Personeel Personeel Personeel Personeel Personei lilHDUTWERF KEUKENSTUDID CE Activiteitenbegeleider (m/v) De Software Engineer die we zoeken is al een heel eind op weg Gemeente B Wassenaar Bouwen aan iets moois? Technisch medewerker bouwplannen -- ïaiis TEKENAAR/VERKOPER (M/V) PRODUCTIEMEDEWERKER (M/V HACHMANG Internationale Verkoop Manager ZATERDAG 22 DECEMBER 2001 Wassenaar is een aantrek kelijke woon- en werk- gemeente met ruim 26.000 inwoners, gelegen vlakbij de kust en aan de rand van de bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Leiden en Den Haag, in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie, waarin circa 265 mensen werkzaam zijn, is opgebouwd uit de volgende dienstonderde len: de sector Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken, de sector Maat schappelijke Zaken, de sector Middelen en Burger zaken, de Brandweer en een stafeenheid Bestuurs- ondersteuning. Meer informatie over de gemeente Wassenaar vindt u op onze internetsite: www. wassenaar, nl. Wat dacht je van een uitdagende en afwisselende baan in Wassenaar? De gemeentelijke organisatie is volop in ontwikkeling: de behoeften van burgers en bedrijven dienen daarbij steeds als uitgangspunt. Klantgerichtheid, doelgerichtheid, efficiëntie en kwaliteit is voortdurend het streven. Instrumenten bij dit organisatieontwikkelingsproces zijn onder meer inte graal management, interactieve beleidsvorming, projectmatig werken, het lager in de organisatie leggen van verantwoordelijkheden, cultuurveran dering en management development. Deze veranderende organisatie vraagt om medewerkers die over de grenzen van hun eigen vakgebied kunnen kijken, samenwerkingsgericht zijn en op een open wijze communiceren. Het team van de afdeling Bouwen, Milieu en Toezicht is wegens uitbreiding op zoek naar een enthousiaste collega die kan worden aangesteld als: voor 36 uur per week De functie: Het behandelen van aanvragen bouw-, aanleg- en sloopvergunningen, daaronder.begrepen het toetsen aan bestemmingsplannen en het beoordelen van verzoeken om vrijstelling. Naast het technisch toetsen van de aanvragen wordt ook van je gevraagd zelfstandig overleg te plegen met aanvragers, architecten, aannemers en constructeurs. Samen met het team waarvan je deel uitmaakt ben je steeds op zoek naar een goede verhouding tussen kwaliteit en kwantiteit. Het profiel: - een bouwkundige opleiding op HBO niveau (of gelijkbaar niveau verkregen op basis van ervaring); - goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; - kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; - ruime ervaring met het boven omschreven werkgebied; - een flinke dosis creativiteit, zelfstandigheid en verantwoordelijkheids gevoel en een constructieve houding. Wat bieden wij: Een afwisselende en veelzijdige baan met uitstekende ontplooiingsmogelijkhe den in een prettige en collegiale sfeer. Inschaling zal plaatsvinden afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal in schaal 10a: salaris van 5.238,00 2.418) tot 7.898,00 3.584) bruto per maand, exclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering. Informatie: Voor meer informatie over deze fifnctie kun je contact opnemen met John van der Tuin, hoofd van de afdeling Bouwen, Milieu en Toezicht, telefoonnummer 070 - 5122 231. Werving voor deze functie vindt gelijktijdig intern plaats. Een assessment onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitatie: Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan: het College van Burgemeester en Wethouders van Wassenaar, postbus 499, 2240 AL Wassenaar. Je kunt ook reageren via e-mail: vacatures@wassenaar.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Binnen de divisie Intramurale Psychogeriatrische Zorg verzorgen 200 gemotiveerde medewerkers, verdeeld over 5 afdelingen, 750 bewoners. Verpleeghuis Boerhaave wil haar bewoners huiselijkheid en medewerkers een plezierige werkplek bieden. In Verpleeghuis Boerhaave is sprake van multidisciplinaire zorg Voor onze locatie Verpleeghuis Boerhaave, divisie psychogeriatrie zijn wij per 01-01- 2002 op zoek naar een: Verpleeghuis Boerhaave, verpleeghuis Bosbeek en de zorgcentra Klooster verzorgingshuis Bosbeek, Het Overbos, Nieuw Delftweide, Oldenhove, Schalkweide, Sint Jacob in de Hout Dennenheuvel/Eui vormende stichtingmntJacob, één van de driamisters ouderen- J Kennemerland. Forganisatie zijn ruim 1400 mensen werkzaam die op een betrokken wijze streven naar hoogwaardige clitntgerichte zorg. Stichting Sint Jacob heeft een katholieke signatuur. Functie: Stemt individuele en groepsactiviteiten af op de behoeften en interesses van de bewoners, in overleg met de medewerkers op de afdelia tiet collega's, verantwoordelijk voor een flexibel feitenaanbod wat de zorg ondersteunt. Verzorgt individuele en groepsactiviteiten voor de afdeling waar hij/zij aan verbonden is maar participeert ook in gezamenlijke activiteiten. Profiel van de ideate activiteitenbegeleider: Draagt de dementerend^ bewoner een warm hart toe. Is een ervaren activiteitenbegeleider met afgeronde opleiding MDGO - AB of SPW niveau 4. Heeft een visie op dagbesteding van de dementerende bewoner, durft te experimenteren en reageert flexibel op een steeds veranderende vraag. Is een sfeermaker met humor, loyaliteitsgevoel en relativeringsvermogen. Is in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Wij bieden: Een contract van 36 uur voor onbepaalde tijd. Salaris conform CAO V V, FWG 3.0 schaal 40. Informatie: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Jan van der Heijden, manager zorg divisie IPZ, Tineke Vergui en Meta van der Veen, activiteiten begeleiders. Telefoon 023 - 533 91 55 Een uitgebreid functieprofiel kunt u opvragen bij Leonie f personeelsadviseur of Norma Eijking, medewerker werving j selectie. Telefoon 023 - 533 91 55. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 5 januari 2002 Stichting Sint Jacob ter attentie dienst PO O, Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem. Onder vermelding van BH 011114 Z 004. Als partner van beleidsmakers zoals politieke besluitvormers, bestuurders en belangenorganisaties creëert Vialis verkeersoplossingen voor actuele mobiliteitsvraagstukken. Vialis leverteen breed pakket verkeerstechnische goederen en diensten aan weg-, parkeer- en railbeheerders, waaronder Rijkswaterstaat, gemeentes, waterschappen, provincies, particuliere beheerders of exploitanten van parkeerfaciliteiten plus industrie- of (lucht)haventerreinen. Vialis is een werkmaatschappij van Koninklijke Volker Wessels Stevin nv en bestaat uit de sectoren Toegangscontrole Parkeren, Verkeersregelinstallaties, Verkeerssystemen en Railsystemen. In deze markten is Vialis tevens met partners en joint ventures actief. Een voorbeeld daarvan is Mobipower, dat een revolutionair systeem op de Nederlandse markt introduceert voor het parkeren op rekening. Business Unit Verkeerssystemen Verkeerssystemen richt zich op de markt van infrastructuurbeheerders en vervoersondernemingen. Zij levert een volledig pakket van producten en diensten op het gebied van integrale verkeersmanagementsystemen, zoals dynamische verkeersinformatiesystemen, vervoerssystemen, gladheidmeldsystemen, camerasystemen en parkeerroutegeleiding. Daarnaast zijn advies, ontwerp, realisatie en functioneel onderhoud werkzaamheden waarde unit zich succesvol mee bezig houdt. De markt van verkeersmanagementsystemen is jong en groeit continu. Deskundige, gemotiveerde en enthousiaste medewerkers vormen de basis van ons succes. We zoeken naar een: Senior Software Engineer die met ons meebouwt aan "state of the art" producten voor kruispunt-, parkeer en snelwegmanagementsystemen. Deze producten configureren we voor spe cifieke klanten waarbij goedgekeurde klantspecificaties als uitgangspunten die nen. Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud van zowel producten als van klantconfiguraties. Bij de oplevering van systemen ben je zelf op locatie aanwezig om de laatste (software) controles te doen, met de klant de afname van het systeem te verzorgen en eventueel opleiding aan operators te geven. Technisch leiding geven aan projectteamleden behoort tot de werkzaamheden. Alle werkzaamheden worden uitgevoerd volgens ISO 9001 kwaliteitsprocedures. Na een initiële inwerkperiode lever je een ondersteunende taak in het voortraject van een ontwikkeling of offertetraject. Dit doe je door technische ondersteuning te verlenen, calculaties op te stellen en implementatievoorstellen te doen. We ontwikkelen onze software in een informele sfeer voornamelijk op Windows2000 voor de centrale apparatuur en op OS9 (real-time Unix variant) voor de wegkantsystemen. Als ontwikkeltools gebruiken we met name Microsoft Visual Studio, maar beperken ons daar niet toe. Iedere medewerker heeft of ontwikkelt een specialisme. Heb je al een specialisme dan kan je deze bij ons waarschijnlijk direct toepassen. Functie-eisen: Hbo+/Wo richting informatica of soortgelijke studie met informaticaraakvlakken; Minstens vijf jaar relevante software-ontwikkelingervaring in een "real time" omgeving; Kennis en ervaring met programmeertalen zoals C, C++, Java, Visual Basic en Visual C++, maar ook met protocollen en databases; Kennis en ervaring object georiënteerd werken met behulp van COM, UML en Corba; Meebreng van een eigen specialisme is een pré. Wij bieden een marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Geert Nieuwenhuis, telefoonnummer023-5189126, e-mail Geert.Nieuwenhuis@Vialis.nl Tom van Kooten, telefoonnummer 023-5189125, e-mail Tom.van.Kooten@Vialis.nl Van 24 december tot en met 1 januari is het bedrijf gesloten, maar kun je Geert Nieuwenhuis via e-mail en via zijn mobiele nummer (06-11007193) bereiken. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Vialis Verkeer Mobiliteit bv T.a.v. mevrouw T. Koster, Personeelsmedewerker Postbus 665, 2003 RR te Haarlem e-mail: vacatures@vialis.nl Vialis Verkeer Mobiliteit bv richt zich op het optimaal afwikkelen van verkeerstromen in de markt voor de verkeersinfrastructuur en heeft vestigingen in Haarlem en Zeist Vialis Is IS09002, VCA** en VCA Railaddendum gecertificeerd en lid van ASTRIN, NVV, UNETO en VEXPAN. Vialis Verkeer en Mobiliteit bv is een werkmaatschappij van Koninklijke Volker Wessef Stevin nv. Bezoek onze Website voor meer informatie WWW.VIALIS.NL. Houtwerf Keukenstudio, een toonaangevend bedrijf in de verkoop van keukens zoekt ter ondersteuning van het verkoopteam een enthousiaste Gevraagd wordt: Ervaring in het werken met computers voor het maken van technische (keuken)tekeningen. Doorzettingsvermogen en flexibiliteit. Goede kontaktuele eigenschappen. Verkoopervaring strekt tot aanbeveling. Geboden wordt: Een uitdagende functie met grote zelfstandigheid. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Prettige werksfeer. Voor inlichtingen: Dhr. J. van Leeuwen, tel. 071-561 59 27 Sollicitaties met C.V. zenden aan: Houtwerf Keukenstudio, tav. dhr. J. van Leeuwen Koningin Julianalaan 46, 2251 EA Voorschoten QUALITY URSA PAINT I R O N M E N T Oostzijde 355, 1508 EP Zaandam Fel. 075 681 22 25, Fax 075 670 24 16 l 'rsa Paint (UP Quality Envirormert ontwikkelt en produceert natuurk schilderslakken, sierpleisters en parit kurklakken. Er werken ca 70 mens twee locaties (Zaandam en IJmuiden). toekomst zal het totale bedrijf gen worden in IJmuiden. Het bedrijf ken zich door een informele sfeer. Zo spoedig mogelijk zoeken wij op de productie-afdeling in IJmuiden een enthousiaste colla; de functie van: De werkzaamheden van de nieuwe collega Productiemedewerk(st)er zijn: alle voorkomende werkzaamheden in de productie We zoeken mensen, die de uitdaging willen aangaan om zich te laten opleiden tot productie list. Dan zorgen wij voor jouw scholing tot zelfstandig verfmaker. Wat vragen wij van de nieuwe medewerk(st)er: minimaal LBO-niveau en eventueel met een cursus Verfvakmanschap. Aanvullende cursjt of aantoonbare vaardigheid verkregen door praktijkervaring zijn een pre. Wat verwachten wij van de nieuwe medewerk(st)er nauwkeung kunnen doseren van te gebruiken grond- en hulpstoffen accuraat kunnen verwerken van opdrachten en recepturen kunnen werken onder ti|dsdruk flexibele instelling zelfstandig, actief kunnen bedienen van een heftruck Wat bieden wij de nieuwe medewerk(st)er? een prettige werksfeer, die soms zeer hectisch kan zijn een goed salaris, 8% vakantiegeld en 7,5% eindejaarsuitkering 25 vakantiedagen en 11,5 ATV-dagen een fulltime aanstelling van 40 uur per week Meer informatie? Bel Peter Duin. manager productie. Hij is bereikbaar onder nummer. 0255-519021 Interesse? Je kunt je sollicitatiebrief met Curriculum Vitae voor 16 Januari zenden aan U. P Quality Environment b.v t a v. Dini Jimmink, Oostzijde 355, 1508 EP ZAANDAM MACHINES BV Hachmang Machines BV is producent en leverancier van machines consumentenverpakkingen. Hachmang Machines is in vele verschillende sectoren actief: van bakke snoepgoed, speelgoed, bollenexport tot kunststof onderdelen. In vijfentwintig jaar is Hachmang Machines BV een begrip geworden r wereld van tellen en verpakken. Efficiëntie en productbesparing voor onze klanten zijn hierbij de Nauwkeurigheid staat bij ons centraal, zo beschikken wij over configui met een afwijking van slechts één promille. Wereldwijd weet men het bed vinden en worden oplossing geboden en geleverd. De zestig personeelsl vormen een hecht kennis- en fabricageteam. Profielschets: Ambitieuze verkoper, minimaal HBO niveau, die leiding zal geven verkoopteam. Acquisitie, marktonderzoeken en het verkennen van ni markten is een hoofdtaak Ervaring in de verpakkingsbranche en het opzetten en verkopen van pro/ is een eis. Gezien het internationale karakter van het bedrijf is talenkenn; groot belang. Mensenkennis, doorzettingsvermogen, analytisch, no-nonsence en ini zijn belangrijke termen Woonachtig in de Randstad. Werkgebied primair Benelux, het betreft echter een internationale functie ondersteuning van buitenlandse agenten. Voor een reactie kunt u zich wenden tot: jj de heer P.A van der Putten Hachmang Machines BV Postbus 196 2210 AD Noordwijkerhout Tel 0252 342000 (p vanderputten@hachmanq.nl) ST/C, Werken bij de CSKV? Daar kom jij OOK verder mee! De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten (CSKV) beheert de kil dagverblijven Bibelebon, Bibelebos, De Hummelhof, De Sterrenboom, die elk zowel bedrijfs- als gesubsidieerde opvang realiseren voor kindere 0 tot 13 jaar. De CSKV zoekt voor kinderdagverblijf de Hummelhof, J.W. Frisolaan 1 te Voorschoten per 1 februari 2002 een: Groepsleid(st)er voor de Knabbels (4-6 jaar) voor 20,6 uur p/w (werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdi Tevens zoekt de CSKV een: Groepsleid(st)er voor de Buren (10-13 jaar) voor 20 uur per week Voor beide functies gelden de volgende eisen: relevante MBO of HBO opleiding (b.v. LKC, SPW, CIOS, PABO, CMV of studerend hiervoor); ervaring in het werken met de desbetreffende leeftijdsgroep is een pré; individueel als in groepsverband met kinderen en collega's kunnen wer goede contactuele vaardigheden; flexibel kunnen zijn en stressbestendig; houden van een uitdaging; bij voorkeur in bezit van rijbewijs. Salariëring vindt plaats conform CAO Kinderopvang. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Jet Groote, clusterhoofd BSO tel. 06-51028098. Sollicitaties kunt u vóór 31 december 2001 richten aan: CSKV Witte de Withlaan IC 2253 XS Voorschoten Acquisitie n.a.v. de advertentie stellen wij niet op prijs.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 26