d M VERBODEN TOEGANG GÜRgAY doktersassistente ervaren dieselmonteur RESTAURANT ART 461. SOUS CHEF Senior Datamanager m/v Leidinggevend Verpleegkundige m/v Medisch Secretaresse A m/v - Leerlingen m/v Verpleegkundige m/v ZATERDAG 19 JANUARI 2002 915 BOUWBEDRIJF TIMMERFABRIEK gevestigd aan de Rooseveltstraat 14 N/O te Leiden Is op zoek naar een fulltime ADMINISTRATIEVE/ BOEKHOUDKUNDIGE KRACHT M/v De werkzaamheden bestaan o.m. uit: het inboeken van facturen, debiteuren en crediteuren bewaking, wekelijkse financiële rapportages, kortom het verrichten van alle voorkomende administratieve werk zaamheden in een groeiend bedrijf. Wij vragen: een opleiding op niveau PD/MBA, vaardigheid met Exact Compact. Excel en Word. Spreekt het werken in een klein gezellig team. in een infor mele sfeer je aan. dan verzoeken wij je sollicitatie binnen 2 weken te zenden naar het adres: Marislaan 1a. 2316 XV Leiden, faxen kan ook naar faxnummer (071) 513 43 08. Meer informatie? Bel (071) 513 43 12 Welke gediplomeerde enthousiaste wil ons team komen versterken voor 36 uur per week? Wij bieden een leuke, afwisselende baan in een dynamische groepspraktijk. Wij vragen van u een cliënlvriendelijke en flexibele instelling. Uw schriftelijke reaktie graag binnen een week richten aan: Gezondheidscentrum Florijn, t.a.v. F. B. J. M. Zuure. huisarts. Florijn 10, 2353 TC Leiderdorp tel.: 071-5890401 vdWansem Service Center in Buitenkaag officieel YANMAR en VOLVO-PENTA dealer, de motorenspecialist in de Randstad zoekt met spoed een die ons buitendienst-team komt versterken en met een servicebus bij havens/klanten langs gaat voor onderhoud en reparatie aan scheepsmotoren. Een afwisselende baan in een leuk team Verdere informatie zie "Vacature" op www.kaag.nl/wansem Reactie+CV per fax: 0252-545830 of e-mail: wansem@kaag.nl Wij zoeken voor ons anders dan andere restaurant een enthousiaste aankomend Wil je meer weten over de mogelijkheden en wat er wel en niet verboden is bij ons, bel dan even voor een afspraak. Tel: 06-53975865 tot 18.00 uur -eurcücoiffeur' Dames- herenkapsalon Ben jij Uk- aan een nieuwe uildaging] Dan hebben wij in ons team L U M.c plaats voor een! Werkdagen 111 overleg Wil je meer welen bel dan 071-5140819 Stationsweg 16.2312 AV Leiden www .euro-coifleur.nl Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (1230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde. Pathologie, Huidziekten. Oogheelkunde. Keel-, Neus- en Oorheelkunde. Psychiatrie. Verloskunde. Gynaecologie. Neurologie. Neuro chirurgie. Huisartsgeneeskunde enVerpleeghuisgeneeskunde. het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Opleidingen en Verpleegkundigen Ontwikkelingen (BOVO). rrqhHrH^h ni 1-trf tntrTf hlf Gynaecologie Binnen het LUMC is er een samenwerking tussen de afdeling Gynaecologie en de afdeling Klinische Epidemiologie met betrek king tot de "Cochrane Fertility Regulation Group". Dit is een wereldwijd netwerk van personen die zich wijden aan het pro duceren en actualiseren van "systematic reviews" op het gebied van contraceptie. Deze groep vormt een deel van de Cochrane Collaboration, een uitgebreid netwerk van mensen verwant met dit werk in alle disciplines van de gezondheidszorg. Ten behoeve van bovengenoemd onderzoek zijn wij op zoek naar een: 18 uur per week) Vac.nr 01 .J.51.03.LD Door de exponentiële toename van de hoeveelheid weten schappelijke informatie wordt het vinden van de benodigde informatie steeds moeilijker De Cochrane Collaboration tracht door middel van het schrijven van hoogwaardige systematische reviews een bijdrage te leveren aan de toegankelijkheid van de informatie. De Fertility Regulation Group of the Cochrane Collaboration in het LUMC heeft plaats voor een literatuuron derzoeker. Functie-inhoud: Systematisch opsporen en beoordelen m.b.v. databestanden van Engelse literatuur ter ondersteuning van de Fertility Regulation Group of the Cochrane Collaboration in het LUMC. Functie-eisen: - HBO-opleiding gezondheidskunde. medische biologie, ver pleegkunde of vergelijkbaar bij voorkeur aangevuld met een bibliotheektechnische opleiding bijvoorbeeld GO-C: - kennis van medische bronnen met name Medline en EMBASE: - kennis van de pnncipes van evidence-based medicine: - kennis van tekstverwerkmgs- en databasesoftware. Salaris: Het salaris bedraagt op basis van een fulltime aanstelling maxi maal 2.615.- (f 5.762.-) bruto per maand (schaal 8 CAO AZ), afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: Het betreft een tijdelijke aanstelling voor vooralsnog 2 jaar Informatie: Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door dr F.M.M. Helmerhorst. Fertility Regulation Group of the Cochrane Collaboration (071 - 526 28 71 of e-mail: F.M.Helmerhorst@lumc.nl) of mevrouw drs. J.C.M. Figdor, hoofd van de Walaeus Bibliotheek (071 - 526 38 90 of e-mail: Figdor@lumc.nl). DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heelkun de, Anesthesiologie. Thoraxchirurgie, Orthopedie, Urologie en Re- validatie.Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele cen tra. te weten het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamer-Cen trum, het Centruiri Intensive Care alsmede de tot de divisie beho rende poliklinieken en het Laboratonum voor bewegingsanalyse. Bij de afdeling Mondziekten/Kaakchirurgie ontstaat binnenkort de vacature van: (fulltime) Vac.nr 02.L08.03.LD Functie-inhoud: - leiding geven aan assisterend personeel: - beheert instrumentarium en aanwezige apparatuur: - zorgdragen voor bestellingen en afdelingsvoorraden; - begeleiding stagiaires; - raadpleegt medische dossiers aan de hand van het spreekuur- programma; - maakt formulieren gereed voor verwijzing naar röntgenafdeling, laboratoria etc.; - maakt de operatiekamer gereed voor het spreekuur; - legt (steriele) instrumentensets gereed; - vangt patiënten op in de wachtruimte; - verricht omloopwerkzaamheden; - assisteert de kaakchirurg bij ingrepen op de operatiekamer. Functie-eisen: - enige jaren ervaring als gediplomeerd verpleegkundige; - ervaring op een polikliniek; - leidinggevende capaciteiten; - communicatieve vaardigheden; - goed kunnen werken in teamverband. Salaris: Het salaris bedraagt bij een fulltime aanstelling maximaal 2.312.- (f 5.094.-) bruto per maand (schaal 7 CAO AZ). afhan kelijk van ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de periode van 1 jaar. met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dhr. RJ.C. van Diemen. 1e medewerker polikliniek of dr.J.P.R. van Merkesteyn. chef de clinique afdeling Mondziekten/Kaakchirurgie (071 - 526 23 71 Bij de afdeling Urologie zijn 4 urologen en 4 assistenten werk zaam. Binnen het secretariaat van de polikliniek werken 6 secre taresses die nauw samenwerken met de stafsecretaresse. Er is een vacature voor een: (20 uur per week. dinsdag en donderdag van 08.00 - 16.30 uur en woensdag van 08.00 - 12.00 uur) Vac.nr.02.L0l.03.LD Functie-inhoud: - voorbereiden en afwerken van spreekuren en het begeleiden van spreekuren aan de receptie: - verzorgen van medische correspondentie; - bijwerken van medische dossiers; - beantwoorden van de telefoon. Functie-eisen: - MAVO-/HAVO-diploma; - cursus medische administratie/NAMS diploma: - bij voorkeur ervaring als (medisch) secretaresse. DIVISIE 2 Salaris: 'Hetilsalaris bedraagtjwi&omaal ij^950.-^i(fif4.297i-J br^to per maand (schaal 5 CAO AZ) bij een fulltime aanstelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de periode van 1 jaar. met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw AM.G. van der Werf-Visser; hoofd medisch secretariaat A polikli niek Urologie (071 - 526 23 04) en mevrouw RF. van der Hilst, manager Urologie (071 - 526 37 99). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld Het Operatiekamer-Centrum telt 20 operatiekamers. Deze zijn gevestigd in een groot centraal operatiekamercomplex. Voor de opleiding tot operatieassistent en de opleiding tot anesthe- sieassistent zoeken wij: Vac.nr 02.L05.03.LD De opleiding tot operatieassistent en anesthesieassistent zijn ini tiële inservice opleidingen voor een medisch assisterend beroep op het niveau van het hoger beroepsonderwijs in de gezond heidszorg. De opleidingen bestaan uit een afwisselend theoreti sche en praktische component Vanwege het dynamische, specialistische en afwisselende karak ter van het beroep moet je een goed aanpassingsvermogen bezitten en je flexibel kunnen opstellen. Door de steeds veran derende anesthesietechnieken en het in gebruik nemen van steeds meer geavanceerde apparatuur is het noodzakelijk op de hoogte te blijven van de nieuwe ontwikkelingen die zich op zijn/haar terrein voordoen. Duur en structuur van de opleiding: De opleiding heeft een totale duur van 3 jaar en bestaat uit twee delen te weten een beroepsvoorbereidende periode (4 maan den) en een beroepsbegeleidende periode (2 jaar en 8 maan den). Toelatingseisen: Om toegelaten te worden tot de opleiding welke in september 2002 aanvangt moet je: - bij aanvang van de opleiding de leeftijd van 17 jaar bereikt hebben; - in het bezit zijn van minimaal één van de volgende diploma's: HAVO. VHBO. HAVO/MBO. MBO (de voorkeur gaat uit naar exacte vakken). Informatie: Er wordt een informatiemiddag gehouden op woensdag 27 februari 2002. Op verzoek kun je hiervoor een uitnodiging ontvangen. Nadere inlichtingen over de opleiding worden gaarne verstrekt door mevrouw E.J.M. Schrama, clusterleider Chirurgie (071 - 526 91 I I en vragen naar pieper 9802) en mevrouw N.Vlieland, anesthesieassistent (071 - 526 42 21). Ook kunnen we je een informatiebrochure toesturen. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwen dige geneeskunde ondergebracht Cardiologie/Hartcatheterisatie De sectie Hartcatheterisatie maakt deel uit van de klinische .een heid Cardiologie/Hartcatheterisatie en heeft 3 behandelkamers waar dë'ttöl^ritiéPörtÖëhZdëkëri ei^öehandelingértl'|^fca,tsvinderf' hartcatheterisaties zowel bij vólne»0^| Rl$inangio-^ grafiën. PTC A's en alle andere interventie technieken, pace makerimplantaties; ICD implantaties, electro-fysiologisch onder zoek. ablaties van ritmestoornissen en acute interventies. Daarnaast beschikt de sectie over een shortstay kamer waar voor- en nazorg plaatsvindt van patiënten. Binnen de sectie werken 14 verpleegkundigen van maandag t/m vrijdag. Voor de overige tijden worden beschikbaarheidsdiensten verricht. Binnen het Team Cardiologie heerst een collegiale sfeer tussen de diverse disciplines en zijn er volop mogelijkheden voor ver dere groei en ontwikkeling. Per direct heeft de Hartcatheterisatie een vacature voor een: (36 uur per week) Vac.nr, 02.W.03.03.LD Functie-inhoud: - zelfstandig assisteren bij alle ingrepen die binnen de sectie plaatsvinden; - het-verrichten van beschikbaarheidsdiensten; - samenwerking in teamverband met enthousiaste, betrokken collega's; - bewaken van kwaliteit van verpleegkundige zorg; - deelname aan teamvergaderingen en werkgroepen. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - bereidheid de cursus Cardio-Fysiologisch Laborant te volgen; I - op maximaal 20 minuten reistijd van het LUMC wonen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.312.- (f 5.094,-) bruto per maand (schaal 7 CAO AZ). afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door verstrekt door mevrouw P E. van derVegte. verpleegkundig! teamleider (071 - 526 20 18). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van. toepassing. Vakantietoeslag 8% Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan; LUMC Dienst Beleidsontwikkeling Bedrijfsvoering Postbus 9600 2300 RC Leiden

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 30