Personeel Personeel Personeel Personeel Personee 0 Medewerker donoraanname en allocatie (36/32 uur) M/V J Geboorteregeling West-Nederland Management Assistent (v/m) HOOFD HUISHOUDING Bent u de salesmanager die makkelijk vrienden maakt? x v BEKWAME SALESMANAGER (M/V) POWER PLASTICS 1 A P liliilH Bi Geschikt voor alle leeftijden. ZATERDAG 26 JANUARI 2002 A E 2 Jé 'O In de organisatie Geboorteregeling West-Neder land werkt een aantal klinieken samen. die een breed pakket aan hulpverlening op het gebied van geboorteregeling en seksuele gezondheidszorg bieden. Deze klinieken ziin gevestigd in Leiden. Den Haag. Rotterdam. Utrecht en Goes. Bii elkaar werken er ca. 80 medewerkers. Op korte termijn is er een vacature voor een voor 32 tot 36 uur per week Functie-inhoud L' bent verantwoordelijk voor de ondersteuning van de algemeen directeur, o.a. voor wat betreft: de telefoon- en postbehandelmg het voeren van correspondentie het voorbereiden en notuleren san vergaderingen het bijhouden van het directie-archief het bewerken en redigeren van notities het onderhouden van interne en externe contacten. Functie-eisen U beschikt over een HBO werk- en denkniveau en heeft ten minste vijf jaar relevante werkervaring (bij voorkeur m de gezondheidszorg). U heeft ervaring met Word en Excel. In uw werk bent u zelfstandig, stressbestendig en sociaal vaardig. Dienstverband In eerste instantie wordt een dienstverband aangeboden voor een jaar. met uitzicht op een vast dienstverband daarna. Salaris Het salaris is afhankelijk van uw ervaring. Schaal 45 met een minimum van 1.770.- en een maximum van 2.386.- bruto bij een fulltime dienstverband (36 uur), excl. 8% vakantietoeslag en eindejaarsuitkering. Standplaats: Den Haag (tijdelijk tot eind 2002 Rotterdam) Sollicitaties met CV kunt u binnen tien dagen na verschijnen van dit blad. richten aan de Dr. W.F. Stormkliniek. t.a.v. mevrouw J.C. Middelkoop, personeelsfunctionaris, Strevelsweg 700/201- 204. 3083 AS Rotterdam, e-mailj.middelkoop@stormkliniek.nl U kunt bij haar op dinsdag, woensdag en donderdag ook tele fonisch informatie inwinnen (010) 481 55 22. Acquisitie naar aanleiding v. c advertentie wordt niet op prijs gesteld. DE tllTENBERE De Tiltenberg, centrum voor bezinning en meditatie te Vogelenzang zoekt coördinatie logistiek, inventaris, inrichting, schoonmaak 16-24 uur pw, ziektevervanging met mogelijk vervolg. Zie: www.tiltenberg.nl. of vraag info 0252-535283. organisatie@tiltenbero.nl Dan willen wii graag met u praten. Power Plastics is een voorraadhouaende groothandel, importeur en exporteur van buisleidingsystemen, fittings, automatische kranen en aanverwante producten. Deze hoogwaardige producten worden verkocht aan installateurs in de milieutechniek, indus trie en tuinbouw in geheel Nederland en vele andere landen in Europa en elders in de wereld. Door de grote vraag naar de producten uit ons leverings programma zoeken wij op korte termijn een die ons betrekkelijk kleine verkoopteam komt versterken. Uw werkzaamheden. U gaat zich voornamelijk bezighouden met het zelfstandig voeren en afwikkelen van telefoongesprek ken met klanten in binnen- en buitenland. Daarnaast onderhoudt u contacten met onze afnemers en komt het ook voor dat u relaties bezoekt. Wat wij van u vragen. U beschikt over enige ervaring in een soortgelijke branche en kunt omgaan met de computer. U spreekt goed Nederlands, Duits en Engels. Verder bent u representatief, zelfstandig, slagvaardig en heeft u de juiste klantgerichte instelling om snel vrienden te maken. U hebt een bij de functie passende commercieel/technische opleiding en u bent 25-40 jaar. Wat wij u bieden. Beantwoordt u aan onze wensen, dan kunt u rekenen op een uitstekend salaris, een zeer goede pensioen opbouw en een aantrekkelijke spaarloonregehng. En wat ook belangrijk is: bij ons bedrijf heerst een informele, collegiale werksfeer. Bent u geïnteresseerd? Bel dan voor meer informatie. Of richt een korte brief met C.V. aan de directie, ter attentie van de heer C. Paauwe, Power Plastics B.V. Bedrijvenpark Gravendam Gieterij 51, 2211 WC Noordwijkerhout Tel. 0252-21 66 50 - Fax 0252-2318 55 cpaauwe@powerplastics.com www.powerplastics.com Nederlandse Transplantatie Stichting •O EUROTRANSPLANT Stichting BIS Drie organisaties spelen in ons land een belang rijke rol bij de bemiddeling van donororganen en -weefsels voor transplantatiedoeleinden. De Nederlandse Transplantatie Stichting (NTS) houdt zich bezig met donorwerving in Nederland en fungeert sinds de inwerkingtreding van de Wet op de orgaandonatie in september 1998 als een zogenoemd orgaancentrum. Een belangrijke taak van het orgaancentrum is het toewijzen van beschikbare organen en weefsels aan patiënten die voor transplantatie in aanmerking komen. De NTS heeft deze taak gedelegeerd aan respec tievelijk de stichting Eurotransplant International (ETI) en de stichting Bio Implant Services (BIS). Bij deze organisaties komen de meldingen binnen over potentiële donoren. Bij ETI als het gaat om organen, bij BIS als het weefsels betreft De medewerkers van beide organisaties raadplegen na een melding het Donorregister, zorgen ervoor dat alle relevante gegevens over de donor beschikbaar komen en zoeken op basis van strikte selectiecriteria een geschikte ontvanger. Kwaliteit, zorgvuldigheid en veiligheid staan daarbij voorop. De stichting Bio Implant Services (BIS) is een non-profit organisatie, die bemiddelt in de toewijzing van weefsels, zoals hoornvliezen, hartkleppen en hotweefsel, ten behoeve van transplantatiedoel einden. BIS werfet daarbij samen met donorziekenhuizen, transplantatiecentra, weefselbanken en laboratoria in Europa en de Verenigde Staten. Ook ondersteunt de organisatie wetenschappelijk onderzoek om de resultaten van transplantaties verder te verbeteren. Binnen de BIS-organisatie wordt gewerkt volgens het ISO 9002-kwaliteitssysteem. Voor de a/delingen Donoraanname en Allocatie zijn wij op zoek naar een: Functie De werkzaamheden van de medewerker donor aanname en allocatie beslaan twee aandachts gebieden. Enerzijds betreft het taken die te maken hebben met de donatie van weefsels en anderzijds activiteiten die ervoor moeten zorgen dat het donorweefsel naar de meest geschikte ontvanger gaat, ook wel allocatie genoemd. Op de afdeling Donoraanname wordt bij een melding eerst het Donorregister geraadpleegd om te kijken of er toestemming is gegeven voor de donatie van organen en/of weefsels. Door middel van een telefonische anamnese, zorgt de donoraanname medewerker ervoor dat alle relevante gegevens over de donor beschikbaar komen. Vervolgens organiseert de medewerker de uitname (explantatie) van het weefsel en vraagt de benodigde weefsel- en bloedtesten aan. De medewerker levert een belangrijke bijdrage aan de uiteindelijke vrijgave van weefsel voor transplantatiedoeleinden. Op de afdeling Allocatie worden weefselaan- vragen aangenomen en verwerkt. Hier worden de wachtlijsten met ontvangers bijgehouden en zoekt de allocatie medewerker, op basis van strikte selectiecriteria, naar een geschikte ontvanger. Tevens wordt hier het transport van de weefselbank naar het transplantatiecentrum geregeld. Na een interne opleiding van ongeveer 4 maanden wordt de inwerkperiode van de medewerker afgerond met een examen. Profiel Als medewerker donoraanname en allocatie heeft u een paramedische opleiding, bijvoor beeld doktersassistente, verpleegkunde, laborante of een andere relevante opleiding op MBO+/HBO-niveau; heeft u bij voorkeur klinische ervaring in een zorginstelling en/of inzicht in de organisatie van een dergelijke instelling; bezit u een vlotte spreekvaardigheid van de Engelse en Duitse taal; beschikt u over goede communicatieve vaar digheden en kunt u zelfstandig, systematisch en accuraat werken; bent u bekend met Windows 98 en heeft u affiniteit met het werken met software en bent u bereid om op onregelmatige tijden te werken; circa één avonddienst per week. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden van de stichting BIS volgen de CAO Ziekenhuizen. Het salaris voor de functie van medewerker donoraanname en allo catie bedraagt maximaal 2.410,-- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. We bieden een uitstekend werkklimaat en aantrek kelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals goede opleidingsmogelijkheden, een pc-privé regeling en een bijdrage in de kosten van kinderopvang. Uw reactie U kunt uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen richten aan: Stichting BIS. afdeling P O, t.a.v. mevrouw A. Pardon, Postbus 2304, 2301 CH Leiden Voor meer informatie over bovenstaande functie kunt u contact opnemen met mevrouw A.E.S. van Liefland-Barkhof, hoofd Allocatie (071-5795 808) of mailen naar abarkhof@bisfoundation.nl. U kunt ook onze website bezoeken: www.bisfoundation.org. Acquisitie naar aanleiding uan deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 1 p^nses Beatrix schoof von Brücken Focklaan 2 2102 XC Heemstede tel. (023) 547 19 31 prinses.beatrixschool.11cf@kennisi |e Na Daarom zijn wij per 1 De Prinses Beatnxschool is een school met ongeveer 230 leerlingen en 21 leerkrachten. We zijn een school met een brede christelijke identiteit. Respect voor elkaar en de omgeving staan hoog in het vaandel. Tussen ouders, team en kinderen bestaat een grote onderlinge saamhorigheid. We werken volgens het jaarklassensysteem, met extra aandacht voor kinderen die meer en voor kinderen die minder aankunnen. Zelfstandig werken krijgt steeds meer aandacht. Een assessment/psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. De CAP-PO sollicitatiecode wordt gehanteerd. Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae kunt u vóór 9 februari 2002 sturen aan de secretaris van het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs Zuid- Kennemeriand, mevrouw H. E. Smole-van Ravestein, Postbus 2018, 2002 CA Haarlem. 27 jaar gaat onze directeur met FPU. augustus a.s. op zoek naar een nieuwe directeur. Wij zoeken een directeur (m/v) met: - een warm hart; - een gezond gevoel voor humor; - organisatorische kwaliteiten; een goede manager met eAJ helder beleid; - uitstekende communicatieve vaardigheden; - affiniteit met ICT. Iemand die: - creatief omgaat met nieuwe onderwijskundige ideeën; - achter de identiteit van de school staat en die wil uitdrag - bijdraagt aan de positieve sfeer; - de talenten van de kinderen en van het team weet te stimuleren, kan benutten en verder ontwikkelen; - bereid is een kleine lesgevende taak op zich te nemen Wij bieden: - een hecht en ervaren team; - een goed geoutilleerde school; - een laagdrempelige school voor iedereen; - beloning volgens schaal DB; - enthousiast meewerkende en meedenkende ouders. Meer informatie bij Peter Jansen (adj.dir.), tel. (0251) 31 04 83 (privé) tel. (023) 547 19 31 (school) Namens de ouders: Dirkje Schinkelshoek (MR), tel. (023) 529 43 29. Op verzoek kunnen wij een informatiepakket toesturen. Thuiszorg Groot Rijnland levert een groot aantal diensten op het gebied van gezondheid en welzijn Daartoe behoren onder meer verpleging, verzorging e r schoonmaahhulp. maar ook het geven van cursussen voor aanstaande moeder 1 een kapper-aan-huis service. We zijn er letterlijkivoor jong tot oud (van -9 den tot 100 jfMi). Op tyt piprnppf bellij q^ze ^rga|ij^hf,ui( ;o'n 1.500 werkers We werken voor mensen in Leiden, Alphen aan den Rijn en een groo n aantal omliggende gemeentes Binnen het Facilitair Bedrijf is de volgende vacature ontstaan COÖRDINATOR HOTEL LOGISTIEK 36 uur per week Werkzaamheden: U coördineert de hotel logistiek-werkzaamheden binnen het Facilitair zoals: ruimtebeheer, schoonmaak, kantine, onderhoud gebouwen, inkoop e zijn, reproductie, postverwerking en koeriersdiensten. Tevens bewaakt u voering van activiteiten en kwaliteit van dienstverlening. U rapporteert p aan de manager Facilitair Bedrijf over de voortgang van werkzaamheder verde diensten en de kwaliteit van de dienstverlening van Hotel Logist U neemt deel aan clusteroverstijgend werkoverleg binnen het Facilitair Wij vragen: U heeft een relevante HBO-opleiding bijvoorbeeld facilitaire dienstverlei U kunt bedrijfsmatig en resultaatgericht werken, waarbij u het menselijk si niet uit het oog verliest. U bent stressbestendig en in staat om werkproc n te structureren. U bent een coach met uitstekende communicatieve vaai heden en u heeft een klant- en servicegerichte houding. li Tevens zijn wij op zoek naar een MEDEWERK(ST)ER FINANCIËLE ADMINISTRA, 18 uur per week, voor bepaalde tijd Werkzaamheden: U biedt ondersteuning aan de Financiële Administratie, waarin u in team verband werkt. Binnen uw functie krijgt u te maken met veel aspecten vi Financiële Administratie Wij vragen: U heeft een relevante opleiding met een diploma Meao/MBA of studerer hiervoor. Daarnaast heeft u Boekhoudkundig inzicht en beheerst u het computerprogramma Excel. Wij bieden: Bij deze boeiende functies hoort een passend salaris en arbeidsvoorwaï 0 conform de CAO Thuiszorg. Voor de coördinator Hotel Logistiek is sal; schaal 8 (max. 2522,55) van toepassing. De aanstelling vindt in eerste plaats voor de duur van 1 jaar. Bij gebleken geschiktheid kan het tijdelijk dienstverband worden omgezet naar een dienstverband voor onbepaald p Voor de medewerkster Financiële Administratie is salarisschaal 6 (max. 2059,24) van toepassing. Het betreft een tijdelijke functie tot uiterlijk 1 november 2002. Belangstelling: Informatie over de functie coördinator Hotel Logistiek wordt verstrekt G. van der Hoorn, manager Facilitair Bedrijf (tel. 071-516 14 15). Informatizi de functie medewerkster Financiële Administratie wordt verstrekt door 1 J. Huigsloot (tel.071 -516 14 73) of mevrouw C Haasnoot (tel 071-516 14 411 Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 8 februari 2002 richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. Mevr. M. Schuitema, personeel^ adviseur, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Mailen kan ook: pz@stgr.nl "jthuiszorg Groot Rij'nland

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 28