Katwijk nog steeds in donkere dagen aar moet het heen met Ter Leede? AMATEURVOETBAL jtrijdlustig FC Lisse pakt punt tegen koploper Capelle loede generale voor Noordwijk Erwin Beltman wijst Quick Boys de weg S5 MAANDAG 21 JANUARI 2002 tNick Verwoerd Ruud Bröring had zaterdag voor het sinds lange tijd weer eens de beschikking een blessurevrije selectie. De coach van i de degradatiezone bivakkerende FC Lis- os tegen Capelle vooral voor spelers met lust. Robert Hoever, Armando Luxen- Kee Hoei Tan en Dennis van Baekel kre- een plekje op de bank. De keuze van pakte niet verkeerd uit. In een span iel hielden de Lissenaren de nog altijd zo N?en koploper op 1-1. op eze fase van de competitie is het mooie e| )al voor ons even niet belangrijk. We otj fn punten pakken. Daarom heb ik geko pt ;oor spelers die fysiek iets meer kunnen iels brengen. En we hebben inderdaad ook strijd geleverd. Er was veel beleving", meende Bröring. Omdat ook Capelle agressief speelde, ontstond er een Engels aandoende partij, waarin de spe lers elkaar nauwelijks ruimte gunden. Hoog staand was het niet. Bij beide teams zat weinig lijn in het spel. Men deed maar wat, zo leek het. Het bikkelende Lisse had aanvankelijk een overwicht, maar de titelverdediger slaagde er niet in om uitgespeelde mogelijkheden te cre- eren. Toch hing een doelpunt een paar keer in de lucht. Uit hoekschoppen van Nick Schnater ontstonden verschillende hachelijke momen ten voor het doel van de uitstekend keepende Brian Notenboom. Bovendien mocht Lisse net buiten het strafschopgebied een aantal vrije trappen nemen, steeds toegekend na overtre dingen op de solerende Jerrel Linger. Ze wer den door Schnater en René van Wieringen voortreffelijk genomen, maar Notenboom liet zich niet passeren. „Hij keepte fabuleus", zei Bröring. Naarmate de eerste helft vorderde kroop Ca pelle meer uit zijn schulp. Er ontstonden kans jes voor Henk Roeland, Stefan Koster en Mar vin Redjosetiko. De b^ste mogelijkheid was voor Rudi Banffer, die na een doorkopbal van Ame van Gelder oog in oog met Peter Krom hout stond. Kromhout redde. Na de doelwisseling namen de bezoekers vrij vlot de leiding. Lisse speelde achterin de bal rond, maar deed dat weinig secuur. De moei lijk aangespeelde Berry Janssen liet de bal van zijn scheenbeen stuiten en sluipschutter Roe land profiteerde meteen: 0-1. Na Roelands tiende competitietreffer bracht Bröring met Hoever een derde spits in zijn ploeg. Hij kwam gelijk met Capellenaar Alex van der Made in het veld, maar die bleef maar zes minuten staan. Bij een duel om de bal raakte Van der Made met zijn hand het gezicht van Schnater en de soms vreemde beslissingen nemende arbiter Van Duyn zag daar een slaande bewe ging in. Drie minuten na het rood voor Van der Made bracht Schnater met een van rich ting veranderde vrije trap de stand in even wicht: 1-1. Met Luxenburg als vierde aanvaller trachtte het nu bij vlagen aardig combinerende Lisse door te drukken, maar de minst gepasseerde defensie van de hoofdklasse A hield stand, al waren Hoever en Luxenburg beiden dicht bij een treffer. Hoever stuitte op Notenboom en Luxenburg knalde rakelings over. Vlak voor tijd ontsnapte de thuisploeg aan een onver diende nederlaag. Een vrije trap van routinier Ton van Bremen werd door Silvester Hooge- veen langs Kromhout gekopt, maar Ralph Pol man bracht redding op de doellijn. „Qua strijd zit het nu wel goed bij ons, nu het voetbal nog", vatte doelpuntenmaker Schnater het spel van de Lissenaren samen. FC Lisse: Kromhout; Polman, Naarendorp, Janssen, De Romijn; Van Kins (69. Luxenburg), Emanuelson, Van Wieringen (60. Hoever), Schnater; Leonard, Linger. Spelers volgens Groenendijk niet bestand tegen wedstrijddruk Ijker Mare Helder, in de tweede helft ingezet als aanvaller, Scheveninger Maurice Escalona en de bal. Foto: Kees van Hoogdalem door Janet van Dijk katwijk - In Katwijk zijn de da gen na Kerst nog even donker als die ervoor, maar de 22-jarige Da niël Hensen zorgde zaterdagmid dag voor een klein lichtpuntje. De verdediger, sinds zijn tiende lid van de dub op De Krom en ge woonlijk speler van het tweede, maakte een goed debuut als ba sisspeler van het eerste elftal. Dat verloor met 0-1 van Schevenin- gen. De trainingen en oefenwedstrij den in de winterstop hadden trainer Alfons Groenendijk hoop gegeven op betere tijden, maar die hoop bleek vals. Katwijk streed voor wat het waard was, maar dat bleek niet voldoende om van Scheveningen - ook niet bijster goed in vorm - te winnen. Een doelpunt van Kevin van der Geest in de 44ste minuut deed ,de Katwijkers de das om. Volgens Groenendijk, die Marco de Ridder (trainingsachterstand) en Martin van Leeuwen (niet helemaal fit) pas na rust inzette, kan zijn ploeg maar moeilijk omgaan met de druk van com petitiewedstrijden. „Ik probeer het er wel uit te praten, maar als ik eerlijk ben moet ik zeggen dat dat me dat tot nog toe niet is ge lukt. Ik probeer van alles om ze beter te maken en ik zie bij een aantal spelers ook progressie, maar het lukt me niet om dat te vertalen in een paar overwin ningen." Zaterdag kon zijn ploeg - die dit seizoen nog maar negen keer scoorde - enkele aardige kansen niet omzetten in doelpunten. Al na zes minuten belandde een omhaal van Eelke van Dijken op de paal. Aan de andere kant kwam Katwijk goed weg toen Kevin van der Geest vrij voor het doel van Dirk Varkevisser naast schoot en een hard afstands schot van Patrick Stapert tegen de paal ketste. Vlak voor rust gaf Scheveninger Bas Lensink vanaf links een prachtige pass op de aan de rechterkant opgekomen Van der Geest die onberispelijk inschoot: 0-1. In de tweede helft probeerde Scheveningen de voorsprong vast te houden en moest Katwijk het spel maken. Dat gebeurde met te weinig overtuiging, in zicht en creativiteit. Uit het ge- brei van de Katwijkers ontston den wel veel aanvallen, maar te weinig echte kansen. Net als in de eerste helft stak de verdedi ging beter in elkaar dan de aan val, die vooral te weinig aanvoer kreeg vanaf de zijkanten. Peter van Duyn, die in zijn honderd ste wedstrijd voor de w Katwijk met een enkelblessure uitviel, schoot hoog over en een kopbal mg aman Leefmans nil -let BK-IDO-AMBACHT - Op de :1 u atste plaats, na een ont reende 5-2 nederlaag. Waar het heen met Ter Leede? de gelouterde trainer Arie heidijk raakt door zijn ant- ien heen. Hij sprak van me Dnlijke fouten die zijn elf das om deden. Hoewel erslopte, leek er toch meer aan ind. Want de aanvalslinie I 1 niet één behoorlijke kans ritet verdediging oogde broos, hard voor de Sassenhei- om te verteren, maar Ter is door de nederlaag bij este 1 echt een degradatiekan- gde t geworden. irmcrisis in de voorste ge in sprong nog het meest in De trage spits Martin Van Beelen, die de voorkeur ge noot boven de wissels Hicham Rbii en Alan Campfens, won in zeventig minuten speeltijd niet een duel. De lamme vleugelspe lers Robin Koers en Patrick Kal- kema deden het al niet veel be ter. Kalkema kan nog zeggen dat hij een strafschop veroorzaakte en een paar kansloze voorzetten gaf, waardoor hij volgens Lagen dijk nog voor enig rendement zorgde. Het zegt genoeg dat bei de Sassenheimse treffers uit een dood spelmoment voortkwa men. De 0-1 voorsprong kwam uit een comer die door laatste man Carlo van Zeist steenhard werd ingekopt De tweede tref fer, waarmee Ter Leede een mi nuut na rust gelijk maakte, was een strafschop die aanvoerder Frank Bloemheuvel binnentrap- In de tussenliggende periode waren de ploegen aan elkaar ge waagd, maar scoorde AS WH twee keer binnen een minuut In beide gevallen schutterde de Sassenheimse defensie. Eerst lieten vijf roodgele omstanders zonder in te grijpen het ASWH- duo Verbaan/Viveen rustig een een-tweetje opzetten dat Viveen ongehinderd met een geplaatst schot afrondde. Amper zestig seconden later belandde een voorzet van Louis van Kleef bij de verste paal, waar twee AS- WH'ers volkomen vrijgelaten el kaar het balletje toekopten voor dat een van hen, John Verbaan, van dichtbij keeper Waasdorp kansloos liet. Ondanks dit defensieve gestun tel stond het in de 46ste minuut gelijk en met nog een volledige helft voor de boeg, leek er nog zeker een puntje in te zitten voor Ter Leede. De ploeg con troleerde zelfs kortstondig het rommelige duel waarin zich re gelmatig opstootjes voordeden, meestal aangewakkerd door de middelmatige leiding van arbi ter Angevaare uit Hillegom. Bij doelman Thomas Waasdorp begon de teloorgang. Hij wilde twintig minuten voor tijd een krachteloze inzet vangen, maar schrok van een AS WH'er in zijn omgeving. Daardoor liet hij de bal als een hete aardappel los waarna Jordi Boogers deze bloe per verzilverde: 3-2. Het leed was daarmee nog niet geleden. Debutant Bob Hoogkamer liet zich even voor tijd door spits Verbaan foppen. De aanvaller liet zich handig over het uitge stoken been van Hoogkamer vallen, met een strafschop tot gevolg. En in de slotfase, toen Ter Leede met de moed der wanhoop aanviel, werden de bezoekers door een kopbal van Van Kleef na een snelle counter, op nog grotere achterstand ge zet. Trainer Jack van den Berg strooide onbedoeld zout in de wonde door te stellen dat AS- WH, afgelopen mei kampioen in de hoofdklasse B geworden, nog lang niet op het niveau is van vorig seizoen. Daar heeft Ter Leede nog veel meer last van. Ter Leede: Waasdorp, De Jong. Van Zeist, Jansen (46. Hoogkamer Hons- beek, Bloemheuvel, Langeveld, Kramer (79. Campfens), Koers, Van Beelen (71. Rbii), Kalkema dman Korff voorkomt twee 'zekere' treffers 'Chris Hartman dwijk - Hoewel de voor- w van Noordwijk op de Ie helft van de competitie dend minder spectaculair p dan die van Quick Boys Tenerife) en Rijnsburgse (naar Malta) viel er op de ut van het elftal van trainer Eelman weinig aan te mer- det slechts een oefenpotje en uur tegen RCL in de be- maakte Noordwijk korte in met Marken: 4-0. it Capelle, komende zater- opponent van de Noord- 1, gelijkspeelde, is het gat de koploper en Noord- nog slechts vier punten, an: „Het positieve van deze inning is dat we mee blij- oen, dat we niet tussen de m het schip vallen. Verder 1 wil ik er weinig over zeg- )ie wedstrijd tegen Capelle is echt niet beslissend in de strijd om de bovenste plaats, de competitie duurt nog zo lang. Kampioen word je in de regel niet door van een concurrent te winnen, maar door de 'kleinere' clubs te verslaan. In dat licht deed Noordwijk za terdag goede zaken, want Mar ken kan met de beste wil van de wereld niet tot de hoogvliegers van de hoofdklasse A gerekend worden. Toch maakte het team van oud-prof Bert van de Poppe het Noordwijk lange tijd moei lijk. Marken had echter de pech dat Marco Korff in blakende vorm verkeerde. In de eerste helft voorkwam de doelman met flitsende reacties 'zekere' doel punten van Pascal Hoogland en Arnold Teerhuis. In beide geval len ontstond het gevaar doordat vleugelverdediger Saïd Elmah- dadi niet opgewassen bleek te gen de snelle Carlos Hassel- baink. Eelman reageerde door Elmahdadi en Rian van der Niet van plaats te laten wisselen. Een goede beslissing, want Hassel- baink kwam de uitstekend spe lende Van der Niet niet voorbij. Op het moment dat Korff zijn reddingen verrichtte, leidde Noordwijk overigens al met 1-0. In de achtste minuut haalde Lars de Kort, via een korte com binatie in stelling gebracht, van af de rand van het strafschopge bied doeltreffend uit. Later in de eerste helft verdwenen kopbal len van De Kort naast en over het doel. Een schot van Rocky Pitti werd door verdediger Stephan Kaay op de doellijn ge keerd. Na rust was Marken nog een maal gevaarlijk. Michel Karema- ker knalde de bal na een hoek schop rakelings over het doel van Korff. De tweede treffer van Noordwijk, halverwege het tweede speldeel gescoord, bete kende de knock-out voor Mar ken. Van de Poppe: „De con centratie en organisatie vielen weg." Jelle Korbee was de maker van het doelpunt. Hij kopte raak na een comer van Arnold Rein- ders. Noordwijk, steeds beter in de combinatie, voegde in de reste rende speeltijd nog twee goals aan zijn totaal toe. De derde kwam op naam van Patrick van Dam. Michael van der Laan te kende voor de assist. Marco Kleijn, ingevallen voor Van Dam, bepaalde de eindstand op 4-0. Aan het doelpunt ging knul lig balverlies van Jan Tuyp voor af. Kleijn stuitte in eerste instan tie op doelman Eelco Zeinstra. In de herkansing maakte de in valler geen fout. Kort voor de vierde treffer schampte een schot van Van der Laan de bo venkant van de lat. Doelman Marco Korff vervulde een heldenrol. Archieffoto: Taco van de Eb Van de Poppe: „We hebben het in de eerste helft laten liggen. Benutten we die twee kansen, dan krijg je een heel andere wedstrijd." Eelman: „Verdedi gend hebben we in de tweede helft niets meer weggegeven. Dat stemt tot tevredenheid." Noordwijk: Korff; Elmahdadi (67. Wim de Jong), Patrick de Jong, Korbee, Van der Niet; Herpers, Reinaers, De Kort, Van der Laan; Van Dam (78. Kleijn), Pitti (82. Bartels). door Ronno Broekhof katwijk - Ondanks de 3-0 zege op Beursbengels is Quick Boys zijn leven in de hoofdklasse nog lang niet zeker. Daarvoor was het spel van de Katwijkers te mager en was er te lang nauwelijks klassenverschil tus sen de hekkensluiter en Quick Boys. Het grote verschil was een man in vorm die alle goals voor zijn rekening nam. Erwin Beltman luidde zijn naam. Vooral dankzij hem konden de bewoners van sportpark Nieuw Zuid drie punten bij schrijven. Quick-Boystrainer Gert Aande- wiel wist maar al te goed dat de eerste wedstrijd in 2002 geen beste was. „Er moet nog het een en ander gebeuren", sprak Aandewiel, vooruitblik kend op de komende weken. Morgen spelen 'de boys' tegen Poortugaal in een duel om de Amstelbeker, maar belangrij ker zijn de daarop volgende twee weken wanneer Rijns burgse Boys uit en thuis moet worden bestreden. De beker wedstrijd tegen Poortugaal kan Aandewiel wellicht gebruiken om wat meer balsnelheid en opbouwende creativiteit in zijn ploeg te brengen. De balcircu latie van Quick Boys was der mate traag en onzuiver, dat Beursbengels lang op de been bleef. Wat heet, na tien minu ten hadden de Amsterdam mers voor hetzelfde geld met 0-2 voor gestaan. Beide keren echter wist de ploeg zich geen raad met de kansen. Maar ook Quick Boys liet zich niet onbetuigd. Na een klein kwartier liet Erwin Beltman al zien dat het wel eens zijn dag kon worden. Op rechts dolde hij zijn tegenstander eri bood hij René Lievaart een enorme kans. Lievaart kwam echter te slap naar de bal en liet zich makkelijk wegzetten. Ook de zwaar tegenvallende Patrick Petrici kon niet scoren na op nieuw een goede actie van Beltman. De ex-Scheveninger toonde geen inzet, geen bele ving en geen overtuiging. Een heel verschil met de mannen die in de slotfase invielen. Arie Guijt, Martin Bekx en Benny van Fruchten moesten worden vastgehouden aan de lijn. an ders waren ze uit gretigheid zo het veld in gelopen. Het lijkt slechts een kwestie van tijd voordat Petrici een ba sisplaats kan vergeten. Toch hield Aandewiel nog even zijn hand boven Petrici's hoofd: „Hij kan echt wel voetballen, dat zie ik op de training, maar in de wedstrijden laat hij het niet zien." De enige goede ac tie van Petrici was dat hij een kwartier in de tweede helft koppend de assist gaf op Belt mans tweede goal. De vleugel spits rondde na een loopactie beheerst af. Het was direct game over' voor Beursbengels dat tot dan toe voetballend ge lijkwaardig was aan Quick Boys. Het conditionele offer was evenwel te groot voor de over het hele veld druk zetten de Amsterdammers. Dat de Katwijkers in de eerste helft op 1-0 waren gekomen, was ook louter de verdienste van Belt man die een kwartier voor rust op aangeven van Lievaart op- stoomde naar het doel en 1-0 scoorde. Beltman zou drie minuten na de 2-0 ook nog voor 3-0 zorgen al was dat meer geluk dan wijsheid. Direct uit een comer blunderde doelman Marcel van der Meent Blunder of niet, het leverde Erwin Bèlt- man een terechte publiekswis- sel op. Quick Boys: Tuinenburg; Van Dam, Schoneveld, Flaton. Ravensbergen; Timmermans, Van Meggelen. Mus- sche (81. Arie Guijt); Beltman (81. Martin Bekx). Lievaart (86. Van Fruchten), Petrici. HOOFDKLASSE A Chanté 0-1, 23. Berry Charité 0-2 schop), 42. Stefan Schaafsma 1-2 (straf schop), 81. Maurizio Cabeza 2-2, 90. Ber ry Charité 2-3. Scheidsrechter: Sanou. Toeschouwers: 1250. Gele kaarten: David Toxopeus, Maurice Balkhoven (ARC), Roy Kappenburg (Rijnsburgse Boys), Rode kaart: Stefan Schaafsma (89. 2x geel - ARC). Quick Boys-Beursbengels 3-0 (1-0). 36 Erwin Beltman 1-0, 73. Erwin Beltman 2- 0. 76. Erwin Beltman 3-0 Scheidsrechter: Geuze. Toeschouwers: 1200. Gele kaar ten: Hilco Ceton, Marvin Groenhart, Den nis Husers, Marco Winters (De Beursben gels). FC Lisse-Capelle 1-1 (0-0). 54. Henk Roe land 0-1, 69. Nick Schnater 1-1. Scheids rechter: Van Duijn. Toeschouwers: 800 Gele kaart: Jeffrey de Bie (Capelle). Rode kaart: Alex van der Made (66. Capelle) Noordwijk-Marken 4-0 (1-0). 8. Lars de Kort 1-0, 66. Jelle Korbee 2-0, 76. Patrick van Dam 3-0, 87. Marco Kleijn 4-0. Scheidsrechter: Sprong. Toeschouwers: 250. Gele kaarten: geen. Excelsior M-Kozakken Boys 1-2 (0-1). 42. Johan Bruggeman 0-1, 76. Emanuel Monteiro 1-1 (strafschop), 87 Arne Koe man 1-2. Scheidsrechter: Van de Ketterij (10. Klerks). Toeschouwers: 900. Gele kaarten: Nixon Diaz (Excelsior M), Roland Stout (Kozakken Boys). ASWH-Ter Leede 5-2 (2-1). 11. Carlo van Zeist 0-1, 18. Hank Viveen 1-1, 19. John Verbaan 2-1, 46. Frank Bloemheuvel 2-2 (strafschop), 68. Jordi Boogers 3-2, 78. Michel Devilee 4-2 (strafschop), 90. Louis van Kleef 5-2. Scheidsrechter: Angevaare Toeschouwers: 500. Gele kaarten: Michel Devilee, Ron Tempelaar (ASWH), Marcel de Jong (Ter Leede). Katwijk-Scheveningen 0-1 (0-1). 45 Ke vin van der Geest 0-1. Scheidsrechter: Van Teeffelen. Toeschouwers 1100. Gele kaarten: Daniel Hensen, Marcel de Jager, Ronald Pronk (Katwijk), Jim Charité, Bas Lensink (Scheveningen). van De Ridder verdween ook over het doel. Een kleine tien minuten voor tijd stond de voor Van Duyn in gevallen Sander Molenaar op de goede plaats en tijd voor het doel maar de bal schoot langs hem heen. Keeper Varkevisser kwam in blessuretijd twee keer mee naar voren om extra druk te zetten, maar er werden te veel ballen verspeeld om het Scheve ningen echt moeilijk te maken. „Maandag maar weer opnieuw beginnen en blijven proberen om de boel op de rails te zet ten", zei Groenendijk, die vol gende week tegen Ter Leede weer kan beschikken over de za terdag nog geschorste spelers Toine l'Ami en Patrick Hey- mans. Van het adagium 'never change a winning team' hoeft de trainer zich vooralsnog niets aan te trekken. Maar Daniël Hensen moet hij maar laten staan. De back, die in de tweede helft de handige Van der Geest moest bewaken, speelde dege lijk, slim, gedreven en bovenal onbevangen. Juist deze nieuwe ling leek weinig last te hebben van de door de trainer geconsta teerde wedstrijddruk. Katwijk: Varkevisser; Hensen, Noorlan- der, De Jager, Helder, Pronk (46. Van Leeuwen), Van Duyn (66. Molenaar), Van Dijken; Verkade, Hermes (46. De Ridder), De Bie. Capelle 13 8 5 0 29 21- 9 Excelsior 13 8 2 3 26 25-12 Noordw 13 8 1 4 25 27-17 ASWH 14 7 3 4 24 30-20 ARC 13 6 2 5 20 25-23 Scheveni 14 5 4 5 19 18-23 Kozak B 13 6 0 7 18 23-21 Quick B 12 5 2 5 17 21-18 Rijnsb B 12 5 2 5 17 22-21 Marken 12 4 3 5 15 12-23 Katwijk 14 3 5 6 14 9-17 Ter Leede 13 3 4 6 13 24-22 FC Lisse 13 3 4 6 13 25-29 Beursben. 13 1 1 11 4 7-34 Tweede periode Rijnsb Boys 5-12 Marken 5-10 Kozakken B 5-12 ASWH 6-10 Programma volgende week: Rijnsburgse Boys-Quick Boys, Beursbengels-FC Lisse, Capelle-Noordwijk, Marken-Excelsior M, Kozakken Boys-ASWH, Katwijk-Ter Leede, Scheveningen-ARC. Topscorers: 1 Henk Roeland (Capelle), Mare Santegoets (Kozakken Boys) 10 goals. 3. John Verbaan (ASWH) 9 goals. 4. Maurizio Cabeza (ARC), Berry Charité (Rijnsburgse Boys) 8 goals. 6. Patrick Kal kema (Ter Leede) 7 goals. HOOFDKLASSE B Zwart Wit '28-Huizen 0-1, Spijkenisse-Ba- rendrecht 2-2, Hoek-Deltasport 4-2, Roda Boys-GWV 1-3, DOVO-Bennekom 0-3, SDV Barneveld-Sparta Nijkerk 0-5, IJssel- meervogels-Kloetinge 0-2. Huizen 14-26 Barendr 13-18 Kloetinge 13-24 Deltasp+ 13-18 Hoek 13-24 D0V0 14-18 ZwartWit 13-23 Spijkenis 13-13 Bennekom 13-21 Sparta N 13-13 GVW 13-20 Roda Boys 12- 9 IJss'vogels 14-19 Barneveld 13- 6 HOOFDKLASSE C Harkemase Boys-Spakenburg 2-5, WHC- Leeuwarder Zwaluwen 5-0, WOG-SDCP 1- 1, Flevo Boys-ACV 0-1, HZW-Drachtster Boys 3-0, Urk-Genemuiden 1-3, Be Quick '28-Nunspeet 1-0. Putten 13-27 W0G 13-16 Genemuid 14-25 Nunspeet 13-15 ACV 12-24 HarkemB 13-14 Urk 13-23 Leeuw Zw 12-12 Spakenb 13-21 Flevo Boys 14-11 Be Quick 13-21 Drachts B 13-10 WHC 13-19' HZW 13- 8 EERSTE KLASSE B NTW-RWH 1-3, Zevenhoven-TOGR 2-4, Strijen-Lyra 2-4 (84. gestaakt). Voorscho ten '97-SHO 1-3, 's-Gravenzande SV-NS- W 4-1, Groote Lindt-DOTO 2-2 SHO 13-28 Gravenzan 12-15 TOGR 12-24 RWH 13-15 DOTO 13-23 NSW 13-13 Lyra 12-21 Zevenhov 13-13 V'schotenl3-19 NTW 13-12 Groote L 13-16 Strijen 12- 9 Tweede periode SHO 5-13 TOGR 5- 9 D0T0 5-11 V'schoten 5- 7 TWEEDE KLASSE C RCL-D^O 3-1, PEC Den Haag-JAC 1-2, Fo rum Sport-Honselersdijk 3-1, BMT-Naald- wijk 2-1, KRV-Monster afg, Nootdorp-Die Haghe 3-0. JAC 14-27 Monster 12-17 RCL+. 14-25 Nootdorp 13-16 BMT 13-22 DS0 13-16 Forum Sp 13-22 Naaldwijk 13-14 Honselersd 13-19 Die Haghe 12-13 KRV 12-18 PEC D H 12- 6 Tweede periode JAC 6-16 Forum Sport 5-11 Nootdorp 5-12 BMT 5- 8 DERDE KLASSE A Oegstgeest-Alphia 3-1, SEV-MVKV 0-1, HPSV-SV '35 afg, Valken '68-BSC '68 6- 1, Sleutels-Leiden 2-1, Hazerswoudse Boys-Lugdunum 0-1. Valken'68 13-30 SEV 14-1-7 Sleutels 13-28 Leiden 13-15 MVKV 13-25 BSC'68 14-15 Oegstgeest 13-21 -Hazersw B 13-11 SV35 12-20 HPSV 12- 6 Lugdunum 13-17 Alphia 13- 6 Tweede periode Valken'68 5-13 Sleutels 5-10 Lugdunum 5-11 BSC'68 6-10 VIERDE KLASSE A Woubrugge-Aarlanderveen 9-0, UVS- Blauw Zwart 1-3, Abbenes-Semper Altius 1-5, Wassenaar-Ariston "80 0-0, Rooden- burg-LSW '70 2-0, S#W-Kagia 1-3, Koudekerk-TAW 1-2. 1 Semper Alt 12-34 Ariston'80 13-18 Woubrugge 13-31 Abbenes 13-14 Koudekerk 14-27 TAW 13-12 Roodenb 13-25 Wassenaar 13-10 LSW'70 14-22 SV0W 13-10 Blauw Zw 13-21 UVS 14-10 Kagia 13-19 Aarlanderv 13- 4 Tweede periode Koudekerk 6-16 Woubrugge 5-10 Semper Altius 5-13 Blauw Zwart 5-10 VIJFDE KLASSE A RFC '95-WSB 0-1, Leidsche Boys-DWO 0-3, GWS-DVC 0-1, LFC-SJC 1-2, Ooster- heem-Foreholte afg, De Jagers-Marine 4-3, Schipluiden is vrij. DW0 12-30 Foreholte 11-13 WSB 12-28 Oosterh 12-12 SJC 12-28 De Jagers 12-11 LFC 13-22 DVC 12- 9 Schipluid 11-20 RFC'95 12- 7 GWS 12-18 Marine 13- 7 Leidsche B 12-14 Tweede periode DWO 1-3 SJC 1-3 De Jagers 1-3 DVC 1-3

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 21