Personeel Personeel Personeel Personeel Personec W Reisadviseur 2,80h"^ Rabobank Account Manager (m/v) SQMFY. Eichholtz Overseas Decorations De schoonzus van de broer va^n de conrector... ...door Luba gedetacheerd. lulxi bzsL' J ZorgBa 5 Den Weeligenbe Wij zoeken: Verzorgenden niveau 3 en 4 m/i ZATERDAG 19 JANUARI 2002 Rabobank Hillegom-Bennebroek zoekt voor de periode van februari tot september (verlenging is mogelijk) een m/v voor 36 uur per week Als reisadviseur zorg je dat de voorpret al aan de balie begint. Ons brede aanbod van bestemmingen neem je met de klant door en je geeft advies op maat over de gekozen reisbestemming en de bezienswaardigheden. Je verplaatst je goed in de situatie van de klant en daarnaast doe je aan cross-selling. Het resultaat is een hoge klanttevredenheid en verkoopscore. Voor deze functie zoeken we een resultaatgerichte, initiatiefrijke en enthousiaste collega op MBO-niveau met een SEPR-1 diploma en het liefst relevante werkervaring. Je bent commercieel en klantgericht ingesteld en kunt goed in een team werken. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. De Rabobank CAO biedt aantrekkelijke primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. De werkdagen worden in overleg vastgesteld. Wilje meer informatie over deze functie, dan kun je contact opnemen met mevrouw M.F. Keijzers- Broekhof, onderdirecteur Particulieren, telefoon 0252-576100. Een sollicitatiebrief met c.v. kun je schrijven aan: Rabobank Hillegom-Bennebroek. T.a.v. mevrouw M.Verhoeven, personeelsadviseur Postbus 24 Hillegom-Bennebroek SOMFY is in 25 jaar uitgegroeid tot wereldmarktleider in ontwikkeling, produktie en verkoop van buismotoren en besturingssystemen voor zonwering, rolluiken en raamdecoratie. Kwaliteit en superieure techniek zijn de uitgangspunten bij de doorlopende ontwikkeling en produktie van nieuwe produkten. Wereldwijd zijn in 69 landen eigen vestigingen en verkooppunten. Vanuit Hoofddorp verzorgt de 33 medewerkers tellende Nederlandse vestiging zelfstandig de marketing en verkoop van de produkten op de Nederlandse markt. Door de groei die wij momenteel doormaken, zijn wij op zoek naar geschikte kandidaten voor de functie van: een technisch-commercièle relatiebouwer en -beheerder, die de belangen van zowel bestaande als nieuwe klanten behartigt. Functie Eisen U bent verantwoordelijk voor klanten en prospects in de U bent een ambitieuze jonge man of vrouw met een MBO business-to-business markt. Daarbij toont u initiatief, bezoekt u opleiding en affiniteit met elektrotechniek. Daarnaast beschikt zelfstandig klanten en biedt u verkoopondersteuning. U initieert u over technisch-commercièle buitendienstefvanng of heeft u verkoopacties en helpt klanten bij technische vraagstukken. U oefent uw functie zowel binnen als buiten uit. Uw werk gebied beslaat de helft van Nederland. Aanbod Voor deze functie bieden wij ruime ontplooiingsmogelijkheden in een gezonde en professionele organisatie. Kwaliteitsproducten, uitstekende documentatie en een heldere organisatie stellen u in staat uw werkzaamheden optimaal uit te voeren. Kortom, een organisatie om u in te ontwikkelen. U kunt rekenen op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. binnendienstervaring, waarbij u de wens heeft meer naar buiten te gaan. U bent communicatief sterk en uw werkwijze is enthousiast, actiegericht, vasthoudend en collegiaal. U bent woonachtig in Hoofddorp of binnen een redelijke reisafstand daarvan. Informatie en sollicitatie Bent u geïnteresseerd in deze functie dan kunt u uw schrif telijke sollicitatie richten aan: SOMFY Nederland B.V., t.a.v. Marianne Wies, Postbus 163, 2130 AD Hoofddorp. E-mail via: marianne.wies@somfy.com is dé toonaangevende groothandel in Nederland op het gebied van eigentijdse en klassieke sfeermeubelen, woningaccessoires en verlichting. Het hoofdkantoor, met showroom en cash carry magazijn, bevinden zich in Hillegom. Om deze toonaangevende positie te behouden zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor ons team: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) (MBO/HBO niveau - fulltime) In deze zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor de facturering van alle uitgaande goederen, zowel van afhaalklanten als van alle goederen die dagelijks per vrachtauto door het land worden afgeleverd. Daarnaast behoren o.a. de volgende zaken tot uw taken: Aanmelden van dagelijkse routes en eventuele rembours betalingen; Verwerken van invoerdocumenten; Controle en verwerking van inkomende facturen; Controle van uitgaande facturen. Naast aantoonbare administratieve ervaring en ruime ervaring met Exact beheerst u diverse computerprogramma's, waaronder MS Outlook, MS Word en MS Excel. U bent in staat om prioriteiten te stellen. U heeft een klant- en servicegerichte instelling. Verder u bent flexibel en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. We bieden voor de bovengenoemde functie een afwisselende en interessante werk omgeving binnen een snelgroeiend bedrijf, waar initiatieven op prijs gesteld worden. Bovendien kunt u rekenen op een goed salaris en goede secundaire voorwaarden, waaronder een pensioenregeling bij vast dienstverband. Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief curriculum vitae kunt u sturen naar: Eichholtz Overseas Decorations B.V., t.a.v. de heer F.L. Ludwig, Satellietbaan 5, 2181 MG Hillegom of per e-mail naar eod@eichholtz.nl. Voor meer informatie over ons bedrijf bezoek onze website www.eichholtz.nl. Koop Groep De Koop Groep is een nationaal en internationaal werkende groep ondernemingen, die zich onder meer bezighoudt met activiteiten op het gebied van pijpleidingaanleg, wegenbouw, burgerlijke en utiliteitsbouw, telecommunicatie en industrie. De Koop Groep heeft ca. 4900 medewerkers en een jaaromzet van ongeveer 805 miljoen. Koop Tjuchem b.v. zoekt voor haar hoofdkantoor in Nieuw-Vennep kandidaten voor de volgende functies: Koop Tjuchem b.v., werkmaatschappij van de Koop Groep, is een wegenbouw maatschappij met vestigingen in Hoofddorp, Amsterdam en Groningen. De onderneming verricht beton-, grond-, weg- en waterbouwkundige werken door heel Nederland. Werkvoorbereiders m/v De functie: Ten behoeve van uiteenlopende projecten in de grond-, weg en waterbouw verricht je diverse werkvoorbereidende werkzaamheden en heb je veel contact met leveranciers en uitvoerders. Wij vragen: een opleiding op MBO/HBO-niveau, in de richting van grond-, weg- en waterbouw; enige ervaring in een soortgelijke functie; eigen initiatief en accuratesse; een zelfstandige werkhouding; stressbestendigheid. Werkenadministrateurs m/v De functie: In deze functie ben je werkzaam als werkenadministrateur ten behoeve van diverse projecten in de grond-, weg- en waterbouw. Je bewaakt de financiële voortgang van deze projecten. In deze spilfunctie verzamel en controleer je onder meer de facturen en de kosten- en opbrengstenrapportages van de uitvoerders. Daarnaast maak je analyses en diverse rapportages. Wij vragen: een opleiding op MBO/HBO-niveau, in de richting van grond-, weg- en waterbouw en/of financiële richting; enige ervaring in een vergelijkbare functie; financiële affiniteit; eigen initiatief en accuratesse; een zelfstandige werkhouding. Wij zijn ook te vinden op internet: www.kooptjuchem.nl. Landmeetkundige m/v tb.v. binnendienst De functie: Ter ondersteuning van de afdeling Engineering, voer je zelfstandig uiteenlopende landmeetkundige berekeninge zoals het voorbereiden en uitwerken van topografische opnames, het voorbereiden van uitzetwerkzaamheden va; h buitenploegen en het verrichten van AutoCad of MX-werkzaamheden. Daarnaast help je mee met het vera m ontwikkelen van de afdeling Engineering. Wij vragen: minimaal een opleiding op MBO-niveau (bijvoorbeeld Landmeetkunde) of gelijkwaardig, affiniteit met wegenbouw; enige jaren praktijkervaring; zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; bereidheid om zich in moderne meettechnieken te ven een enthousiaste en flexibele instelling. li Voor alledrie de functies geldt Voor deze functies bieden wij een fulltime dienstverbanc primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en mogelijk) u tot verdere ontplooiing en het volgen van cursussen in h vakgebied. Bij Koop Tjuchem b.v. heerst een profession* e| goede sfeer in een informele organisatie. m i° Interesse? jj Indien je geïnteresseerd bent in één van de bovenstaand ie functies, zien wij graag jouw reactie zo spoedig mogelijk tegemoet. Jouw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, dien je te richten aan: Koop Tjuchem t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 185, 2150 AI Nieuw-Vennep of per e-mail naar personeelszaken@gww Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Linda Witvoet (telefoon 0252 628628). lee 'mhP Koop Tjuchem b.v. Of jc nu een vaste baan wilt of een tijdelijke, of je loopbaanbegeleiding wilt of een extra opleiding, gedetacheerd wilt worden of alleen maar advies wilt hebben: jouw wensen en mogelijkheden staan voor ons voorop. Dus informeer naar wat Luba voor jou kan doen. Junior produktiemedewerker bij een wetenschappelijke uitgeverij van uniek, historisch bronmateriaal. Je werkzaamheden bestaan uit het verfilmen van orginelen, bewaken van de opslag van negatieven, registratie en afhandeling van verzending van de orders en het complementeren van de films, het is een functie voor onbepaalde tijd met uitzicht op vast dienstverband voor minimaal 32 uur per week. Administratief Assistent m/v fulltime Voor een Amerikaans bedrijf in Leiden. Je taken bestaan o.m. uit het verwerken van testresultaten, maken van rapportages en grafieken, administratieve voorbe reidingen voor vrijgave van nieuwe producten, bijhouden van verlofregistratie en verschepingen van producten. Voor deze functie beschik je over een MBO werk en denkniveau, een goede mondelinge en schriftelijke beheersing van het Engels en kennis van word en excel. Verkoper Binnendienst m/v fulltime Bij een technische groothandel in Leiden houd je je bezig met orderverwerking, het maken van offertes en telefonische acquisitie. Heb je enige ervaring in een soortgelijke functie en ben je in het bezit van een LTS/MTS-diploma? Kom dan langs voor meer informatie Luba LEIDEN, Kort Rapenburg 10, leiden@luba.nl, 071-514 97 45 Luba. Het menselijke bureau. d Take Good Care Thuiszorg ALMERE Amstelveen Haarlem Leiden Rotterdam Take Good Care is een particuliere thuiszorg organisatie, die zich richt op de persoonlijke wensen van de cliënten. Wij zoeken enthousiaste en flexibele collega's die werken en leren in de zorg willen combineren. In MAART 2002 starten wij met opleidingen op diverse niveaus verzorgende A huishoudelijke taken verzorgende B huishoudelijke taken en lichte verzorging verzorgende C verzorging en begeleidende taken. Ben jij... 18 jaar of ouder of al jaren in de zorg werkzaam zonder diploma in het bezit van een rijbewijs (auto of bromfiets). Dan bieden wij... een tweejarig dienstverband waarbij de opleiding voor onze rekening is prettige werksfeer met leuke collega's arbeidsvoorwaarden conform CAO spaarloonregeling leaseauto bij 90% dienstverband. Dit is je KANS! Voor meer informatie: Wij staan 25 t/m 27 januari op de beurs RUIM BAAN in de Kennemer sporthal te Haarlem (naast de ijsbaan op de randweg) Bel of schrijf naar: Take Good Care Almere, t.a.v. mw. V. M. F. Broex, Olstgracht 59. 1315 BH Almere, telefoonnummer: 071 e-mail: info@takegoodcare.nl 516: S efi Nieuwe Weg 1, 2182 BP Hillegom Telefoon 023 - 584 77 42, Fax 023 - 584 73 30 Verpleeghuis Den Weeligenberg, onderdeel van Stichting Zorgbalans, is een psychogeriatrisch ver pleeghuis in Hillegom. Er verblijven 180 bewoners, naast dagbehandeling "De Tol' die plaats biedt aan 15 deelnemers. Wat wij belangrijk vinden is een prettige werksfeer die zich ken merkt door gezelligheid en gastvrijheid. Dit hebben we te danken aan de inzet van personeelsleden, vrijwilligers en familie leden van bewoners. Wij bieden een prettige werkomgeving waar op basis va gelijkwaardigheid wordt samengewerkt en initiatieven wor gestimuleerd Salariëring vindt plaats conform de CAO Ve en Verzorgingshuizen. Voor informatie kun |e contact opnemen met Juul Sparlf Sjon Druppers, coördinatoren verpleegafdelingen. Ons tel nummer is 023 584 77 42. Ook kun je een afspraak n voor een vrijblijvende rondleiding. Je schriftelijke sollicitatie kun je voor 28 januari 2002 s1 naar Stichting ZorgBalans, Den Weeligenberg, t.a.v. Annuska van Harn, Nieuwe Weg 1, 2182 BP Hillego' Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gest wie nu teert, wie nu zoe

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 36