Personeel Personeel Personeel Personeel Personei AUTO MARESTAD ZOEKT NOG MEER COLLEGA'S Auto Marestad Gemeente STAMMIS VERHUUR BV Filiaalhouder voor de verhuur met commercieel inzicht directiesecretaresse i personeels/salarisadministrateur/ financieel medewerker m/v telefoniste/receptioniste/ administratief medewerker m/v CHAUFFEUR CHAUFFEUR BIJRIJDER/BELADER van E i j k fc eerste medewerker Burgerzaken m/v ZATERDAG 12 JANUARI 2002 Wij van Stammis Verhuur BV zijn een eigentijdse onafhankelijke onderneming in de verhuur sector. Wij verhuren onder meer hoogwerkers, aggregaten, compressoren, dumpers, trilplaten etc. Welke worden gebruikt in de aannemehj, weg- en waterbouw en industrie. Wij doen dit al vanaf 1965 met filialen in Heerhugowaard, Beverwijk en Leiden Voor ons fliaal Leiden zoeken wij een: Er is eventueel een appartement beschikbaar. Als verhuur medewerker/ster heb je de volgende werkzaamheden; je bent het eerste aanspreekpunt voor de bezoekende klant je informeert klanten over het verhuurbestand je maakt gebruik van een heftruck en bent "breed" inzetbaar je maakt gebruik van een computer om de administratieve handelingen te verrichten Wij bieden: Een baan met veel verantwoordelijkheid en afwisseling Een goede salariëring Secondaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor de Klein Metaal Wil ie meer informatie, schrijf naar Stammis Verhuur BV, Galileistraat 17, 1704 SE Heerhugowaard, t a v. de heer J.W.H Vader. Als je wilt bellen; 072-5714956. Auto Marestad is gevestigd in Leiderdorp en Lisse en geniet als Peugeot dealer een uitstekende reputatie in de regio. Die reputatie heeft zij opge bouwd door haar full-service filosofie. Zo geeft zij niet alleen deskundig advies bij aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto, maar biedt zij ook een volledige en gegarandeerde service. Vanwege de sterke groei in de markt, het succes van Peugeot en onze gun stige toekomstvooruitzichten, zijn wij dringend op zoek naar enthousiaste mensen die ons succes verder willen helpen uitbouwen. Kwaliteit, service en professionaliteit staan bij ons hoog in het vaandel, inbreng en bijdrage van onze medewerkers tot het verbeteren hiervan stellen wij dan ook bij zonder op prijs. Je begrijpt dat verkopen van auto's en het beheren van relaties een vak op zich is. Wij zoeken een persoonlijkheid die zijn/ haar kennis van auto's, tech niek en mensen weet te vertalen naar een open presentatie en zich daarin gesteund voelt door het merk Peugeot. Verkoopadviseur Nieuw Personenwagens Fulltime STANDPLAATS LEIDERDORP affiniteit met autobranche HBO werk- en denkniveau aantoonbare werkervaring binnen de autobranche kennis en ervaring met geautomatiseerde systemen communicatief vaardig en representatief service- en kwaliteitsgericht Verkoopadviseur Occasions Fulltime STANDPLAATS LISSE De moderne autotechniek heeft voor jou geen geheimen meer en anders wil je deze graag onderzoeken. Je kijkt verder dan de inhoud van de werkop dracht en signaleert of onze relaties op korte termijn aanvullende onder houdswerkzaamheden kunnen verwachten. affiniteit met autobranche zelfstandig kunnen functioneren contacten onderhouden met handelaren verantwoordelijkheid durven te nemen taxaties voor alle vestigingen van Marestad Medewerker Verkoopadministratie Fulltime STANDPLAATS LISSE Jij begrijpt dat het ophalen van een auto een speciale belevenis is voor onze relaties. Dan is het belangrijk dat alles tot in de puntjes geregeld is: de auto compleet, in orde en staat op tijd klaar. Maar ook de afwikkeling dient perfect te lopen. Op deze plek is er veelvuldig contact met collega's, relaties en ook leveranciers. een afgeronde MBO/ MEAO opleiding uitstekende organisatorische en communicatieve eigenschappen kennis en ervaring met geautomatiseerde systemen le, 2e en leerling monteurs Fulltime STANDPLAATS LISSE/LEIDERDORP afgeronde of af te ronden opleiding eerste/ tweede monteur motorvoertuigentechniek kennis en ervaring met moderne automobieltechniek APK II bevoegdheid aantoonbare werkervaring en/ of juist gemotiveerd Wat bieden wij? Wij bieden naast een gezellige, open en enthousiaste werksfeer, een uitste kend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, overeenkom stig met de zwaarte van de functie. Daarbij heeft jouw ontwikkeling bij ons een streepje voor in de vorm van opleidingen, cursussen, workshops en door groeimogelijkheden. Enthousiast geworden? Als jij de persoon bent. die wij graag als collega willen begroeten, stuur dan binnen 14 werkdagen na het verschijnen van deze advertentie een sollicita tiebrief. curriculum vitae en mogelijk recente pasfoto, naar het volgende adres: Pouw Beheer bv, t.a.v. mevrouw Natasja de Graaf, email: info@pouwbeheer.nl. Postbus 241, 2350 AE Leiderdorp Auto Marestad maakt onderdeel uit van Pouw Beheer bv. Tot de Pouw Groep behoren een aantal sterke ondernemingen, waaronder dealerbedrijven van diverse automerken van zowel personen- als zakenauto's. Verder zijn er bedrijven aangesloten die actief zijn op het gebied van leasing, schadeher- stel. verhuur, financiering, verzekeren en brandstoffenverkoop. De totale groep ondernemingen telt circa 180 gemotiveerde medewerkers. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Van der Valk Boumanweg 2, 2352 JC Leiderdorp, 071-5812360, fax 071-5812369 Meer en Duin 52, 2163 HC Usse, 0252-435070, fax 0252-435079 PEUGEOT ZUID-HOLLAND NOORD Bouwen aan een gezonde toekomst Binnen de a/deling Directie zoeken uzi; een voor 28 a 30 uur per week Het betreft een functie voor onbepaalde tijd. Van de functionaris wordt ver wacht dat hij/zij goed kan samenwerken. Werkdagen zijn in overleg overeen te komen, maar in verband met de continuïteit is aanwezigheid op vrijdag noodzakelijk. Functie-inhoud - fungeert als ondersteuning van de directeur en de afdeling Directie door het uitvoeren van het secretariaat in de meest brede zin van het woord - bereidt bestuursvergaderingen voor en notuleert de vergaderingen, maakt en bewaakt afspraken - bereidt Managementteam vergaderingen voor, notuleert de vergaderingen, maakt en bewaakt de afspraken - fungeert als ondersteuning van het Managementteam door het uitvoeren van het secretariaat daarvoor in de meest brede zin van het woord - bevordert en bewaakt de communicatie tussen directie en medewerkers Functie-eisen - MBO werk- en denkniveau - kennis van administratieve organisatie - kunnen werken met Windows 95 en Word geautomatiseerde systemen - initiatiefrijk - goede contactuele vaardigheden - accuratesse - stressbestendig Salaris Afhankelijke van leeftijd en ervaring is het salaris maximaal 2.654 (schaal 08N) bij een fulltime aanstelling van 36 uur per week (peildatum 01-05-01). Voor de a/deling Financiële en Algemene Zaken zoeken wij een voor 36 uur per week Functie-informatie - de zorg voor het interpreteren en verwerken van regelgeving op bijvoor beeld het gebied van loonheffing, sociale wetten en dergelijke - de zorg voor correcte verwerking van mutaties in het salarissysteem - het uitvoeren van diverse rechtspositionele regelingen, zoals de Regeling Studiefaciliteiten, de Regeling Dienstreizen en de pensioenregeling - het verstrekken van informatie uit de salarisadministratie voor begroting, jaarrekening en maraps aan de financieel beleidsmedewerker en de con troller hoofd FAZ - het controleren en coderen van in- en verkoopfacturen en kasstaten - het ondersteunen van de financieel beleidsmedewerker en de controller hoofd FAZ bij de werkzaamheden voor begroting, jaarrekening en maraps Functie-eisen - een bedrijfseconomische opleiding op MBO-niveau (bijv. MEAO MBA) - het Prak^kdyïloma salarisadministratie - kennis van.onerheidsadiuinist^ties en liefgt epige eryaring met de werk- zaamheden zoals hierboven aangegeven - stressbestendig - klantvriendelijk - goede contactuele vaardigheden Salaris Afhankelijk van leeftijd en ervaring is het salaris maximaal 2.654 (schaal 08N) bij een fulltime aanstelling van 36 uur per week. De a/deling Financiële en Algemene Zaken is tevens op zoek naar een enthousiaste medewerker uoor de/unctie voor 24 uur per week De werkdagen zijn dinsdag en woensdag de hele dag, donderdagochtend en vrijdagmiddag. Functie-informatie - afhandelen binnenkomende telefoongesprekken - het ontvangen en verwijzen van bezoekers - verrichten van administratieve werkzaamheden - het verzorgen van koffie en thee Functie-eisen - opleiding en/of ervaring gericht op gevraagde functie, bijv. MAVO dan wel LBO op administratief gebied - kunnen omgaan met verschillende culturen - stressbestendigheid - goede telefoonstem - zorgvuldigheid - geduld Salaris Afhankelijk van leeftijd en ervaring is het salaris maximaal 1.930 (schaal 04N) bij een fulltime aanstelling van 36 uur per week Voor alle juncties geldt dat de GGD Zuid-Holland Noord de rechtspositie-regeling van de CAR/UWO volgt De standplaats van de genoemde juncties is in alle gevallen Leiden. De GGD Zuid-Holland Noord staat voor een goede en toegankelijke openbare gezondheids zorg. Op professionele wijze geeft zij vorm aan landelijke ontwik kelingen ter versterking van het regionale en gemeentelijke gezond heidsbeleid. De organisatie wordt gekenmerkt door een grote collegialiteit en betrokkenheid onder de medewerkers. H i;§ 13 Iv t*oT tlfvah> Inlichtingen Meer informatie over de vacature van direc tie-secretaresse kan worden ingewonnen bij mevrouw Imkje Cancrinus, telefoon: 071-5163393 of mevrouw L.V. Jonkers- Kuiper, directeur, tele foon; 071-5163302. Meer informatie over de overige functies kan worden ingewonnen bij de heer Libbe van Dijk, controller hoofd FAZ, telefoon: 071-5163304. Procedure Uw schriftelijke sollici tatie dient u onder ver melding van de functie waarop gesolliciteerd wordt vóór 26 januari 2002 te richten aan GGD Zuid-Holland Noord, t.a.v. mevrouw L.V. Jonkers-Kuiper, directeur. Postbus 1437, 2302 BK Leiden. Beek Container Cleaning is een snelgroeiend bedrijf dat zich volledig toelegt op het reinigen en onderhoud van alle soorten boven- en ondergrondse afvalinzamelingssystemen op milieuvriendelijke wijze in opdracht voor meer dan 150 gemeentelijke overheden door heel Nederland. Voor ons bedrijf zijn wij per direct op zoek naar: (rijbewijs B) met de mogelijkheid tot het behalen van het rijbe wijs B/C (rijbewijs B/C) met de mogelijkheid tot het doorgroeien naar de functie van chauffeur om ons team van enthousiaste medewerkers te versterken. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging en heeft deze advertentie je interesse gewekt, stuur dan een sollicitatiebrief of bel even. Een e-mail sturen kan natuurlijk ook. BEEK CONTAINER CLEANING t.a.v. de heer P. Zonderop Flevoweg 10 2318 BZ Leiden Tel. (071523 23 65 E-mail: pzonderop@beekcontainercleaning.nl Wij zoeken: C. van Eijk Holding b.v. is de beheer maatschappij van de navolgende werkmaat schappijen. van Eijk Sloopwerken b.v, van Eijk Infra- en Milieutechniek b.v. en van Eijk Asbestos Removal Sen/ice b.v. van Eijk Sloopwerken b.v. is een allround sloopbedrijf Zowel grootschalige als kleinschalige projecten worden landelijk uit gevoerd Van Eijk Infra- en Milieutechniek b.V. is de werkmaatschappij voor het sane ren van grond- en grondwatervervuilingen en civieltechnische werken in al haar facetten. Van Eijk Asbestos Removal Service b.V is gespecialiseerd in het sane ren van asbesthoudende (bouw)delen. De financiële administratie voor de Holding en de werkmaatschappijen, wordt gevoerd door de Administrateur en een assistent. Bezoek onze website www.veijk.nl. ALLROUND FINANCI ADMINISTRATED De functie - Het zelfstandig voeren van de financ *Ji administratie. - Het verzorgen van de personeels- eufct administratie - Het verzorgen van de kwartaal- en jai - Het rapporteren aan de directie. - Het voeren van de projectadministi het verzorgen van de nacalculatie. - Het bewaken van de debiteuren administratie. Uw profiel - MBA niveau, evt. aangevuld met SP( 0 gelijkwaardig niveau. - Aantoonbare relevante werkervaring - Goede communicatie eigenschappe g - Flexibele instelling. - Teamgeest. Wij bieden u een afwisselende en zelf c functie, een prettige werkkring en ee pakket aan primaire en secundaire ai voorwaarden. U kunt uw schriftelijke sollicitatie, bin dagen, richten aan: C. van Eijk Holding b.v. T.a.v. de heer F.A. van Eijk Adm. Helfrichweg 11 2315 VC LEIDEN De gemeente Zoeferwoude is met 8.700 inwoners een aantrekkelijke groent gemeente aan de rand van hef Groene Hart van de Randstad. Bij de sector, u* rinWékijrt.en Bu.rgepij, te medewerker een vacature1 pntstaan van |j£ voor 28 uren per week Het team WB heeft: Een boeiend en gevarieerd takenpakket, dat onder meer bestaat uit de uitvo van de Gemeentelijke Basis Administratie en Persoonsgegevens en registers, gerlijke stand, naturalisatie, verkiezingen, afgifte reisdocumenten en rijbewij straatnaamgeving. Daarnaast worden binnen het team werkzaamheden verr voor de hoofdtaken sport en recreatie, subsidiebeleid, ouderen- en jongerenbe jg] volksgezondheid, monumentenbeleid, onderwijs, kinderopvang, voorlichting zwembadaangelegenheden De werkzaamheden worden door acht medewerkers (inclusief de teamleidi verricht. '9 it LIT De te benoemen medewerker: is beheerder van de Gemeentelijke Basis Administratie Persoonsgegeven van de gemeentelijke basisregistratie; is belast met de uitvoering van de bijzondere wetten die betrekking heb! op het taakveld burgerzaken ca.; is verantwoordelijk voor de verkiezingen, is verantwoordelijk voor de straatnaamgeving; is ambtenaar van de burgerlijke stand; is applicatiebeheerder voor aufomatiseringspakketten voor het taakveld burgerzaken; verzorgt de aanlevering van statistieken; is verantwoordelijk voor de totstandkoming en bewaking van toegeweze budgetten; verricht zo nodig andere werkzaamheden het team betreffende Wat vragen wij? mbo-opleiding (bijvoorbeeld bestuursambtenaar basisopleiding); bevolkingsboekhouding, burgerlijke stand en nationaliteitsrecht (bbn), ruime ervaring met genoemde werkzaamheden, automatiseringskennis; goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden, een zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte werkhouding. Salaris: ..r Afhankeli|k van opleiding en/of ervaring zal het salaris voor de functie max 11 2.063,79 (f 4.548,-) bruto per maand bedragen bij een 28-urige werkwi (niveau 8, salarispeil 1 mei 2001). Wat hebben wij te bieden? Een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandigheid en veel ontw lingsmogeli|kheden 15 Prima arbeidsvoorwaarden met ruime studiefaciliteiten, een gunstige werkti| regeling, een collegiale en informele werksfeer, een doorlopend pc-privé- en project, reiskostenregeling woon-werkverkeer, het (ver)kopen van verlofuren een regeling kinderopvang Wij hanteren een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische mindertf en gehandicapten. Ëi| gelijke geschiktheid voor de functie hebben sollicitant één van deze groepen voorrang op andere kandidaten Geïnteresseerd? Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer L Q.. der Ham, hoofd sector Welzijn en Burgerij, tel. (071) 580 63 40 of de heei J.W. Harland, teamleider WB, tel. (071) 580 63 41 Algemene informatie over de gemeente Zoeferwoude kunt u vinden op www zoeterwoude.nl Richt binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicita' brief aan het college van burgemeester en wethouders van Zoeferwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeferwoude, onder vermelding van "eerste medewe'rs Burgerzaken" in de linkerbovenhoek van de enveloppe of per e-mail aan n' c hstrijk@zoeterwoude.nl Acquisitie stellen wij niet op prijs.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 42