Personeel Personeel Personeel Personeel Personei ONDEO Ihrs cn Eerste medewerker vastgoedinformatie EEN BIBLIOTHEEKHOOFD Q_o Nalco PRODUCT SAFETY REGULATORY CHEMIST hoofd salaris administratie m/v jij ooltjcnd jaar mee skiën? Secretaresse (m/v) die wat meer wil... en kan ttnirnvtrfrnru/... collega (fulltime/parttime) apothekersassistente (m/v apotheek sloothaak I rijnsbi lid voor de Commissie voor de behandeling van bezwaar- en beroepschriften m/v ZATERDAG 12 JANUARI 2002 ProBöho wil graag dat haar personeetssamensteiiing een afspiegeling «ormt van de regionale Deroepsöevoiiung Vooral allocmonen en tongeren nodigen vni daarom uit om owe organisatie te jBiblio ProBiblio. gevestigd in Hoofddorp, is werkgever voor het personeel van ongeveer 110 bibliotheken in Noord- en Zjid-Holland Werken m onze sector betekent dat u een bgdrage levert aan Ijet dynamische proces vin verspreiding van mformabe, kennis en PROBIBLIO ZOEKT VOOR DE OPENBARE BIBLIOTHEEK ALKEMADE VOOR 20 UUR PER WEEK m/v ALGEMEEN De gemeente Alkemade bevindt zich midden in het Groene Hart en omvat de kernen Roelofarends- veen. Oude Wetering. Nieuwe Wetering. Riipwetering. Oud Ade en Kaag De Openbare Bibliotheek "De Bloemlezer" is gesitueerd in Roelofarendsveen De dienstverlening wordt verzorgd door een enthousiast team. bestaande uit het hoofd van de bibliotheek, een bibliotheekmedewerker die momenteel de opleiding tot assistent-bibliothecaris volgt en 21 vrijwillige medewerkers Voor de jeugd en jongeren in de gemeente verzorgt de bibliotheek doelgroepgerichte activiteiten, alsmede informatievoorziening in de vorm van het Jongeren Informatie Punt DE FUNCTIE De kandidaat draagt zorg voor de voorbereiding en uitvoering van het beleid van de bibliotheek, waarbij wordt ingespeeld op de ontwikkelingen in de bibliotheekwereld en haar omgeving U geeft leiding aan het team van vrijwilligers en draagt onder leiding van de regiodirecteur zorg voor het management en organisatiebeheer Verder onderhoudt u contacten met diverse instellingen op sociaal, cultureel en educatief terrein Met betrekking tot de nieuwe media en elektronische informatiediensten speelt u actief in op vraag en aanbod HET PROFIEL Wij zoeken een enthousiaste en resultaatgerichte leidinggevende die beschikt over goede contactuele eigenschappen en organisatorische vaardigheden. U heeft ervaring in het leidinggeven aan vrijwillige medewerkers en het spreekt u aan om de bibliotheek verder te ontwikkelen Kennis van nieuwe media en elektronische informatiediensten is vereist U heeft een relevante HBO-opleiding, bijvoorbeeld gericht op het bibliotheekwerk, en een klantgerichte instelling INFORMATIE Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Han Mennen, regiodirecteur, tel. 023-5546352 Voor informatie over de sollicitatieprocedure of arbeidsvoorwaarden kunt u contact opnemen met Manon Wortel, personeelsconsulent, tel 023-5546364 ARBEIDSVOORWAARDEN Conform de CAO Openbare Bibliotheken Het salaris is gebaseerd op schaal 7 van deze CAO (min 984,- en max.€ 1303.- bruto per maand bij een werkweek van 20 uur) SOLLICITATIE U kunt tot 25 januari 2002 reageren, onder vermelding van het vacaturenummer 01P0845 via vacature@probiblio nl of per brief gericht aan de stafafdeling Personeel en Organisatie. Postbus 485. 2130 AL Hoofddorp De Defensie Pijpleiding Organisatie kan kortweg worden omschreven als dé brand stofader van de Koninklijke Luchtmacht. Met in totaal zo'n 130 medewerkers beheert en exploiteert deze organisatie het op Nederlands grondgebied gelegen NATO-pijp- leidingsysteem voor het transport van aardolieproducten. Denk daarbij aan activiteiten als inname, opslag en verpomping van deze producten vanuit diverse brandstoffen- depots verspreid over het land. Voor de productgroep Vastgoedinformatie van de Product Verantwoordelijke Eenheid (PVE) Techniek Projecten zoeken we nu een meao'er (v/m) voor de funótie van In deze functie ben je samen met twee teamgenoten verantwoordelijk voor het juridisch-administratief beheer van het pijpleidingstelsel. Met behulp van externe geautomatiseerde bestanden (LKI) zorg je voor het opschonen, beheren en bijhouden van de kadastrale registratie en de bijbehorende contracten. Om het management en diverse andere diensten binnen de Defensie Pijpleiding Organisatie adequaat te kunnen informeren en adviseren verzamel je gegevens en stel je overzichten op. Verder draag je zorg voor de archivering van gevoerde correspondentie en voor het beheren en archiveren van benodigde kaartmateriaal. In voorkomende gevallen assi steer je de medewerker Vastgoedinformatie, terwijl je bij afwezigheid van de senior medewerker Vastgoedinformatie optreedt als diens waarnemer. Je bent in het bezit van meao EJ of een gelijkwaardige opleiding. Tot je professionele bagage behoren verder een aanvullende vakopleiding Kadaster, automatiserings cursussen op het gebied van tekstverwerking en bestandsbeheer. Belangrijk is bovendien dat je aantoonbare ervaring met zowel de AKR als de oude handmatige registraties bij het Kadaster hebt, terwijl we ook aannemen datje beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Geboden wordt een afwisselende en uitdagende baan waarin je met een grote mate van zelfstandigheid je werk kunt verrichten. Afhankelijk van je kennis en ervaring bedraagt het bruto maandsalaris maximaal circa 2.410,- (schaal 7 BBAD), exclusief 8% vakantietoeslag. Verder mag je rekenen op minimaal 23 vakantiedagen plus 12 ADV-dagen per jaar. Om up-to-date te blijven in je vakgebied kun je gebruikmaken van een uitgebreid pakket studiefaciliteiten. Ben je geïnteresseerd in deze functie, dan kun je hierover en over de organisatie infor matie inwinnen bij het hoofd PVE Techniek Projecten, de heer ing. E.A. van 't Hof, telefoon (071) 364 23 04. Met vragen over de sollicitatieprocedure kun je je wenden tot de senior Personeel Organisatie, mevrouw A.M. van Roon-van der Meer, tele foon (071) 364 24 27. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Luchtmacht naar het in dienst nemen van meer vrouwen. Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minderheidsgroep en gehandicapten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Je sollicitatiebrief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar de Defensie Pijplei ding Organisatie, t.a.v. productgroep Personeel Organisatie, postbus 73, 2200 AB Noordwijk. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Surf voor de meest recente vacatures bij Defensie naar www.defensie.nl/werkenbij LUCHTMACHT BURGERPERSONEEL Ondeo Nalco, Leiden is the European Business and Technical Centre of Ondeo Nalco Company based in Napen/ille (USA). Ondeo Nalco is the world's largest producer and supplier of water treat ment and process chemicals, services and systems. Since 1999 Ondeo Nalco is a part of the French group Suez, one of the worlds biggest companies in the area of private energy, water and waste infrastructures. Ondeo Nalco has 11,000 employees world wide, with 100 working in Leiden and approximately 2500 in other European countries. The European Headquarters is a multicultural office with English as the official language. We are looking to expand our Environment, Health Safety Department in Leiden/Oegstgeest for a perk approx. 6 months with a The main responsibility: To assist the Product Safety Department (5 persons) with the process to implement the changes regarding th Directives (like the Dangerous Substances Directive, the Dangerous Preparations Directive, and the SDS Directive) the Ondeo Nalco Europe Product Safety Information Database Requirements: Relevant education in chemistry, (eco-)toxicology or environmental chemistry Relevant experience in chemical product safety, as well as in ADR, IMDG and IATA regulations Ability to work under pressure Able to work effectively as part of a European team with good communication skills. Knowledge of and experience with Windows, MS Office and database management. Fluency in written and spoken English and Dutch For more information about the position you can contact Herman Brinkhoff, Director Environment, Health and on telephone number (071) 524 12 12 (E-mail: hbhnkhoffQondeo-nalco.com). Applications with CVs can be sent to Nalco Europe B.V., attn. Michelle Gould, Human Resources, P.O. Box 627,; AP, Leiden. E-mail: mgouldQondeo-nalco.com Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis Leiden is een alge- in, middelgroot, mabern ziekenhuis. Er fjerken ruim 1000 •werkers. Jaar- lijks bezoeken meer dan 120.000 patiënten de poliklinieken en worden ongeveer 14.500patiënten op genomen. Patiënten kunnen voor bijna alle zorgvn in het ziekenhöts- terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van i nieuw beddénhuis en de renovatie van andere delen van fenhuis zijnj het z volle deel Jang. I j genomen. Het Diaconessenhuis ligt jlfeen groene ^oirigeving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden.nl De Administratieve Dienst is op zoek naar een ^oor 36 uur per week Functie-informatie: De Administratieve Dienst verricht uiteenlopende^ administratie, salarisadministratie, patiëntenverrichtingen- administratie, medische registratie en archief. De dienst verricht ook werkzaamheden voor specialisten (facturatie) en maatschappen (administratie). Wat wij bieden: Een uitdagende functie met een afwisselend takenpakket in een dynaimsche werkomgeving met een kritische klantenkring. Het takenpakket van het Hoofd Salarisadministratie bestaat uit: het tijdig uitvoering (laten) geven aan de maandelijkse salarisbetalingen en de daaruit voorkomende werkzaamheden. Hierbij werkt de afdeling met het salarissysteem Hiscom. Dit systeem is gekoppeld met diverse andere in het ziekenhuis gebruik zijnde systeemdelen het bewaken van administra tieve procedures en interne controle binnen het werkgebied van de salarisadministratie het uitvoering geven aan de listratieve verwerking van regelingen van het pensioen fonds, de uitvoerende instantie en de fiscus het verrlchtén van werkzaamheden ten behoeve van het opstellen van de, personeelsbegroting en jaarrekening het geven van leiding aan 2 assistenten het onderhouden van contacten met de dienst P&O en andere functionarissen het verstrekken van informatie aan personeel en derden. Wat wij vragen: Wij vragen iemand met een middelbare beroepsopleiding zoals MEAO en/of diploma MBA, PD-salaris- administratie of een gelijkwaardige opleiding tot salaris- administrateur. Verder heeft u kennis van PC-toepassingen, zoals' MS-Office en Excel. Ervaring met de genoemde werk zaamheden is noodzakelijk. U heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Het salaris is, afhankelijk van opleiding en ervaring, ingedeeld in functiegroep 50. Het ziekenhuis heeft verschillende kortingsmogelijkheden en andere voor delen voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalingsregeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast beschikt het ziekenhuis over een eigen kinderopvang en is er goede, gratis parkeergelegenheid. Informatie: Informatie is verkrijgbaar bij mevrouw M. Draak, Hoofd Administratieve Dienst, telefoon 071 - 517 82 22 of bij de huidige functionaris, mevrouw A. Muijsers, telefoon 071 - 517 82 26. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 101, binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer F.W. Trouw, P&O-functionaris, op onderstaand adres of via e-mail: personeel©diac-leiden.nl. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op donderdag middag 31 januari 2002 en donderdagmiddag 7 februari 2002. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden makelaardij B.V. HRS Makelaardij bemiddelt bij de koop en verkoop van onroerend goed en de verhuur van 'de betere woning', vaak aan buitenlanders die tijdelijk in Nederland verblijven. We onder scheiden ons. denken we, door een ongekende persoonlijke service en een vlot, direct con tact met onze klanten. Dat werkt, en daarom zoeken wij op korte termijn een Heb je lol in het werken met je pc - slim plannen van afspraken, brieven, contracten, faxen, mailings en e-mail? Red je je ook in het Engels? Werk je vlot, maar houd je alles goed op een rijtje, ook als het een keer wat spannend wordt? Vind je je werk leuk, maar denk je dat je wel wat meer in huis hebt? Wil je wat meer van jezelf kwijt, zelf dingen regelen, volwaardig meedraaien in het team, meer persoonlijk contact met klanten en misschien doorgroeien in het makelaarsvak? En lijkt het je ook wel leuk om straks mee te gaan met ons jaarlijkse weekje wintersport? Dan willen we graag met je kennis maken. We kijken uit naar je brief of je mailt met een kort cv aan Taco Ulrich, directeur HRS Makelaardij B.V., Postbus 913, 2300 AX Leiden, e-mail t.ulrich@hrs.nl. HRS Makelaardij BV Gangetje 12-14 2311 ER Leiden Tel. 071 541 3780 e-mail: info@hrs.nl Internet: www.hrs.nl Open: ma./ t/m vrij. van 9.00 tot 17.30 uur, Za. van 12.00 tot 15.00 uur Apotheek Sloothaak is een grote apotheek in een gezellig dorp muist het plaatselijk winkelcentrum in Rijnsburg. In onze upotheek besteden we veel aandacht aan onze cliënten. Het apotheekteum werkt in een goede sfeer nauw samen en nieuwe initiatieven worden altijd gewaardeerd. We zijn op zoek naar een gediplomeerde, enthousiaste, flexibele Heb jij een klantvriendelijke instelling en ben je geïnteresseerd in farmaceutische patiëntenzorg, kan je goed werken in teamverband en hebl plezier in het werk? Aarzel dan niet maar bel of schrijf ons! Je kan altijd langskomen voor een oriënterend gesprek en wie weet ga je al onze nieuwe collega mee naar Eurodisney. Voor verdere informatie kun je contact opnemen met: Sander Sloothaak en Judith Borgeaud, apothekers (tel. 071-4020400) of Marjolein Spies, assistente (tel. 071-4020400 of privé: 0252-216354) Een berichtje sturen per e-mafl kan natuurlijk ook: apot.sloothaak@wxs.nl. Vliet NZ 19, 2231 GN Rijnsburg, Tel. 071-4020400 www.apotheeksloothaak.nl De gemeente Bloemendaol zoekt een Algemeen: De gemeente Bloemendaal telt ca. 17.000 inwoners en is een bos- en dui ke gemeente in Zuid-Kennemerland. Bloemendaal kent sinds de invoering de Algemene wet bestuursrecht een Commissie die bezwaarschriften te besluiten van bestuursorganen behandelt, met uitzondering van besli betreffende belastingen, ambtenaren en onroerende zaken. De Commi adviseert de bestuursorganen ten behoeve van het definitieve besluii bezwaarschriften. De Commissie vergadert minimaal éénmaal per maand het eind van de middag en het begin van de avond. Samenstelling: De Commissie is onafhankelijk en bestaat uit zes leden die de voorzitter uit midden kiezen. Ze wordt ondersteund door een ambtelijk secretaris. Functie-eisen: - juridische vaardigheid in het beoordelen van bezwaarschriften onder n blijkend uit kennis en ervaring op het werkterrein van het openbaar best - goede communicatieve vacrdigheden; - het vermogen om door bemiddeling de afhandeling van bezwaarschrifte versnellen; i - ervaring met het houden van hoorzittingen en het beoordelen van advie strekt tot aanbeveling; - geen binding of betrokkenheid met het gemeentebestuur van Bloemende Vergoeding: De vergoeding voor het lidmaatschap bedraagt 91,- per bijgewoa vergadering. Nadere informatie: Nadere informatie kunt u inwinnen bij de secretaris van de Commissie, heer mr. J. Weijns, bereikbaar onder telefoonnummer (023) 522 55 75. Het gemeentebestuur van Bloemendaal nodigt belangstellenden uit te solli ren met bijsluiting van een curriculum vitae binnen veertien dagen verschijning van deze advertentie. U kunt uw sollicitatie richten aan College van Burgemeester en Wethouders van Bloemendaal, Postbus 2050 AE Overveen, met de vermelding op de enveloppe "vacature B&B" Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 20