Personeel Personeel Personeel Personeel Personei bikkensl VAN NÖBELEN fulltime directeur m/v AKZO NOBEL Senior Technician VESTIGINGSMANAGER ASSISTENT-VESTIGINGSMANAGERS machmetechnieh Chef werkplaats (m/v) Medewerker werkplaats (m/v) ...OP ZOEK NAAR JOU!! MEDEWERKER VASTGOEDONTWIKKELING ZATERDAG 12 JANUARI 2002 Centraal gelegen, in het groene V hart van Zuid-Holland, tussen Leiden, Alphen aan den Rijn en Zoetermeer, ligt de gemeente Rijnwoude. Rijnwoude bestaat uit vier woonkernen en telt circa 20.000 inwoners. Benthuizen is een van die vier kernen. De inwoners van Benthuizen hebben naast de grote voordelen van het wonen in een rustige en kleine plattelands gemeenschap van ongeveer 4.000 inwoners ook het gemak van de grote stad dichtbij (Zoetermeer, V Leiden en Den Haag). De reactietermijn sluit 14 dagen n publicatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet <>r prijs gesteld. Burgemeester en wethouders van Rijnwoude zoeken voor de openbare basisschool "Arnoldus van Os" in Benthuizen m.i.v. I augustus 2002 een (36 uur) Van de nieuwe directeur wordt verwacht dat hij/zij Algemeen: - voorstander is van openbaar onderwijs: - kennis heeft van en visie heeft op onderwijskundige ontwikkelingen binnen het primair onderwijs; - een goed organisator is en op inspirerende wijze leiding kan geven; - beschikt over goede communicatieve eigenschappen en in staat is passende relaties te ontwikkelen/onderhouden; - de school kan profileren; - kennis heeft van beheertaken op het gebied van financiën en regel geving. personeel, etc; - bereid en in staat is enthousiast les te geven; - zich inzet voor de school als lerende organisatie en ook belang hecht aan niet-direct schoolse activiteiten en daarbij een goed gevoel heeft voor de rol die de school speelt binnen een dorpsgemeenschap. Onderwijskundig management: - onderwijskundig leiderschap bezie zowel groeps- als individueel gericht; - de kwaliteitszorg (WSNS) van de school verder ontwikkelt in initiërende en uitvoerende zin; - ontwikkelingslijnen kan u-tzetten met betrekking tot begaafde leerlingen. ICT. ouderparticipatie, etc.; - persoonlijke sensitiviteit bezit naar leerlingen, leerkrachten en ouders toe. Personeelsmanagement: - het team kan enthousiasmeren; - een collegiale houding heeft met natuurlijk overwicht; - een coachende stijl van leiderschap hanteert; - prioriteit geeft aan teamvorming (bindende persoonlijkheid). U vindc De school: - een ervaren team van 10 collega's die openstaan voor uw ideeën; - een team dat veel aandacht besteedt aan kwaliteitszorg; - een school met ruim 180 leerlingen, verdeeld over 7 groepen; - een fraai schoolgebouw dat ruim van opzet is, met o.a. een eigen gym lokaal en compleet computernetwerk; - een grote betrokkenheid van ouders en een actieve medezeggenschaps raad en oudervereniging. Salaris en rechtspositie: De regelingen volgens het Rechtspositiebesluit Onderwijspersoneel zijn van toepassing. Sollicitatieprocedure: Uw sollicitatiebrief, vergezeld van een CV, kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad sturen aan: Burgemeester en wethouders van Rijnwoude. ca.v. de heer J.M. van Almkerk, Postbus I 15, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk, Nadere informatie: Momenteel wordt aan het verzelfstandigen van het bestuur van het openbaar onderwijs, in samenwerking met de regio, gewerkt. Opzet is de verzelfstandiging per 01-01-2003 te realiseren. Akzo Nobel, met hoofdkantoor in Arnhem, levert wereldwijd producten voor de gezondheids zorg. verven en lakken en chemi sche producten Over 2000 bedroeg de geconsolideerde omzet EUR 14 miljard (NLC 31 miljard) Oe onderne ming telt momenteel 67 400 medewerkers in 80 landen De financiële resultaten over het jaar 2001 worden op 22 februari 2002 bekendgemaakt M MPfliB Akzo Nobel Car Refinishes bv is al 25 jaar een van de wereldmarktleiders op het gebied van autolakken. In meer dan 125 landen worden deze lakken onder de naam Sikkens verkocht. Het hoofdkantoor van Akzo Nobel Car Refinishes bv bevindt zich op de locatie Sassenheim, waar tevens het grootste deel van de productontwikkeling, productie en distributie plaatsvindt. Uw werkomgeving Eén van de afdelingen hierbij is onze afdeling Manufacturing Scaling up Technology. Onze afdeling is het speerpunt tussen R&D en Productie voor bestaande en vernieuwende producten. Hierbij moet u denken aan het productie geschikt maken van nieuwe recepturen. Wij hebben als taakgebied productie en procestechnologische ontwikkelingen te initiëren, beoordelen en te implementeren. Naast trouble shooting, werken wij mee aan structurele verbeteringen van het productieproces. Dus een veelzijdige en onmisbare positie in een vooruitstrevende organisatie. Uw functie Als onderdeel van een team werkt u zelfstandig aan productieproeven op kleine schaal van 10 tot 500 liter. Op eigen vakgebied moet u specialisten van zowel R&D als Productie oplossingen kunnen aandragen, uitgangspunten van beide afdelingen op elkaar kunnen afstemmen met als doel een probleemloze introductie van nieuwe producten in onze fabrieken. Ook het uitvoeren van proeven t.b.v de ontwikkeling c.q. aanpassing van nieuwe en bestaande recepturen/apparatuur/processen behoort tot de taakgebieden. Uw profiel Wij zijn op zoek naar een gemotiveerd persoon (m/v) die ons team graag komt versterken. U bent niet snel van uw stuk te brengen en u heeft een MBO chemische/ technische. Vapro B/C achtergrond of vergelijkbaar hier aan. U vindt het leuk om te werken in teams bestaande uit collega's van verschillende afdelingen. U zou alles van verf willen weten en bent bereid om daarvoor cursussen te volgen. Is dit iets dat u aanspreekt? Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R.T.M van Weerdenburg, Groepsleider PD&SU. telefoon 071-3085208 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan: Akzo Nobel Car Refinishes bv. afdeling Personeel Organisatie, t.a.v, de heer V.B.B.A. Henny. Postbus 3, 2170 BA Sassenheim Reageren per E-mail is ook mogelijk: po.cr@akzonobel.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie word' niet op prijs gesteld. Bristol is met 90 filialen het grootste winkelbedrijf op het gebied van schoenen, vrijetijds- en sportkleding. Maak nu de grote sprong en stap in de dynamische wereld van Bristol; een solide organisatie De grootste superstore van Nederland zoekt voor haar nieuw te openen filiaal in Lisse die stevig in zijn schoenen staat die met stappen vooruit willj Wat wij van je verwachten: als vestigingsmanager ben je primair verantwoordelijk voor onder meer de omzetontwikkeling, winkelpresentatie en winkelvoorraad, de administratief-organisatorische kostenbewaking alsmede voor de planning van de personeelsbezetting. Je bent in staat leiding te geven aan een team fulltime en parttime medewerkers en rapporteert aan de verkoopleiding. Als assistent-vestigingsmanager ben je bereid de handen uit de mouwen te steken en ben je medeverantwoordelijk voor de winkel presentatie en winkelvoorraad. Ook op het administratieve vlak ben je pragmatisch ingesteld. Je bent in staat om in de toekomst leiding te geven aan een team fulltime en parttime medewerkers en rapporteert aan de vestigingsmanager. Wat je ons kunt bieden: als vestigigingsmanager heb je een opleiding op MDS- of MMO- niveau, eventueel in combinatie met een vakgerichte opleiding. Aantoonbare ervaring (bij voorkeur) in de schoenen- en/of kleding- detailhandel. Je bent creatief, servicegevoelig en beschikt over goede con tactuele eigenschappen. Jouw leeftijd ligt bij voorkeur tussen 25 en 30 jaar. Als assistent-vestigingsmanager heb je een opleiding op MDS-nt (of studeert dit jaar hiervoor af) of gelijkwaardig en eventueel erva (bij voorkeur) in de schoenen- en/of kledingdetailhandel. Je bent ser gevoelig en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Jouw tijd ligt bij voorkeur tussen 20 en 25 jaar. Wat Bristol je biedt: een salaris dat overeenkomt met de functie. Ontplooit mogelijkheden in onze open organisatie, ruimte voor initiatie eigen inbreng. Een prettige werksfeer en aantrekkelijke secuix arbeidsvoorwaarden Jouw reactie: wij zien jouw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum met belangstelling tegemoet. Je brief kan je sturen BRISTOL BV, t.a.v. de heer M. J. Teunissen, Postbus 173, 1160 AD Zwanenburg, onder vermelding van; 'sollicitatie'. Je kunt reageren per e mail; jobs@bristol-online.nl Van Nobelen Machinetechniek B.V. is een vooraanstaand bedrijf in de markt van productentelmachines. Op het vlak van bloembollen telmachines is het bedrijf marktleider. Al een geruim aantal jaren is er sprake van een gestage groei. Vorig jaar hebben wij om die reden een prachtig nieuw pand op het industrieterrein Gravendam in gebruik genomen, waar het plezierig werken is. Om verdere groei in goede banen te leiden, zijn wij op zoek naar kandidaten voor de nieuwe functie Gedacht wordt aan een manager op MBO niveau, die in staat is om zelfstandig de werkplaats aan te sturen. De werkzaamheden vallen in de categorieën mechanica en elektrotechniek. De werkopdrachten worden voorbereid vanuit het bedrijfsbureau, waarna de nieuwe functionaris in samenwerking met zijn team (circa 7 mensen) verantwoordelijk is voor het gehate moducftenroc-ps Daar veel activiteiten worden uitbesteed zal de chef ^Sflspiaats een gfimctfitacl met de leverariciers dienen te onderhouden erf goed moeten kunndff^Jlanherf. Gelet op de kleinschaligheid van het bedrijf wordt gedacht aan een manager die zelf ook de handen uit de mouwen wenst te steken. Een technisch ingestelde 30- er met leidinggevende capaciteiten die aan een nieuwe stap toe is, zal voldoende uitdaging in deze functie zien. Daarnaast zoeken wij voor de electro-mechanische afdeling een allround De taken zullen onder meer'zijn: het samenstellen van electro-mechanische onderdelen (schakelkasten e.d.) en andere delen van de machines. Daarnaast het in kleine series bouwen, afregelen en testen van onze productentelmachines en uitzoekbanden en indien nodig het ondersteunen van de service buitendienst. Van Nobelen Machinetechniek kent een aantrekkelijke salariëring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse in deze uitdaging, stuur dan uw reactie voor 25 januari a.s. t.a.v. de heer B. van Nobelen naar: Van Nobelen Machinetechniek B.V. Postbus 90, 2210 AB Noordwijkerhout E-mail: nobelen@nobelen.nl Inlichtingen tijdens kantooruren tel. 0252-375661 Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Interfield Croup, al 18 jaar actief op het gebied van de internationale groothandel in watersport- en snowboardartikelen is Wij zijn per direct op zoek naar een: ADMINISTRATEUR (m/v) (Fulltime baan) Zie jij het als een uitdaging om in een jong en energiek bedrijf ons team te komen versterken en voldoe je aan de volgende functie-eisen, dan hebben wij dé baan voor jou!! Werkzaamheden: Wij verwachten van jou: - Een opleiding op MEAO-/MBA-niveau (eventueel studerend voor SPD) - Enige jaren ervaring - Kennis van Exact, Word en Excel is een pré - Een flexibele en collegiale instelling - Een georganiseerd werk- en denkniveau Werkzaamheden: - Het geheel zelfstandig bijhouden van de inkoop- en voorraadadministratie van een aantal BV's - Calculatie inkoopprijzen Wij bieden: - Een afwisselende job - Een prima salaris - Goede secundaire voorwaarden Mocht het bovenstaande je aanspreken en zie jij jezelf wel op deze plek zitten, schrijf of mail dan z.s.m. een sollicitatiebrief incl. C.V. naar: i T.a.v. Jan-Hendrik in't Veld Postbus 3007 2220 CA KATWIJK AAN ZEE /Y\AdC£?±f)nnRin€ of E-mail: janhend@interfield.nl Wij bieden: r r at tn voiqt en doorvoert In de eigen organisatie. Met medewerken wordt gewerkt aan de ontwikkek een op de Uant toegesneden dienstenpakket en het beheer i tooo verhuureenheden. Ons heelt ligt verspreid over veruh dorpskernen In het HoOands MastengebM. Door het verder a 'orden £e werkzaamheden, met i Op de afdeling Vastgoedontwikkeling is een vacature ontstaan voor een enthousiaste, creatieve en klantgerichte (36 uur per week) De functie In deze veelzijdige functie Is de medewerker Vastgoedontwikkeling verantwoordelijk voo voorbereiding van en het toezicht op het planmatig onderhoud. Daarnaast draagt u bij a; voorbereiding en realisatie van projecten en de beleidsontwikkeling binnen de afdeling Vastgoedontwikkeling. U coördineert de werkzaamheden van de .lieden Va*f»6d<«wfkkeling. U bént SpWWek verarth*odWW()k voor de taakgebieden - jaarbegroting en meerjarenplanning onderhoud - technische woningcartotheek - actualisering van het strategisch voorraadbeleid - beheer werkplaats magazijnvoorraden Het profiel: - werk- en denkniveau op HBO niveau - goede contactuele en onderhandelingsvaardigheden - klant- en marktgericht kunnen werken - initiërend en zelfstandig kunnen werken - kennis van automatisering - een flexibele en positieve instelling/werkhouding en in staat onder druk te werken Wij bieden: Een afwisselende functie in een kleine klantgerichte organisatie waar met veel Inzet won samengewerkt en waar iedereen weet wat er van hem/haar verwacht wordt en waar iedereen dat van elkaar weet. Het salaris en de primaire arbeidsvoorwaarden zijn conforn het CAO voor woningcorporaties. Daarnaast kent onze corporatie een goed pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervari Procedure Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer Th. van di hoofd van de afdeling Vastgoedontwikkeling, telefoon 071-3315000. Bent u geïnteresseerd in deze functie en heeft u relevante werkervaring, dan ontvangen uw sollicitatiebrief met curriculum vitae graag voor 25 januari aanstaande. U kunt uw bri richten aan de heer R. Hensen, directeur, postbus 150,2370 AD Roelofarendsveen. Met in de linkerbovenhoek van de enveloppe: sollicitatie VC. U kunt ook een e-mail sturen naar sollicitatie@wbv-alkemade.nl Nieuwbouw - Restauratie Renovatie - Onderhoud Veuiseweg 79 2251 AA VOORSCHO T 071 561 89 54 F 071 561 95 44 E info@niersman.c W www. nier sman.i Ruim 135 jaar kijk op bouwen, dat schept vertrouw mnmric Bouwbedrijf Niersman B.V. is een middelgrootte regionale bouwonderneming met ca. 75 medewerkers. Opgericht in 1863, hebben wij het vakmanschap en de kwaliteit hoog in hel vaandel. Wij werken veel voor vaste opdrachtgevers die hebben ervaren wat 'meedenken' beteken dat waarderen. Mede doordat opleiden al jaren centraal staat in onze onderneming, besch wij over goede vaklieden en heerst er een prima werksfeer. Wij zijn 'erkend leerbedrijf' voi zowel metselen, timmeren als machinale houtbewerking en beschikken over een kwaliteitssysteem conform ISO 9002. Dat ook onze opdrachtgevers dit waarderen blijkt uit de gestaag groeiende orderportefeui Momenteel zijn o.a. verschillende woningbouwprojecten onderhanden in Voorschoten, Zoetermeer en Wassenaar, er wordt gewerkt aan scholen, kantoren, bedrijfshallen en hon voorzieningen in de hele regio. Door de uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar een BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER Taken: crediteurenadministratie, coderen van boekingsstukken en het invoeren in het geautomatiseerde boekhoudsysteem, betalen van facturen, vaste activa registratie en overige administratieve handelingen. Opleiding: Mavo/Havo, Praktijkdiploma boekhouden of studerend daarvoor. Ervanng met Microsoft Word en Excel. Opleiding en scholing behoren tot de mogelijkheden alsmede het volgen van kennisverbredende cursussen. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, leuk en afwisselend werk in een informele sfeer, secundaire voorzieningen als een ziekteverzuimregeling en spaarloonregeling. Bij voorkeur zijn wij geïnteresseerd in kandidaten in de leeftijdscategorie tot 30 jaar. Heb je belangstelling, dan kun je een schriftelijke sollicitatie richten met daarbij een CV aan bovenstaand adres. Reageren via e-mail kan ook. Voor telefonische infoimatie kunt u zich wenden tot onze administrateur H. Hakker op bovensta telefoonnummer.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 30