rsoneel Personeel de koning Ervaren verkoper Lexpoint Volop banenl t staan in de file beu? - ;en zin meer in lange reistijden? Projectleider Werkvoorbereider Ervaren administratief medewerkster/ management assistente Client Services Executive m/v (tuiitime) Start openbare "bibliotheek voorschoten Boekhoudkundig Medewerker Secretarieel Commercieel Medewerker Projectsecretaresse Financieel Administratief Medewerker IRDAG 19 JANUARI 2002 m dar Wiel Bouw bv s een middelgroot bouwt)odri|t dat voomamolijk in do id werkzaam is op het gebied van nieuwbouw, atio. renovatie en onderhoud I In oen modern gelold I tamiliebodnjf wordt door oen enthousiast team van medewerkers gewerkt aan oen vordoro uitbouw van hot succos. De onderlinge mdhoudlng vormt daarvoor oon uitstekondo basis. Am de juiste monson worden ruime ontplooiingsmogelijk heden goboden. wrdwijkerhout, het hart van de bollenstreek is de Onyx Beheer Groep gevestigd die zich met )RCARE Natuursteenrenovatie bezig houdt met het renoveren en grootonderhoud van o.a. rsteen vloeren, met ABUFLOOR beton- en industriële vloeren schuurt en polijst en via 5IE detacheringsbureau professionele handarbeiders detacheert. ijn op zoek naar een enthousiaste en goed in ons team passende Vanwege een goed gevulde orderportefeuille voor de middellange termijn, bestaat er behoefte aan uitbreiding van ons team. Daarom komen we graag in contact met kandida ten voor onderstaande functies: Functie-inhoud: De projectleider zal de aan hem toevertrouwde werken coördineren en hierin een leidinggevende spilfunctie vervullen. Alle benodigde werkzaamheden zoals calculeren, het maken van planningen, inkopen, het controleren van tekeningen, overleg met uitvoerders, opdrachtgevers, architecten en onderaannemers, het opstellen van Arbo projectplannen, het opstellen en bewaken van budgetten t/m de eindafrekening, voert u zelfstandig uit. U neemt deel aan het kaderoverleg om in samenspraak met uw collega's de onderhanden projecten op elkaar af te stemmen. Functie-eisen: - Door opleiding en/of ervaring bouwkundige kennis op HTS niveau - Allround ervaring in een soortgelijke functie - Leidinggevende kwaliteiten en een communicatieve instelling - Kennis van- en ervaring in het werken met Excel, Word en calculatie- en plannings- programmatuur - Flexibel, praktisch en kwaliteitsbewust. Functie-inhoud: De werkvoorbereider zal, met behulp van geautomatiseerde systemen, alle voorkomende werkzaamheden verrichten die horen bij een goede voorbereiding van de projecten. Daarbij horen het maken van calculaties, eenvoudige planningen, aanvragen van offertes, bijhouden van meer- en minderwerk etc. Bij gebleken geschiktheid behoort het tot de mogelijkheden om leiding te geven aan kleinere projecten en op termijn door te groeien naar de functie van projectleider. Functie-eisen: - Door opleiding en/of ervaring bouwkundige kennis op MTS niveau - Allround ervaring in een soortgelijke functie, eventueel opgedaan bij een architectenbureau - Goede contactuele eigenschappen en communicatieve instelling - Flexibel, kosten- en kwaliteitsbewust - Ervaring in het werken met Allplan of AutoCad is een pré. Beide functies kennen een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie of het zenden van uw sollicitatiebrief met cv kunt u zich richten tot onze bedrijfsleider, de heer E. Zwart. van der wiel bouw bv Lageweg 5, postbus 37, 2200 AA Noordwijk, telefoon (071) 361 92 04. telefax (071) 362 01 03 E-mail wiel@kpd.nl te fulltime combinatiefunctie werkje enerzijds actief mee in een team van 5 mensen dat o.a. (woordelijk is voor het telefonisch contact met de klanten en opdrachtgevers (voorlichting en lop), het inplannen van de vertegenwoordigers en het uitwerken van offertes en bevestigingen, ede kleine werkzaamheden welke in een team voorkomen, derzijds ben je als management assistente verantwoordelijk voor het zelfstandig verzorgen ik( le mondelinge en schriftelijke directiecorrespondentie, archivering, het beheren van ,rs enda en het bewaken van diverse rapportageprocessen. isen: - minimaal MBO/HBO niveau - ruime ervaring in bovengenoemde werkzaamheden - kennis van de meest voorkomende computerprogramma's - zeer zelfstandig kunnen werken - passend in ons team iStf hri ezin in deze uitdagende functie in een klein maar zeer actief en landelijk werkende aa lisatie schrijf dan naar FLOORCARE bv, de heer A.A. Morssink, postbus 108, 2210 AC Noordwijkerhout. meer informatie kun je ook bellen tijdens kantooruren: (0252) - 377043 Wegens het samenbrengen van verschillende activiteiten in een nieuw te vormen afdeling Office Facilities is per direct een vacature ontstaan voor de functie van ims health Office Manager m/v (fuimme) IMS Health is een op Wall Street genoteerde onderneming en 's werelds grootste aanbieder van marketing- en informatiediensten op medisch-farmaceutisch gebied. IMS Health neemt in meer dan 100 landen een vooraanstaande positie in als leverancier van marktinformatie, marketing informatiesystemen en consultancy aan medisch-farmaceutische ondernemingen en branche-organisaties. Voor meer informatie: www.imshealth.com. Wij bieden een afwisselende functie in een moderne omgeving informele en collegiale werksfeer een bij het niveau van de functie passend salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring goede secundaire arbeidsvoorwaarden De functie Je fungeert binnen het bedrijf als een spin in het web, waarbij je zowel de directie ondersteunt als de algemene gang van zaken coördineert. Je rapporteert hierbij rechtstreeks aan de directie. Als office manager geef je leiding aan de medewerker office facilities, de afdelingssecretaresses, de receptionistes en de cateringmedewerkster, Daarnaast stuur je externe ondersteuning aan, zoals bijvoorbeeld de schoonmaak- en de beveiligingsdienst. Een belangrijk onderdeel van de functie vormt voorts de ondersteuning van de directie, waarbij naast representatieve en administratieve bezigheden gedacht moet worden aan secretariële taken als postverwerking, notuleren, agendabeheer, archiefbeheer en het boeken van zakelijke reizen. Het profiel Je hebt een HBO werk en denkniveau en minimaal 5 jaar werkervaring in een vergelijkbare, leidinggevende functie. Wij verwachten een gedegen kennis van Microsoft Office Word, Excel en Powerpoint en goede kennis van de Engelse taal. Je bent zelfstandig, accuraat, je hebt een "hands-on" mentaliteit, toont initiatief en je bent creatief als het gaat om het oplossen van problemen. Verder beschik je over uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden. Binnen IMS HEALTH richt de business unit SelfMedication zich specifiek op de zelfzorg-sector Wij zijn ter versterking van het commerciële team per direct op zoek naar een De functie Daarnaast ondersteun je In nauwe samenwerking cliënten in het dagelijks met account management gebruik van de databases bied je praktische en de bijbehorende ondersteuning aan onze gebruikerssoftware. cliënten. Tot je belangrijkste taken behoren het opzetten Het profiel en verzorgen van Je hebt een opleiding op klantspecifieke rapportages, MBO/HBO-niveau, enige het maken van presentaties werkervaring, sterke en het geven van trainingen. affiniteit met computers, Schriftelijke reacties kunnen binnen 14 dagen gestuurd worden aan: IMS HEALTH BV, ter attentie van de heer AJ. Straten, afdeling Human Resources. Bordewijklaan 38, Postbus 906312509 LP Den Haag Of e-mail: astraten@nl.imshealth.com data en systemen en je hebt bij voorkeur goede kennis van Excel. Je bent een teamplayer die tevens goed zelfstandig kan werken; je bent beslist nauwkeurig en analytisch ingesteld. Initiatiefrijk, stressbestendig en servicegericht zijn woorden die bij je passen Wie wil er nou niet een halfjaartje meewerken aan zo n uniek evenement als de Floriade? Dé wereldtuinbouwtentoonstelling van Nederland die maar eens in de tien jaar georganiseerd wordt en dit jaar van 6 april t/m 20 oktober dagelijks duizenden enthousiaste bezoekers vanuit de hele wereld trekt. Die vrolijk rond slenteren in de leukste tuin van Nederland, zich vergapen aan alles wat er te zien, te ruiken en te beleven is. en graag even op adem komen op een terrasje, of één van de restaurants en paviljoens. Dus zoekt u een tijdelijke parttime of fulltime baan? Wordt dan (m/v) mformatrice, medewerker kassa en kaartcontrole. hostess, medewerker parkonderhoud. medewerker stewarding. keuken en bediening, buffet medewerker of barman of -vrouw op de Floriade in de Haarlemmermeer. Bel direct ons gratis telefoonnummer 0800-1201. Voor een avontuurlijke job op de Floriade. Of surf voor meer informatie naar de Floriade op www.start.nl Werkt zeker vraagt per direct jonge, enthousiaste, klantgerichte, accurate medewerker (m/v) om ons team te versterken voor 20 uur per week verspreid over 4 middagen en de vrijdagavond en 1x per 14 dagen op zaterdagochtend. erkzaamheden bestaan uit het innemen en uitlenen van materialen met de daarbij behorende administratieve handelingen. Opleiding: minimaal MAVO Salariëring is volgens de CAO van de Openbare Bibliotheken. Interesse in deze afwisselende functie? je sollicitatiebrief met cv binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad aan: Openbare Bibliotheek Voorschoten t.a.v. mevrouw H. Wagenaar Wijngaardenlaan 4 2252 XN Voorschoten Telefoon: 071 5615678 tor verdere inlichtingen kun je contact opnemen met Mariëtte de Lange. Lexpoint is in Hoofddorp, Nieuw Vennep en Heemstede gevestigd met een dealerbedrijf dat zich richt op de lokale markt. Zowel voor onderhoud als verkoop kan men terecht bij ons klant- en servicegerichte bedrijf, dat zich al jaren mag verheugen in een goede naam en bijbehorende klantenkring. Om deze lokale markf adequaat te bedienen zijn wij op korte termijn op zoek naar een ambitieuze Functie: Hij of zij wordt verantwoordelijk voor de commerciële resultaten van de vestiging in Heemstede. Samen met de collega-verkoper moeten de klanten zowel in de showroom als buiten de deur voor Lexpoint gewonnen worden. Bij gebleken geschikheid kan de functie uitgroeien tot Business Unit Manager Volkswagen. Profiel: Voor deze functie zoeken wij een ervaren verkoper in de leeftijd van 28 tot 35 jaar. Een commerciële, op verkoop gerichte, opleiding is wenselijk (bijvoorbeeld IVA). Het spreekt voor zich dat ervaring met de merken Volkswagen en Audi een voordeel is. Een 9 tot 5 mentaliteit is uit den boze, teamgeest en ambitie noodzaak. Waardering: Uiteraard staat daar een passende beloning tegenover, dit betekent een prestatiecfhankelijke beloning, een representatieve auto van de zaak en alle voorzieningen die je van een modern bedrijf mag verwachten. U kunt uw schriftelijke reactie, samen met uw cv, binnen 14 dagen sturen naar. Lexpoint, t.a.v. Martin R. Kirchner (Sales manager), Postbus 499, 2130 AL te Hoofdorp. Dé Audi- en Volkswagen-dealer van de Haarlemmermeer en Heemstede. Lexpoint is de Volkswagen- en Audi-dealer voor de Haarlemmermeer en Heemstede en maakt onderdeel uit van de Dealergroep Pon. Verspreid over 4 bedrijven werken 90 mensen aan de mobiliteit van VW- en Audi- rijders in zowel de zakelijke als particuliere markt. Lexpoint BV Assumburg 2 2135 BA Hoofddorp Tel. 023-5541455 e-moil: info@Lexpoint.nl www.Lexpoint.nl Een zaak van vertrouwen. Gezien thans ZEKERHEDEN en GARANTIES een grotere rol spelen, bieden wij u de JOB die u zoekt! Reeds 15 jaar zijn wij actief op het gebied van financiële dienstverlening en hebben wij inmiddels een aanzienlijke portefeuille opgebouwd, waarbij ons doel is cliënten 'een levert zonder zorgen'te bezorgen. Hiervoor en voor de uitbreiding en beheer van onze portefeuille vragen wij: Financieel Adviseurs m/v die na een interne opleiding, welke in samen werking met gerenommeerde banken en verzekeraars wordt gegeven, financiële analyses gaan maken met als doel de verkoop van onze producten. Deze functie is in uw eigen regio zowel fulltime, als parttime in te vullen. Bij een fulltime functie behoort een inkomen van 32.000,— tot 68.000,— per jaar of méér tot de mogelijkheden. Bent u die zelfstandige, representatieve adviseur, ouder dan 23 jaar en gedreven om commercieel te scoren? Is daarnaast uw denkvermogen op Hbo- nveau en vindt u het prettig om een baan te hebben waarin u uw eigen tijd kunt indelen, dan nodigen wij u uit om direct te reageren! U kunt uw solliciatie met c.v. sturen of E-mailen naar onderstand adres. Voor meer informatie kunt ons bellen 030-6572444 of onze website bezoeken. De eerste sollicitatieronde zal op locatie plaatsvinden. Happy Service Financieel Advies T.av. De Directie Postbus 187, 3980 CD Bunnik www, hoppyservi ce. n I E-mail: info@happyservice.nl Happy Service FINANCIEEL ADVIES Happy Service Financieel Advies: Pensioenen, Hypotheken, Financieringen, (Studie)Verzekeringen overige financiële dienstverlening Ben je op zoek naar een kantoorfunctie? Dan ben je bij ons aan het goede adres. Want uitzendbureau De Koning is dé specialist in Leiden en omgeving. Voor een tijdelijk of vast dienstverband. Fulltime of parttime. Bij De Koning kun je altijd terecht.* Voor een adviesgroep te Rijnsburg. De werkzaamheden bestaan uit crediteuren- en debiteurenadministratie, jaarafsluiting, kwartaal- en maandafsluitingen. aangiftes loonbelasting, omzetbelasting en het vervaardigen van management informatie. Heb jij enkele jaren ervaring in soortgelijke functie, kennis van geautomatiseerde boekhoudsystemen en een MBO diploma aangevuld met minimaal MBA, kom dan snel bij ons langs. Voor de afdeling Export van een commercieel bedrijf te Warmond. Taken zijn o.a. factureren, crediteren, boeken van hotels en reizen, opmaak contracten, orderbewaking, afhandelen recla's, verschilmeldingen en retouren, organiseren transport en verzekering, opmaak exportdocumenten en prijslijsten en versturen van collectieboeken. Heb jij relevante werkervaring, een MBO diploma en heb je een goede beheersing van de Engelse en Duitse of Franse taal, neem dan contact met ons op. Voor een internationaal georiënteerd bedrijf te Leiden. Werkzaamheden bestaan uit ondersteuning van projecten wereldwijd door middel van het ondersteunen van 1 2 projectmanagers en het projectsecretariaat, verzorgen van correspondentie, filing van documenten, complementeren van projectinformatie en telefoonaanname. Heb jij relevante werkervaring, een secretariële opleiding en een goede beheersing van de Engelse taal, reageer dan snel! Voor diverse bedrijven te Leiden. Tot de werkzaamheden behoren o.a. het bijwerken van de administratie, debiteuren en crediteurenadministratie, inkoopadministratie, bijhouden en controleren van (tussen)rekeningen en assisteren bij de personeels- en salansadministraties. Heb jij een PDB of ben je studerend voor MBA en heb je goede kennis van financiële administraties en het MS Office pakket, kom dan snel bij ons langs! Voor alle functies geldt m/v. Ook 's avonds op afspraak. UITZEND U R E A U Kort Rapenburg 20, 2311 GC Leiden. Tel. 071 5144143. Fax. 071 5127513. E-mail: info@uitzendbureaudekoning.nl Bezoek-ook onze website: www.uitzendbureaudekoning.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 29