Personeel Personeel Personeel Personeel Personee de Grutto Deze baan doe je om het geld VALK SERVICE- EN WEEKEND MEDEWERKERS M/V Medewerker Facilitaire Dienst en Medewerker bedrijfsbureau hogeschool Leiden MOEDER (WORDEN)? fikollege Ifjcollege ZATERDAG 22 DECEMBER 2001 f' VAN-DER HOTEL SASSENHEIM Hotel Sassenheim is een dynamisch 4 sterrenhotel, met 72 luxe kamers, een druk a la carte restaurant en verschillende zalen voor partijen en congressen. Wij zijn per direct op zoek naar: Receptionist en Nachtreceptionist (M/V) Ook een combinatie van de twee functies is een mogelijkheid. Onze voorkeur gaat uit naar personen die het een uitdaging vinden als gastheer/vrouw voor onze gasten op te treden. Enige computerervaring en kennis van vreemde talen is een pré. Wij bieden een gezellige werksfeer, goede verdien sten en flexibele werktijden. Bent u geïnteresseerd in één van deze leuke en veelzijdige functies stuur dan een sollicitatiebrief met CV naar: Hotel Sassenheim Warmonderweg 8 2171 AH Sassenheim T.a.v. Mevr. M. Breuring Telefoonnr: 0252-219019 E-mail: info@sassenheim.valk.com Help mee en stort nu uw bijdrage op giro 65 65 00 t.n.v. Vogelbescherming Nederland o.v.v. Grutto. Vogelbescherming Verkeer Mobiliteit Als partner van beleidsmakers zoals politieke besluitvormers, bestuurders en belangenorganisaties creëert Vialis verkeersoplossingen voor actuele mobiliteitsvraagstukken. Vialis leverteen breed pakket verkeerstechnische goederen en diensten aan weg-, parkeer- en railbeheerders, waaronder Rijkswaterstaat, gemeentes, waterschappen, provincies, particuliere beheerders of exploitanten van parkeerfaciliteiten plus industrie- of (lucht)haventerreinen. Vialis is een werkmaatschappij van Koninklijke Volker Wessels Stevin nv en bestaat uit de sectoren Toegangscontrole Parkeren, Verkeersregelinstallaties, Verkeerssystemen en Railsystemen. In deze markten is Vialis tevens met partners en joint ventures actief. Een voorbeeld daarvan is Mobipower, dat een revolutionair systeem op de Nederlandse markt introduceert voor het parkeren op rekening. De afdeling Financiën Administratie bestaat uit een team van zes medewerkers. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor de functie van Medewerker Financiën Administratie Een belangrijk onderdeel van d eze functie is de debiteurenbewaking. Je onderneemt actie om openstaande facturen te innen. Daarnaast vervang je de salarisadministrateur bij diens afwezigheid. Je voert hierbij o.a. de salarisadministratie, die onder Paymaster draait, maar ook de administratie van de verschillende collectieve regelingen en voorwaarden. Tevens ben je verantwoordelijk voor het betalingsverkeer, verzorg je bankgaranties en verleen je algemene ondersteuning bij alle voorkomende administratieve werkzaamheden. Je rapporteert aan het hoofd van de afdeling F&A inzake de voortgang en status van je werkzaamheden. Deze functie kan zowel door één fulltimer als door twee parttimers worden ingevuld. Functie-eisen: Minimaal Meao of praktijkdiploma boekhouden; Eén a twee jaar werkervaring in op het gebied van debiteurenbeheer; Ervaring met een salarisverwerkingssysteem is een vereiste; Kennis van Word en Excel; Goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk, in de Nederlandse taal; Een grote mate van zelfstandigheid; Bereidheid tot het volgen van (interne) opleidingen. De standplaats voor de functie is Haarlem. Wij bieden een marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Hennie van den Brink, hoofd F&A, telefoonnummer 023-5189188 of 030-6983963. Van 24 december tot en met 1 januari 2002 zijn wij gesloten. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Vialis Verkeer Mobiliteit bv T.a.v. mevrouw T. Koster, Personeelsmedewerker Postbus 665, 2003 RR te Haarlem e-mail: vacatures@vialis.nl Vialis Verkeer Mobiliteit bv richt zich op het optimaal afwikkelen van verkeerstromen in de markt voor de verkeersinfrastructuur en heeft vestigingen in Haarlem en Zeist. Vialis is IS09002, VCA* en VCA Railaddendum gecertificeerd en lid van ASTR1N, NW, UNETO en VEXPAN. Vialis Verkeer en Mobiliteit bv is een werkmaatschappij van Koninklijke Volker Wessel Stevin nv. Bezoek onze Website voor meer informatie WWW.VIALIS.NL. M E A S Tankstations MMS is een dynamisch en snel groeiend bedrijf, dat er vanuit gaat dat automobilisten uitsluitend het beste verdienen. Wi/ zijn o.a. gespecialiseerd in de ontwik keling en exploitatie van tankstations en autowasserettes. MEAS betekent een schoner tankstation, een uitgebreider assortiment, een betere dienst verlening. ruime autowas- mogeli/kheden, een persoon lijke benadering, een grotere zorg voor het milieu, de modernste apparatuur en een vriendelijke sfeer. Wij zoeken per direct voor onze tankstations in Leiden, Leiderdorp en Noordwijk Wij zoeken mensen die: klantgericht zijn accuraat kunnen werken zelfstandig werk prettig vinden representatief zijn Kassa ervaring is niet noodzakelijk, maar is wel een voordeel. Ben je geïnteresseerd in deze functie bel dan voor een afspraak: 071-3622885. De Hogeschool Leiden zoekt een: Hogeschool Leiden In een nieuw gebouw, op loopafstand van Leiden CS, volgen 4000 studenten opleidingen bij de Hogeschool Leiden op he gebied van Gezondheidszorg, Sociaal Cultureel werk, Management Organisatie, bij het Laboratoriumonderwijs Lerarenopleiding Basisonderwijs. Bovendien zijn met ingang 1 september de opleidingen Informatica Informatiekunde Commerciële Economie gestart. De uitgangspunten voor hei onderwijs zijn vastgelegd in de'BAS-visie': Beroepsgericht, Actief studeren en Studentgericht. De Hogeschool versterkt regionale positie in een samenwerkingsverband met de Haag Hogeschool en de Technische Hogeschool Rijswijk. Bij de Hogeschool zijn ongeveer 360 medewerkers werkzaam. Medewerker Facilitaire Dienst 1.0 Fte Vacaturenummer 38/2001/FD Een functie in ontwikkeling De Facilitaire Dienst van Hogeschool Leiden realiseert de dienstverlening zowel in het nieuwe gebouw van de hogeschool in Leiden, als op de locatie Pabo Thomas More in Rotterdam. Als medewerker FD ondersteun je het hoofd Facilitaire Dienst bij de dagelijkse gang van zaken binnen de facilitaire dienst en bewaak je de dage lijkse voortgang en kwaliteit van de werkzaam heden binnen de facilitaire dienst. Je fungeert als aanspreekpunt voor de opleidingen als het gaat om gebruik van gebouw en facilitaire voorzieningen. De FD is bezig het pakket facilitaire dienstverlening te ontwikkelen en jij levert daar in diverse projecten een bijdrage. Kortom: een boeiende functie in opbouw. Iets voor jou? Wat wij vragen Je beschikt over een HBO-opleiding, bij voorkeur op het gebied van facilitaire dienst verlening, dan wel over een door combinatie van opleiding en werkervaring verkregen vergelijkbaar werkniveau. Je hebt je in eerdere vergelijkbare functies vaardig getoond in coördinatie en project ondersteuning. Je bent een teamplayer en een bouwer. Daarnaast heb je een efficiënte werkwijze, ben je initiatiefrijk en stressbestendig en combineer je een resultaatgerichte instelling met een sterke klantgerichtheid. Arbeidsvoorwaarden De CA0-HB0 is van toepassing. De functie is tijdelijk voor de duur van een jaar. Daarna behoort een vast dienstverband tot de mogelijkheid. Het salaris is afhankelijk van ervaring minimaal fl 4.281,- 1.942,41 (schaal 8 CA0-HB0) en maximaal fl 6.491,-2.945,59 (schaal 9 CA0-HB0) bruto per maand, op basis van een volledige aanstelling. Informatie en sollicitatie Informatie over de functie kun je inwinnen bij mevrouw L.C: Kanbiër, hoofd Facilitaire Dienst, telefoonnummer 071-5188819. De eerste gespreksronde vindt plaats op maandag 14 en dinsdag 15 januari 2002. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer 38/2001/FD, kun je tot uiterlijk 4 januari 2002 sturen naar: Hogeschool Leiden Mevrouw L.C. Kanbier, hoofd Facilitaire Dienst Postbus 382 2300 AJ Leiden Medewerker bedrijfsbureau voor de afdeling Welzijn Zorg en Cultuur 0.6 Fte vacaturenummer50/2001/WZC Afdeling in ontwikkeling Onder de afdeling Welzijn, Zorg en Cultuur vallen drie opleidingen, die alle drie ondersteund worden door het secretariaat van de afdeling. De komende maanden zal het secretariaat zich ontwikkelen tot een breed onderwijsondersteunend bedrijfsbureau. De medewerkers van het bedrijfs bureau zijn verantwoordelijk voor alle administratieve, organisatorische en secretariële werkzaamheden. De werkzaamheden variëren van het voeren van cor respondentie tot roostering van lessen en tentamens en van het organiseren van de cijferadministratie tot het opbouwen en bijhouden van een stagebestand en het geven van informatie aan studenten en docenten. Elke medewerker heeft een aantal eigen taken waar hij/zij zelfstandig of als assistent van een coördinator verantwoordelijk voor is. Daarnaast zijn er werkzaam heden die per dag of week worden verdeeld. De functie Als nieuwe medewerker bedrijfsbureau assisteer je de coördinator Organisatie, Beheer en Planning bij het roosteren van lessen en voer je docenttaken in het geautomatiseerde systeem in. Je levert een bijdrage aan de verschillende secretariële werkzaam heden binnen de afdeling, zoals het maken van procedures en draaiboeken en het uitgeven van nieuwsbulletins. Functie-eisen Je hebt minimaal een MBO, HAVO of VWO- opleiding voltooid en enkele jaren ervaring op admi nistratief gebied. Daarnaast heb je ervaring met en interesse in het werken, met geautomatiseerde systemen. Je bent een teamplayer die goed kan plannen en organiseren. De volgende eigenschappen zijn op jou van toepassing: communicatief en stress bestendig. Arbeidsvoorwaarden De CAO-HBO is van toepassing. De aanstelling is tijdelijk voor de duur van een jaar met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd bij gebleken geschiktheid. Het salaris is afhankelijk van ervaring minimaal fl 3.071,-1.393,50 (schaal 5 CAO- HBO) en maximaal fl 4.601,-2.087,69 (schaal 6 CAO-HBO) bruto per maand, op basis van een volledige aanstelling. Informatie en sollicitatie Informatie over de functie kun je inwinnen bij mevrouw A.B. Zandbergen, directeur van de afdeling Welzijn, Zorg en Cultuur, telefoon 071-5188746, of mevrouw P.C.M. Zonneveld, coördinator Organisatie, Beheer en Planning, telefoon 071-5188747. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer 50/2001/WZC kun je tot uiterlijk 4 januari 2002 richten aan: Hogeschool Leiden Mevrouw A.B. Zandbergen, directeur van.de afdeling Welzijn, Zorg en Cultuur Postbus 382 2300 AJ Leiden Stop dan met roken Ben je moeder of wil je moeder worden? Stop dan met roken. Het is slecht voor jezelf en voor je (onge boren) kind. Dit zijn de feiten: Roken kan tot verminderde vruchtbaarheid leiden. Roken is zowel voor, tijdens als na de zwangerschap schadelijk. Rokende zwangere vrouwen hebben meer kans op een miskraam of een vroeggeboorte. Het geboortegewicht van baby's van rokende moe ders is gemiddeld 250 gram lager. Ook vergroot roken tijdens de zwangerschap de kans op lucht weginfecties en wiegendood in het eerste levensjaar. Kanker en jonge vrouwen In het jaar var> "Jongeren en Kanker" lanceren de Nederlandse Kankerbestrijding/ KWF en Defacto de campagne Stoppen met roken, speciaal voor jonge vrouwen tussen de 25 en 35 jaar. Meer informatie over stoppen met roken? Bel met Defacto: 0900 - 9390 0,22 0,10 p/m) 0|D E FACTO NEDERLANDSE KANKERBESTRIJDING "CCA bfKUll OcMvtyn Cwtrii» 0 kies voor ontwikkeling Het ID College is een regio naal opleidingen centrum waar ruim 12.000 studenten beroepsonderwijs, educatie en contractonderwijs volgen. Het ID College heeft vestigin gen in Alphen aan den Rijn, Gouda, Leiden, Lisse, Katwijk, Woerden en Zoetermeer. Het bestuursbureau van het ID College is gevestigd in Zoetermeer. De letters ID staan voor indi vidu en identiteit. We leggen met onze naam de nadruk op de individuele mogelijkheden van de studenten. Zij leren bij ons niet alleen een vak, maar ontwikkelen zich ook persoon lijk en leren hun weg te vinden in de maatschappij. Wij hechten aan een goede samenwerking en kennisuit wisseling met bedrijven, overheden en maatschap pelijke instellingen in de regio en willen een bijdrage leveren aan de regionale economi sche en maatschappelijke ontwikkeling. 3 V/A itfuml Opfc*o*« CMlrwi Het ID College zoekt voor de vestiging in Leiden: TWEE MEDEWERKERS RECEPTIONISTE/ HUISHOUDELIJKE DIENST TELEFONISTE Voor onze vestigingen op de 5 meilaan en de Storm Buysingstraat. Werkdagen: maandag t/m vrijdag Werktijden: van 18.00 - 20.00 uur Functie-eisen flexibiliteit enthousiasme betrokkenheid Wij bieden: Een plezierige werkomgeving Betrokken en enthousiaste collega's Een afwisselende baan Arbeidsvoorwaarden De thans geldende CAO-BVE is van toepassing Salaris: maximaal f 3.261,- bruto per maand bij een fulltime aanstelling plus onregelmatigheids toeslag Fulltime werkzaamheden bedienen van de telefooncentrale; baliewerkzaamheden: ontvangen van en inlichtingen verstrekken j bezoekers en studenten; administratieve werkzaamheden. 1 Functie-eisen ervaring met het bedienen van een telefoi. centrale; goede mondelinge uitdrukkingsvaardighei 1 de Nederlandse taal; ervaring met tekstverwerken. Arbeidsvoorwaarden De CAO-BVE is van toepassing Salaris: maximaal f 3.903,- bij een volledi betrekking Het betreft een aanstelling met uitzicht o j vast dienstverband Inlichtingen Miriam van der Valk, Facilitair Manager, telefoon 071-535 33 55. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 7 werkdagen na het verschijnen van deze advertentie st naar het ID College, t.a.v. Marielle Verreck, Adviseur P&O, Postbus 656, 2300 AR te Leiden. ID College Leiden Storm Buysingstraat 18c 2332 VW Leiden tel. 071-535 33 55 www.idco

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 28