Ja, ik train mee met Hollen met Han 2002 Leidsch Dagblad De populaire hardloopcursus Hollen met Han krijgt na drie jaar een andere opzet. De twee Leidse atletiekverenigingen nemen de organisatie grotendeels over van sponsor Leidsch Dagblad, die wel op de achtergrond aanwezig blijft. Oud-topatleet Han Kulker blijft het uithangbord van de loopcursus die vijf maanden duurt. Hij vormt met tien Leidse atletiektrainers de kern van de organisatie, die beginnende of gevorderde hardlopers voorbereidt op drie Leidse voorjaarslopen: de Singelloop, de City Run de de Leiden Marathon. Leidsch Dagblad Leidsch Dagblad ollen met Han Waar bestaat de loopcursus uit? Zes tweewekelijkse clinics op zaterdag ochtend, waarbij de trainers de deelnemers laten kennismaken met de loopsport op de weg, de atletiekbaan en in de duinen. Tussen de clinics schaven de deelnemers aan hun conditie door middel van "huiswerk" op maat. Deelname aan drie Leidse voorjaarslopen. Na de Singelloop kunnen alle deelnemers op vertoon van een passe-partout twee maanden onbeperkt rondsnuffelen bij de Leidse atletiekvereniging van hun keuze. Dertien dagen na de Leidse marathon volgt een reünie-in-hardlooptenue als afsluiting van de cursus. Wat krijgt u hiervoor? Deelname aan in totaal zeven clinics, onder deskundige leiding. Startbewijs voor de Singelloop op vrijdag 19 april Startbewijs voor de City Run op vrijdag 24 mei Startbewijs voor de Leiden Marathon op zondag 9 juni, voor de afstanden 10 of 21.1 km. ibuownjhSfihpdmlE i - a 1 t* Een passe-partout voor twee maanden onbeperkt toegang tot de twee Leidse atletiekvereningingen. Wanneer? De eerste clinic begint op zaterdag 26 januari, om 9.30 uur bij de Leiden Road Runners Club. De andere clinics zijn: 9 februari, 23 februari, 9 maart, 23 maart en 6 april. De laatste clinic ter afsluiting is op 22 juni. Voor wie? Zowel voor beginnende lopers als de gevor derde lopers. De leeftijd maakt niets uit. Waar? Het verzamelpunt voor de eerste clinic is bij de Leiden Road Runners Club aan de Voor- schoterweg in Leiden (nabij Bastionhotel). Daarnaast worden er baantrainingen gehouden bij Leiden Atletiek en krijgt u ook twee duintrainingen. Wat kost het? Het inschrijfgeld voor de hele hardloopcursus bedraagt 50,- contant te voldoen bij de eerste clinic op 26 januari. Een kopje koffie/thee per clinic Wie zijn de trainers? De vaste trainers zijn Han Kulker, Frans Kortekaas, Tim Brouwer de Koning, Henk van Driel en Ton Schell. Wat nog meer? Hollen met Han biedt plaats aan maximaal 200 personen, reageer dus snel. De trainingsschema's staan bovendien aan de vooravond van elke clinic in het Leidsch Dagblad afgedrukt voor de volgende twee weken. Daarnaast kunt u informatie over de clinics vanaf 26 januari terugvinden op de volgende websites: www.leidschdagblad.nl, www.LRRC.nl en http://come.to/leiden.atletiek Informatie? Leidsch Dagblad, Tineke Bark Telefoonnummer: 071-5356362 e-mail: t.bark@damiate.hdc.nl Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoonnummer Leeftijd: man/vrouw* Heeft al eerder deelgenomen ja/nee* in 1999/2000/2001* doorhalen wat niet van toepassing is. Betaling 50 a contant bij aanvang van De volledig ingevulde bon vóór 22 januari toesturen naar: Hollen met Han 2002 Antwoordnummer 10050 2300 VB Leiden (een postzegel niet nodig) of faxen naar: 071-5356369 DE WERELD OM JE HEEM

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 31