Brouwer zet zinnen op EK young riders SPORT Ajax-trainer Ronald Koeman heeft basiselftal al bijna rond Grisjoek naast Adai na zege op Van Wel Schaatser Tuitert as ziekbed gekluisten Jumping Indoor Lisse begint vandaag wijk aan zee/moskou/gpd/anp - Door een zege op Loek van Wely heeft Alexander Grisjoek gisteren tijdens de vierde ronde van het Corns Chess Tourna ment koploper Michael Adams achterhaald. De jonge Rus straf te een blunder van Van Wely af, terwijl Tricky Mickey" Adams tegen Alexei Drejev niet verder kwam dan remise. Adams en Grisjoek hebben drie punten uit vier duels. Vijf schakers volgen het leiden de duo op slechts een half punt je achterstand. Onder hen be vindt zich Alexander Khaliftnan. De Fide-vvereldkampioen van 1999 boekte na drie remises zijn eerste zege door in een specta culaire pot de aanvalslustige Rustam Kasimdzjanov kapot te counteren. Ook Alexander Morozevitsj kwam gisteren in Wijk aan Zee tot winst. De ver vanger van de zich op het laatste moment ziek afgemelde Garry Kasparov onderstreepte zijn kansen voor de eindzege door Joel Laurier in een pionneneind- spel venijnig van het bord te drukken. Ian Timman maakte het Peter Leko in een scherpe Caro-Karin bijzonder lastig, maar zag de waarde van zijn pionnetje meer niet vertaald worden in een ze ge. Met 2,5 punt blijft Timman het echter goed doen en deelt hij met Khaliftnan, Morozevitsj, Leko en Barejev (remise tegen Goerevitsj) de derde positie. Ook Jeroen Piket had gistermid dag reden tot lachen. De Leider dorper werd met een kreupel paard opgezadeld, kwam in tijd nood maar zag tot zijn opluch ting dat tegenstander Bo and zijn laatste zet voor controle een fractie van conde te laat uitvoerde i op een reglementaire n toebedeeld. „Het was n best vandaag, maar ik een punt stelde een 0| te Piket die na vier ron twee punten staat. WK Ruslan Ponomariov h« ren in Moskou de eerste de finale van het werel oenschap schaken ga Met wit dwong de 18-ja kraïner zijn landgenoa lvantsjoek na 23 zetten i gave. De finale in Hotel Metro over acht partijen. Pon bracht het Frans op het drukte zwart vanaf de in het defensief. Ivantsj slaagde er niet in een o te vinden en gaf zich t weg naar de eindstrijd h telverdediger Anand in i finale verslagen, lvantsjoek is kwetsbaar i zwakke zenuwen. Daa Ponomariov zonder tw bruik maken. De grootmeester is de revel 2001. Hij steeg in datj de zevende plaats op d ranglijst. Vier jaar gele hij de jongste grootmee In de herfst van 2001 zijn land op het WK naar het goud. Aan l verzamelde hij de me ten. De schaker wordt excellente techniek met Capablanca en Kar holten/gpd - Natuurtalent Mark Tuitert - voormalig wereldkam pioen schaatsen bij de junioren - is momenteel aan het ziekbed gekluisterd: overtraind, overver moeid en overspannen. Hij komt de rest van het schaatssei zoen niet meer in actie. De 21- jarige Holtenaar is getroffen door het Epstein-Barr virus: de ziekte van Pfeiffer. De rijder uit het Spaar Select- team is het hele seizoen al aan het kwakkelen. Op het NK af standen en tijdens het Olym pisch kwalificatietoernooi deed Tuitert nog wel mee, maar hij kon er geen potten breken. Vol gens zijn moeder ziet het er niet goed uit. „Mark kan amper een eindje wandelen. Hij durft eigenlijk ook de deur niet uit, hij is bang om dan een longontstelang op te lo pen. Zaterdag was hij even bij de wereldbekerwedstrijden in Heerenveen, maar hij hoestend en proesten Bovendien zijn we neti Dat bracht ook spann zich mee. Het was net nu pas ziek mag zijn. wachten hoe lang het d vorens hij weer iets kani Tuitert hikte vorig seizo de wereldtop aan. Hij een sensationele entret Europees kampioensch selga door na twee a brutaal de leiding in he ment te nemen. Door a de 1500 meter was Tuit ter op slag kansloos. Hij vervolgens met knie- e blemen. Tuitert trainde afgelope keihard in de aanloop Olympische seizoen. I waarschijnlijk onvt rust. Door ziekte lukte meer om de aansluiting concurrenten te vinden door André Hoogeboom almancil - In grote lijnen heeft Ronald Koeman het basiselftal dat de tweede seizoenshelft ingaat al samengesteld. Slechts op enkele punten is de Ajax- trainer er nog niet uit. Vooral op het middenveld en in de spits zijn er nog vraagt ekens. Voor Trabelsi en Hossam, de dure aan kopen, die nu beiden actief zijn in de Africa Cup en pas in februari terugke ren in Amsterdam, is geen plaats meer in het basisteam. Ook op de spelers die terugkwamen van een langdurige bles sureperiode zoals Pasanen, Van der Gun en Vierklau doet Koeman voorlo pig geen beroep. Voor Fred Grim begint de tijd eveneens te dringen. Als hij morgen niet kan spe len in de tweede oefenwedstrijd van Ajax, tegen Wolfsburg, stelt Koeman hem niet op tegen Den Bosch, het eer ste duel na de winterstop. Dinsdagavond stond talent Maarten Stekelenburg - een replica van Edwin van der Sar - in de basis en deed dat foutloos. Morgen krijgt de Australiër Joey Dudelica de kans, als Grim ten minste nog niet fit genoeg is. Extra ver velend voor de doelman is dat zijn con tract afloopt en juist nu de onderhan delingen over zijn toekomst moeten beginnen. Op het keepersprobleem na heeft Koe man de defensie wel staan. Normaal gesproken kiest hij voor het vaste kwar tet Heitinga, Chivu, Bergdolmo en De Cler. Op het middenveld wordt het an ders. Met de terugkeer van Jan van Halst kan Ajax controlerender spelen. Tegen Sporting Farense, dinsdagavond, experimenteerde de coach met 'de punt naar achteren' en Van Halst als controlerende middenvelder. Na rust met de 'punt naar voren' met Richard Knopper vlak achter spits Ibrahimovic. „De tweede helft ging het beter", had Koeman geconstateerd. Knopper speelde een rol in de twee doelpunten, die allebei na rust vielen. De Amerikaan John O'Brien werd toen vervanger van Van der Vaart, links op het middenveld. Omdat Van der Vaart nog niet honderd procent fit is. Hij speelt morgenavond wel de volledige negentig minuten. Een en ander opent nogal wat moge lijkheden voor Koeman, of Van der Vaart op 'tien', de positie waarop hij topscorer bij Ajax is en O'Brien aan de linkerkant. Die twee mogelijkheden zal hij wellicht morgenavond uitproberen. Voorin is de keuze tussen Ibrahimovic en Machlas in het centrum van de aan val. Machlas speelt morgen negentig minuten. „Ik wil een volledig beeld hebben van de mogelijkheden en daar om laat ik de spelers in principe negen tig minuten staan. Je kunt in de rust wel wisselen, maar dat geeft een onvol ledig beeld." Machlas de teamspeler, of Ibrahimovic de individualist. Samen is geen optie, want, zo zei Koeman: „Dan moet je met twee spitsen gaan spelen en gaat het hele systeem op de helling." De Ajax-trainer wil een herkenbare ploeg. „Het elftal dat hier wordt sa mengesteld, dat is in principe het ba sisteam. Ik wijk misschien in incidente le gevallen af, maar niet meer dan dat. Ik geloof in een vast elftal, met zo wei nig mogelijk wisselingen." door Ellen de Boer lisse - Springamazone Roosje Brouwer is blij dat 2001 achter haar ligt. Want toen de 19-jarige young rider uit Lisse vorig jaar na de mond- en ktauwzeeruitbraak eindelijk weer aan wedstrijden kon meedoen, raakten haar paar den één voor één geblesseerd. Nu zijn ze fit en heeft Brouwer haar zinnen gezet op deelname aan het EK voor young riders. Deze dagen rijdt ze met Wild Cherry, Copperfield en haar jongste ta lent Cariba op Jumping Indoor Lisse. Young riders, springruiters van 18 tot 21 jaar. hebben eigen in ternationale wedstrijden, een EK en een Nederlands kampioen schap. Maar tijdens de overige nationale wedstrijden rijden ze gewoon met de senioren mee en kunnen zij dus de topruiters te genkomen. Roosje Brouwer zal in Lisse de strijd moeten aan binden met onder andere Ange- lique Hoorn, Piet Raymakers, de gebroeders Schroder en Wout- Jan van der Schans, die net als zij in de rubriek tot 1,35 meter uitkomen. Als haar directe concurrenten noemt Brouwer de young riders Willem Greve en Tom Brink man. Zij treft hen niet alleen in Lisse: ook zullen de twee jon gens flink tegenstand bieden op weg naar het EK, dat medio au gustus in Denemarken wordt gehouden. „Het wordt heel moeilijk dit jaar. Er is veel concurrentie", voorspelt Brouwer, die sinds vo rig jaar in de A-selectie van de young riders zit. Hoewel ze pas op haar veertien de serieus ging springen - daar voor reed ze voornamelijk dres suur - is haar talent in de afgelo pen jaren duidelijk gebleken. Met flinke sprongen reed zij zich naar de Nederlandse junioren- top. Een in het oog springende prestatie was de derde plek voor het Nederlandse team op het EK voor junioren in de zomer van 2000. Dat Europees kampioen schap reed Roosje Brouwer met haar eerste paard Nikon's Wild Cherry, een elf-jarige merrie waarmee ze in 2000 ook al na tionaal kampioen bij de junio ren was geworden. „Een heel braaf paard. Met haar heb ik al veel gewonnen. Ze kan heel snel. Dat is haar kwaliteit", ver telt ze over de vos. Maar hoe goed Wild Cherry haar ook door de eerste jaren bij de paarden heeft gestuurd, Ni kon's Copperfield is het paard waarop Brouwer gokt voor het Europese kampioenschap. De tien-jarige ruin heeft ze pas, vanwege de blessure vorige zo mer, sinds september in trai ning. De Lissese moet hem nog wat leren kennen, maar ze ver wacht dat hij voor de toekomst een beter paard zal zijn dan Wild Cherrv. „Copperfield is wat ingewikkel der te berijden. Hij is heel voor zichtig, wil er geen balken af gooien. Hij maakt ook bijna nooit fouten, tenzij je het zelf niet goed doet Omdat hij zo voorzichtig is, is hij ook heel kij- kerig en vindt hij alles eng. Maar je kunt niet boos op hem wor den, want hij is gevoelig. Wel moet je duidelijk zijn. anders gaat hij langs de hindernis. Hij is heel dominant en probeert mij de baas te zijn." „Maar aan alle toppaarden is wel iets vreemds. Daarom zijn ze echte toppers", weet de twee dejaars student biomedische wetenschappen. Enkele weken geleden is de vijf jarige merrie Cariba bij haar op stal gekomen. Nog maar een ba by in vergelijking met de andere twee, maar nu al laat de grote merrie haar dapperheid zien. „Dit is voor het eerst dat ik zo'n jong paard heb gekocht. Ze is heel anders dan mijn andere paarden. Omdat ze groter is, ga loppeert ze ook veel groter. Met Cariba heeft Brouwer giste ren tijdens de basiswedstrijden in Lisse buiten mededinging in de L-klasse (hindemissen tot Springamazone Roosje Brouwer met haar paarden Wild Cherry en Copperfield. Foto: United Photos De Boer/Milan de Bie 1,10 meter) meegedaan. Als oe- bij officiële wedstrijden wil ze gisteren de twee andere paarden trouwen de kwalificatiewedstrij- fening om het paard te laten het jonge paard een categorie laten springen, zodat ze alles al den om het indoorkampioen- wennen aan concoursen, want hoger uitbrengen. Ook heeft ze even hebben gezien en vol ver- schap ingaan. BRIDGE Tijdens de derde ronde van het Topcircuit hebben de bridgers uit Leiden en omgeving geen opvallende rol gespeeld. Vincent Ramondt (Alphen) en Bas de Bruijn (Katwijk) presteerden met hun vaste partners Anton Maas en Jaap van der Neut nog het beste in de achttien ronden van vijf spellen. Zij eindigden niettemin slechts op de zeventiende en twintigste plaats. Louk Verhees (Voorhout), Gerard Sprinkhui- zen (Leiderdorp), Roel Piket met invaller Theo Hal vemaan (Leiden), Heike Leijnse (Koudekerk) en Fri- so Zwerver (Leiden) bleven steken in de achterhoe de. Hans de Vrind (Leiden) was met zijn vaste com- paan Frans ten Brink afwezig. Ramondt/Maas zijn in het tussenklassement derde, waarmee zij hun streekgenoten ver voor blijven. De vierde ronde wordt op 9 en 10 maart gespeeld. Eindstand derde ronde Topcircuit- 1 Brink/Van Prooijen, 2. Bigdeli/Bolle. 3. Bruileman/Wijma. 4. Schippers/Schippers. 5. Doremans/Trouwborst, 17. Ramondt/Maas, 20. De Bruijn/Yan der Neut. 26. Verhees/Jansma, 33. Sprinkhuizen/Von Seida, 38. Halvemaan/Piket, 41. Leijnse/Zwerver. Algemeen klassement 1. Brink/Van Prooijen 408 pnt. 2. Burghout/Drijver 352 pnt. 3. Ramondt/Maas 330 pnt. 4. Ter Laare/Van Luijk 312.5 pnt. 5. Schippers/Schippers 291 pnt, 7. De Bruijn/Van der Neut 274 pnt. 19. Von Seida/Sprinkhuizen 194.5 pnt. 25. De Vrind/Ter Brink 172 pnt. 39. Verhees/Jansma 112.5 pnt, 44. Leijnse/Zwerver 87 pnt, 51. Piket/Hoogenkamp 45 pnt. BILJART De Plas blijft in de race om het kampioenschap van zijn poule in de kadercompetitie. Paul Sassen en Hans Borst bezorgden de formatie uit Ter Aar een 4- 2 zege op Carambole. De Engel/Van der Aart (Lisse) leek geruime tijd op weg naar een stunt tegen koplo per Biljart Moras, nadat Louis Opstal met winst was begonnen. Cas Juffermans had namelijk een behoor lijke voorsprong, maar hij miste de winst toch op een paar caramboles. André van der Aart verloor kansloos,.zodat er een 2-4 nederlaag werd geleden. Ook Sportrust/Van Diemen (Sassenheim) moest zich met 4-2 gewonnen geven tegen H-team, waarbij Mark Bakker als enige zijn partij tot een goed einde bracht. De Oegstgeester driebanden-derby tussen Centraal en Transport Van der Luijt 1 eindigde onbeslist: 4-4. De thuisploeg nam zodoende gedeeltelijk revanche voor de 6-2 nederlaag op de openingsdag van de competitie. Rinus Schoonderwoerd den Bezemer en Joke Martijn waren succesvol in hun. duels tegen Dick van Egmond (30-27) en Erwin Prehn (25-22). Ming Pan en René Dongelmans trokken de stand recht door Jan van Loon (26-30) en André Vermeer (18-25) voor te blijven. Het tweede team van Trans port had geen moeite met Fatkee en zegevierde met 7-1. Hein Jan Salman, Arie-Willem van Es en Henny Flippo wonnen, terwijl Gijs van Hage gelijkspeelde. Danny Kind heeft de titel libre eerste klasse gewon nen in het district Veen- en Rijnstreek. De speler van gen in de strijd om de tweede plaats achter de onge naakbare Cupido Tickets. Stand eredivisie: 1. Cupido Tickets 6-41, 2. Rumors 5-33, 3. Em- men 6-32. 4. F&M Cue Company (Leiden) 5-24, 5. Dijkje Duin- zigt 6-22, 6. CA Groningen 6-18. 7. HOB Oss 6-15. 8. Hengelo 6- DARTS The Homets heeft zich op de tweede plaats van de Superleague genesteld. De formatie uit Noordwijker- hout behaalde een 6-4 overwinning op DT Venlo. Zij kroop zodoende iets dichterbij de leider The Speci als, dat bij titelhouder DVW Game Masters niet ver der kwam dan een 5-5 gelijkspel. .Brandewijn United kon zich niet staanhouden tegen No Entertainment en verloor met 3-7. De Leidenaars moesten derhalve op de ranglijst plaats verwisselen met hun overwin naars. In de regionale eredivisie lijkt De Stalgasten onstuit baar op weg naar titelprolongatie. De lijstaanvoerder uit Leiden had op de negende speeldag weinig moei te met Geen Flauw Idee blijkens de 9-1 winst. De naaste belager Bullshit raakte zelfs drie punten ver der achter door maar met 6-4 te winnen van Wi zards. Op de tiende ronde stonden de beide toppers tegenover elkaar. Dat leverde een spannend duel op, maar het 5-5 gelijkspel maakt de spanning aan de kop niet groter. Willem Kralt (Downstairs) was op de negende dag uitstekend in vorm, want hij gooide een maximale finish van 170. Henny van der Star (United) was de hoogste finisher op de tiende dag met 139. Dave van Soest wierp in dezelfde speelron de vier 180-ers, Ron de Pijper (Downstairs), Jan Honsbeek en Jos Vasen deden dit drie keer. Uilslagen Superleague: The Hornets-DT Venlo 6-4, Drie Zwaantjes-Brittannia 5-5, Brandewijn United-No Entertainment 3-7. DVW Game Masters-The Specials 5-5. Stand: 1. The Speci als 6-14, 2. The Homets (Noordwijkerhout) 6-11, 3. DVW Game Masters 5-8, 4. Drie Zwaantjes 6-8. 5. DT Venlo 7-8. 6. No Enter tainment 6-7, 7. Brandewijn United (Leiden) 7-7,8. Centraal Be heer 6-5,9. Brittannia 5-4 Uitslagen eredivisie Rijn- en Bollenstreek: Gouwe-Downstairs 2 0-10, Raspoetin-Cleaners 4-6, Happy Family-Tarsal Koos Minck 6-4, Ramses Sjaffies-United 4-6. Geen Flauw Idee-Stal- gasten 1-9. Bullshit-Wizards 6-4; Downstairs 2-Wizards 6-4, Stalgasten-Bullshit 5-5. United-Geen Flauw Idee 7-3, Cleaners- Happv Family 3-7, Gouwe-Raspoetin 7-3. Stand: 1. Stalgasten 10-80. 2. Bullshit 10-72, 3. United 10-63, 4 Downstairs 2 10-63, 5. Wizards 10-56, 6. Happy Family 10-48, 7. Gouwe 10-40, 8. Geen Flauw Idee 10-38, 9. Tarsal Koos Minck 9-36, 10. Raspoe- tin 10-35,11. Cleaners 10-32, 12. Ramses Sjaffies 9-27. Eerste divisie A: Jostibende-Jumbo Darts 3-7, Buijtenbeentje- Winning Darts 3-7, Sakkiemoto's-Balletje Mayo 9-1. Spijkerbak- Schuimpies 4-6, Vierkant 2-TOS 8-2, Red Arrows-Respons 1-9; Jumbo Darts-Respons 4-6. TOS-Red Arrows 8-2, Schuimpies- Vierkant 2 7-3, Balletje Mayo-Spijkerbak 4-6, Winning Darts- Sakkiemoto's 5-5, Jostibende-Buijtenbeentje 7-3. Stand aan kop: 1. Winning Darts 9-67, 2. Respons 10-63, 3. Sakkiemoto's 10-62, 4. Schuimpies 9-56, 5. Jumbo Darts 10-51. Eerste divisie B: Vrienden-Leidsche Dart Boys 4-6, Jumbo's- Botte Speer 6-4, Dartsworld-Square Point 6-4, Brandewijntje 2- Dolphins 6-4, Shit Happens-Bullterriërs 2-8, Puntje d'r In-Klip per 7-3; Leidsche Dart Boys-Klipper 9-1, Bullterriërs-Puntje d'r In 8-2, Dolphins-Shit Happens 2-8, Square Point-Brandewijntje 2 8-2, Botte Speer-Dartsworld 4-6, Vrienden-Jumbo's 3-7. Stand aan kop: 1. Square Point 10-89, 2. Bullterriërs 10-66, 3. Jumbo's 10-63, 4. Dartsworld 10-60, 5. Leidsche Dart Boys 10-57. SNOOKER Jumbo 1 blijft in de race voor het kampio van de hoofdklasse A. De Warmonders zette haalduel tegen Snooker Society in winst om klopten vervolgens ook Spaamehuys (2-7). van Rossem won steeds al zijn drie duels, Moederscheim won er twee tegen Society ei gen Spaamehuys. In het laatste duel pak Hoekstra de resterende drie frames. Jumt nog wel zeven punten achterstand op Ou Hogewoerd Gents had tegen de lijstaanvo* Amsterdam weinig kans en ging met 7-2 te De Leidse punten waren van Kees Essaadi t Vuyk. In de eerste klasse staat Jumbo 5 slechts drie achter op leider Pijnacker 1De formatie van Huib Kuilboer had geen enkele moeite me club Respot (8-1). Leon Alewijnse en Martii hoven bleven ongeslagen. De beide drieta Snookerij (Leiden) behaalden wisselend sue vijfde won met 6-3 van Delflandplein 0, n eerste ging verrassend onderuit tegen Snool (4-5). Wim Monfils heeft op het Nederlands ka schap voor junioren (jonger dan 19 jaar) in dam uitstekend gepresteerd. De speler van S 5 haalde door overwinningen op Kai Corval sterdam) en Ruben de Haan (Alkmaar) de ha les. Hij verloor hier nipt van Lennon Start sterdam) met 4-3. Deze zou later de natioi voor zich opeisen. Bovendien maakte Moi 54 ook de hoogste break van het toernooi. In het Warmonds kampioenschap won» Alewijnse en Daan Hoekstra de twaalfde en de ronde. Zij zegevierden in de finale tegen tievelijk Richard Tegelaar en Xander van Ros co Seisveld en Kees Jan Visser waren de ster de verliezersronden. Mike Dekker was voori de keer op rij het sterkste in de strijd om landbokaal. De Haarlemmer won het zesde in de reeks. Hij wist in het snookercentrut woerd de lokale favoriet Kees Essaadi met 2 te wijzen. Stand hoofdidasse A: 1. Oud West 10-65, 2. Bison Bil: 59, 3. Jumbo 1 (Warmond) 10-58, 4. Ozebi 11-55, 5. F: 10-54, 6. Out Oost 11-47. 7. Snooker Society 9-41. 8 H Gents (Leiden) 11-38, 9. Almelo 9-35, 10. Zandberges Spaamehuys 11-32, 12. Rokin 11-31. Eerste klasse: 1, Pijnacker 1 11-64, 2. Jumbo 5 11-61 Court 11-57, 4. Pijnacker 't Haasje 11-54, 5. Spijkenis 6. Snookerij 5 (Leiden) 11-52, 7. Snookerij 1 11-45. Break 11-44, 9. Die Haghe 11-43, 10. Snookercafé 3 Delflandplein 0 11-42, 12. Respot 11-36. Stand Warmonds kampioenschap: 1. Ronald Blok 1 Martin Zevenhoven 97 pnt, 3. Lea Undhout 92 pnt, 4 wiinse 91 pnt, 5. Florian Moederscheim 87 pnt, Scnraa 84 pnt. 7. Xander van Rossem 82 pnt, 8. Nico 5 pnt, 9. Edward Bakker 78 pnt, 10. Daan Hoekstra 72 pi door Michel van Gent De Plas moest het in de finale opnemen tegen club genoot Peter de Rijk. Deze had eerder de hoogste se rie (73) en de kortste partij (5 beurten) afgeleverd en kon met een gelijkspel volstaan. Kind was op het be slissende moment echter sterker en won afgetekend. Hij mag later deze maand deelnemen aan de gewes telijke finales. District Veen- en Rijnstreek, finale libre eerste klasse: 1 Dan ny Kind (Plas), 2. Peter de Rijk (Plas), 3. John Vrielink (Schans). 4. Felix Schuurbiers (Plas). 5 Hugo van Lith (Jacobswoude), 6. Rob Uyttenwaai (Plas), 7. Henk Pieterse (Plas), 8. Stefan van der Velde (Westerhaven). Competitie driebanden groot A: Sport 8-Sport 2 5-2, HBS-Hof van Heemstede 12 7-0, Hof van Heemstede 6-Monopole 5-2, Sport 2-Fort 2-5, RBV-Sport 8 7-0, Monopole-HBS 5-2. Nos'88- Koetshuis 2-5. Stand aan kop: 1. RBV 3-16, 2. Monopole 4-15, 3 HBS 4-15, 4. Taveerne 3-14, 5. Koetshuis 2-12. Driebanden klein B 1: R.a.veen 1-Fort 3 0-7, Vergulde Vos-R.a- veen 10 6-1, RBV 15-RBV 6 3-4, Fort 12-Inn 't Lely Veldt 5-2, Al pha Bar-Fort 8 3-4, Roac 16-RBV 5 2-5, Schelp-Rbac 7 7-0, Fort 17-R.a.veen 4 4-3, R.a.veen 4-Roac 16 3-4, R.a.veen 10-R.a.veen 18 5-2, RBV 5-RBV 15 5-2, RBV 6-Schelp 4-3, Fort 3-Fort 17 2-5, Roac 7-Alpha Bar 2-5, Jacobswoude-R.a.veen 1 5-2, Fort 8-Fort 12 2-5, Inn 't Lely Veldt-Vergulde Vos 5-2. Stand aan kop: 1. Ro ac 16 4-20, 2. Fort 3 4-19, 3. Fort 12 4-19, 4. Fort 17 4-18, 5. Al pha Bar 4-17. Libre klein C 1: Band-Schans 4-3, Spon 12-Inn 't Lely Veldt 5-2, Plas 16-Schelp 4-3, R.a.veen-Plas 8 7-0, Jacobswoude 11 -Plas 10 7-0, Plas I-Spon 3 4-3, Plas 17-Fon 4-3, Scheepje-Jacobswoude 2 3-4, Sport 3-Plas 17 3-4, Jacobswoude 2-Plas 1 3-4, Inrt 't Lely Veldt-Jacobswoude 11 2-5. Schans-R.a.veen 2-5, Plas 8-Sport 12 2-5. Plds 10-Scheepje 5-2, Rijnegom-Band 3-4. Fort-Plas 16 5-2. Stand aan kop: 1. Sport 12 4-19, 2. Jacobswoude 11 4-19. 3. Fort 4-18, 4. R.a.veen 4-17, 5. Inn 't Lely Veldt 4-16. POOL Voorlopig is F&M Cue Company tot een bijrol ver oordeeld in de eredivisie. Dat komt met name door de absentie van topspelers Mario Lannoye (armbles- sure) en Stefan Mazrosis (verplichtingen bij snooker) zoals in de laatste speelronden bleek. De Leidena- ren verloren van kampioen Cupido Tickets (7-2), speelden gelijk bij Emmen (4-4) en wonnen alleen van Dijkje Duinzigt (7-2). Zij hadden in sterkste be zetting zeker meer punten behaald tegen Cupido en Emmen. Mi-Len Pan vertolkte tegen Emmen en Dui- zigt een hoofdrol door al zijn drie partijen te winnen. Jesse Thehu kwam na een min 1-90 achterstand ijzersterk terug tegen Emmen (122-121), maar ver loor uiteindelijk toch. Hij haalde evenals Wim Braam tegen Dijkje Duinzigt één winstpartij, terwijl zij alle bei verloren van hun voormalige clubgenoot Alex Lely. De formatie van non-playing captain Shui Chong Fu staat momenteel vierde, maar zij kan zich bij winst in het inhaalduel tegen Rumors weer men- Het team Transport Van der Luijt 1. De driebanders uit Oegstgeest speelden gelijk tegen dorpsgenoot Centraal: 4-4. Foto: Mark Lamers

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 22