Personeel Personeel Personeel ZEV |BDO IANCIEEL MANAGER ZZ33Z8S !ardéa 4ï.ocui[/mi ERVAREN STOFFEERDER LEERLING STOFFEERDER liJM Den Weeligenberg (Her)oriënteerders/ Herintreders m/v f(R] Medewerker huuradministratie (m/v) A geester poort TWEE PROJECTLEIDERS (36 en 32 uur, totaal 1.9 fte) ondernemende bouwers m/v MAG 19 JANUARI 2002 De Openbare Bibliotheek Leiden is een stichting die bestaat uit een centrale vestiging, drie filialen, een rijdende biblio theek en een aantal servicepunten. Gemiddeld ontvangt de bibliotheek, verspreid over alle vestigingen, per jaar zo'n 600.000 bezoekers, die gemiddeld ongeveer 1 miljoen stukken lenen. Binnenkort zal de bibliotheek haar 100 jarig jubileum vieren. In het kader van een verregaande digitali sering heeft de bibliotheek geïnvesteerd in een modern netwerk, waarbij bezoekers kunnen werken met internet en een modern catalogus systeem. Marktgericht werken en productontwikkeling zijn zaken die binnen de bibliotheek een steeds centralere positie innemen. De bibliotheek bestaat uit 80 medewerkers. Ter versterking van de financiële afdeling, waaronder tevens de ondersteunende diensten vallen, zijn wij voor onze relatie op zoek naar een - In deze MT-functie stuurt u een resultaatgerichte manager aan D«e medewerkers vallen onder de afdelingen met inlevingsvermogen financiën, systeembeheer en huisvesting/technische zaken. U bent verantwoordelijk voor het opstellen en uitvoeren van het finan cieel beleid en daarnaast bent u functioneel verantwoordelijk voor de uitvoe ring van het automatiseringsbeleid. U draagt zorg voor het verder opzetten en IPPillf stroomlijnen van de administratieve organisatie, waarbij onder andere de nadruk zal komen te liggen op het ontwikkelen van nieuwe methodieken om tot kostprijsberekeningen en productbegrotingen te komen. Dit laatste in het kader van een nieuw te ontwikkelen marketingplan binnen de bibliotheek. U stelt maandelijkse financiële overzichten op ten behoeve van de directie. Daarnaast SbÉËÉSMI draagt u in overleg met de directie zorg voor het vaststellen van begrotingen en budgetten en u begeleidt de realisatie hiervan. Tenslotte stelt u de jaarcijfers in concept op en bespreekt deze met de directie en de externe accountant. Om van deze functie een succes te kunnen maken, beschikt u bij voorkeur over een afgeronde opleiding op HBO-niveau in een financieel-economische richting zoals HEAO of SPD. Ook als u in de afrondende fase bent voor het SPD diploma kunt u reageren. Tevens heeft u 3 tot 4 jaar ervaring in een vergelijkbare functie. Leidinggevende ervaring is een vereiste en affiniteit met automatisering is een pre. Daarnaast vindt u het een uitdaging om, binnen een informele organisatie, medewerkers op een positieve wijze aan te zetten tot een resultaatgerichte wijze van werken. Beschikt u verder over goede communicatieve vaardigheden en kunt u goed luisteren, dan bent u wellicht de geschikte kandidaat voor deze functie. De salariëring vindt plaats op basis van de CAO voor Openbare Bibliotheken. De functie van financieel manager is ingedeeld in schaal 10, wat per 1 januari 2002 neerkomt op een maximum van 3.445,- op basis van een 36-urige werkweek. Bij gebleken geschiktheid bestaat tevens de mogelijkheid tot door groei naar een hogere schaal. Uitoefening van deze functie is eventueel mogelijk op basis van een parttime dienstverband van 32 uur of op basis van een vierdaagse werkweek (4x9 uur). Secundaire arbeidsvoorwaarden zijn onder andere: kinder opvang, thuiswerkfaciliteiten, studiefaciliteiten en flexibele werktijden. Indien uw interesse is gewekt, kunt u uw sollicitatie, voorzien van een op de functie toegesneden c.v., sturen aan BDO Consultants Personeel en Organisatie, ter attentie van Mandy Tamerus, Postbus 17408, 2502 CK Den Haag. Voor nadere inlichtingen kunt u tevens telefonisch contact met haar opnemen, op telefoonnummer 070-338 08 29. Voor meer informatie over de bibliotheek kunt u op www.obl.nl kijken. Reageren per e-mail kan naar inge.snel@bdo.nl. Uw sollicitatie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. jj- BDO Consultants Personeel Organisatie Telefoniste/receptioniste voor 20 uur per week Jeugdhulpverlening is een regionale organisatie voor jeugd- in de regio Zuid-Holland Noord. Wij bieden fflièle-, dag- en ambulante behandeling aan kinde- ale leeftijden en aan hun ouders. Bij de stichting qeveer 300 medewerkers in dienst, verspreid over ojecten. Onze werkvormen zijn: iaby-dagbehandeling nedisch kleuterdagverblijf t intensieve gezinsbegeleiding I dagbehandeling kamertraining leef- en behandelgroepen a n rr opvang minderjarige asielzoekers trisisopvang/observatie tftrektraining Voor de receptie op het hoofdkantoor in Leiden zien wij met belangstelling uit naar een telefoniste/receptioniste Im/vl. Met ingang van 1 april wordt het aantal wekelijks te werken uren uitgebreid naar 28. UW FUNCTIE U bent voor de organisatie het eerste aanspreekpunt. U bent verantwoordelijk voor het afhandelen van het inkomend telefoonverkeer en het ontvangen van bezoekers. U schrijft de post in, verzorgt correspondentie, houdt de kantoorvoorraad bij en verricht eenvoudige typewerkzaamheden. ONZE WENSEN U bezit een VMBO werk- en denkniveau. Kennis van en ervaring met Windows, Word en Excel is een pré. U bent klantvriendelijk en u bent in staat jeugdigen en bezoekers op een tactvolle en hulpvaardige wijze te woord te staan. Goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid is van belang voor het op correcte wijze overbrengen van de informatie. Oplettendheid is nodig voor het werken in een hectische omgeving. Tevens zien wij, voor de locatie MKD Margriet in Leiderdorp, uit naar een Secretaresse voor 16 uur per week, verdeeld over 2 dagen UW FUNCTIE U verricht secretariaatswerkzaamheden ten behoeve van cliëntzaken en algemene zaken. U registreert de aan- en afwezigheid van kinderen, boekt nieuwe aanmeldingen en maakt statussen. U notuleert intake-, behandelings-, vervolgafspraken en het afdelingsoverleg. Tevens draagt u zorg voor de verwerking van de verslagen. U werkt rapporten en overzichten uit en biedt ondersteuning aan zorgprogrammering. U onderhoudt en bewaakt de corres pondentie en nodigt gasten uit voor besprekingen. ONZE WENSEN U beschikt over een relevante beroepsopleiding op MBO niveau, aangevuld met enige jaren ervaring. U kunt nauwkeurig werken en heeft gevoel voor ordelijkheid en representativiteit. U beschikt over discretie omdat een geheimhoudingsplicht geldt ten aanzien van privacy gevoelige gegevens. U kunt zich zowel mondeling als schriftelijk goed uitdrukken in de Nederlandse taal. VEROER IS VAN BELANG Bij beide functies geschiedt de aanstelling voor de periode van een half jaar, met daarna de mogelijkheid van een dienstverband voor onbepaalde tijd. Het salaris voor de functie telefoniste/receptioniste bedraagt maximaal 1.790,16 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Voor de functie secretaresse geldt een maximaal salaris van 1.914,95 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Jeugdhulpverlening. NADERE INFORMATIE Voor nadere informatie over de functie telefoniste/receptioniste kunt u contact opnemen met mevrouw A. Boekestijn, directie-assistent, telefoon 10711579 50 50. Voor de functie secretaresse kunt u contact opnemen met de heer T.J.O. Dhuyvetter, sectormanager, telefoon 10711 589 92 60. UW REACTIE Uw schriftelijke reactie zien wij graag vóór 2 februari tegemoet. Richt uw schrijven aan Cardea, t a v afdeling P&O, Postbus 11109,2301 EC Leiden. De eerste gespreksronde is gepland in de week van 4 februari. UW WONINGADVISEUR Noordereinde 17 - 2371 CM Roelofarendsveen Telefoon (071) 331 24 94 - Fax (071) 331 69 47 Fa. van Gerven Herenstraat 136 2215 KL Voorhout Komplete Woninginrichting Een toonaangevend woning-textielbedrijf in de regio, is door groei op zoek naar een met gevoel voor mode kwaliteit. Wij bieden een prettige werksfeer, binnen een professioneel bedrijf met goede arbeidsvoorzieningen. En een prima beloning. Belangstelling om onze nieuwe collega te worden? Bel of stuur een brief naar: Fa. van Gereven Herenstraat 136 2215 KL Voorhout t.a.v. dhr. L K. van de Berg tel. 0252 - 211 771 Verpleeghuis Den Weeligenberg, onderdeel van Stichting Zorgbalans, is een psychogeriatrisch ver pleeghuis in Hillegom. Er verblijven 180 bewoners, naast dagbehandeling 'De Tol" die plaats biedt aan 15 deelnemers. Wat wij belangrijk vinden is een prettige werksfeer die zich ken merkt door gezelligheid en gastvnjheid. Dit hebben we te' bl 1 danken aan de inzet van personeelsleden, vrijwilligers en familie leden van bewoners. W«1 je een rondleiding? 023- I Zorg Balans Nieuwe Weg 1, 2182 BP Hillegom Telefoon 023 - 584 77 42, Fax 023 - 584 73 30 Begin het nieuwe jaar goed, met een baan waarin je jezelf kunt ontwikkelen en waarin er ruimte is I voor jouw ideeën! Wij zijn op zoek naar: op MBO niveau en affiniteit met de zorg Wij bieden een pretbgë werkomgeVingiwadr of) basi9'van gelijkwaardigheid wordt samengewerkt en initiatieven worden gestimuleerd. Tevens het eerste jaar van het dienstverband een scholingspakket op maat (zoals o.a. het toedienen van medicatie, omgaan met tilapparatuur). Salariëring vindt plaats conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Voor informatie kun je contact opnemen met Juul Sparla, coördinator verpleegafdelingen, of Sjon Druppers, coördinator verpleegafdelingen. Ons telefoonnummer is 023 - 584 77 42. Ook kun je een afspraak maken voor een vrijblijvende rond leiding. Je schriftelijke sollicitatie kun je voor 28 januari 2002 sturen naar Stichting ZorgBalans, Den Weeligenberg, t.a.v. Annuska van Harn, Nieuwe Weg 1, 2182 BP Hillegom. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld WIE NU LEEFT. WIE NU Z0R8T Wassenaar Oegstgeest Sassenhelm Den Haag h t I n g Rijnland: Lyceum Het Rijnlands Lyceum Oegstgeest and The International School of The Hague are part of a foundation consisting of four secondary, non-denominational schools. Both schools offer international education in English. The foundation Het Rijnlands Lyceum is an attractive employer as exemplified by offering its employees a 4-year employment guarantee. A tax-arrangement for child care, a bicycle plan and a 'pc private'-plan are just some of the terms of employment. Het Rijnlands Lyceum Oegstgeest has the following two vacancies in the administration of the International School (M/F). Het Rijnlands Lyceum Oegstgeest Scholengemeenschap voor havo, atheneum, gymnasium, tweetalig onderwijs, ib, ibmyp Administrative assistant approx. 32-36 hours to replace a colleague who's leaving and approx. 32 hours to replace a colleague on long-term sick-leave Information: Mr. A. Roeleveld, tel. (071) 5193555 The International School of The Hague has the following vacancy (M/F)- The International School of The Hague Part of the Rijnlands Lyceum Wassenaar, ICCSE, IB Assistant timetabler (full time) Information Ms. P. Sullivan, tel. (070) 3281450 Job requirements for both vacancies: work and education level: at least Havo knowledge of and/or experience with MS-office. in particular. Word and Excel fluency in English; both spoken and written oral command of Dutch comparable work experience preferred commencing date as soon as possible General information about the structure of the schools can be found on our internet site www.rijnlandslyceum.nl The following applies to both functions: the working hours will be determined in consultation, and the school holidays are free, in principle. For both positions, staff are hired on the basis of the pay classification CAO-VO. The starting salary depends on education and experience. Applications may be sent by mail, fax or e-mail within eight days of publication to Applications Administrative assistants: Het Rijnlands Lyceum Oegstgeest Attention- Ms. E.J.W. van Steenbrugge Postbus 61 2340 AB Oegstgeest e-mail steenbrugge@rijnlands.ros.nl fax: (071) S193501 Applications Assistant timetabler: International School of The Hague Attention: Ms. P. Sullivan Theo Mann-Bouwmeesterlaan 75 2597 GV Den Haag e-mail: ishadmin@ishadmm.demon.nl fax: (070) 3282049 "St. e Willibrordus" Woningbouwvereniging "St. Willibrordus" is een dynamische organisatie in ontwikkeling die een actieve rol speelt op het terrein van beheer en nieuwbouw binnen de sociale wo ningbouw. De Woningbouwvereniging exploiteert circa 1300 verhuureenheden in de ge meente Wassenaar. Er wordt gewerkt in een klein team. bestaande uit 8 personen. In verband met het binnenkort bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de huidi ge medewerkster op de huuradministratie, komt op deze afdeling de functie vrij van: Functie: - verwerken huurontvangsten - incasso huurachterstanden - verwerken huurmutaties - berekenen en verwerken individuele huursubsidies - afrekenen servicekosten - administratief ondersteunen van collega's. Functie-eisen: - opleiding HAVO/MBO (PD/MBA) - goede sociale, contactuele en redactionele vaardigheden - affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking (Nccw-Casa, Windows en Word) - een collegiale instelling. Wij bieden: - een functie van 36 uur p/w (2x parttime behoort tot de mogelijkheden) - aanstelling en salaris op basis van de CAO voor Woningcorporaties (max. 2.142,- per maand, fulltime, afhankelijk van leeftijd en ervaring) - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt deze functie u aan, stuur dan voor 4 februari a. s. uw schriftelijke sollicitatie aan de directeur van Woningbouwvereniging "St. Willibrordus", de heer W.G.G. van Dam. Hofcampweg 87, 2241 KE te Wassenaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J. M. A. Remmerswaal. tel. 070 - 5119335. INTERIEUR ADVISEURS GEESTERPOORT INTERIEUR ADVISEURS BV fe Alkmaar zoekt een 9veitBit?>iniml- Biëlnpc.nif -MAnifimon 1 ALLROUND INTERIEUR ADVISEUR/BEDRIJFSLEIDER m/v U krijgt bij ons de gelegenheid fe werken met meubelen en stoffen op topniveau. Het spreekt voor zich dat u bekend bent met de branche, ervaring heeft in advies geven, sfeer en gevoel heeft voor kleur en combinaties. Wij bieden een fantastische baan met enorme uitdaging. Functie-omschrijving: Allround opleiding te hebben gevolgd Ruime ervaring te hebben opgedaan Een grote affiniteit te hebben in of met klassiek en eigentijds wonen Zelfstandig en creatief te kunnen adviseren Sollicitaties schriftelijk onder vermelding van referenties aan: Geesterpoort Interieur Adviseurs B.V. Geesterweg 11 Tel. 072-5113816 1815 CS Alkmaar Fax 072-5158194 WONINGBOUW VERENIGING zijl en vliet Zijl en Vliet zoekt Woningbouwvereniging Zijl en Vliet (ZEV) is een corporatie die bijna 4.000 verhuureenheden beheert in Leiden en Voorschoten. We doen dat met 30 enthousiaste medewerkers die werken op de afdelingen Woondiensten, Vastgoed, Stafbureau en Financieel Economische Zaken. Klantgerichtheid, dienstverlening, korte communicatielijnen, efficiëntie en een goede werksfeer zijn kenmerkend voor ZEV. De komende jarer zullen o.a. in het teken staan van een ambitieus bouwprogramma en een grote herstructureringsopgave. Je functie je bent van begin tot eind verantwoordelijk voor het bouwproces je vertaalt stedenbouwkundige visies, standpunten en randvoorwaarden in concrete projectvoorstellen je draagt zorg voor de bouwtechnische, financiële en procedurele uitwerking van projectvoorstellen je coördineert/geeft leiding aan alle interne en externe activiteiten van de bij projecten betrokken partijen in projectgroepen, bouwteams e.d. je bent verantwoordelijk voor de kosten en de kwaliteit van de eindproducten je organiseert samen met de afdeling Woondiensten voorlichting aan de bewoners. Wij vragen een bouwkundige met een opleiding op HBO-niveau ervaring op het gebied van projectontwikkeling en herstructureringsvraag stukken goede kennis van bouwvoorschriften en regelgeving goede communicatieve eigenschappen een professionele taakopvatting een klantgerichte instelling Wij bieden een vast dienstverband een salaris van maximaal 3.689,- op basis van een 36-urige werkweek prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een kinderopvangregeling. Informatie en sollicitatie Lijkt het je een uitdaging om ZEV te komen versterken met je kennis en enthousiasme, stuur dan voor 2 februari a.s. een brief met curriculum vitae aan mevrouw A.M. Spanjer, Woningbouwvereniging Zijl en Vliet, Postbus 11189.2301 ED Leiden, met de vermelding 'sollicitatie PL' in de linkerbovenhoek van de envelop. E-mailen mag ook via info@zijlen- vlietvliet.nl De sollicitatiegesprekken zullen vanaf 12 februari a.s. plaatsvinden. Heb je nog vragen over deze functie of over ZEV, neem dan contact op met de heer E.A. Wollrabe, hoofd Vastgoed, telefoon 071-512 28 59. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 39