BEDRIJFSHUISVESTING JÉ TE HUUR TE KOOP TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE KOOP TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR SCHIPHOLWEG 9E 2316 XB LEIDEN TEL. (071)5233277 www.basis.nl e-mail: info@basis.nl 3 pholweg 9e ij XB Leiden 071 - 52 3 3 2 7 7 071 - 52 12 494 ibasis.nl .basis.nl Basis Bedrijfshuisvesting B.V. Prins Bernhardlaan 4 2405 VZ Alphen aan den Rijn Tel. 0172 - 470 247 Fax 0172 - 476 359 info@basis.nl www.basis.nl Voorstraat 5 te Katwijk aan Zee Circa 380 m2 winkelruimte Mooie winkel-/horecaruimte (categorie 1) nabij de boulevard en de Noordzee- passage. In de directe omgeving van het object zijn verschillende landelijk en re gionaal opererende winkelformules gevestigd. Het winkelpand beschikt onder andere over een lift-installatie en is per direct beschikbaar. Winkelruimte begane grond circa 220 m2 Winkelruimte kelder: circa 160 m2 Frontbreedte: circa 11 meter Huurprijs 56.725,- per jaar Koopsom: zeer scherpe koopsom (N.o.tk.) te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Breestraat 137 te Leiden Circa 120 m2 winkelruimte De winkelruimte is onlangs voorzien van een nieuwe pui. De frontbreedte is circa 5 meter. In de directe omgeving bevinden zich onder andere V&D, Vobis en Rinck opticiens, alsmede de looproute naar de Haarlemmerstraat via o.a. de Donkersteeg.Tijdelijke huur is bespreekbaar. De huurprijs bedraagt alsdan 1.250,- per maand. Huurprijs: 23.000,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Collegiaal met Kamerbeek Makelaars. Breestraat 173 te Leiden Circa 120 m2 winkelruimte Winkelruimte in het centrum van Leiden. Nabij diverse exclusieve modezaken. Beschikbaar per 1 april 2002. Het pand beschikt onder andere over toilet en pantry. In overleg met de eigenaar zal een nieuwe pui worden geplaatst. Voldoende parkeergelegenheid op loopafstand. Huurprijs: 24.960,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Haarlemmerstraat 60 te Leiden Circa 130 m2 winkelruimte Winkelruimte op top-lokatie. Gelegen op de hoek Haarlemmerstraat/ Vrouwenkerkkoorsteeg. In de directe nabijheid diverse landelijke filiaalbedrijven, waaronder H&M, Free Record Shop, en binnenkort The Sting. Beschikbaar: 1e kwartaal 2002. Huurprijs: 44.700,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Haarlemmerstraat 226 te Leiden Circa 60 m2 winkelruimte Het betreft hier een winkelruimte met twee bovengelegen verdiepingen. In de directe nabijheid van Halfords, Schoenenreus en Wout Bergérs Sport. De winkel beschikt onder andere over airconditioning, verwarming en systeemplafond met verlichtingsarmaturen. Huurprijs: 20.420,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Lammenschansweg 130 te Leiden Circa 975 m2 volumineuze verkoopruimte Circa 1.355 m2 kantoorruimte (eventueel in delen te huur) Gelegen aan belangrijke uitvalsweg. Volumineuze verkoop op parterre en 1e ver dieping. Oplevering: casco. Kantoorruimte op 2e, 3e en 4e verdieping. Oplever ing: turn-key, met uitzondering van vloerbedekking en scheidingswanden. Ter plaat se is ruim voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Optioneel kan het gehele pand als kantoorruimte worden gehuurd met een totaal oppervlakte van 2330 m2. Huurprijs: verkoopruimte vanaf 79,- per m2 per jaar kantoorruimte vanaf 133,- per m2 per jaar te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Nieuwe Rijn 33 te Leiden Circa 70 m2 winkelruimte, uitte breiden tot circa 100 m2! Het betreft hier een winkelruimte gelegen op markante lokatie aan een gracht in het midden vanhët kernwinkelgebied. Frontbreedte 5,5 meter. Oplevering: pantry, toilet, monumentaal balkenplafond en cv-verwarming middels radiatoren. Nieuwe pui is bespreekbaar. Per direct beschikbaar. Huurprijs: vanaf 17.470,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Nieuwstraat 15 te Leiden Circa 100 m2 winkelruimte Volledig gerenoveerde winkelruimte op unieke lokatie. Gelegen nabipDe Burcht" te midden van diverse antiekwinkels, w.elke in de wijde omtrek bekend staan. De winkel beschikt onder andere over een marmeren vloer met vloerverwarming, luxe keuken, toilet, krachtstroom, alarm en leveranciersingang. Eventueel kan een berging ter grootte van circa 50 m2 worden bij gehuurd. Huurprijs: 23.595,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Hoge Woerd 111 te Leiden Circa 250 m2 winkelruimte De ruimte is gelegen in het centrum van Leiden en is onder andere voorzien van: 8 meter front cv-installatie pantry en toilet tl-verlichting betegelde vloer deels houten entresol Huurprijs: 18.500,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Rijnstraat 37 te Katwijk Circa 265 m2 kantoorruimte Dit karakteristieke pand is in 1998 geheel gerenoveerd. Het is op een markante lokatie gelegen in het centrum van Katwijk aan den Rijn. Aan de achterzijde van het onroerend goed bevindt zich een tuin met berging, welke direct aan het vaarwater, de Overrijn, grenst. Openbaar vervoer is direct voor het pand gelegen. Dit unieke pand, met een oppervlakte van ca. 265 m2, beschikt onder andere over diverse stijlvolle kamers, veel inbouwkasten, sanitaire voorzieningen en een representatieve entree. Koopsom: 381.175,- k.k. Collegiaal met: De Leeuw Makelaardij. Tramstraat ong. te Katwijk Circa 170 m2 winkel- kantoorruimte Deze winkel-/ kantoorruimte heeft een frontbreedte van circa 12 meter en is gelegen op een uitstekende lokatie in het centrum van Katwijk. De ruimte is gelegen tussen de Albert Heijn en de ING bank en is onder andere voorzien van een pantry en c.v.-installatie. Het object is per direct beschikbaar. Oplevering turn-key minus vloerbedekking en scheidingswanden. Huurprijs: 143,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de eventueel verschuldigde omzetbelasting Plesmanlaan 100 te Leiden Circa 1.346 m2 kantoorruimte Representatieve kantoorruimte gelegen op een uitstekende zichtlokatie op de kantorenlokatie van Leiden. De kantoorruimte maakt deël uit van het kantoorge bouw 'Eurocentre'. Het geheel is per eigen vervoer, alsmede per openbaar ver voer uitstekend bereikbaar. Het onroerend goed beschikt onder andere over: een pantry, dubbele toiletgroep, systeemplafond met verlichtingsarmaturen, schei dingswanden, kabelgoten, cv-verwarming, mechanische ventilatie, thermische beglazing, gemeenschappelijke entree en een liftinstallatie. Op eigen terrein be vinden zich 20 parkeerplaatsen. Het object is per direct beschikbaar. Huurprijs: 152.924,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting en servicekosten Rooseveltstraat 55 te Leiden Circa 505 m2 kantoorruimte Het betreft hier ca. 505 m2 kantoorruimte, gelegen op de begane grond van het pand Rooseveltstraat 55 Het pand is volledig opgeknapt ten behoeve van de nieuwe huurders, waaronder BDO Campsobers. Oplevering: o.a. topkoeling, cv-verwarming middels radiatoren en ruime parkeergelegenheid j BTW-vrije huur is bespreekbaar. Huurprijs: 111,- per rr>2 per jaar, te vermeerderen met de eventueel verschuldigde omzetbelasting Schuttersveld 1 te Leiden Circa 2.000 m2 kantoorruimte Het betreft hier het kantoorpand 'De Leidse Poort' gelegen op top-lokatie, recht tegenover het Centraal Station te Leiden en op loopafstand van het centrum. De kantoorruimte is gesitueerd op de parterre, alsmede, op de 5 bovengelegen verdiepingen. Deelverhuur behoort tot de mogelijkheden. Opleveringsniveau: in overleg. Aanvaarding: per direct. Huurprijs: 135,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Schuttersveld 9 te Leiden Circa 1.550 m2 kantoorruimte -i 23 parkeerplaatsen Op top-lokatie recht tegenover het Centraal Station te Leiden komt medio 2002 ca. 1.550 m2 kantoorruimte beschikbaar. Gelegen op de eerste etage van het kantoorgebouw Schuttersveld 9. Oplevering in overleg. Mede-huurders o.a. Randstad Uitzendbureau en Sun Air International. Huurprijs: N.o.t.k. Verbeekstraat 2-12 te Leiden Circa 440 m2 kantoorruimte Mooie kantoorruimte gelegen op een goede lokatie aan de Verbeekstraat 2-12 te Leiden. Het geheel is per eigen vervoer en openbaar vervoer uitstekend bereik baar. De ruimte zal in huidige staat worden opgeleverd, te weten turn-key minus scheidingswanden, onder andere voorzien van: een pantry, systeemplafond met verlichtingsarmaturen, aanwezige kabelgoten, videofoon en bestaande vloerbe dekking. Op eigen terrein bevinden zich 5 parkeerplaatsen. Oplevenng in overleg. Huurprijs: 51.617,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting en servicekosten NVM-BOG

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 51