleiding Verpleegkunde niveau 5 (HBO-M "Voor deze studie heb Ik ml|n opleiding I als verzorgende I afgerond (MDGO f VZ). Ik werkte ook In een verzorgingshuis In de weekenden. Omdat Ik graag In een verpleeghuis wilde werken, heb Ik gekozen voor de duale variant. Verder is het natuurlijk prachtig dat je betaald krijgt voor wat anders eigenlijk een stage zou zijn. De duale variant past dan ook precies bij mij: een vaste baan, geen gerèn naar bijbaantjes en toch zo nu en dan naar school. Want hoe lekker het ook Is als werknemer, 'student' zijn bevalt ook prima en daarom is dit voor ml| de perfecte combinatie." Anouk Whlen "Sinds het begin van mijn HBO-V carrière! heb ik met verstandelijk gehandicapte mensen willen werken. Door de stages f heb Ik ook andere werkvelden in de zorg (psychiatrie, algemeen ziekenhuis) P leren kennen. Door deze ervaringen krijg je een compleet beeld van wat 'de zorg' Inhoudt Vakken als sociologie en psychologie vind Ik zeer interessant, want hierdoor leer je veel over het gedrag van mensen.' All Hassanl Katehsarl zaterdag 26 januari 2002 Hogeschool Alkmaar Instituut Gezondheidszorg Voor de verschillende afdelingen van ons ziekenhuis zijn wij doorlopend op zoek naar Wonen en werken in de kop van Noord-Holland is zo gek nog niet. Hier vind je nog rust, ruimte, schone lucht en een afwisselend landschap; poldergebieden, maar ook zee, strand en duinen op korte afstand. Het Medisch Centrum Alkmaar is een Topklinisch Opleidingsziekenhuis met ruim 3.000 medewerkers, op loopafstand van het gezellige centrum van Alkmaar. Maar wij hebben mee te bieden; namelijk gratis parkeerfaciliteiten, mogelijkheden tot kinderopvang en sinds kort hebben wij een loopbaanadviesbureau™ g" is) Het klinisch operatiekamercomplex van het Medisch Centrum Alkmaar bestaat uit 11 OK'fiei Binnen dit complex, waar alle specialismen behalve hartchirurgie zijn vertegenwoordigd, heerst een ontspannen en enthousiaste sfeer. Met 165 collega's werken we met de nieuwst 0 apparatuur en volgens de modernste technieken. In verband met het groeiende zorgaanbc willen wij de totale OK-capaciteit snel uitbreiden. "I Johan Lust en Han Boerma zoeken Johan Lust, hoofd Chirurgie en Han Boerma, hoofd Anesthesie, zoeken gedreven, enthousiaste en vakbekwame collega's die zower zelfstandig als in teamverband willen werken. In ieder geval ben je in het bezit van het NVZ-diploma operatieassistent. Voor de functie van anesthesiemedewerker heb je de differentiatie anesthesie gevolgd. Wat kun je van ons venvachten? Een prettige werkomgeving, een enthousiast team en uitoefening van je vak op een hoog niveau. Dus reken maar dat je ontwikkeling niet stil zal staan. Verder is het begeleiden van leerlingen een onderdeel van je functie. Als je bij ons komt werken stemmen we samen een passende arbeidsovereenkomst af, waarbij een dienstverband van 36 uur onze voorkeur heeft Uiteraard is parttime werken bespreekbaar. Je salaris is mede gezien een arbeidsmarkttoeslag ingedeeld in functieschaal 55. De maximale uitloop van de functie is 3.073,- 6.772,-). 'hj Inschaling volgens FWG 3.0 moet nog plaatsvinden. Eerst meer weten? Bel dan voor informatie over de functie enAj de afdelingen met Nico Smakman, managi OK-organisatie, telefoon 072 - 548 44 44, sein 5418. Ook kun je direct contact opnen 'L met Johan Lust, telefoon 072 - 548 44 44. sein 5360 of Han Boerma, telefoon 072 - 548 44 44, sein 5124. Sollicitatie: Uiteraard kun je ook direct solliciteren. Schrijf dan je brief naar het Medisch Centrum Alkmaar, ter attentie van Gabriëll Govers, personeelsmanagementadviseur, postbus 501,1800 AM Alkmaar. Je kunt oc|or via e-mail reageren. Stuur dan je reactie na g.govers@mca.nl. Vermeld s.v.p. de volgen vacaturenummers linksboven in de brief o e-mail. Voor operatieassistenten OK 01.25 en voor anesthesiemedewerkers AN 01.25 Binnen de afdeling radiologie is per direct plaats voor (fulltime of parttime) Heb je een diploma in de zorg of ben je nog in opleiding? Zoek je een vaste baan of wil je juist graag rondkijken bij verschillende instellingen? Of ben je er al een tijdje tussenuit en wil je graag opnieuw aan de slag? Bij Randstad Gezondheidszorg doen we er alles aan om werk voor je te vinden dat aansluit bij jouw persoonlijke wensen en opleiding. Tijdelijk of voor vast. Enkele dagen in de week of alle dagen, jij mag het zeggen Zo kun je bij verschillende instellingen en organisaties terechtkomen. Van de thuiszorg tot het ziekenhuis, van verzorgingshuis tot zwakzinnigenzorg. Op deze manier bieden we je volop mogelijkheden om je te ontplooien terwijl je zelf je werktijden bepaalt. Natuurlijk kun je er ook voor kiezen om zo veel mogelijk diensten te draaien bij die instelling waar het je zo goed bevalt. Heb je weinig ervaring in de zorg of is het al lang geleden? Dan hebben voor jou de Zorg Academie van Randstad Gezondheidszor rj Voor een opfriscursus, om bijvoorbeeld weer vertrouwd te raken met de verpleegtechnische handelingen, of voor e C opleiding of bijscholingstraject. Naast scholing worden ooi Vj de studiekosten goed geregeld door de Zorg Academie. Randstad Gezondheidszorg houdt dus graag rekening mt jouw persoonlijke wensen en behoeften. Wil je ze met oi delen? Neem dan contact met ons op: 0800 - 8150. Of loop binnen bij de dichtstbijzijnde Randstadvestiging. Dan bespreken we samen met jou de mogelijkheden. Je b van harte welkom. ->r randstad gezondheidszor op de entreeprijs van €12, De bon is geldig voor 1 persoon. De beide vestigingen van het regio nale interconfessionele Spaarne Ziekenhuis staan aan de oever van het Spaarne. In Heemstede en Haarlem. Dat verklaart onze naam, maar er zit nog meer achter. Een rivier is vol leven, voortdurend vernieuwend, stromend door een steeds verande rend landschap. Precies wat wij als eigentijdse zorginstelling met zo'n 25 specialismen ook proberen te doen. Samenwerkend zorg op maat verlenen, gebruikmakend van de meest actuele kennis en ervaring. Het aanbod daarbij afstemmend op de vraag. "Al heel lang wist Ik dat Ik de verpleging en uiteindelijk de hulp In wilde Omdat Ik breed opgeleid wilde worden, heb ik voor HBO-V in Alkmaar gekozen De opleiding Is afwisselend en, als |e er goed voor blijft werken, niet al te zwaar Verder wilde ik graag naar h buitenland. Ik heb stage gelopen op de kinderafdeling in een missie ziekenhuis in Ghana Het was best zwaar, maar ik had de ervaring willen missen. Ik heb zeer veel meegemaakt en veel gezien. Doordat ik alleen ben gegaan heb ik mezelf goed leren kennen Door deze stag weet ik zeker dat Ik het goede vak gekozen heb." Corlne van Noort infolijn 0165 - 503554 of surf naar WWW.CEZONDHEIDSBEURS.nl VrcuwOnünc.nl Santé a«erl„te "'urologie n cardiologie °9'e en diabetes Specialisten in mer een team van 40 laboranten, 12 administratief medewerkers en 7 radiologen, bieden je een werkomgeving die volop in ontwikkeling is. Op de afdeling radiologie wordt onder andere gewerkt met een spiraal CT en MRi. De afdeling en kliniek werken digitaal (filmloos). Wie mee wil groeien en in zichzelf wil investeren, is bij ons van harte welkom. Voor deze functie zijn de arbeidsvoorwaarden van de CAO Ziekenhuizen van toepassing. Het ziekenhuis vergoedt een deel van de kosten voor kinderopvang. bent in het bezit van het bewijs van bevoegdheid als radiodiagnos tisch laborant. Jij bent een kandidaat die een nieuwe uitdaging zoekt, graag met de modernste apparatuur werkt, mee wil denken over de verdere ontwikkeling van de afdeling, en 'last but not least', een fijne werksfeer en dito collega's hoog waardeert. Kom in het weekend van 26 en 27 januari naar de RAI Amsterdam. Want daar vindt voor de derde keer de Santé Gezondheidsbeurs plaats. De beurs voor mensen die op zoek zijn naar de juiste balans in het leven. Of het nu gaat om overgewicht, cosmetica, voedingssup plementen, stressbeheersing of de allernieuwste fitness rages: op de beurs tref je werkelijk alles aan wat je wil weten, zien, ruiken of proeven. Speciaal thema dit jaar is 'Puur Natuur', waarbij je op diverse stands, lezingen en workshops alles te weten komt over biologische voeding. Neem deze kortingsbon mee en profiteer van een korting van De inzet van elke medewerker is daarbij essentieel, ledereen levert vanuit zijn/haar functie een bijdrage aan de geïntegreerde zorgverlening. Waar nodig ondersteund door kwali teitsopleidingen. Samen moeten we het doen. Dankzij de ongedwon gen sfeer in het Spaarne Zieken huis is de communicatie direct en open. Zo is een professionele en goed geoutilleerde werkomgeving ontstaan met betrokken en gemo tiveerde collega's die je met open armen ontvangen. De arbeids voorwaarden zijn uiteraard vol gens de CAO Ziekenhuizen, er is een regeling kinderopvang en ook op andere manieren bieden we extra's, zoals bijvoorbeeld het fietsenplan en spaarloonregeling. Zo is werken in de gezondheids zorg ook voor jou gezond. En de ontwikkelingen gaan door. In 2004 verhuizen we naar een nieuw ziekenhuis in Hoofddorp met Heem stede als buitenpoliklinische locatie. Nieuwsgierig naar hoe het is om als verpleegkundige bij ons te werken? Bel Irene Staats, tel.(023) 514 14 87 of Paula Grapendaal, tel. (023) 514 13 56. Zij zijn beiden personeelsadviseur en vertellen je alles wat je wilt weten. Wil je meteen solliciteren? Je schriftelijke solli citatie met cv onder nummer BE/02703/IS kun je richten aan de stafafdeling Personeel, Orga nisatie Opleiding van het Spaarne Ziekenhuis, Postbus 354, 2100 AJ Heemstede. Of per e-mail: IStaats@SpaarneZiekenhuis.nl of PGrapendaal@SpaarneZiekenhuis.nl Interesse? Bel dan voor meer informatie met Margareth van Nooijen, afdeling radiologie, telefoonnummer 023 - 514 15 16, toestel 1309, sein 4141. Je schriftelijke reactie kun je sturen aan de stafafdeling PO&O van het Spaarne Ziekenhuis, Postbus 354, 2100 AJ Heemstede, t a.v. Irene Staats, personeelsadviseur. Per e-mail kan ook: IStaats@SpaarneZiekenhuis.nl. Spaarne Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk WIJ bieden je een stimulerende werkomgeving in één van onze interne of chirurgische zorgeenheden (zie hieronder). Fulltime of parttime (minimaal 20 uur). Eigen inbreng, als teamlid, maar ook vakinhoudelijk, vinden we erg belang rijk. Evenals een leergierige en betrokken instelling. En de bereidheid leerlingen en stagiaires te begeleiden. Je salaris bedraagt volgens FWG 3.0 niveau 45 maximaal 2.410 euro per maand bij een 36-urige werkweek. JIJ bent een gediplomeerd verpleegkundige (A of HBO-V), liefst.met al enige ervaring. Je zoekt een nieuwe uitdaging met meer verantwoordelijkheid en zelfstandigheid. Onregelmatige diensten er\ diensten van 8 uur vind je geen probleem.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 56