Schaatsen boeit Gunda niet meer SPORT Toekomst Jos Verstappen plots onzeker Betaald voetbal zit bestuurlijk op een dood spoor Priem tekent cassatie a Ferrari plo van het jaa !g 201 Jordan verlig donderdag 27 DECEMBER DUIVENTIL Carlos Rexach. Foto: AP Joan Gaspart steunt Rexach Barcelona - Barcelona-voorzit- ter Joan Gaspart heeft zijn trai ner Carlos Rexach een hart on der de riem gestoken. De coach hoeft niet te vrezen voor zijn baan en er is geen sprake van een crisis, aldus Gaspart. Barce lona behaalde in de Spaanse competitie uit de laatste acht duels slechts acht punten en bezet de achtste plaats, zes punten achter leider Deportivo la Coruna. ,,In juni hebben we de technische staf en de spe lersgroep samengesteld en we blijven vertrouwen in hen hou den", aldus de voorzitter. Sven Nijs wint kerstveldrit wielsbeke - Sven Nijs heeft dinsdag met overmacht de kerstveldrit in Wielsbeke ge wonnen. De wedstrijd werd ge reden op het parkoers waar in 2003 het Belgisch kampioen schap wordt verreden. Beste Nederlander was Richard Groe- nendaal, die op ruim een mi nuut van zijn Rabo-ploegge- noot als zevende eindigde. Het circuit in Wielsbeke was zwaar door de hevige sneeuw- en re genval van de voorbije dagen. Al in de tweede van de in totaal negen ronden sleurde Nijs een kopgroep van acht uit elkaar. Voor Nijs was het zijn negende zege dit seizoen. Blessure van Faber valt mee eindhoven - Ernest Faber kan de voorbereiding van PSV op de tweede helft van het seizoen meemaken. De voorstopper ontbrak zaterdag tijdens het duel met FC Groningen wegens een meniscusblessure. Een kijk operatie wees echter uit dat de verdediger 7 januari met zijn club op trainingskamp naar Spanje kan. Zege voor Coby van Baaien mechelen - De Nederlandse amazone Coby van Baaien heeft bij het internationale con cours hippique van Mechelen de eerste dressuurrubriek ge wonnen, een Prix St. Georges. Ze kreeg voor de proef met haar paard More Magie 1403 pun ten. Van Baaien bleef daarmee landgenoot Willem Jan Schotte voor. Trainer Chicago Bulls stapt op Washington - Trainer Tim Floyd van de Amerikaanse bas ketbalclub Chicago Bulls is op gestapt. Zijn taken worden voorlopig waargenomen door assistent Bill Berry. Floyd was iets meer dan drie jaar in dienst van de Bulls. Zijn erelijst ziet er triest uit. De Bulls wonnen on der Berry 49 duels en verloren er 190. Basketbalclub Denver Nuggets heeft gebroken met coach en voorzitter Dan Issel. De trainer kreeg eerder deze maand een schorsing van vier wedstrijden opgelegd omdat hij een fan had uigescholden tij dens een duel van de Nuggets. Bowyer krijgt contract na boete leeds - Leeds United wil plotse ling niet meer van Lee Bowyer af. Amper een week nadat de club hem op de transferlijst had geplaatst omdat de middenvel der weigerde een boete van 225.000 gulden te betalen, heeft Leeds hem een contractverlen ging van vijf jaar aangeboden. Bowyer werd ervan verdacht betrokken te zijn geweest bij de mishandeling van een Aziati sche student in januari 2000. Onlangs werd hij vrijgesproken. Hij bekende wel op de bewuste dag dronken te zijn geweest. Dat was voor Leeds reden de speler een forse boete op te leg gen. Van den Brand wint in Hofstade hofstads - Daphny van den Brand heeft gisteren in het Bel gische Hofstade een internatio nale veldrit voor vrouwen ge wonnen. De Nederlands kam pioene versloeg na drie kwartier de Duitse Hanka Kupfernagel in de eindsprint. Kupfernagel is de heersende wereldkampioe- door Leon ten Voorde den haag - Heinz-Harald Frentzen blijft in de Formule 1. De 34-jarige Duitser rijdt komend seizoen voor Arrows, de werkgever van Jos Verstappen. Maar wie wordt de tweede rijder bij het Formule 1- team? Op papier Jos Verstappen, al weet je het met de eigenzinnige teambaas Tom Walkinshaw nooit. Tom Walkinshaw is een lastig mens. Een puissant rijke Schotse brombeer, die maar weinig vrienden heeft in het For mule 1-circus. De weerbarstige baas van Arrows laat zich door niets en niemand leiden en gaat altijd zijn eigen gang. Dat blijkt wel met het binnenhalen van Heinz-Harald Frentzen. De Duitser heeft al jaren weinig laten zien, werd dit jaar halverwege het seizoen op straat gezet bij Jordan, maar mag het nu nog eens pro beren bij Arrows. Onduidelijk is wat de komst van Frentzen betekent voor Jos Verstappen en de Bra ziliaan Enrique Bernoldi, de andere twee coureurs bij Arrows. Verstappen kreeg in juni al contractverlenging en zegt op die afspraak te vertrouwen. Het merkwaardi ge is alleen dat de Limburger nog altijd niet officieel is aangemeld voor het ko mende seizoen. En dat voedt de onzeker heid omtrent zijn positie. Het verleden heeft namelijk uitgewezen dat Walkins haw er niet voor terugdeinst om coureurs met een contract zonder pardon op straat te zetten. De Nederlander heeft af gelopen seizoen bewezen dat hij een be tere coureur is dan teamgenoot Bemoldi, maar de Braziliaan heeft één groot voor deel: hij brengt veel geld mee. Dankzij de aanwezigheid van Bemoldi weet Arrows zich gesteund door de miljoenen van sponsor Red Buil en dat geld kan de En gelse renstal niet missen. Hoewel Walkinshaw enkele maanden ge leden heeft gezegd dat hij 'dit keer voor kwaliteit kiest en niet voor geld', is het maar de vraag wat die woorden waard zijn. Walkinshaw heeft immers de naam eerst naar het geld te kijken en dan pas naar het succes van zijn team. Huub Rothengatter, de zaakwaarnemer van Verstappen, liet onlangs in het maand blad Raceport weten dat de Nederlander zich geen enkele zorgen hoeft te maken. „Walkinshaw is niet achterlijk. Die ziet dat hij in Jos een rijder heeft van wie er niet veel rondlopen. Hij heeft Jos al zo vroeg vastgelegd om te voorkomen dat hij zou vertrekken naar een andere ren stal. Tot op de dag van vandaag heb ik geen indicatie dat Walkinshaw terugkomt op zijn handtekening onder het contract van Jos." Dat kan wel zijn, maar in datzelfde artikel zegt Rothengatter ook dat hij zich niet druk maakt om de mogelijke komst van Frentzen. En die is inmiddels wel zeker van een stoeltje bij het team, dat volgend jaar met de Cosworth-motor eindelijk een krachtbron van formaat tot zijn be schikking heeft. Of Verstappen daar ook van gaat profiteren, is opeens niet zo ze ker meer. Walkinshaw heeft een zwak voor Verstappen, dat staat vast. Maar zijn liefde voor geld is nog vele malen groter. De grote vraag is nu: waarvoor kiest hij? Het talent van Verstappen of het geld van Bemoldi? Wilt u iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivenbode) gelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-5321! E-mail: sportredactie.ld@damiate.hdc.nl Niemann als commentator naar Salt Lake City erfurt/anp - Geëscorteerd door een schare kinderen trok ze een baantje bij de opening van de Gunda-Niemann-Stirnemann- Halle. En voor het olympisch sei zoen wil ze het daarbij laten. Want Gunda Niemann heeft op merkelijk snel afstand genomen van het schaatsen. De vrouw die meer dan een de cennium de langebaan met har de hand regeerde, is opgelucht. Op het ijs werd ze wel 'Gunda Genadeloos' genoemd. Die bij naam is niet meer van toepas sing. De negentien wereldtitels en heel veel wereldrecords lijken van weinig waarde, nu haar kin derwens wordt vervuld. Langs de baan gaat haar aandacht vooral uit naar een vroegere col lega die een kinderwagen voort duwt, Ulrike Adeberg. Schaatsen kan haar weinig boeien. Geen rijdster won zo veel als Niemann, geen rijdster peigerde zich tijdens de training ook zo af. Nooit eerder had ze in de zo mer zo intensief getraind. Met haar laatste Olympische Spelen in zicht, is Nieman (35) dus wel op een uiterst ongelukkig mo ment zwanger geworden. Mana ger en echtgenoot Oliver Stime- mann was niet erg ingenomen met dat nieuws. En Gunda? Die straalt. „Kijk, ik ben al twee kilo aangekomen. Een echt buikje. Ik ben gefasci neerd over de veranderingen in mijn lichaam. Iedere keer dat ik de foto's zie, vind ik het een wonder hoe het kind groeit." De last van het schaatsen is van Gunda Niemann komt als schaatsster tijdens de Spelen van Salt Lake City niet meer in actie. De Duitse is in verwachting. Foto: Reuters haar afgevallen. Het was zwaar telkens weer aan de verwachtin gen te voldoen. Niets zou pijnlij ker zijn als op de naar haar ge noemde ijspiste onderuit te gaan. Niemann geniet van haar nieuwe leven. Ze houdt zich in conditie door elke ochtend tien kilometer door het Thüringer Woud te rennen. Ook zwemt ze een uurtje. Een keer per week jogt ze zelfs met de buren. Dat doet ze op medisch advies. Het kunsthart waarmee de vroegere DDR-marathonkampioen Wal- demar Cierpinski rondloopt, heeft haar gewaarschuwd. Cier pinski won in 1976 en 1980 olympisch goud. Ook heeft ze tijd haar oude vriendschap met Heike Wamic- ke weer op te pakken. „Die woont in Amerika en werd dit najaar moeder. Je kunt wel na gaan wat het onderwerp van on ze gesprekken is." Weer ging Heike Gunda voor, zoals ze dat ook deed in 1994 toen zij train- ster Gaby Fuss besloot te verla ten. Met Fuss' opvolger Stephan Gneupel kreeg de loopbaan van Niemann destijds een nieuwe impuls. Wamicke is binnen het kleine Duitse schaatswereldje, waar naijver de boventoon voert, waarschijnlijk de enige vertrouweling van Niemann. De beste schaatsenrijdster van de vorige eeuw zal het aantal van drie gouden medailles straks in Salt Lake City niet op voeren. Niemann zit daar langs de baan als co-commentator van de Duitse televisiezender ZDF. „Journalisten moeten ook een prestatie leveren. Dat heb ik vroeger nooit beseft. Verslagge vers hebben net zo goed hun wedstrijd." De kans op een ren tree in het na-olympisch sei zoen lijkt klein. Stirnemann was daar enige maanden geleden nog heel stellig over. Maar zelf legt Niemann alle prioriteit bij haar kind, dat begin juni wordt geboren. De werkzaamheden voor de ZDF dwingen haar wel tot een serieuze voorbereiding op de Spelen. Zeker, ze verbaast zich over de bizarre prestatiecurve van Gianni Romme. Daardoor ziet Niemann kansen voor haar vroegere trainingspartner Frank Dittrich, die eerder dit jaar bij een wereldbekerwedstrijd in Den Haag de tien kilometer zo goed als nooit tevoren heeft ge reden. Verder geeft zij hoog op van 'die frisse blonde jongeman bij de Hollanders', met wie zij Jochem Uytdehaage bedoelt. De Duitse vrouwen mikken in Salt Lake City op meer dan de zes medailles die zij in Nagano behaalden. Met Monique Gar- brecht, Sabine Völker, Claudia Pechstein en Anni Friesinger moet dat mogelijk zijn, meent Niemann. Op de 1000 en de 1500 meter houdt Niemann zelfs rekening met een geheel Duits podium. En de Neder landse vrouwen? „Nee ik geloof niet dat die een echte bedrei ging vormen voor Claudia en Anni." Wim Eilander en RCL gaan aan het einde van dit sei zoen uit elkaar. Het bestuur van RCL denkt dat het beter is om na drie jaar een nieuwe man aan de spelersgroep te presen teren Het bestuur van voet balclub GWS is met trainer Ruud van der Meer contract verlenging overeengekomen. Marcel Groenendijk blijft ook in het nieuwe seizoen als trainer aan Leidsche Boys verbonden Mario Koswal, jeugdtrainer bij FC Lisse, wordt mana ger van de fu sieclub RV- C/Rijswijk Franlc van Dam (tech nisch coördi nator) en Arie Lommers (jeugdtrainer) vertrekken aan het einde van dit voet balseizoen bij Voorscho- ten'97 Cees Tempelaar heeft zijn contract met Westlandia met een jaar verlengd. John Blok verlengt zijn contract bij Scheveningen. Sjaak de Bruin (ODB) wordt ko mend seizoen trainer van Duin dorp SV John Koole en Forum Sport gaan aan het einde van dit voetbaljaar uit elkaar. RKA- W moet een nieuwe trainer aantrekken. Noordwijker Rob Kiebert gaat op zoek naar een andere club. Rob de Lange wordt de opvolger van Wim van Laar bij Tonegido. Huib van Oostrom blijft nog twee jaar bij RAVA In de Rotterdamse regio gaat Wim van Zinderen (Con cordia) over naar DSVP. John de Letter verruilt Wippolder voor Concordia en Wim van Steene blijft nog een jaartje bij TOGR Nog meer opstappers. Cor Barendregt is onmiddellijk gestopt bij NSW en Gijs Zwaan vertrekt bij SWSMC Zaterdag hoofdklasser ACV heeft in| de Boer (SC Heerenveen) e nieuwe technische man stuurswisselingen bij voetl vereniging De Sleutels. Pet( van Duyn verruilt de funcii van penningmeester voori van secretaris. Nancy van I teren wordt de baas van di k ten. De Sleutels huldigde e aantal leden. Jan Lateveer! jaar lid) werd benoemd tol nt lid. Peter Boot werd lid vac dienste Het bestuur vani Holland L Tour praase ze week m t directie vii RijnekeBi a| vard (Zoe woude-Rj dijk) oven organisati M een etapp re maandag 3fc Wim Eilander. Archieffoto: Taco van der Eb septeml UCI heefilw de vrouw? m ronde de Maurice) phy als w strijdleidi 6 aangewei Op vrij da;3' januarei nieuwjai ceptievi 1 LeidseS ul Federatie. Op die avond vs J den de Leidse Sportprijzeo bekend gemaakt. Plaats vs ,e' handeling: de kantine vani Zondag 30 december hoi v waterpoloclub Alkemade toernooi met deelname va GZC, Sassenheim, Gouw en LZ 1886 Tijdens het la ai Sportcafé in 2001 wordt e< 1U speciale eindejaarsprijs ui nt reikt aan een Leidse club een opvallende prestatie h >ei verricht ARC en Rood Gn 2001 spelen zaterdag 5 jan een achterstallige wedstrij de Amstel Beker. Aanvang uur Weer een uitmunten ?u prestatie van junior Sebas: al Langeveld. De cyclo cros* r0 Lisse werd derde bij een inst£ nationale wedstrijd in hetf"* sche Overijse df V tongeren - Cees Priem heeft cassatie aangetekend in de zaai wielrenner Scott Sunderland. De oud-ploegleider moet een si vergoeding betalen omdat hij in 1998 tijdens de Amstel Golc de Australische wielrenner van de fiets reed. Sunderland wa het ongeval een jaar arbeidsongeschikt en kampt nog steed gezichts- en evenwichtsstoornissen. Priems advocaat Van stelt dat Sunderland geen schade heeft geleden omdat diens ring uit de ziektekas hoger is geweest dan de gederfde inkoms Sinds 1990 weer dalende toeschouwersaantallen door Jaap van Essen leiden - Het jaar 2001 was een ramp jaar voor het Nederlandse voetbal. Hoe nu verder is de grote vraag. De hoop is gevestigd op de leiders in Zeist, maar juist in hen heeft bijna niemand enig vertrouwen. Jarenlang werden de problemen in het betaalde voetbal vooral verhuld door de almaar stijgende bezoekersaantallen en inkomsten. Velen wisten dat het ni veau zienderogen daalde. Niet voor niets heeft geen Nederlandse club sinds 1995 nog een internationale prijs gewonnen. Sterker, sinds 1997 (Ajax in halve finale) deden 'we' louter voor spek en bonen mee in Europa. Maar de populariteit van voetbal bleek omgekeerd evenredig aan de kwaliteit. Seizoen na seizoen werden sinds 1990 de toeschouwersrecords gebroken. Aan die trend is nu voor het eerst een einde gekomen. In de eerste seizoen- helft van 2001-2002 trok de eredivisie tienduizenden bezoekers minder dan vorig jaar. Een paar clubs leverden zelfs heel fors in: Ajax (min 2600 per wed strijd), Vitesse (min 2200) en Fortuna (min 2000). Het is een absolute trendbreuk die meer impact krijgt wanneer enkele an dere 'nieuwigheden' in ogenschouw worden genomen. Bijvoorbeeld de tv- rechten. In het voorjaar van 2001 staak te SBS de uitzendingen van duels in de eerste divisie omdat er oneerbiedig ge sproken, alleen nog maar -bejaarden naar keken. Inmiddels is het gepruts van de 'Gouden-Gids-divisie' wel weer te aanschouwen, maar meer dan een fooi krijgen de clubs er niet voor. Ook de eredivisie heeft blijkbaar aan uitstraling verloren. Anderhalf jaar ge leden nog maar lagen er twee aanbie dingen voor de tv-rechten. Zowel KPN als het Zwitserse AIM had er 150 mil joen per jaar voor over om alle me diarechten te kopen. Uiteindelijk mag de eredivisie nu blij zijn wanneer er de komende jaren 100 miljoen binnen komt via de televisie. Want ook een zender als Canal+ haalt niet uit de tv-rechten wat men er van verwachtte. Bij het abonneekanaal moet bezuinigd worden. Typerend is verder dat een zo trouwe sponsor als KPN na dit seizoen hele maal stopt met sponsoring van de ere divisie. Een club als Vitesse heeft tot op de dag van vandaag nog geen shirtsponsor. De sponsoropbrengsten staan sowieso onder druk. Zo is de net to-opbrengst van het Adidas-contract dat Ajax sinds anderhalf jaar heeft, la ger dan wat Umbro voorheen betaalde. Het zijn allemaal geen grote rampen, maar ze duiden op een ontwikkeling. Na tien gouden jaren (jaren van econo mische voorspoed in heel Nederland, dat ook), gaat het even wat minder. En dus wordt van de bestuursleden de ko mende tijd een grotere inbreng op het gebied van kennis, kunde en vakman schap verlangd. En dat is een probleem. Het betaalde voetbal wordt momenteel geleid door mensen die niet het volste vertrouwen genieten. De hoogste baas van de KNVB is Jeu Sprengers, de algemeen voorzitter van de bond. Iedereen vindt Sprengers wel iswaar een aardige man, maar inhou delijk geniet hij weinig aanzien. Oneer biedig wordt hij in de Zeister wandel gangen bestempeld als 'de feestcom- missaris'. Voor een galadiner of feestre de is hij uitermate geschikt, maar dat Euro 2000 zo'n succes werd, was toch echt te danken aan Harrie Been, de toernooidirecteur. Hans Herremans is de directeur van de Eredivisie NV. Hij werd in het voorjaar benoemd. Tekenend voor zijn positie is het belachelijke vreugdedansje dat hij uitvoerde in de gangen van een Utrechts vergadercentrum, toen hij van zijn (lucratieve) benoeming hoorde. Herremans wordt gedoogd, maar ook niet meer dan dat. Hij kreeg zijn baan tje omdat de clubs hopeloos verdeeld waren. Herremans wordt vooral verweten dat hij een bende maakte van de laatste onderhandelingen over een nieuw tv- contract. Bovendien vragen vooral de drie topclubs (PSV, Ajax, Feyenoord) zich hardop af of de nota bene door hen zelf opgezette ENV eigenlijk nog wel enig nut heeft. Men is vooral be zorgd over de torenhoge kosten van het instituut. Rest de baas van de bedrijfstak betaald voetbal, directeur Henk Kesler. Hij is de man die formeel leiding geeft aan het dagelijkse reilen en zeilen van het be taalde voetbal. Zijn benoeming was ook al omstreden. Het waren de topclubs die hem via het bestuur betaald voetbal pardoes van voorzitter tot betaald di recteur bombardeerden. De overige clubs sputterden tegen en voelden zich overvallen, maar zoals zo vaak, ze gin gen toch akkoord. En dus is Henk Kesler de belangrijkste Henk Kesler maakte zich belachelijk toen hij de uitschakeling van Oranje afdeed als een incident. Foto: ANP/Toussaint Kluiters. man in het betaalde voetbal. En dat is vreemd, want hij was als bestuurslid mede-verantwoordelijk voor het groot ste debacle van de voorbije vijftien jaar, Sport 7. Vrijwel alle verantwoordelijken van destijds trokken de consequenties, Kesler en de financiële man Gerard Bouwer bleven echter zitten 'om de lo pende zaken af te handelen'. Maar vijf jaar later zitten ze er nog steeds, Bou wer is lid van de Raad van Toezicht. Sinds Kesler de baas is, blinkt het be taalde voetbal niet bepaald uit in daad kracht. Sterker, de irritaties lopen hevig op. De hele nandrolon-affaire werd door de KNVB eerst niet serieus geno men. Vervolgens werd vooral het eigen straatje schoongeveegd, zonder dat er in praktische zin iets gedaan werd voor de spelers. Rondom het duel tegen Est land zette Kesler ineens een grote mond op richting de Fifa, met als ge volg dat Edgar Davids pardoes werd ge schorst. In het najaar maakte Kesler zich bela chelijk toen hij de 'ramp van Dublin' afdeed als een incident en daarna toe stond dat Louis van Gaal drie maanden lang de KNVB gevangen hield. Inmid dels zijn er vier maanden verstreken sinds de uitschakeling voor het WK en nog steeds is er geen zicht op een nieu we bondscoach. De KNVB wil zich eerst beraden op een structuur, heet het in de Zeister bossen. Heel mooi, maar ondertussen slinkt het aantal beschikbare kandidaten voor het bondscoachschap met de dag: Wim Janssen, Johan Neeskens, Ronald Koe man, Dick Advocaat; allemaal zijn ze voorlopig weer onder de pannen. Op geen enkel gebied komt er een dui delijk signaal uit Zeist. Een typisch voorbeeld was de lancering van de ac tie tegen geweld op het veld. Luttele uren na de bekendmaking er van sloe gen en schopten Dennis Hulshof en Brutil Hosé op elkaar in. Dat was een mooi moment geweest om even duide lijk te maken dat bepaalde zaken niet kunnen. Maar uit Zeist kwam weer zo'n zwak signaal: zes wedstrijden schor sing. Leg dat maar eens uit aan de fans, die het risico lopen op een stadionver bod van drie maanden wanneer ze 'wildplassen' in de buurt van een stadi on. Het is in een notedop het probleem van het betaalde voetbal. Krachtdadige mensen met een duidelijke visie zijn er niet in de hoogste echelons. Feye- noord-voorzitter Jorien van den Herik vatte het onlangs mooi samen: „De of ficials van de KNVB zijn baantjesziek". Misschien is het niet zo'n gekke ge dachte om Harrie Been, de huidige al gemeen directeur van de KNVB, de lei ding te geven in het betaalde voetbal. Been heeft tijdens het EK tenminste be wezen dat hij iets op poten kan zetten. Hij heeft de uitstraling en kennis; aan zo iemand is dringend behoefte. Bouwvergunnij® voor circuit Hockenheim hockenheim - Het circi) Hockenheim mag worden gepast aan de hoogste eis*111 de autosport. De directie gisteren toestemming gel voor de renovatie, die din de jaarwisseling zal begint die ongeveer 110 miljoen gaat kosten. Het parcours ingekort van 6825 tot 44S ter en er komen meer mo heden om in te halen, schouwerscapaciteit word gebreid van 83.000 tot li plaatsen. Deze verbetei moeten al voor de Grot! van Duitsland op 28 juli zijn. In augustus 2002 bej tweede fase van verbouwii 1< oplevering is in 2003. Hi rp heim beschikt dan over h4te dernste formule-1 -circui jn wereld. charlotte - De Charlottfen nets hebben een einde aan de zegereeks van de hington Wizards. Na overwinningen op rij gi ploeg van Michael Jordan ren met 99-93 onderuit. Jordan kwam in het duel punten, maar dit bleek ni e doende voor de winst, zards leidden in de slotfa de derde periode nog wijt 67-58, maar de Hornets vi zich knap terug. Elden bell was met 17 punten rebounds topscorer voffcg team uit Charlotte. h parijs - De lezers van de sportkrant 1'Equipe hebll °e Formule-1-stal Ferrari uil n( pen tot sportploeg van 1* n 1 De Italiaanse autofabrika overde de wereldtitel voc structeurs en de Duitse o je Michael Schumacher wef nieuw wereldkampioen, kreeg de voorkeur botf Franse tennisteam dat de n d Cup won, en de Engels tze balclub Liverpool. n( ee

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 22