Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel M secretaresse expo tech ■■WÜRTH VERTEGEMWOORDIGERS Caspers lersoneelsdiensten Goede voornemens? Administrateur/boekhouder Telefoniste-secretaresse «0*Infotheek *Groep N.V. Secretaresse B m/v Stamgroepleerkracht (m/v) openbare "bibliotheek voorschoten We zijn op zoek naar oproep- en invalkrachten voor alle soorten diensi Gezocht: voor de Dokterspost Leiden ZATERDAG 12 JANUARI 20029» worth geeft ruimte aan verkooptalenten Onze opdrachtgever. Würth Nederland B V. uit 's-Hertogenbosch, is marktleider op het gebied van de bevestigings- en montagetechniek. Würth levert haar producten aan hout- en metaalverwerkende bedrijven, onderhoudsdiensten, de bouw- en installatiebranche, de automotive-branche, de transportsector en vele takken van nijverheid en industrie. Om haar vooraanstaande positie in de toe komst nog verder te versterken, is Würth flink in de toekomst aan het investeren. Momenteel wordt het nieuwe logistieke centrum en hoofdkantoor op het indus trieterrein de Brand in 's-Hertogenbosch betrokken. Tevens is Würth Nederland voor haar buitendienstorganisatie op zoek naar enthousiaste medewerk(st)ers. DE MONTAGESPECIALIST Voor de divisie HOUT van Würth zien wij met belangstelling uit naar Voor het rayon Leiden/Alphen a.d. Rijn e.c Je functie: Je onderhoudt contacten met bestaande relaties bij wie je verder werkt aan een uitbreiding van het Würth-assortiment. Door veel te pionieren werf je nieuwe klanten in je rayon. Tevens ben je alert op nieuwe ontwik kelingen in de houtbranche. Je inbreng: Je hebt een opleiding op MTS-bouwkunde niveau of op een andere wijze verkregen vergelijkbaar werk- en denkniveau. Je hebt mogelijk cursussen gevolgd op bouwtechnisch en/of commercieel gebied. Het is dui delijk dat commercieel en technisch inzicht onmisbaar is voor deze functie, samen met goede communicatieve en representatieve eigenschappen die nodig zijn voor een goed relatiebeheer Daarnaast ben je goed op de hoogte van wat er zich binnen de houtwereld afspeelt. Ons aanbod: Je moet woonachtig zijn in voorgenoemd gebied of directe omgeving. Wij kunnen je veczekeren, dat Würth Nederland je een uitstekend pakket primaire en se cundaire arbeidsvoorwaarden kan bieden alsook goede in terne bedrijfsopleidingen en voldoende doorgroei mogelijkheden binnen de Würth-organisatie. Tevens staat er een enthousiast team binnendienstmedewerkers voor je klaar om je de nodige ondersteuning te geven. Uiter aard krijg je ook de beschikking over een representatieve auto van de zaak. Je reactie: Indien je (m/v) geïnteresseerd bent geraakt in bovenstaande functie en je voldoet grotendeels aan de gestelde eisen, stuur dan snel je sollicitatiebrief met recente curriculum vitae naar: Caspers Personeelsdiensten Postbus 35 5250 AA Vlijmen. Personeelsvoorziening voor de groothandel Voor nadere inlichtingen kun je bellen met: (073) 511 72 81 of (06) 533 363 19. Expotech is marktleider in de gecombineerde verhuur van elektrotechnische, audio, video en computerin stallaties t.b.v. beurzen, tentoonstellingen en evenementen Wij zijn actief in de RAI, het MECC (Maastricht) en diverse andere locaties in binnen- en buitenland met professionele techniek in creatieve ontwerpen. Onze dynamische brganisatie telt meer dan feo'n honderd enthousiaste medewerkers en dat zijn er rog niet genoeg! Wij hebben een collegiale en informele werksfeer Wederzijds respect en een open communicatie staan bij ons hoog in het vaandel. Expotech is ISO- en VCA" gecertificeerd. (lik voor meer iformatie op onze Website *J.B Acquisitie n.a v eze advertentie wordt et op prijs gesteld. Heb je ooit stilgestaan bij je mogelijkheden in de evenementenbranche? Er wacht je daar een enorme uitdaging! Kom eens vrijblijvend kennis met ons maken en zie wat het leven méér te bieden heeft. Wij zoeken een enthousiaste: Als rechterhand van de financieel manager combineer je financiële kennis met administratieve vaardigheden. Je bent mede verantwoordelijk voor de (bewaking van de) debiteuren- en crediteurenadministratie en het beheer van het grootboek. Je werkt mee aan de maandelijkse rapportages en de voorbereiding van het financieel jaarverslag. Wij vragen een opleiding MBA/SPD (of studerend hiervoor), ervaring met financiële administratie, uitstekende mondelinge en schriftelijk^ uitdrukkingsvaardigheden, accuratesse en zelfstandigheid. Ook zoeken wij per direct: Je bent werkzaam op onze locatie RAI. In deze ""spin-in-het-web"-functie behandel je al het telefoon- en faxverkeer. Je verricht tevens diverse administratieve taken. Een goede beheersing van Engels en Duits is noodzakelijk, evenals kennis van Word en Excel. Je bent enthousiast, "staat je mannetje" en bent accuraat en initiatiefrijk. Wij bieden: Een goed salaris en prima secundaire voorwaarden w.o. loopbaanplanning, scholing, spaarregelingen, etc. Interesse? Neem dan contact op met: Expotech B.V., Afdeling P&O. t.a.v. Heieen Tolsma, Postbus 12530, 1100 AM, Amsterdam Z.O. e-mail: hltolsma@expotech.nl. Tel: 020-3128080, fax: 020-3128030. De Infotheek Groep is een snelgroeiende onderneming met ruim 100 medewerkers. Vier bedrij ven zijn actief op de automatiseringsmarkt. Restart Computers levert hard- en software. Infotheek Networks zorgt voor advies, beheer en onderhoud. Microfix is er voor upgrading, reparatie en reiniging. Quality Spares International levert onderdelen. Wij spreken dezelfde taal. Eenvoud, betrokkenheid en professionaliteit ziin de sleutelwoorden. Door uitbreiding hebben wij de volgende vacatures. Iets voor jou? Reageer dan snel. COMMERCIËLE MEDEWERKER De werkzaamheden bestaan o.a. uit: meewerken aan uitbreiding klantenbestand; verkopen automatiserings producten; commerciële acties bedenken en uitvoeren; maken en verwerken van orders. De kandidaat waar wij naar op zoek zijn is zo'n 25 a 35 jaar, heeft een opleiding op MBO niveau, denkt commercieel, maar is bovenal enthousiast. Heeft een vlotte en gezellige babbel. Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Kennis van computers is een pré. De Infotheek Groep biedt een afwisselende baan in een jong dynamisch team met een prettige collegiale werksfeer. Je bent zeker van goede secundaire arbeidsvoorwaarden en volop opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd:er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorgen onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIENST ONDERWIJS EN STUDENTENZAKEN De Dienst Onderwijs en Studentenzaken (DOS) van het LUMC is verantwoordelijk voor beleidsvoorbe- reidende en uitvoerende taken op het terrein van het studentenonderwijs in de opleidingen Genees kunde en Biomedische Wetenschappen van het LUMC. DOS bewaakt de vormgeving van de onder wijsprogramma's. coördineert de uitvoering ervan door afdelingen en divisies van het LUMC en ziet toe op de kwaliteitsbewaking. Tot de uitvoerende taken van DOS behoren o.a. de roostering van het onder wijs. de advisering van studenten en de studentenad ministratie. Bij DOS zijn tevens de lijndocenten Verslaglegging en Presentatievaardigheden, het Klinische Vaardigheden Trainingscentrum en het ALCO (Algemene Co-schappen) ondergebracht. DOS beschouwt de studenten en docenten van het LUMC als zijn klanten. De studentenadministratie is verantwoordelijk voor de administratie van studiegegevens van studenten, voor de organisatie van tentamens en examens, voor de planning en administratie van de co-assistent- schappen en voor de secretariële ondersteuning van het Vaardigheden Trainings Centrum (VTQ en het ALCO. Contact met studenten, co-assistenten en docenten, persoonlijk aan de balie, telefonisch, schrif telijk en per e-mail vormt een zeer belangrijk onder deel van de werkzaamheden. Voor de studentenadministratie zijn wij op zoek naar een: (bij voorkeur 36 uur per week. 32 uur per week bespreekbaar) Vac nr. 01 .R.30.02.HLD Taken: - secretanële ondersteuning ten behoeven van het VTC.KVA (Klinische Vaardigheden Attitudes) en het ALCO: - afspraken maken met docenten en simulatiepatiën ten; - beheer van agenda's, archief, telefoon/fax/e-mail; - logistieke organisatie van (vaardigheids)examens; - overige secretanële werkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO/VWO/MEAO, eventueel met secretaresse- opleiding: - goede beheersing van Windows en het MS Office pakket: - goede beheersing van het Nederlands en het Engels: - klantvriendelijke en dienstverlenende instelling; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen wer ken; - efficiënte werkhouding (planmatig en systematisch) en bestand tegen hoge werkdruk. Salaris: Het salans bedraagt maximaal 2.095.- (f 4.6Ie. bruto per maand (schaal 6 CAO AZ)) bij een full: me aanstelling, afhankelijk van ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor d periode van 1 jaar. met uitzicht op een vast dier? verband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt dcx de bureaucoördinator van DOS. de he E.A.M. Beuk. (071 - 527 53 66 of e-ma EAM.Beuk@lumc.nl). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van h ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacatun nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twe weken na het verschijnen van deze advertentie zei den aan: LUMC Dienst Beleidsontwikkeling Bedrijfsvoering Postbus 9600 2300 RC Leiden de waterval De Jenaplanschool "De Waterval" is een algemeen bijzondere school, in 1983 opgericht door enthousiaste ouders en leerkrachten. Sinds 1990 is de school gehuisvest in een speciaal voor het Jenaplanonderwijs ontworpen gebouw aan de Judith Leijsterstraat in Lisse Vijftien leerkrachten verzorgen het onderwijs aan ongeveer 190 kinderen, verdeeld over acht stamgroepen. De Waterval maakt vanaf 1 augustus 2000 samen met de Alleman in Warmond deel uit van de Stichting Jenaplanscholen Lisse. Acquisitie n a v deze advertentie wordt niet op pnjs gestekt Het bestuur van de>S Lisse zoekt voor de locatie "De Waterval" per 1 maart 2002 een Het betreft een volledige vacature in de boven bouw. Gezocht wordt naar een enthousiaste leerkracht met ervaring binnen of affiniteit met het Jenaplanonderwijs. Aanstelling in deeltijd is in overleg mogelijk. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de directeur van de school. Leonoor Sleijser: 0252-418191 (school) of 071-3620793 (privé) Spreekt deze vacature u aan stuur dan uw brief, met c.v., voor 21 januari 2002 aan het bestuur van Stichting Jenaplanscholen Lisse, Postbus 175, 2160 AD Lisse U kunt ook reageren per e-mail: leonoor.sleijser@freeler.nl vraagt per direct een jonge, enthousiaste, klantgerichte, accurate medewerker (m/v) om ons team te versterken voor 20 uur per week verspreid over middagen en de vrijdagavond en 1x per 14 dagen op zaterdagochtend. De werkzaamheden bestaan uit het innemen en uitlenen van materialen met de daarbij behorende administratieve handelingen. Opleiding: minimaal MAVO Salariëring is volgens de CAO van de Openbare Bibliotheken. Interesse in deze afwisselende functie? Stuur je sollicitatiebrief met cv binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad aan: Openbare Bibliotheek Voorschoten t.a.v. mevrouw H. Wagenaar 2252 XN Voorschoten Telefoon: 071 5615678 Voor verdere inlichtingen kun je contact opnemen met Mariëtte de Lange. Gezocht: ddkterassistentes voor de Dokterspost Leiden De dokterpost Leiden verzorgt alle avond-, nacht- en weekenddiensten, inclusief feestdagen, vanuit de centrale post te Leiden aan de Doezastraat voor de regio Leiden, Leiderdorp, Zoeterwoude/Stompwijk en Alkemade. Het werk van de doktersassistente behelst voornamelijk het telefonisch te woord staan van de patiënten. Zij bepaalt samen met de arts de te volgen handelswijze, geeft adviezen en voert de gegevens in de computer in. De werktijden zijn van 17.00 uur tot 23.00 uur, 23.00 uur tot 08.00 uur en de weekenden ook van 08.00 uur tot 17.00 uur. De salariëring is conform de huisartsenzorg CAO. Uitbetaling 150% voor avond en het weekeinde overdag en 200% voor de nacht. Eisen: diploma voor doktersassistente of vergelijkbaar diploma ervaring in een huisartsenpraktijk enthousiast om in groepsverband te werken - flexibiliteit bij indeling diensten. U kunt inlichtingen krijgen en (schriftelijk) solliciteren bij de heer J. P. Reinders, coördinator van de Dokterspost Leiden, Doezastraat 2A, 2311 HB Leiden. Tel.: 071-5160025 op maandag t/m woensdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdagochtend van 9.00 tot 13.00 uur op de post. De Dokterspost Leiden verzorgt alle avond-, nacht- en weekeinddiensten, inclusief El feestdagen, vanuit de centrale post te Leiden aan de Doezastraat 2A voor de regio l Leiderdorp, Zoeterwoude/Stompwijk en Alkemade. Taken van de secretaresse: Alle administratieve werkzaamheden ter ondersteuning van de coördinator, bestuuri commissies. Aanname telefoon tijdens kantooruren, versturen mailings etc. Voorben e notuleren en afhandelen van vergaderingen. Personeels- en verzuimadministratie. Bijhouden adressenbestanden. Bijhouden gewerkte uren van de assistentes. Overru 1 Post na de nachtdienst, nalopen van niet afgewerkte administratie. Bestellingen, archivering. Etc. Gedacht wordt aan een baan van 12 a 15 uur. Tijden van 8.00 tot 12.00 of 13.00 Dagen bv. maandag, woensdag en vrijdag. Andere invulling bespreekbaar. Eisen: - Minimaal HAVO-/MBO-werk- en -denkniveau - Secretaresse-opleiding strekt tot aanbeveling - Ervaring in soortgelijke functie - Leeftijd vanaf 30 jaar - Bekendheid met computer software, zoals Word en bereid andere computer softwa eigen te maken Salarisindicatie: 974 netto voor 12 uur. U kunt inlichtingen krijgen en (schriftelijk) solliciteren bij de heer J. P. Reinders, coört van de Dokterspost Leiden, Doezastraat 2a 2311 HB Leiden. Tel.: 071-5160025 op maandag t/m woensdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdagochtend van 9.00 tot 13.00 op de post. Heb je interesse in deze functie, stuur dan je brief met CV naar: Infotheek Groep, t.a.v. dhr. W. van Leenen, Postbus 127, 2300 AN, Leiden. E-mailen mag ook: wvl@restart.nl of bel: 071-8001410.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 44