Personeel Personeel Personeel SCHLECKER Hillegom IJ in# Kans APOTHEKERSASSISTENTE SASSENHEIM :ken Gemeente MEDEWERK(ST)ER FINANCIËLE ADMINISTRATIE Delft SCHLECKER BIEDT CARRIERE MOGELIJKHEDEN V VERKOPERS M/V en PART-TIME VERKOPERS M/V APOTHEEK KOK EEN NIEUWE JOB EN MEER SALARIS!!! De Willem van den Bergh zoekt persoonlijk begeleiders m/v Willem fVéoo - oooo0o ZATERDAG 22 DECEMBER 2001 In verband met het vertrek van de huidige functionaris zoeken wij kandidaten voor de functie van productverantwoordelijke financiën tevens waarnemend hoofd van de afdeling middelen m/v voor 36 uur per week Sassenheim is een gemeente met bijna 15.000 inwoners, centraal gelegen in de Duin- en Bollenstreek tussen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den Haag. De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie afdelingen: Ruimte en Bestuur, Middelen, Openbare Werken en Welzijn en een stafbureau Organisatie en Communicatie. Bij de gemeente werken ongeveer 100 medewerkers. Wat houdt de functie in: Binnen de afdeling Middelen bent u verantwoordelijk voor verschillende producten, waaronder de begrotingscyclus, de jaarrekening en de financiële beleidsadvisering. U coördineert de werkzaamheden en adviseert het college over de genoemde onderwerpen. U toetst financiële stukken, analyseert en stelt managementrapportages samen. Als waarnemend hoofd ondersteunt u het afdelingshoofd bij de beleidsvoorbereiding en -uitvoering op alle terreinen van de afdeling en bent u mede aanspreek punt voor de afdeling. Uw profiel: Voor deze functie zoeken wy enthousiaste kandidaten met een relevante hbo-opleiding aangevuld met cursussen en ruime praktijkervaring. Haast een analytisch denkvermogen verwachten wij een klantgerichte en flexibele instelling. Ons aanbod: Wij bieden u een boeiende baan in een prettige werkomgeving. Voor deze functie is een maximaal salaris bereikbaar van 3.838,— (f 8.458,—) bruto per maand (schaal 11). Daarnaast bieden wij u een pakket met uit stekende arbeidsvoorwaarden zoals flexibele werktijden en aantrekkelijke opleidingsfaciliteiten. Inlichtingen: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling Middelen, de heer J.M. Sluymer, telefoon (0252) 24 22 42 of kijk op www.sassenheim.nl Heeft u belangstelling? Stuur uw sollicitatie vóór 10 januari 2002 aart het college van burgemeester en wethouders, t.a.v. het stafbureau Organisatie en Communicatie, Postbus 26, 2170 AA Sassenheim, onder vermelding van "vac. M/l" in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Mailen kan ook naar: vacature(a sassenheim.nl De eerste gespreksronde zal op 17 januari worden gehouden. De gemeente Sassenheim geeft uitvoering aan de Wet Reïntegratie Arbeidsgehandicapten en de Wet Stimulering Arbeidsdeelname Minderheden. Behoort u tot een van de doelgroepen zoals in deze wetten is bedoeld en voldoet u aan de functie-eisen, dan nodigen wij u nadrukkelijk uit te solliciteren. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt absoluut niet op prijs gesteld. De gemeente Hillegom is een aantrekkelijke gemeente, gelegen in de bollenstreek. De gemeente is gunstig gesitueerd ten opzichte van de gemeenten als Haarlem, Amsterdam, Leiden en Den Haag en heeft vele voorzieningen. De omgeving is rijk aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie bestaat uit vier afdelingen: Gemeentewinkel, Middelen, Openbare Werken en Beleid Ontwikkeling. Nu wordt een integraal proces van organisatieontwikkeling in gang gezet om het functioneren van de gehele gemeentelijke organisatie op korte termijn verder te optimaliseren. Kernbegrippen hierbij zijn onder meer integraliteit, slagvaardigheid, klant- en resultaatgericht, coachend management en betrokken- en verantwoordelijke medewerkers. Bij de afdeling Middelen bestaat de volgende vacature: voor 24 uur per week In deze functie verzorg je de financiële administratie en taken die via de financieel consulent zijn ingebracht. Je bereidt betalingen voor en verzorgt begrotingswijzigingen. Daarnaast lever je een bijdrage aan het opmaken van de (meerjaren)begroting, de rekening en de managementrapportage. Je verricht steekproeven conform het interne controle-protocol dat gericht is op rechtmatigheid, volledigheid, doelmatigheid, juistheid en tijdigheid. Tenslotte word je betrokken bij het applicatiebeheer van de financiële administratie. Wij verwachten dat je een afgeronde opleiding op MEAO-niveau hebt. Daarnaast vinden wij ervaring met de werkzaamheden belangrijk en ervaring met het werken met spreadsheets (Excel) vereist. Wij bieden je, afhankelijk van opleiding en ervaring, een maximum salaris van 5.161,00 2.342,00) bruto per maand (schaal 7) bij een 36-urige werkweek. Wij beschikken over prima secundaire arbeids voorwaarden zoals een pc-privéregeling, fietsplan, mogelijkheden voor kinderopvang, spaarloonregeling en op grond van het zogenaamde cafetariamodel kan verlof worden gekocht of verkocht. Verder zijn de overige bij de gemeente gebruikelijke rechtspositie regelingen van toepassing. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met de heer Volleman, telefoonnummer 0252-537269. Bij de selectie wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken. Sollicitaties graag uiterlijk 6 januari a.s. en gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Hillegom, ter attentie van het hoofd van de afdeling Middelen, Postbus 32, 2180 AA Hillegom. Een consequente ondernemingsstra tegie en gekwalificeerde medewerkers zijn de basis van ons resultaat. Wij breiden verder uit en versterken onze verkoopdienst. Wij zijn een groeiend filiaalketen, in drogisterijartikelen met filialen in Duitsland, Nederland, Oostenrijk, Spanje, Frankrijk en Italië. Wij zoeken voor ons filiaal in Wanneer U graag een verantwoordelijke job wilt, stress bestendig bent, medewerkers kunt motiveren en in team verband kunt werken, dan bent u de aangewezen persoon. Enkele jaren ervaring in de detailhandel is vereist. Wij bieden U een zelfstandige job, met goede voorwaarden. Heeft U interesse stuur dan binnen 1 week een sollicitatiebrief met uitgebreid CV naar: T.a.v. de heer J. Rouschop, Hertog Karelweg 21,4175 LS Haaften 2332 KZ LEIDEN Diamantlaan 5a Tel. 071 - 576 34 39 Fax 071 - 576 51 83 In verband met zwangerschap van een van onze collega's zijn wij op zoek naar een gediplomeerde (fulltime/parttime) Onze apotheek is een moderne apotheek met een gezellige werksfeer en een vriendelijke klantenkring. Al meer dan 70 jaar geeft familie Kok leiding aan het bedrijf. Wij bieden een boeiende baan in een leuk team. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn prima en het salaris is beter. Resulteert de sollicitatie in een vast dienstverband, dan honoreren wij dat met een gepaste bonus Ben je geïnteresseerd. Bel dan 071-5763439 en vraag naar Thijs Kok, apotheker Paul is dol op geluidenbingo. Hen leuk spel dat 'm helpt te leren luisteren en samen te spelen. Voor Paul is het een spelletje, voor z'n persoonlijk begeleider is het werk. Op het zorgcentrum Willem van den Bergh te Noordwijk wonen nog veel meer mensen als Paul: mensen met een verstandelijke beperking. Onze zorgvisie is 'de individuele hulpvraag tegemoet treden met een aanbod op maat', dat wil zeggen dat we de persoonlijke benadering van cliënten centraal stellen. Daarom zijn persoonlijk begeleiders, zowel mannen als vrouwen, onmisbaar. Als gediplomeerd, ervaren verpleeg kundige, hbo-v en -sph kun je bij ons gelijk aan de slag, al willen we ook graag kennismaken als je geen specifieke diploma's hebt, maar wel levenservaring. De Willem van den Bergh is een van de grotere centra binnen de 's Heeren Loo Zorggroep. Met respect voor de christelijke identiteit van het centrum richten we ons op veelzijdige doelgroepen. We zijn een organisatie in beweging, die erom bekend staat regelmatig een nieuw geluid te laten horen in zorgvernieuwing. Zorgvernieuwing in projecten op het gebied van (omgekeerde) integratie, onderzoek naar persoonsgebonden budgetten en dagbesteding. Daarin past ook de aandacht voor onze medewerkers. Naast een gedifferentieerde honorering in FWG 40 en 45 zijn er uitgebreide ontwikkelings- en opleidings mogelijkheden, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een PC-privéplan en kinderopvang en wordt er gewerkt aan het opzetten van Persoonlijke Ontwikkelingsplannen. Als je meer wilt weten, kun je bellen met Mieke Dijkstra, assistent Personeelsconsulent, telefoon 071 - 364 21 02 of je kunt de bon insturen. Je kunt je sollicitatiebrief ook via de mail sturen: poog)wvdb.shlz.org. dt ;b f' lb ■li li SSi tl Ik wil binnenkort graag geluidenbingo spelen met Paul. Stuur mij snel een informatiepakket. Naam Adres Postcode Woonplaats Telefoon Deze bon ongefrankeerd zenden naar: Willem van den Bergh, dienst POUiO, Antwoordnummer 10025,2200 VB Noordwijk. which van den Bergh Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon 071 -36421 00 www.w-vd-bergh.nl poo@wvdb.shlz.org 's Heeren Loo X Zorggroep Willem van den Bergh maalt deel uit van de s Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 22