BAANDERU tó i FT OT bruynzeel leiderdorp Centrax BREEDEVELD DE BEST AS 1 WATVIND JE OP DE DRAADBAAN,WEVERSBAAN EN DE KABELBAAN? FER van DUUREN woninginrichting Uw speciaalzaak voor sfeervol wonen Licht Design nie w Hein Kruider B.V. 7 ADVERTORIAL Emile Sanders, Erwin en Josée Bons, afkomstig van Rolff Keukens, hebben gezamenlijk meer dan 45 jaar ervaring in het ontwerpen en realiseren van keukens. Nu hebben wij gezamenlijk de krachten gebundeld en geven het uitzoeken van een keuken een andere dimensie. Wij werken uit de modernste toonzaal aan De Baandenj in Leiderdorp, waar het een genoegen is om te vertoeven. Het ontwerpen van keukens gebeurt niet met de computer maar met een originele Art-impressie welke u bij aanschaf van de keuken meekrijgt. Voor het maken van een apart keuken-ontwerp in plaats van een eenheidsworst kunt u een afspraak maken bij Bruynzeel Keukens. ZIJLBAAN 14 - 2352 BN KEUKENS TEL. 071 - 3311063 Klinkenberg Zonwering Raamdecoratie is een gespecialiseerd bedrijf voor al uw zonwering en raamdecoratie's. Knikarmscher- men. markiezen, windvaste uitvalschermen, vlakhangende scher men en serre zonwering. Rolluiken voor isolatie, inbraakpreventie en geluiddemping. Raamdecoratie s zoals horizontale jaloezieën (Luxaflex), lamelgordijnen in PVC. alixninium en stof in diverse kwaliteiten en lamelbreedten, rolgordijnen, vouwgordijnen, plissés en horren. In onze overzichtelijke showroom van ca. 200 vierkante meter kunt u alle modellen en kleuren op uw gemak bekijken en uitzoeken. De openingstijden zijn dinsdag t/m vrijdag van 10.00 uur tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 uur tot 16.00 uur. Wij komen ook bij u thuis om de situatie te bekijken en ge heel vrijblijvend een offerte op maat te maken. n M iT|j Kabelbaan 19 2352 BL Leiderdorp Tel. 071-5823823 Fax 071-5 823821 klinkenbergzonwering@hetnet.nl rwTinTTTlrl Van een winkelboulevard verwacht u maar één ding. Dat ze hebben wat u zoekt. Mooie-, praktische- en aantrekkelijk geprijsde dingen. Meubels, bedden en tapijt. In vele stijlen, variëteiten en prijsklassen. Kortom, alles op het gebied van wonen, slapen en de inrichting van uw interieur. Maar winkelboulevard De Baanderij gaat nog veel verder. U vindt er ook complete keukens, sanitair en tegels. Alles voor de baby. Alles op watersportgebied. Alle hulpmiddelen voor ouderen en gehandicapten. Een keur aan parketvloeren. Een professionele ijzerwarenvakhandel. En... een mega-bouwmarkt! Een modern bedrijvenpark met ca. 35 verschillende bedrijven! bedrijvenpark i In detailhandel, ambacht en dienstverlening! DEWY'S "uniek" in de regio als tot leverancier voor "elk bedrijf". Door dealerschap van: "Techno Green" voor de professionele schoonmaak met ecologische aanpaM "Johnson" professional [Sc "DJ" papierwaren fe "Hako" reinigingsmachines pa< "Unger - Ettore - Vermop" glasbewassing materialen Ook voor plastic-borstel en niet h vermelde produkten d Inlichtingen en advies: Voor bezoekers volop gratis parkeerruimte. In de meeste bedrijven is de ondernemer zelf aanwezig dus u krijgt I e klas service. U vindt er; biljart-kampeer- en buitensport, woninginrichting, badkamerinrichting en tegelhandel, zonwering, parket, centrale verwarming, drukkerijen, doe het zelf, auto-inbouw-electronica, glashandel, stucadoor, muziekschool enz enz. KOM EENS EEN KIJKJE NEMEN. PLATTEGROND BAANDERIJ Als je bij Duimeland binnenloopt, merk je f direkt: wij geloven in sprookjes. Want in Duimeland vind je het meest uitgebreide assortiment babykamers, wie boxen, kinderstoelen, autozitjes, flessen e spenen, alles van de beste merken, wai kwaliteit staat voorop in Duimeland. Wij hebben alles wat je nodig hebt om je t vorstelijk te verwennen. I Duimeland Bebinella Zijibaan 26. 2352 BN Leiderdorp tel. .071) 541 72 14 lax (071) 541 1 e-mail mregeer«?xs4all.nl RODENBURG VAN DER MEEL BV PROJEKT- EN - WONINGINRICHTING Draadbaan 19 2352 BjM Leiderdorp Tel. 071 - 5820830 Fax 071 - 5820832 Mob. 06-53940057 §i1 Rodenburg van der Meel BV is een onderneming die a) meer dan 50 jaar werkzaam is in de project S woninginrichting en meubelstoffering. De oprichters de heer Roden burg en de heer van der Meel, beiden leven met meer, zijn be gonnen in 1949 in de Koifma- kersteeg maar al snel werd ver huisd naar de Kaiserstraat 7 waar nu het restaurant Verbo den Toegang zit. Maar wegens ruimtegebrek werd er verhuisd naar de St. Jacobsgracht 24 waar wij tot 1996 werkzaam waren. Ook deze ruimte bleek te klein en toen er plannen wa ren voor de bouw van bedrijfs ruimtes in Leiderdorp aan de Baanderij. waren wij al snel van de partij. Nu beschikken wij over een overzichtelijke show room, opslagruimte, meubel werkplaats en een kantoor. Van hieruit hopen wij nog lang onze klanten van dienst te zijn. De zoon van de heer van der Meel die beter bekend staat als Nico, runt het bednjf nu sinds 1985 met vier werknemers, zij doen dit met veel toewijding. Wij werken voor scholen, be drijven en instellingen en al meer dan 40 jaar voor over heidsinstellingen in Leiden en omgeving, waar wij als marmo- teumspeoatet de vloeren leggen. Daarbuiten een steeds groei end aantal particulieren die de weg naar de Draadbaan 19 in Leiderdorp hebben gevonden. Wij zijn geopend tijdens kan tooruren en zaterdag op af spraak. U bent dan ook van harte wel kom in onze showroom en wij wensen U het allerbeste voor 2002. Zoekt u iets moois, zoekt u iets speciaals, zoekt u iets energie besparends, dan wordt het hoog tijd dat u eens naar binnen gaat bij Centrax op industrieterrein de Baanderij in Leiderdorp. Al meer dan 40 jaar een vertrouwd adres voor mooie, sierlijke en kleumjke decoratieve radiatoren die gezien mogen worden. Deze zijn in vele kleuren en uitvoenngen verkrijgbaar. Ook voor die gene die de verwarming juist met willen zien, zijn er vele mogelijk heden met convectorputten en vloerverwarmingssystemen. U kunt uw ogen met geloven als u ziet wat tegenwoordig allemaal mogelijk is. Maar ook super Hoog Rendements c.v. combi ketels met over heidssubsidie en zonneboiler systemen voor de warmwater voor ziening. Centrax blijft bij de tijd en informeert u graag naar deze nieuwe vor men van energie (besparing). Zonder enige verplichting kan een vertegenwoordiger van Centrax u thuis bezoeken om de situatie op te nemen en, indien u dat wenst, pnjsopgaaf te doen. Kortom, denkt u aan verwarming, dan denkt u aan Centrax. U kunt ons vinden op de Draadbaan 16 te Leiderdorp. Of u nu met de fiets of met de auto komt er is voor beiden een ruime parkeer gelegenheid (gratis). Onze openingstijden zijn op maandag vanaf 13.00 uur tot 17.00 uur en op dinsdag t/m vnjdag vanaf 10.00 uur tot 17.00 uur. Ook aan de werkende mens is gedacht, mocht u een keer s' avonds of op zaterdag de showroom willen bezoeken, belt u ons dan voor een afspraak en wij staan graag voor u klaar! Ons telefoonnummer is 071 - 5 22 55 88 en ons faxnummer is 071 - 5 22 16 14. 0p Industrieterrein "De Baanderij' zijn meer winkels dan alteen óe winkets aan de "Zpjaan''. Met 20 eigen gratis parkeerplaatsen voor auto en motorfiets, is het een genot om te winkelen in onze prachtige winkel vol met kwaliteit tegen, voor bijna iedereen, betaalbare prijzen. Bovendien bent U van harte welkom om eens te komen rordkrjken en hebt U vraoen, onze medewerkers zijn gewend Uw vragen deskundig en correct te beantwoorden en willen U dan graag vertellen, waarom U een bepaald product net beste kunt aanschaften. WAT VINDT U BIJ ONS? BJjartartikelen; o.a van wereldkampioen Raymond Ceulemans. Dartbenodigdheden van Barney en grote gezelschapsspelen en Biljarts. Kampeertenten, oa. van Erdman Schmidt waarvan wij sinds 2 jaar dealer qn. in plaats van Bever Zwerfsport, voor ceheel Zuid-Hofland Breedeveid tenten in ontwerpen, tfie U nergens anders vindt. Heteport fchtgewchttenten, 'Het beste voor een modale pnjs Maar ook b^na ales voor tentkamperen. Burtensport. Bergsport Survival. Wereld-razen mei o-a. onze vermaarde Breedeveld donzen slaapzakken voor duurzaam oebruk Ook onze kJecfing-coDecbe. rnet bijna altsfi aanbiedingen, bestaat uit kleding van de beste merken, o.a. The North Face; Dale ot Norway, Lafuma. Hagfofs. Royal Robtxns, Millet enz. Vanwege het succes van onze winkel zijn wii blij, dat wij verhuisd zi|n, voord omdat er nu in november een busverbinding komt met Leioen. Onze klanten worden dan niet meer ge plaagd door de premiejagers van "Parkeerbeheer Leiden". Wanl daar kan ik boeken over schrijven. Des te meer, omdat je je winkel niet opbouwt om door "anderen" te zien afbreken. KAMPEER- EN ZWERFSPORT VOOR DE MOOISTE KAMPEER- en ZWERFSPORT ARTIKELEN. Industrieterrein De Baanderij Draadbaan 17, Leiderdorp, tel. 071- 5415443. Maandag gesloten, vrijdag koopavond tot 20.45 uur. Stukadoorsbedrijf Al sinds 1903 is Stukadoorsbedrijf de Best een begrip in de wijde omtrek van Leiden. Het is een traditioneel familiebedrijf dat zijn kennis en vakkundigheid dankt aan inmiddels vier generaties stukadoors. Bij Stukadoorsbedrijf de Best kunt u terecht voor allerlei soorten stukwerk zoals sierpleisters, spuitwerk, ornamenten en gipslijsten. Italiaanse wandafwerking, schouwen, vochtwering, gevelisolatie en het vertielpen van betonrot. Sinds 1999 kunt u de verschillende mogelijkheden van wand-, en plafond afwerking bekijken in onze Showroom aan de Draadbaan in Leiderdorp. Ook kunt u hier, op afspraak, terecht voor een vrijblijvend, persoonlijk en deskundig advies. SHOWROOM EN WERKPLAATS Draadbaan 12 A 2352 AW Leiderdorp Tel.: 071 - 542 04 83 06 - 53389029 Fax: 071 - 589 64 21 Parket Laminaat Marmoleum Projectstoffering Tapijt Gordijnen Zonwering Koopavonden: donderdag en vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur Weversbaan 4a 2352 BZ Leiderdorp Tel. 071 5453000 telefax 071 5416622 Woonweide, gevestigd aan woonboulevard "De Baanderij", is een speciaalzaak in keukens, sanitair, tegels, natuursteen vloeren en open haarden. Onze showroom is verdeeld over drie verdiepingen en heeft een omvang van bijna 2000 vierkante meter. Naast levering kunnen wij ook zorgen voor de complete montage, dus u bent bij Woonweide in goede handen. Wij zijn pas tevreden als u dat ook bent. Sinds december bestaat Woonweide vijf jaar! Onze openingstijden zijn: maandag van 13:00 tot 17:30 uur, dinsdag en woensdag van 9:30 tot 17:30, donderdag en vrijdag van 9:30 tot 21:00 uur, zaterdag van 10:00 tot 17:00 uur. U vindt Woonweide aan de Zijibaan 20 te Leiderdorp. Telefoon 071-5818888. Parkeren is gratis. Keukens Sanitair Tegels Open Haarden Natuursteen Techno Team Techno Team ASD Leiderdorp Draadbaan 13 2352 BM Leiderdorp Tel. 071 582 06 40 Fax 071 582 06 35 ASD; voor menig auto-liefhebber al jaren een begrip in Leiden en omstreken. Het bedrijf, gevestigd op het industrieterrein "De Baanderij" te Leiderdorp, is gespecialiseerd in auto hifi en alarm, maar ook in navigatie - en multimedia systemen. In de ruim opgezette showroom zijn tal van produkten te bezich tigen en beluisteren. De verkoper kan de klant daar alle syste- - men demonstreren. Achter de showroom bevindt zich de ruime werkplaats alwaar de vakbekwame medewerkers al hun inbouwwerkzaam- heden verrichten. Tevens is het mogelijk om samen met de verkoper een navigatiesysteem daadwerkelijk uit te proberen middels een rit in de demonstratie auto. Draadbaan 13 te Leiderdorp, tel. 071 - 5820640. Otak Licht Design sedert 1 jaar gevestigd aan de Zijibaan in Leiderdorp Voor al uw wensen op het gebied van verlichting. De zaak met de grootste sortering van de Randstad op de gezelligste Woonboulevard van Leiderdorp. Zijibaan 24, 2352 BN Leiderdorp Telefoon 071 - 542 43 10 Fax 071 - 542 43 11 VaU fïöi met uw De grootste collectie overgordijnen, vitrages en vloerbedekkingen uit de regio. Tevens verkoop van marmoleum, vinyl, parket, laminaat, metrofloor, zonwering en vouwgordijnen. Neem de plattegrond van uw huis mee zodat we direct en vrijblijvend een offerte kunnen maken. Wij bieden u vakkundig advies en 100% garantie. Tapijt en gordijnen Draadbaan 9-11 Industrieterrein De Baanderij 2352 BM Leiderdorp Tel. 071 - 541 13 34 Fax 071 - 541 88 39 BAD&TEGI P. Meijer Bad&T< levert uitsluitenc topkwaliteit droombadkamei en eindeloze tegelvloeren. Van advies tot plaatsing, passi in ieder budget Door vakkennis deskundigheid b men prima advie en service. De uitgebreide showroom, het gunstig gelegen pand en de ruimE parkeergelegent bieden de klant ruimschoots de gelegenheid ide^s op te doen. II Draadbaan 3-5 Industrieterrein "De Baanderij" Leiderdorp. Tel. (071) - 5890425 Openingstijden: maandag gesloten, dinsdag t/m vrijdag 9.00 t/m 18.00 uur, donderdag koopavo tot 21.00 uur en zaterdag van 9.00 uur t/m 16.00 u

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 10