Personee L M U C Ifflcolleae fiicollege www.superiob.nlu MEDEWERKER LOONADMINISTRATIE m/V Een nieuw jaar een nieuw begin T)e Kjorte "Vlietscfjpol Klasse-assistent (M/V) DOCENT DUITS Secretaresse m/v Verzorgenden m/v nterim udit Services Belastingconsulent/Aangiftemedewerker Ervaren fiscalist Jaarrekening expert Salarisadministrateur Administratief medewerker ZATERDAG 29 DECEMBER 2001 samenwerkingsschool voor zeer moeilijk lerende kinderen Het bestuur van de stichting Korte Vlietschool (samenwerkingsschool) te Leiden roept sollicitanten op voor de parttime functie van: (De aanstelling is voor 24 uren (0.6573 wtf).) voor haar school voor Zeer Moeilijk Lerende Kinderen. Schubertlaan 131 te Leiden. Onze school zoekt een klasse-assistente die: - enthousiast, warm en flexibel is - plezier kan maken met de leerlingen - kan samenwerken met de leerkracht - tevreden kan zijn met de kleine stappen die steeds gemaakt worden het belangrijk vindt dat er een goede sfeer heerst op school en daar een positieve bijdrage aan levert. De Korte Vlietschool stelt zich ten doel de zelfredzaamheid, sociale vaardigheden en cog nitieve ontwikkeling van haar leerlingen te bevorderen in de ruimste zin van het woord. Een individuele benadering, met oog voor de specifieke mogelijkheden en beperkingen van iedere leerling afzonderlijk, vormt het uitgangspunt van de dagelijkse activiteiten bin nen de eigen groep en daarbuiten. Enkele gegevens: - De Korte Vlietschool heeft 151 leerlingen verdeeld over 12 groepen en een team van 40 personen de vacature is voor een eind SO-groep van 12 leerlingen van 12 tot 14 jaar. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de directeur, de heer J. A. M. Ouwerkerk. Tel: 071 - 5767532 (werk) - 5617927 (privé). Sollicitaties gaarne zo spoedig mogelijk indienen bij de secretaris van het bestuur Mevrouw C. J. Kramp p/a Schubertlaan 131 2324 CR Leiden ~V/M (kiokkI OtMngcn Cnlrun 0 kies voor ontwikkeling Het ID College is een regio naal opleidingen centrum waar ruim 12.000 studenten beroepsonderwijs, volwasseneneducatie en contractonderwijs volgen. Het ID College heeft vestigin gen in Alphen aan den Rijn, Gouda, Leiden, Lisse, Katwijk, Woerden en Zoetermeer. Het bestuursbureau van het ID College is gevestigd in Zoetermeer. De letters ID staan voor indi vidu en identiteit. We leggen met onze naam de nadruk op de individuele mogelijkheden van de studenten. Zij leren bij ons niet alleen een vak, maar ontwikkelen zich ook persoonlijk en leren hun weg te vinden in de maatschappij. Wij hechten aan een goede samenwerking en kennis uitwisseling met bedrijven, overheden en maatschap pelijke instellingen in de regio en willen een bijdrage leveren aan de regionale economische'en maatschap pelijke ontwikkeling. V/M ItqiMHl OpMotn 0 Utwijl Het ID College zoekt per direct wegens ziek» vervanging voor de vestiging Chr. MBO Katwij voor 11,5 lesuren per week (0,4110 fte) g of 19 ti De lessen worden gegeven aan leerlingen di ijc administratieve opleidingen volgen. Gezien i ki heterogene samenstelling van de groepen z Le nadruk liggen op het begeleiden van leerlinq ,n die zelfstandig met de lesstof bezig zijn. De eindtermen van het vak zijn toegespitst! mondelinge en schriftelijke zakelijke communf op verschillende niveaus. 1 lesuur staat ingeroosterd op dinsdagavond Functie-eisen: Relevante werkervaring; Betrokkenheid en enthousiasme; Affiniteit met het beroepsonderwijs. Wij bieden: Een plezierige werkomgeving; Betrokkenheid en enthousiaste collega's;^ Een afwisselende baan. Arbeidsvoorwaarden: De CAO-BVE is van toepassing. Salarisschaal B (min. f. 4.587,- en max. f 7.009,- bij een volledige betrekkii|m Inlichtingen: Vanaf 7 januari bij de heer H. Godthelp, coördinator, Tel. 071 - 409 05 31 Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 15 jaij^ sturen naar: Marielle Verreck, adviseur P&O, Postbus 656, 2300 AR Leiden. Acquisitie op basis van deze advertentie wo niet op prijs gesteld. lat i ID College Katwijk i Jan Evertsenlaan 2 2224 SV Katwijk Telefoon 071-409 05 60 www.idcollege.r Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd:er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE I In Divisie 1 zijn de navolgende afdelingen onderge bracht. Heelkunde, Anesthesiologie, Thoraxchirurgie, Orthopedie, Urologie en Revalidatie Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele centra, te weten het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamer-cen trum, het Intensive Care Centrum alsmede de tot de divisie behorende klinieken, poliklinieken en het Laboratorium voor bewegingsanalyse. Heelkunde Voor het stafsecretariaat van de afdeling Heelkunde zijn wij op zoek naar een enthousiaste, zelfstandige: (24 uur per week, 3 dagen per week) Vac.nr 0I.L.62.52.LD Functie-inhoud: - het verrichten van secretariaatswerkzaamheden voortvloeiend uit patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek; - het bijhouden van de agenda van de stafartsen; - het verzorgen van de correspondentie (Neder lands/Engels); - het voorbereiden van congressen, symposia, con ferenties. vergaderingen en onderwijsactiviteiten; - het van concept of band typen van wetenschappe lijke publicaties, syllabi en teksten voor lezingen. Functie-eisen: - HAVO/VWO-diploma; - diploma medisch secretaresse, bij voorkeur NAMS; - kennis van de medische terminologie; - ervaring met tekstverwerking en databestanden; - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal: - enige jaren relevante ervaring; - flexibiliteit en zelfstandigheid; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.617,- 2.095,-) bruto per maand (schaal 6 CAO AZ) bij een fulltime aanstelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 jaar, met uitzicht op een vast dienst verband Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C.F.M. Hanselman-Verbeek, managements- assistent Heelkunde (071 - 526 40 05). Deze vacature wordt gelijktijdig in- en extern gepu bliceerd, waarbij de interne selectieronde eerst zal worden afgehandeld. DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (I230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kinder geneeskunde, Pathologie. Huidziekten, Oogheel kunde. Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Psychiatrie, Verloskunde, Gynaecologie, Neurologie, Neuro chirurgie, Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuis- geneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Opleidingen en Verpleeg kundigen Ontwikkelingen (BOVO). Neurologie De organisatorische eenheid Neurologie/Neuro- chirurgie/Neuro Medium Care herbergt 23 bedden Neurologie, 20 bedden Neurochirurgie en 6 bedden Neuro Medium Care. Binnen de afdeling Neurologie ontstaan er vacatures voor enthousiaste: (32-36 uur per week, alle diensten. Na een inwerkperiode bestaat de mogelijkheid tot parttime werken) Vac.nr. 0I.J.52.52.LD De collegae van de afdeling verwachten dat u: - affiniteit hebt met het neurologisch specialisme; - open staat voor veranderingen binnén de organisa tie; - goed kunt samenwerken met de andere disciplines. Functie-inhoud: - verzorgen van de patiënten aan de hand van de individuele zorgvraag; - meehelpen bij het verzorgen van een zorginten- sieve patiënt; - directe basiszorg verlenen rond patiënten die rou tinematige zorg en begeleiding nodig hebben; - bijdragen aan het opstellen van het multidiscipli naire behandelplan, - uitvoeren van werkzaamheden die voortkomen uit het multidisciplinaire behandelplan. De werkzaamheden van de verzorgenden richten zich met name op de routinematige zorg en zijn i grote mate van verzorgende aard op het gebied va algemeen dagelijkse lichaamsverzorging, voeding beweging en in mindere mate van verpleeg medisch-technische/psycho-sociale aard. De werkzaamheden worden zelfstandig verricf onder verantwoordelijkheid van een verpleegkundig type 1 of type 2 en vereisen handelingsvaardighei en bekwaamheid en kennis op het gebied van d basisverpleegzorg. Werkzaamheden die tot de taa behoren van de verpleegkundigen type 1 en type worden uitsluitend onder toezicht en onder veranf woordelijkheid van deze verpleegkundigen uitgeoe fend. Functie-eisen verzorgende: - diploma ziekenverzorgende of MDGO-vz Verzorgende (I.G.) kwalificatieniveau 3. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.297,- 1.950.- bruto per maand (schaal 5 CAO AZ) bij een fulltinrx dienstverband. Inschaling is afhankelijk van opleidinj en ervaring. Aanstelling: De aanstelling vindt plaats in tijdelijk dienstverban voor de duur van 1 jaar met uitzicht op vast diens: verband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt docjtji mevrouw H.J.van Brussel, teamleider (071 - 526 91 I en vragen naar pieper 9689) of W.J.M Meekel. ver pleegkundig hoofd (071 - 526 91 II en vragen naï |c pieper 9602). t Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van hf !r ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacatur e nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twe 1. weken na het verschijnen van deze advertentie z< den aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC Leiden C Als medewerker loonadministratie voer je zelfstandig de loonadministratie van een BV. Daarnaast doe je nog tal van andere voorkomende werkzaamheden die het werk boeiend en afwisselend maken waaronder: informatie verstrekken aan de afdeling personeelszaken, het uitvoeren van controles en het verwerken van mutaties op het gebied van pensioenen. Vanzelfsprekend kun je rekenen opf een goede begeleiding tijdens de inwerkperiode. Voor deze veelzijdige functie zoeken wij een enthousiaste collega die in staat is om zowel zelfstandig als in teamverband goed te functioneren en die beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Volg jij een opleiding PDL of ben je in het bezit van een PDL diploma en/of heb je enkele jaren relevante werkervaring? Ben je tevens positief kritisch, heb je verantwoor delijkheidsgevoel en inlevingsvermogen? Kan je goed plannen, ben je collegiaal, punctueel, flexibel, ordelijk en heb je cijfermatig inzicht? Dan zijn wij op zoek naar jou! Voor deze functie geldt dat het salaris in overeenstemming is met de verantwoordelijk heden van het takenpakket. Tevens bieden wij de volgende secundaire arbeidsvoorwaarden: naast 24 vakantiedagen, 19,5 ATV-dagen per jaar; pensioenregeling; overige regelingen zoals spaarloon, PC-privé, kinderopvang en studiekosten; 5% korting bij D-reizen; prettige werksfeer binnen een gemotiveerd team. Je schriftelijke sollicitatie en curriculum vitae kan je binnen 14 dagen versturen naar: Uniconsult, t.a.v. Marike Wijnhout, Postbus 80, 2170 AB Sassenheim. E-mail: werving@uniconsult.nl Op zoek naar een leuke boeiende baan? Surf naar Een uitdagende functie in een jonge en dynamische organisatie, waar alle ruimte geboden wordt aan initiatiefrijke medewerkers die hun talenten willen ontplooien! Het bedrijf biedt je een prettige, collegiale werkomgeving met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wat zoeken wij? Iemand die vooral in oplossingen denkt, een dienstverlenende instelling heeft, ervan houdt om zelfstandig te werken, maar ook in teamverband! Heb je een opleiding op MBO/HBO niveau dan is Interim Audit Services B.V misschien wel de ideale omgeving voor jou! Ben onze nieuwe collega? Schrijf dan een korte brief met motivatie en C.V. aan: Interim Audit Services B.V.t.a.v. Sabrina Klozen, Florapark 3 2012 HK HAARLEM Tel: 023 - 5533300. E-mailen kan natuurlijk ook: sklozen@iashaarlem.nl wmv.iashaarlem.nl De Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven omvatten snel groeiende ondernemingen werkzaam op het gebied van supermarkten (Dirk van den Broek, Bas van der Heijden, Jan Bruijns en Digros), slijterijen (Dirck III), drogisterijen (Dirx) en vakantiewinkels (D-reizen). Wat biedt Interim Audit Services B. V. Uniconsult, het "centrale brein" van de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven verzorgt een aantal speci fieke stafdiensten van waaruit onder andere de besturing van de bedrijven plaatsvindt. De centrale loonadministra tie is een onderdeel van Uniconsult. De salarissen voor de personeelsleden worden centraal verwerkt in ons pand in het centrum van Sassenheim. Voor de centrale loonadministratie hebben wij plaats voor een fulltime: Binnen ons administratie- belastingadvieskantoor is er, mede door de gestage groei, een dringende behoefte aan nieuwe medewerkers. Wij zijn op zoek naar een M/V

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 38