Personeel Personeel Personeel Personee Cieba L M U C E Enthousiaste Verkoper Dinnen- en Buitendienst - Fulltime groepsleidster Kok (m/v) teamleider (m/v) t< verpleegkundigen (m/v) begeleiders (m/v) S PC- en netwerk beheerder m/v |Een origineel aanbod- voor een hartelijke en intelligente RA! Teamleider Registeraccountant Visser Partners BV ZATERDAG 12 JANUARI 2002 b VER k< Kantoor Projektmeubelen te Leiderdorp zoekt een Profiel: Klantgericht, flexibele instelling, collegiaal en representatief. De functie: Je begint met een praktijkgerichte inwerkperiode. Daarnaast word je sa men met collega's verantwoordelijk voor het relatiebeheer en de omzet. Verder het beheren van de bestaande relaties en je houd je daarnaast be zig met het werven van nieuwe klanten. Het promoten van producten, waarbij gebruik wordt gemaakt van gerichte sales- en marketingacties. Wat mag je van ons verwachten? Een veelzijdige en zelfstandige functie. Een collegiale sfeer binnen een gezond bedrijf. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. In de toekomst mogelijkheid tot auto van de zaak. 5ollicitaties kun je richten aan: Cieba Kantoor- en Projektmeubelen E5.V. T.a.v. dhr. J. Wiffrie Postbus 20 235O AA LEIDERDORP Telefoonnummer. 071 - 541 3414 D. D. H. Projecten Nieuwenhuizenweg 13 A 2314 XP Leiden zoekt Ervaren of Leerling Systeemplafonds- en Wandenmonteur Interesse! Bel dan naar J. J. Does, tel. 06-53288947. Kinderdagverblijf 't Kwebbeltje is een particulier kinderdagverblijf in Voorschoten. Het kinderdagverblijf bestaat uit twee verticale groepen. Wij zijn op zoek naar: Indien u in het bezit bent van een diploma MBO/LKC of SPW - een (zeer) flexibele instelling heeft - in een klein team goed kan werken - affiniteit heeft met kinderen dan verzoeken wij u ons team te komen versterken Uw schriftelijke sollicitatie kan binnen twee weken gericht worden aan: Kinderdagverblijf 't Kwebbeltje Mevrouw J. C. M. van der Pols Leidseweg 89 2253 AA Voorschoten in Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 3 centra: het Rijnlands Voorzieningen centrum. het centrum voor Hart- en Long- rcvalidatie en het Rijnlands Revalidatiecentrum. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op het terrein van de gehandicaptenzorg en de revalidatie. Het Facilitair Bedrijf zoekt per direct ten behoeve van de afdeling Voeding een Functie-informatie: - het bereiden en ponioneren van maaltijden: - het verrichten van algemene taken in de keuken en het restaurant; - het verzorgen van buffetten, diners en bijzondere gelegenheden zoals symposia e.d. Functie-eisen: - afgeronde opleiding zelfstandig werkend instellingskok: - werkt zelfstandig binnen organisatorische kaders; - op de hoogte van de HACCP-richtlijnen; - kunnen werken in teamverband: - oog hebben voor orde en hygiëne; - goede contactuele eigenschappen; - diënt-servicegerichte attitude, op de hoogte blijven van de ontwikkelingen op het vakgebied, bereidheid tot het volgen van cursussen. Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Ziekenhuizen. Dienstverband en werktijden: - het betreft vooralsnog een tijdelijke aanstelling voor de duur van een jaar, waarna aanstelling voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J. van Beelcn, hoofd Voeding, telefoon (071) 406 01 00; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, onder vermelding van vacature nummer 200201, richten aan: Rijnlands Zeehospitium t.a.v. afdeling P&O, Postbus 599, 2220 AN Katwijk Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt nier op prijs gesteld. Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd:er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorgen onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. het Rijnlands Zeehospitium beslaat uit 3 centra: het Rijnlands Voor/.ieningcn- centrum, het Rijnlands Revalidatiecentrum en het Centrum voor Hart- en Longrevalidatie. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op het terrein van de revalidatie en de gehandicaptenzorg. id 1 Algemene informatie: irtt Het Rijnlands Voorzieningencentrum is een woonvorm voor volwi V met een meervoudige handicap. Deze bewoners, met elk een eigen *j? geschiedenis, wonen verdeeld over 10 woningen in groepen variëren van 8 tot 12 personen. if aim Wij zoeken enthousiaste en gemotiveerde collega's om samen met de bewoners inhoud te geven aan een woon- en leefU maat gericht op hun wensen en mogelijkheden. Initiatieven nemen, flexibiliteit, uitdagingen aandurven, collegialiteit e[ assertiviteit zijn sleutelwoorden die passen bij de mensen die wij zoeken. Herken je jezelf hierin? Aarzel dan niet om ti solliciteren naar één van de onderstaande vacatures. Het gaat hier ook om functies in de bestaande woningen, maar voor het merendeel betreft het vacatures die ontstaan 4 uitbreiding van onze woonmogelijkheden. Om de wachtlijsten te helpen wegwerken worden er tijdelijke woningen r zet op ons terrein in Katwijk, die de bewoners meer ruimte en privacy bieden dan de huidige huisvesting. Ook zal er d jaar een woontrainingscentrum in Oegstgeest worden geopend voor acht jongeren tussen de 15 en 20 jaar. (32-36 uur) Leidinggeven aan rwee woningen: één is speciaal bedoeld voor bewoners die 24-uurs ademhalingsondersteuning nodig hebben, de andere woning is i op de wat ouder wordende bewoner. De teamleider is onder meer verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken, begeleiding medewerkers, waaronder z coördinatoren, werving en selectie nieuwe medewerkers en beheer van het afdelingsbudget. Daarnaast verwachten wij dat de teamleider aan de volgende voorwaarden voldoet: - afgeronde opleiding hbo-v of sph-opleiding, alsmede een afgeronde managementopleiding, dan wel een gelijkwaardig niveau; - enkele jaren relevante praktijk- en leidinggevende ervaring; - strategisch inzicht en beleidsmatig kunnen werken; - in staat om medewerkers te motiveren en veranderingsprocessen te ondersteunen. niveau 4 Wij zoeken met name verpleegkundigen die ervaring hebben met en zich gedifferentieerd hebben in één van de volgende deelkwalificaties: - 405 verplegen van chronisch zieken, lichamelijk gehandicapten en revalidcrendcn - 408 verplegen van verstandelijk gehandicapten - 409 verplegen van zorgvragers met een psychiatrische ziekte. VEI pril fh pc pvc o-i iln ir' de inhoudd De inhoudelijke deskundigheid zal onder andere gebruikt worden voor het opstellen van zorg- en begeleidingsplannen, kwaliteitsverbetering verdieping. Ook wordt van hen verwacht dat zij bij afwezigheid van de teamleider de verantwoordelijkheid overnemen voor de dagelijkse gang van zaken, de zogena "verpleegkundige van dienst". Op diverse niveaus: helpenden, ziekenverzorgenden, spw. Belangrijkste taken zijn het ondersteunen formuleren van hun individuele wensen en behoeften. a begeleiden van de bewoners in de zorg en hetp| rdi Wij bieden: - een salaris conform de CAO-gehandicaptcnzorg; - gemotiveerde teams; - opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Dienstverband en werktijden: Voor de functies van verpleegkundigen en begeleiders zijn aanstellingen van 20 - 36 uur mogelijk. Voor alle dienstverbanden geldt dat er gewerkt wordt ZC wisselende diensten volgens een 24-uurs rooster. Voor de 20- en 24-urige dienstverbanden wordt er gewerkt met 4- en 6-urige diensten. Ook oproepkrjc 'a die voor een bepaald aantal uren in de maand willen werken nodigen wij uit om te reageren. Inlichtingen en sollicitatie: - inlichtingen o.vpr ]d<,(weetje van teamleider kun je inwinnen bij .Anke Oostindjcr, hoofd wpnen Rijnlands VoorzieningencentfUJ?Kiekfopö CQ7140 60,1 jj - voor de andere functies kun je contact opnemen met één van de teamleiders, tclefoon.(071) 40 60, 100,1 pieper 81. 82, 83 of 84; - je schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt je binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van vacaturenu 200163 richten aan: Stichting Rijnlands Zeehospitium, r.a.v. afdeling P&O, Postbus 599. 2220 AN Katwijk Sir lit: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DIVISIE 2 Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht Immunohematologie en Bloedtransfusie Op de afdeling Immunohematologie en Bloedtrans fusie wordt laboratoriumonderzoek gedaan ten behoeve van bloedtransfusies, orgaan- en weefsel transplantatie. Tevens zijn er een aantal onderzoeks groepen werkzaam, die research doen op het gebied van de immunologische afweer bij o.a. kanken trans plantatie. infectie en auto-immuunziekten. De afdeling Immunohematologie en Bloedtransfusie vraagt een. (36 uur per week) Vac.nr. 01 W.58.02.LD Functie-inhoud: - het installeren en onderhouden van besturingssys temen en software: - geven van advies met betrekking tot de aanschaf van computers: - bestellen van hardware: - aanvragen en aansluiten van netwerklijnen; - verhelpen van storingen aan hard- en software: - regelmatig overleg met collega's binnen de divisie en het LUMC. Functie-eisen: - MBO informatica; - kennis van PC-hardware, PC-besturingssystemen en PC-pakketten; - ervaring met PC-netwerken; - servicegerichte instelling. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.312,- (f 5.094,-) bruto per maand (schaal 7 CAO AZ). Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 jaar, met uitzicht op vast dienstver band. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de heer P van 't Sant (071 - 526 38 21 Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zen den aan: LUMC Dienst Beleidsontwikkeling Bedrijfsvoering Postbus 9600 2300 RC Leiden Fascinerend en hoogstaand Accountants- en Belastingadvieskantoor dat in slechts 10 jaar van nul tot nu ruim 40 medewerkers is gegroeid. Om de groei inhoudelijk, kwalitatief en persoonlijk goed te laten verlopen, komen w ai graag in contact met u als RA mei1 voorliefde voor en kennis van de goede nationale praktijk. in de Duin- en Bollenstreek. De organisatie Een veelzijdige controle- en advies praktijk die sterk groeit. In de regio is dit kantoor hèt alternatief voor de Big Five. Het vakinhoudelijk niveau van de grote kantoren wordt er gecombi neerd met persoonlijke warmte en wezenlijke betrokkenheid bij cliënt èn collega. Naast controle is er een veel zijdige advies-, overname- en finan- cieringspraktijk.Tariefsmatig is het voor een echte professional ook plezierig werken. Het grotere en gegoede fami liebedrijf herkent deze aanpak, evenals uw collega's. De drie P's (Plezier, Professionaliteit en Pecunia) staan hier in de goede volgorde. Ook de fiscale praktijk is van topniveau. Het aanbod Een veelzijdige, leidinggevende functie direct onder twee erg goede RA-vennoten, waar u èn vakinhoude lijk èn contactueel/commercieel veel van op kunt steken; Een prima inkomen, auto etc. en reëel doorgroeiperspectief; Een open, plezierige sfeer waarin u uzelf mag en kunt zijn. Profiel Voltooide RA-opleiding en de not jaren ervaring in de nationale pral Leidinggevende en inspirerende talenten; Gegrepen door het vak in al zijn facetten, maar er is meer voor u in het leven; Een plezierige vrouw of man, die haar of zijn woord staat en doorgr ambieert. Interesse? Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer drs. Johan I. Visser, overdag op telefoonnummer 033 - 4535350 privé 0341 -558387/06-51817 Uw curriculum vitae met sollicita brief ontvangen wij graag op ond J staand adres. Een afspraak in de avonduren behoort tot de rnogeh) heden. U kunt rekenen op een sn reactie en een strikt vertrouwelijk behandeling van uw gegevens. werving en selectie» executive search in: accountancy fiscaliteit notariaat Printerweg 34 3821 AD Amersfoort Telefoon 033-4535350 Internet www.visser-partners.nl Fax 033-4535351 E-mail executive-search@visser-part

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 32