Personeel Personeel WIETREKTDEKAR? BDO Accountants SUPER DE BOER kom versterken kom maaien kom oogsten kom werken kom zaaien kom proosten A World of Opportunities Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit Junior 2D CAD System Designer FLUOR DANIEL Medewerkers Aa n gifte p ra kti j k Adviseurs ZATERDAG 19 JANUARI 2002 Stichting Verzorgingshuis "Munnekeweij Munnekeweij is een zorgcentrum met 60 oudere bewoners. Met respect voor ieders levenshouding en levenswijze wordt emancipatonsche zorg geleverd. waarbij de zelfredzaamheid van bewoners wordt bevorderd. Er is een sterke sociale band met de dorpsgemeenschap. Dagverzorging en tijdelijke opname (flankerend beleid) worden geboden aan oudere dorpsbewoners. Munnekeweij beschikt over een afdeling groepsverzorging. welke 7 dagen per week is geopend. Ingaande 1 januari 2001 is gestart met een project extramurale zorg ten behoeve van 10 personen. Het team kenmerkt zich door een hechte samenwerking, waann vernieuwingen met enthousiasme worden opgepakt Jouw ideeën en inbreng vinden we daarbij zeer waardevol. Trainingen en cursussen geven het werken in ons huis een toegevoegde waarde. Munnkeweij is lid van de zorggroep „SORGSAEM' Wij zijn op zoek naar een dynamische a) ACTIVITEITENBEGELEIDER (m/v) voor 24 uur per week De \oornaamste taken van deze functie zijn: Het coördineren van de taken van de dagopvang Het houden van intake gesprekken met aspirant deelnemers Het coachen van de medewerksters van de dagopvang Het - in samenwerking met de activiteitenbegeleidster - organiseren van (re)creatieve activiteiten Het coördineren van de vrijwilligers Voor deze functie is vereist: Diploma MBO AB/AT of een gelijkwaardige opleiding Improviserend vermogen Ervaring in het begeleiden van ouderen Over uitstekende communicatieve- en sociale vaardigheden beschikken De kandidaat moet beschikken over goede organisatorische vaardigheden Tevens zoeken wij b.) VERZORGENDEN in wisselend dienstrooster alsmede een c.) VERZORGENDE VOOR DE NACHTDIENST 40% (In huis is een slaapwacht aanwezig) Voor deze functie is vereist: Het bezit van het diploma bejaarden- of ziekenverzorgende Tevens kunnen solliciteren LEERLINGEN HELPENDEN NIVEAU 2 OF VERZORGENDEN NIVEAU 3 (combinatie werken en school) Geboden wordt: Een boeiende dynamische functie Salaris en rechtspositie overeenkomstig de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen, alsmede opname in het P.G.G.M. pensioenfonds Nadere informatie kunt u inwinnen bij mevrouw M. Smeets, zorgmanager, telefoon 0252-375544 Schriftelijke sollicitaties kunt u. binnen 14 dagen, richten aan: Verzorgingshuis Munnekeweij t.a.v. de heer P. Hartsuiker Schippersvaartweg 39 2211TK Noordwijkerhout Wij zijn 'alti|d op zoek naar het beste' En dat motto passen we toe op alle facetten van onze winkels De beste producten. De beste prijs Maar vooral ook de beste medewerkers Zij zijn het immers die van onze supermarktformule een succesformule maken. Binnen enkele jaren willen we uitgroeien tot de beste 'verssupermarkt'. Om dat ambitieuze doel te be reiken hebben we even ambitieuze medewerkers nodig. Enthousiaste mensen die van aanpakken weten en met ons willen meegroeien. Met tal van interne opleidingen kunnen ze hun kennis en vaar digheden vergroten. En daarmee hun carrièrekansen Voor de Super De Boer-vestiging in Leiden-Stationsweg zijn wij op zoek naar DE BESTE AFDELINGSCHEF AGF M/V Ofwel: een denker en doener die verantwoordelijk is voor het totale reilen en zeilen van de afdeling. Je bent iemand die weet hoe |e personeel motiveert Hoe je een goede werksfeer schept. Hoe je producten aantrekkelijk presenteert. Hoe je goede resultaten boekt En natuurlijk hoe je voor tevreden klanten zorgt. Samen met de supermarktmanager en de overige afdelingschefs run je de gehele winkel We vragen: Leidinggevende capaciteiten, een opleiding op mbo- niveau en een ruime ervaring in de supermarkt- en AGF- branche. We bieden: Een prima salaris en uitstekende secundaire arbeids voorwaarden Je reactie: Wil je meegroeien met Super De Boer en spreekt het werken binnen een jong en.enthousiast team je aan? Stuur dan je schriftelijke reactie binnen 14 dagen naar Super De Boer, t.a.v. de heer A. Tieleman, Stations weg 44, 2312 AV Leiden Tel. (071) 51 61 662. ALTIJD OP ZOEK NAAR HET BESTE Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. ecm/international projects administration Assistent Consultant Verzekeringen (v/m) (ig uur per week) vacaturenummer: 2-001/1158 Bij de afdeling International Projects Administration worden o.a. verzekeringen geregeld ten behoeve van buitenlandse gasten die tijdelijk aan de universiteit verblijven. Taak: ondersteuning bij afhandeling van verzekerings certificaten en schadeclaims: bewaking voortgang procedures in piektijden; verwerking van persoonsgegevens in de databestanden en dossiers; voorbereidende werkzaamheden ten behoeve van uitbetalingen; facturering naar de decentrale beheerseenheden (faculteiten); overige voorkomende taken. Vereist: MBO werk- en denkniveau; kennis van het Engels in woord en geschrift; accuraat werkend en gevoel voor regelgeving en procedures; communicatief en flexibel. Het salaris bedraagt bij een voltijdse aanstelling maximaal 1.991,19 bruto per maand. Inschaling vindt plaats op basis van ervaring. De aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst tot 1 september 2002, verlenging is niet uitgesloten. Inlichtingen bij: dhr. W. Arentshorst, tel. 071-5272048. Uw sollicitatie dient zowel op brief als envelop voorzien te zijn van het vacaturenummer en binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: p&o/Bedrijfsbureau, Postbus 9500,2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Fluor Daniel, onderdeel van Fluor Corporation, is een van de groot ste engineering en construction organisaties ter wereld. Middels haar wereldwijde netwerk van kantoren in meer dan 30 landen levert Fluor Daniel diensten in project management, engineering, procure ment en construction. Tevens worden adviesopdrachten voor klanten uitgevoerd. Fluor Daniel richt zich op het ontwerpen, bouwen en onderhouden van fabrieken in met name de raffinage, chemie, petrochemie en manufacturing industrie. Daarnaast wordt Fluor Daniel door klanten als consultant betrokken bij projector wikkelingsvraagstukken. In Nederland heeft Fluor Daniel kanton Haarlem en Bergen op Zoom met gezamenlijk circa 1000 mede werkers. De engineers van Fluor Daniel werken in multidisciplina teams en in nauwe samenwerking met de klant aan projecten Dit gebeurt zowel in het kantoor in Haarlem als op locatie bij de klant. In deze competitieve markt staat Fluor Daniel bekend om haar flexibele, klantgerichte en innovatieve benadering. In ons kantoor in Haarlem zijn wij op zoek naar versterking voor de afdeling Piping Engineering Design. Deze afdeling telt momenteel 100 medewerkers en houdt zich bezig met conceptueel en detail design t engineering van fabrieken en installaties. De werkzaamheden worden uitgevoerd binnen een taskforce, waar een groep van designers en engineers gezamenlijk werkt aan het design van de 'plant' en het specificeren van materialen en componenten om de install uiteindelijk te kunnen bouwen. Hierbij maken wij gebruik van moderne 2D en 3D ontwerp-applicaties en database systemen, teneinde de informatiestromeni effectief mogelijk te laten verlopen.Onze strategie en werkprocessen zijn er op afgestemd om de ontwerp-werkzaamheden in ons kantoor in Haarlem op te u en te structureren, waarna de detail-werkzaamheden steeds vaker worden uitgevoerd in een van onze Global Engineering Centers. 2D CAD System Designers bepalen een belangrijk gedeelte van het ontwerp binnen deze worksharing projecten. Met geavanceerde teken- en ontwerpsoftware worden schetsen die gemaakt zijn door de Process Engineers omgezet in 20 elektronische tekeningen Deze 2D-tekenmgen vormen de basis voor de uitvoering van projecten Als junior 2D CAD System Designer neem je in de beginperiode deel aan diverse trainingen en vaktechnische cursussen in de te gebruiken CAD-applicaties. A FLUOR Company Jonge MTS'ers of kandidaten met een Havo-diploma en enkele jarei ervaring, bij voorkeur in een technische omgeving, kunnen binnen den functie in een uitdagende technische omgeving ruime kennis en ervai opdoen in de toepassing van hoogwaardige computerapplicaties. Bent u geïnteresseerd in deze functie, stuurt u dan binnen 14 dagen een brie! CV naar Fluor Daniel B.V., t.a.v. de heer Eric Majoie, afdeling Human Resoura postbus 4354, 2003 EJ Haarlem. U kunt uiteraard ook solliciteren via e-mail: eric.majoie9fluor.com. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met di Gerard Verboon, afdeling Piping Engineering L Design, telefoon (0 2 3) 54 3 20 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. pnze vestiging jn Leiden h?e(t,o^aflgs li^r intrek j. genomen in een modern kantoorpand, goed bereikbaai gelegen aan de rand van Leiden |e collega's ontmoet jj niet alleen op de werkplek, maar ook in onze fitnessrui en het gezellige bedrijfsrestaurant. In Leiden werken w dan ook plezierig samen in een informele sfeer Wil je enthousiaste team komen versterken? Wij zijn op zoek !C til Als je geluk kunt vinden in je baan, hoef je eigenlijk nooit meer naar je werk. Bij ongeveer 40 BDO-vestigingen komen de ruim 2000 medewerk(st)ers dan ook altijd thuis. BDO Accountants Adviseurs is Nederlands marktleider voor het middenbedrijf. Internationaal actief in bijna 100 landen. Een solide bedrijf dus, met vele mogelijkheden. Op zichzelf niets nieuws. Tóch is er iets dat BDO daadwerkelijk uniek maakt: haar cultuur. Waarin ruim baan is voor creativiteit, zelfstandigheid en misschien wel het belangrijkste: ambitie. Dat is BDO. Een onderneming waar je jezelf kunt zijn. In een omgeving waar werken leven wordt. Wij willen graag twee nieuwe collega's welkom heten d10 ons aangifteteam komen versterken Er is ruimte voor zowel een ervaren als een junior- medewerker Heb je ervaring op een aangiftepraktijkII werk je bij een administratiekantoor en wil je de over? ei maken naar de aangiftepraktijk, dan is de functie van ervaren medewerker een mooie overstap Heb je je HAVO of MBO Bedrijfsadministratie afgeront dan is de juniorfunctie de perfecte start van je loopb; Ie werkzaamheden zullen o.a bestaan uit het samensti van belastingaangiften, het opstellen van bezwaarschi en het verrichten van werkzaamheden van algemene a op kantoor ten behoeve van de fiscale afdeling Naar gelang je ervaring zul je begeleid worden door ec persoonlijke mentor BDO Accountants Adviseurs is ervan overtuigd dat e goede balans tussen werk en privé een belangrijke fad om tot goede prestaties te komen Samen met jou mai we een loopbaanpad op maat. met heldere perspectiei en duidelijke afspraken, niet alleen over je ambities bil BDO. maar ook over de match met je privé-leven. Interesse? Stuur, fax of e-mail dan je sollicitatie met CV naar BDO Accountants Adviseurs, t.a.v. Alone Offenberg. afdeling P&O, K P van der Mandelelaan 60, 3062 MB Rotterdam, faxnummer (010) 242 46 24 of alone offenberg@bdo nl Voor meer informatie kun je bellen met Eddy Staas van de afdeling belastingadvies van kantoor Leiden, telefoonnummer (0711 579 44 44 kijk op onze internetsite: www bdo nl. Kom werken bij BDO De andere kant van de zaak www.bd

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 28