Personeel Personeel Personeel L M U C VERTEGENWOORDIGER Medisch Centrum Haaglanden (MCH) Teamleider Salarisadministratie Gevoel voor geld? Medewerker financiën m/v ZonMw - Fulltime groepsleidster Hoofd Personeels- en Salaris administratie K'Z'V werving selectie bezieling in mens en organisatie Administratief medewerker m/v ~1rd !- ■RDAG 22 DECEMBER 2001 FABORYCentre FABORY Centres: 30 technische handelsondernemingen, gespecialiseerd in bevestigingsartikelen, gereedschappen en industriële artikelen voor de professionele gebruiker. Zij nemen een vooraanstaande positie in als onderdeel van de Borstlap Masters in Fasteners Group. Het omvangrijke assortiment, de hoogwaardige logistieke dienstverlening, snelle leveringen en de meer dan 350 goed opgeleide medewerkers maken FABORY Centres tot een betrouwbare zakenpartner. Door interne promotie en toename van-de activiteiten zoeken wij voor FABORY Centre Den Haag kandidaten voor de volgende functie: De functie: U start met een uitgebreide inwerkperiode, waarin u onze dienstverlening en ons uitgebreide assortiment zult leren kennen. Hierna gaat u onze klantenkring bedienen, die bestaat uit bedrijven in de industrie, technische diensten en overheidsinstellingen. U verzorgt het relatiebeheer en u adviseert onze afnemers op het gebied van techniek, logistiek en over ons kostenbesparend magazijnbevoorradingssysteem. Het marktaandeel in uw rayon zal door u verder uitgebouwd worden. Functie-eisen: Klantgerichte en collegiale instelling Technisch en commercieel inzicht Stevige werklust Initiatiefrijk Minimaal mbo werk- en denkniveau, bij voorkeur MTS Wtb-CT Enthousiasme Goede con tactuele en communicatieve vaardigheden Doorzettingsvermogen In bezit van rijbewijs B Leeftijdsindicatie: 22 - 35 jaar. ww.faborycentres.com Wij bieden u: Een stimulerende en professionele werkomgeving, waarin u alle mogelijkheden krijgt om u te ontplooien, initiatieven te ontwikkelen en eigen verantwoordelijkheden naar u toe te trekken. Als gezonde, internationaal opererende groothandel staan wij borg voor een uitdagende loopbaan. Daarnaast staan wij garant voor concurrerende arbeidsvoorwaarden en bieden wij u een representatieve auto. Uw reactie: Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u voor 11 januari a.s. richten aan: FABORY Centre Den Haag, Postbus 19221,2500 CE Den Haag, t.a.v. de heer M.G. Pot, Manager of per e-mail: denhaag@faborycentre.com a guarantee for quality vooraanstaand algemeen ziekenhuis met alle belangrijke specialismen topklinisch oplei- s-ziekenhuis. De gemiddeld 350.000 poliklinische bezoeken per jaar en ruim 750 bedden ver in haar vitale regiofunctie voor de Haaglanden. De 2.500 medewerkers staan voor patiënt- chte zorg, samenwerking, vernieuwing en constante kwaliteitsverbetering. Binnen de Econo- h Administratief Informatiseringdienst valt de afdeling Salarisadministratie, bestaande uit 7 esbwerkers, verantwoordelijk voor het verzamelen, verwerken en controleren van alle gegevens L salarissen. Kwaliteit van de werkzaamheden is een van de speer- punten op de afdeling. kke deze afdeling zoeken wij een: ICTIE-OMSCHRIJVING rzamelen info t.b.v. salarisbetalingen igistreren, controleren t.b.v. salarisverwerking iteren, betalingsopdr., salarisstroken aanmaken geven en beantwoorden vragen mede skers irticiperen in beleidsvoorber., -vorming en aa tvoering ede uitvoering geven aan flexibel arbeidsvoorw. jwaken ontwikkeling in de wetgeving Blyseren relevante grootb. rek. voor de jaarrek. VORDT U HET VOLGENDE GEBODEN FUNCTIE-PROFIEL - MBO/HBO werk- en denkniveau - Vakgerichte cursussen salaris administratie (PDL) - Boekhoudkundige kennis - Aantal jaren rel. werkerv. in grote organisaties - Ervaring met salaris verw. syst. (vk. Beaufort) - Communicatieve vaardigheden - Kunnen werken onder tijdsdruk - Leidinggevende capaciteiten tie reet vast dienstverband in een mensgerichte organisatie met een informele en prettige werksfeer iel uitdagingen i.v.m. procesveranderingen, waarbij creativiteit en ideeën meer dan welkom zijn [stekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals o.a kinderopvang en een 36-urige werk- èk. SOLLICITATIE ière Bemiddeling bemiddelt MBO/HBO professionals op het gebied van Financiën en P&O, oe zijn aan een nieuwe stap in hun carrière. Uw talenten en kwaliteiten staan hierbij voor ons raai. Met iedere kandidaat bespreken en verkennen wij uitvoerig zijn/haar carière-mogelijk- in op de arbeidsmarkt. in u geïnteresseerd bent in deze functie mail dan uw CV naar eric.jansen@antenna.nl en u per omgaande informatie over de vervolgstappen. Carrière Bemiddeling: T. 0487-560 560 >0.00 uur). Uw gegevens worden strikt vertrouwelijk behandeld. gonderzoek Nederland IN) en het gebied Medische enschappen (MW) van '0 vormen samen de nieuwe unisatie ZonMw. ZonMw is 1professionele organisatie '150 medewerkers. I verken aan een betere ondheid, zorg en preventie 'derland door middel van I ontwerpen en uitvoeren I subsidieprogramma's 1 a onderzoek en innovaties, coördineren van onder- J in (inter)nationaal oond en het bevorderen kennisoverdracht. :'se programma's, geleid commissies van deskun- <en, nemen elk een deel het grote gebied van zorg- oetering en zorgonderzoek hun rekening. ZonMw I 'f a/s hoofdopdrachtgevers ministerie van Volksgezond- I i Welzijn en Sport (VWS) '■Ie Nederlandse organisatie a Wetenschappelijk erzoek (NWO). De ontmoeting van beleid, gezondheidsonderzoek en praktijk ZonMw zoekt op korte termijn voor ondersteuning van de financiële onderafdeling van de afdeling Bedrijfsvoering een voor 0,8 fte tot 1,0 fte (vacaturenummer 2001 11) Jouw profiel: je bent een enthousiaste medewerker die 1- kennis heeft van financiële regelgeving en van geautomatiseerde bedrijfsvoeringssystemen 2. inzicht heeft in financieel beheer en van bedrijfsvoeringsprocessen 3. ervaring heeft met het voeren van een personeelsadministratie 4. uiteraard goed overweg kan met de computer (MS Office) 5. nauwkeurig en flexibel is 6. een heao-opleiding heeft en op dat niveau functioneert 7. zowel solistisch als in teamverband kan werken. Wij bieden je: een aanstelling in tijdelijke dienst met uitzicht op een vast dienstverband een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, tot maximaal 6.399,- 2.910,-bruto per maand (schaal 9 van het BBRA 1984) bij een vol ledige werkweek; herwaardering van de functie behoort op termijn tot de mogelijkheden zeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een ruime tegemoet koming in de ziektekosten en een kinderopvangregeling. Informatie over deze functie is in te winnen bij Gertjan Bossink, hoofd afdeling Bedrijfsvoering, te bereiken onder telefoonnummer 070 - 349 5108. Sollicitaties: Herken je jezelf in hetgeen hierboven is gesteld, stuur dan een brief met c.v. binnen 2 weken naar Robin Meijer, personeelsadviseur ZonMw, Postbus 93245, 2509 AE 's-Gravenhage, onder vermelding van het boven vermelde vacaturenummer in de linkerbovenhoek van zowel de brief als de enveloppe. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt m niet op prijs gesteld. We zien bijzonder uit naar reacties van arbeidsgehandicapten en allochtonen. Kinderdagverblijf "t Kwebbeltje is een particulier kinderdagverblijf in Voorschoten. Het kinderdagverblijf bestaat uit twee verticale groepen. Wij zijn op zoek naar: Indien u in het bezit bent van een diploma MBO/LKC of SPW - een (zeer) flexibele instelling heeft - in een klein team goed kan werken - affiniteit heeft met kinderen dan verzoeken wij u ons team te komen versterken Uw schriftelijke sollicitatie kan binnen twee weken gericht worden aan: Kinderdagverblijf "t Kwebbeltje Mevrouw J. C. M. van der Pols Leidseweg 89 2253 AA Voorschoten Onze opdrachtgever Koninklijke Swets Zeitlinger is een grote, internationaal opererende onderneming. Op het hoofdkantoor in Lisse werken ongeveer 600 mensen. Swets 8^ Zeitlinger is actief in de informatie- en uitgeefbranche: een moderne markt die voortdurend in beweging is. Professionaliteit, topkwaliteit, innovatie en persoonlijke service zijn de belangrijkste kenmerken van de organisatie. Voor de ondersteunende eenheid Human Resources zoeken wij een: Belangrijke taken zijn ondermeer: <r verantwoordelijk voor de personeels- en salaris administratie; verantwoordelijk voor correcte uitvoering arbeidsvoorwaarden en huisreglement op basis van een gedegen inhoudelijke kennis van wet- en regelgeving m.b.t. sociale- en werknemers verzekeringen en pensioenen; <r participatie in loonronde en beoordelings cycli; aansluitingen met boekhouding verzorgen; verzorgen management rapportage aangaande verloop, verzuim, spreiding en reserveringen; <r participeren in samenstellen funcla (functie classificering) en inschalingen; leiding geven aan klein team. U heeft enkele jaren relevante werkervaring, bij voorkeur in een commerciële werkomgeving, een afgeronde opleiding binnen het taakgebied en u herkent zichzelf in de volgende kenmerken: zelfstandig, bestand tegen werkdruk, pro-actief, initiërend, overtuigend, vasthoudend, analytisch, flexibel en communicatief. Geboden wordt een uitdagende functie in een dynamische omgeving. Mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling zijn in ruime mate aanwezig. De emolumenten zijn uitstekend. Werken bij Swets Zeitlinger is werken bij een wereldbedrijf. Indien u bent geïnteresseerd in bovengenoemde functie kunt u uw brief en curriculum vitae sturen naar K+V Werving 8. Selectie b.v.. Postbus 655, 3900 AR Veenendaal, voor meer informatie kunt u terecht bij de heer T. Lemstra, senior consultant, tel. 0318-555388, e-mail: reactie@kv.nl Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leidenen met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd:er zijn vijf divisies meteen relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en'wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 1 In Divisie 1 zijn de navolgende afdelingen onderge bracht: Heelkunde, Anesthesiologie. Thoraxchirurgie. Orthopedie. Urologie en Revalidatie.Tevens bestuurt de divisie een aantal mterdivisionele centra, te weten het Centrum Eerste Hulp. het Operatiekamer- Centrum, het Centrum Intensive Care alsmede de tot de divisie behorende poliklinieken en het Laboratorium voor bewegingsanalyse. Heelkunde Poliklinieken De administratief-secretariële organisatie is onder verdeeld over verschillende aandachtsgebieden waaronder Algemene Heelkunde, polikliniek Onco logie. Arteriële Vaatpolikliniek en de polikliniek Plastische Chirurgie. Ten behoeve van de poliklinieken is een vacature voor een (36 uur per week) Vac.nr. 01 .L.61.51 .HLD Functie-inhoud: - voorbereiden en afwerken van spreekuren en het begeleiden van spreekuren aan de receptie; - het verzorgen van de medische correspondentie en het bijwerken van de medische dossiers; - het beantwoorden van de telefoon: - mede zorgdragen voor het archiefbeheer; - inschrijven van patiënten. Functie-eisen: - MAVO/HAVO-diploma met de cursus Medische Administratie of NAMS-opleiding; - ervaring met geautomatiseerde systemen zoals ZIS. MS Word onder Windows; - kennis van de medische terminologie; - goed kunnen werken in teamverband; - uitstekende sociale vaardigheden; - bij voorkeur ervaring met poliklmiekwerkzaam- heden; - flexibel ten aanzien van de werktijden. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.297.- 1.950.-) bruto per maand (schaal 5 CAO AZ) bij een fulltime aanstelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de periode van 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw H.C.j. van der Geer-Van der Zon, hoofd polikliniekadministratie Heelkunde (071 - 526 23 05) Deze advertentie wordt gelijktijdig in- en extern gepubliceerd, waarbij de interne kandidaten voorrang genieten. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 896. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u bmnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zen den aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC Leiden

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 27