Personeel Personeel Personeel Personeel Personee NOORDWIJK dokters assistente gemeente Medewerker archief v/m voor 36 uur per week VLSSCHOONMAAK Rijnland controlemedewerker verontreinigingsheffing bedrijven (m/v) (\j^Ter Acji Toezichthouder Bouw- en Woningtoezicht (m/v) Duyn Rhyn Haagwijk breidt de zorg uit verzorgenden m/v leerlingen verzorgende/helpende m/v activiteitenbegeleiders m/v huishoudelijk medewerker m/v ZATERDAG 22 DECEMBER 2001 911 Functie-eisen: Onze nieuwe collega - Is in het bezit van het diploma SOD I; - Heeft een mime ervaring; - Heeft bij voorkeur ervaring met een geautomatiseerd systeem van postregistratie en tekstverwerking en in genoemde werkzaamheden bij een gemeentelijke organisatie. Noordwijk 'de bloemenbadplaats' is een gemeente van circa 25.000 inwoners met internationale allure en goede recreatie- en uitgaansmogelijkheden. Noordwijk werkt met enthousiasme aan de verbetering van de gemeentelijke organisatie. De sleutelwoorden hiervoor zijn klantgerichtheid, flexibiliteit, kwaliteit en bedrijfsmatig werken. Op de afdeling Interne Zaken ontstaat de tijdelijke vacature van (voor de duur van 1 jaar) Functie-informatie: Onze nieuwe collega - Heeft ervaring op het terrein van dossiervorming en -ordening en van de verzorging van archiefwerkzaamheden; - Vormt en ordent dossiers, leent dossiers uit en verstrekt informatie; - Voert dossiers af naar het semi-statisch archief; - Vernietigt daarvoor in aanmerking komende dossiers en archiefstukken; - Selecteert ingekomen stukken naar wel of niet registreren in postregistratiesysteem. Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden in de ingeschatte aanloopschaal 6, maximaal f 4.710,-- 2.137) bruto per maand, of de ingeschatte functieschaal 7, maximaal f 5.161,-- 2.342) bruto per maand, bij een 36-urige werkweek. Definitieve waardering van de functie dient nog plaats te vinden. Informatie Het hoofd van de afdeling Interne Zaken, de heer C.H.J.M. van de Sman, telefoon 071 3660 224 is gaarne bereid nadere informatie te verstrekken. Sollicitatie Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u sturen tot uiterlijk 21 januari 2002 naar: het college van burgemeester en wethouders van Noordwijk, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Dit onder vermelding van vacaturenummer 2001-30 in de linkerbovenhoek van brief en envelop. U kunt uw brief ook e-mailen naar de gemeente Noordwijk. Het e-mailadres is: vacatures@noordwijk.nl Vrouwen, gehandicapten en allochtonen zijn ondervertegenwoordigd in onze organisatie. De gemeente Noordwijk voert een beleid om deze achterstandspositie op te heffen. Kandidaten uit deze doelgroepen worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zoekt wegens uitbreiding in de regio Leiden versterking in de RAYONLEIDING (M/V) De werkzaamheden bestaan uit het op correcte wijze leiding geven aan schoonmaakpersoneel, het regelen en plannen van de personele bezetting, een juist gebruik van materialen en middelen, klantencontact enz. In deze functie rapporteert u aan uw accountmanager. Functie-eisen: Wij zoeken een enthousiaste, representatieve medewerker. Bij voorkeur een MBO- opleiding en/of SVS middenkader en in bezit van rijbewijs B. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke reactie binnen 14 dagen te zenden aan onze accountmanager de heer M. van Leeuwen. Wij zien uw reactie met belangstelling tegemoet. VLS. Servicegroep Postbus 162 3330 AD Zwijndrecht 078-6191919 Welke gediplomeerde enthousiaste wil ons team komen versterken voor 36 uur per week? Wij bieden een leuke, afwisselende baan in een dynamische groepspraktijk. Wij vragen van u een cliëntvriendelijke en flexibele instelling. Uw schriftelijke reactie graag binnen een week richten aan: Gezondheidscentrum Florijn, t.a.v. F. B. J. M. Zuure, huisarts Florijn 10, 2353 TC Leiderdorp, tel.: 071-5890401. Hoogheemraadschap van Het hoogheemraadschap van Rijnland is een waterschap. Het gebied waarin Rijnland werkt aan het water strekt zich uit van Wassenaar tot Amsterdam en van IJmuiden tot Gouda, een groot gedeelte van de provincies Noord- en Zuid-Holland. Het gebied is ruim 1.100 vierkante kilometer groot en er wonen, werken, reizen en recreëren ruim 1,3 miljoen mensen. In deze streek, die aan de westkant wordt begrensd door de Noordzee, liggen ongeveer tweehonderd polders, plassen, meren en vaarten. Rijnland zorgt met bijna 500 medewerkers voor droge voeten en schoon water en het houdt de zee buiten de deurl De afdeling Belastingen is belast met het opleggen van aanslagen waterschapslasten (verontreinigingsheffing/omslagheffing). De afdeling is onderverdeeld in dne secties Omslagadministratie, Heffing Woningen en Heffing Bedrijven. In totaal zijn er 35 medewerk(st)ers werkzaam op deze afdeling. Bij de afdeling Belastingen is een vacature ontstaan voor een: In het gebied van het hoogheemraadschap zijn ruim 30.000 bedrijven actief. Een deel van deze bedrijven doet aangifte voor de aanslag verontreinigingsheffing In deze zelfstandige functie ben je een aantal dagen per week op pad om bij bedrijven een administratieve controle uit te voeren op de juistheid van de aangifte. Hierbij wordt ook de bedrijfssituatie in beschouwing genomen, zoals huisvesting, productie en de lozings- en meetwijze, om zo de aangifte op volledigheid en juistheid te kunnen beoordelen. Tevens verzorg je de administratieve controles op kantoor. |e werkt veel samen met de chef Heffing Bedrijven en de coördinatoren van de afdeling Toezicht en Controle en je rapporteert aan het hoofd van de afdeling Belastingen Controlewerkzaamheden verrichten is jouw specialiteit. Belangrijk hierbij is: goede mondelinge contacten, initiatief, standvastig, overtuigend, representatief en enig technisch inzicht. je hebt een HBO werk- en denkniveau,en een ruime ervaring in deze of vergelijkbare werkzaamheden Rijbewijs B is noodzakelijk. |e verdient in deze functie, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, minimaal 3.760,- 1.706,22) en maximaal 6.522,- 2.959,56) bruto per maand (max. schaal 9) op basis van een 37-urige werkweek. Werken vinden we belangrijk, maar het moet altijd te combineren zijn met je persoonlijke situatie. Rijnland kent een 37-urige werkweek. Daarnaast hebben we o.a. een collectieve regeling voor ziektekosten bij het IZA en een regeling voor de vergoeding van de kosten van kinderopvang. We hebben een actieve personeelsvereniging en je komt terecht in een prettige werksfeer. Wij bieden goede mogelijkheden voor het volgen van cursussen en opleidingen, zodat ook jij je kunt blijven ontwikkelen. Inlichtingen kun je tijdens kantooruren inwinnen bij het hoofd van de afdeling Belastingen, Dick Visser, tel. (071) 516 82 00 of bij de chef Heffing Bedri|ven, Ton van der Schrier, tel.(071)516 82 20. Benoeming vindt bij Rijnland plaats na het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. Die zien we graag! Stuur vóór 7 januari 2002 een sollicitatie brief naar de afdeling afdeling Personeel en Organisatie van het hoogheemraadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding (op brief en envelop) van vacaturenummer 2-BEL-2001 Digitaal solliciteren kan bij Rijnland ook! Surf naar www.ri|nland.net en klik op vacatures of stuur je sollicitatiebrief naar vacature@njnland.net Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.rijnland.net De gemeente Ter Aar ontwikkelt zich naar een hoogwaardige dienstverlenende organisatie. De mensen in de organisatie bepalen de kwaliteit daarvan en vormen samen het kapitaal wa de organisatie. We investeren daarom graag in mensen. De gemeente heeft daarvoor een uitgebreid pakket aan arbeidsvoorwaarden samengesteld. Er bestaan nu mogelijkheden om deel uit te gaan maken van "het kapitaal van Ter Aar". Als je zeker bent van je eigen vakkundigheid en creativiteit en je bent een leergierige of ervaren vrouw of man, dan is misschien deze functie iets voor jou: De productgroep Bouwen Inrichten Binnen de sector Uitvoering en Beheer is deze productgroep verantwoordelijk voor vergunningverlening op het terrein van milieu, bouw- en woningtoezicht en civiel- techniek. Daarnaast vindt binnen deze productgroep ook de handhaving en controld op de naleving van de vergunningen plaats. Ook het toezicht op de uitvoering van civieltechnische werkzaamheden wordt door de medewerkers van deze productgroep verricht. Functienr: j.2.02 -j6 uur - niveau 9 Binnen de productgroep Bouwen Inrichten ben je verantwoordelijk voor de behan deling van vergunningaanvragen, de uitvoering van controles en voor de bewaking van de voortgang, termijnen en procedures. Je bent daardoor ook het gezicht naar buiten. Klanten zien in jou een gelijkwaardige en flexibele gesprekspartner die hen bijstaat in het zoeken naar oplossingen en aanpassingen. Daarnaast ben jij iemand di hen wijst op de verantwoordelijkheden, mogelijkheden en onmogelijkheden van de wensen en zonodig handhaaft. Om de aanvragen, controles en voortgang te bewaken ben jij degene die het BWT-programma voedt. Ook voor vragen met betrekking tot 1 bestemmingsplannen kunnen betrokkenen bij je terecht. Je bent een klant- en servicegericht natuurtalent. Je weet om te gaan met de verschil-1 lende belangen van zowel de inwoners als de gemeente en je weet dat te combineren met de zorgvuldigheid die klanten op prijs stellen. Je beschikt over een MBO werk- en denkniveau bijv. bouwkunde, Bouw- en Woningtoezicht 1 en 2. Informatie Voor informatie over de functie kun je terecht bij: De productgroepmanager Bouwen Inrichten: Petra van der Poel, telefoon 0172 - 606 64 of de sectordirecteur Uitvoering en Beheer a.i.: Peter Schouten, telefoon 0172 - 606 678. Stuur je sollicitatie binnen 10 dagen naar Burgemeester en wethouders van Ter Aar, Postbus 1, 2460 AA Ter Aar. Vermeld in je brief het functienummer. De selectiegesprekkeii zijn gepland in week 3 en 4. Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn is een dynamische organisatie en telt 400 bewoners en circa 750 mede werkers verspreid over drie locaties. De organisatie is ontstaan uit het samengaan van Overduin te Katwijk, een psychogeriatrisch centrum voor verpleging en dagbehandeling, gespecia liseerd in de ziekte van Huntington, en woonzorgcentrum Haagwijk te Leiden. Sinds eind 2000 is de stichting uitgebreid met het verpleeg- en behandelcentrum Overrhyn te Leiden. De zorgverlening van Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn gaat verder dan de drie locaties. Gezamenlijk werken we aan een zorgconcept dal het aan bieden van een compleet pakket aan zorgvragenden met name ouderen mogelijk maakt. Tevens werken we nauw samen met een aantal collega- instellingen uit onze regio onder andere aan het leveren van naadloze zorg aan mensen in de thuissituatie. Teamgeest en een goede werksfeer staan hoog in ons vaandel. stichting verpleeg- en zorgcentra Haagwijk gelegen in Leiden Zuid-West is een woon-zorgcentrum voor ouderen met uiteenlop de zorgvragen. Wij proberen een huiselijke sfeer te bieden en de zorg zoveel mogelijk tel; aansluiten bij de wensen en behoeften van de bewoners, waarbij gewerkt wordt met zorgp nen en zoveel mogelijk zelfstandigheid wordt nagestreefd. Op dit moment zijn wij bezig met uitbreiding van de zorg in de vorm van een meerzorgafde en dagverzorging voor bewoners met een psychogeriatrische (PG) indicatie. Deze bewoi bieden wij extra zorg en begeleiding en structuur in de dagbesteding. Om deze zorg en begeleH goed uit de verf te laten komen willen wij ons verzorgingsteam uitbreiden met vacaturenr. HW 12-11 Wij zoeken enthousiaste collega's met het diploma ziekenverzorgende, bejaardenverzor- gende of mdgo-vz. Omvang dienstverband en werktijden in overleg, tevens is er ruimte voor een vaste avonddienst. Ook herintreders zijn Tevens is er nog plaats voor vacaturenr. HW 12-12 Diverse leerroutes zijn mogelijk, waaronder verkorte trajecten voor oudere leerlingen. Na diplomering ben je verzekerd van een vaste baan. van harte welkom om te solliciteren. Voor nadere informatie over de functie kuf contact opnemen met Lucia Baboelal-Thaki hoofd zorg, tel. (071) 579 60 10. Nadere informatie is te verkrijgen bij Maryi Trommelen, tel. (071) 579 60 10. Ten behoeve van de twee huiskamers voor PG-bewoners zoeken wij vacaturenr. HW 12-13 met een relevante opleiding op mbo-niveau (bijv. mdgo-ab of -iw). Dienstverband 24 uur. Je werkt volgens rooster ook 's avonds en in de weekends, gemiddeld 3 dagen per week. Tevens zoeken wij een vacaturenr. HW 12-14 Ben je gemotiveerd in het werken met oude laat dan snel iets van je horen. Voor nadere informatie: Janny van Smin hoofd welzijn, tel. (071) 579 60 10. Wij zoeken een enthousiaste collega met een opgeruimd karakter voor 16 uur per week, ver deeld over 4 ochtenden van 08.00 tot 12.00 uur. Voor het schoonhouden van de kamers van de bewoners en de openbare ruimt Voor nadere informatie: Anneke van D teamleidster huishouding, tel. (071) 579 60 Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden een boeiende en aantrekkelijke werkkring met ontwikkelingsmogelijkheden. Salai conform CAO Verpleeg- Verzorgingshuizen. Daarnaast biedt de Stichting een aantrekkelijk pal aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Reacties: Je schriftelijke reactie kun je, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, rich aan de dienst personeel en opleiding van de Stichting Verpleeg- en Zorgcentra Duyn en Rl t.a.v. Ewoud Kraaij, Postbus 525, 2220 AM Katwijk. e-mail:pz.opl@duyn-en-rh)<

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 24