Personeel Personeel Personeel W' v A Secretaresse m/v W' Detentiebeleid vraagt ook secretarieel goede mensen ZkDE LEEUW Andreas College du PRIE bouw ontwikkeling b.v. WERKVOORBEREIDER Mare Groep Het gelu^ Jacht je toe! BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER MA/ Mr A.R.M. van der Pluijm advocaat Een leuke baan met fijne collega 's? Cc/tod it REÏNTEGRATIECONSULENTE Sectiesecretaris Gevangeniswezen De Leeuw Adviesgroep B.V. bestaat uit een aantal werk maatschappijen die adviseren op het gebied van woning makelaardij, verzekeringen en hypotheken. De Leeuw Adviesgroep B.V. is een regionaal actieve, innoverende en verrassend persoonlijke organisatie, met werkmaatschappijen in Alphen aan den Rijn, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Lisse, Rijnsburg en Sassenheim. O o www.deleeuw.nl Want: Ben jij de geschikte kandidaat voor deze fulltime functie bij De Leeuw Adviesgroep B.V., dan is het geluk aan jouw én aan onze kant. Solliciteer: Je zult er geen spijt van krijgen! In onze vestiging in Rijnsburg ben jij, samen met je vier collega's, verantwoordelijk voor de financiële administratie van diverse onderdelen van De Leeuw Adviesgroep B.V. Hierbij draag je zorg voor de crediteuren-, debiteuren- en groot boekadministratie, de jaarafsluiting en het vervaardigen van management-rapportages. Voor het voeren van een optimale financiële administratie heb je veelvuldig contact met collega's uit de hele organisatie. Binnen jouw team werk je nauw samen en rapporteer je aan het Hoofd Financiële Administratie. Een MBO werk- en denkniveau, aangevuld met minimaal MBA-diploma en enkele jaren werkervaring, vormen de basis van jouw kennis. Wij: Zijn verrassend persoonlijk en dat vragen wij ook van jou. Je bent verzekerd van een werkplek waar verdere ontplooiing en groei absoluut wordt gestimuleerd. In een team van enthousiaste mede werkers lacht het geluk je toe. Wij garanderen jou goede secundaire arbeidsvoorwaarden en interessante doorgroeimogelijkheden. Doen: Bel met Ans Wunderink, afdeling P&O, tel. 071-4051671. Zij vertelt je graag meer over de functie. Direct solliciteren kan ook: schrijf een bondige brief met curriculum vitae naar De Leeuw Adviesgroep B.V.,/ t.a.v. Ans Wunderink, Rijnsburgerweg 100, 2231 AG Rijnsburg; of e-mail naar P&0@deleeuw.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Admiraal Banckertweg 23 2315 SR Leiden Telefoon 071 -52229 19 Telefax 071 -522 22 24 E-mail info@duprie.nl Wij zijn actief op het gebied van utiliteitsbouw, woningbouw, renovatie en restauratie in de regio Zuid-Holland, Noord-Holland en Utrecht. Ons bedrijf is ISO-norm 9001 en V.C.A.** gecertificeerd, tevens zijn wij lid en gecertificeerd als restauratiebedrijf van de Stichting Vakgroep Restauratie. Wij zoeken een: Tot zijn/haar taak zal behoren: Werkvoorbereiding, kostenbewaking, inkoop, voortgangssignaleren en planningen. Voor deze functie zoeken wij kandidaten die aan de volgende voorwaarden voldoen: M.T.S. bouwkundige opleiding Ervaring met name als werkvoorbereider Leeftijd tot 40 jaar Indien u ook kwaliteit nastreeft en verder wilt bouwen aan de reputatie van ons bouwbedrijf en uw eigen toekomst, verzoeken wij u uw sollicitatie te richten aan: du Prie bouw ontwikkeling b.v. T.a.v. de heer ir M.J.M. du Prie Postbus 2309, 2301 CH Leiden ZATERDAG 22 DECEMBER 2001 CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP VBO MAVO HAVO ATHENEUM Het Andreas College is een protestants christelijke scholengemeenschap. Het christelijk karakter tracht de school herkenbaar te maken in dagopeningen, vieringen en de dagelijks zorg voor elkaar. Het Andreas College is ook een school die op een eigentijdse manier onderwijs geeft. Dit betekent dat de Informatie- en Communicatie Technologie een heel belangrijke plaats inneemt. De centrale directie van het Andreas College wil graag in contact komen met mensen die het een uitdaging vinden om SYSTEEMBEHEERDER M/V te worden. Het gaat om een functie van 36 klokuren per week. De werkzaam heden vinden plaats op de twee locaties van de school. U kunt op 1 maart 2002 beginnen. Om welke werkzaamheden gaat het? Zich op de hoogte houden van op de markt beschikbare computer faciliteiten en deze bezien op bruikbaarheid in de eigen organisatie; Adviseren met betrekking t;ot de aanschaf van hard- en software, telecommunicatieapparatuur en technische Infrastructuur; Installeren van nieuwe apparatuur en nieuwe programmatuur en het begeleiden van de Invoering daarvan; Het adviseren, informeren en begeleiden van gebruikers over de toepassingsmogelijkheden van bestaande en nieuwe apparatuur en programmatuur; Zich hiertoe voortdurend op de hoogte houden van ontwikkelingen op het gebied van werkplek en kantoorautomatisering, personal computers, netwerken, informatietechnologie in het onderwijs, educatieve software etc. Aan welke eisen moet u voldoen? Over een MBO werk- en denkniveau beschikken (technische informatiekunde); Kennis hebben van Windows NT en MS Office 2000, technische infrastructuur en netwerkbeheer; Goed in teamverband kunnen werken; Goede communicatieve eigenschappen bezitten; Dienstverlenend en stressbestendig zijn. Wat kunt u bij ons verdienen? Het salaris wordt overeenkomstig de CAO Voortgezet Onderwijs vastgesteld. Het max. salaris bedraagt 2292,- bruto per maand (schaal 7). Wilt u meer weten over de functie? Neem dan contact op met de heer L.P. van der Hooft, directeur Personeel, Financiën en Beheer, tel. 071-4013128 (werk) of 0252-231579 (privé). Is uw interesse gewekt? Solliciteer danül Maar dan wel voor 7 januari 2002. U kunt uw sollicitatiebrief sturen naar de centrale directie van het Andreas College, ter attentie van de heer L. P. van der Hooft, Postbus 48, 2220 AA Katwijk. Wegens zwangerschapsverlof van een van de medewerkers van het secretariaat vragen wij een - 4 dagen per week - voor de periode van 15 maart 2002 tot en met augustus 2002 Functie-eisen: HAVO dan wel gelijkwaardig niveau; Bekend met het tekstverwerkingsprogramma WORD; Aantoonbare ervaring, bij voorkeur in de advocatuur; Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; Accuraat, zelfstandig en flexibel; Werktijden maandag tot en met donderdag (halve dag minder is bespreekbaar). Sollicitaties zenden aan: Mr A.R.M. van der Pluijm Rapenburg 16 2311 EW LEIDEN Telefonische inlichtingen 071-513 24 46 Hélène Vreeswijk of Elizabeth Zevenhuizen .CSU*** Ben jij eerste schadehersteller of schademonteur? En wil jij je vak echt goed uitoefenen in een goede werksfeer bij een middelgroot autoschadebedrijf, wat KZS gecertificeerd is en hoofdzakelijk voor de gestuurde schadestroom werkt dus merendeel jonge auto's repareert, dan wil Schadenet Leiden graag gebruik maken van jouw diensten. Interesse? Neem contact op, schrijf of bel met: Schadenet Leiden, Henk van Spijker, Hallenweg 6, 2316 JW Leiden, tel. 07!-5226541 Uit de integratie van drie organisaties: Werkvoorzieningschap 't Heem, Werkvoorzieningschap Het Spektrum en Stichting Werkkring ontstaat in 20Ü MareGroep. Als grotere eenheid wordt aan de uitvoering van de Wet sociale werkvoorziening en de Wet inschakeling werkzoekenden hernieuwd vorm er inhoud gegeven. Vanuit een sterk sociaal en mensgerichte filosofie zoekt de MareGroep onde meer naar de beste manier om jongeren, langdurig werklozen of andere wei zoekenden op te leiden en werkervaring op te laten doen. Zij leren hierdoori vak en wennen aan het arbeidsritme. Vervolgens kunnen ze doorstromen na een baan in de reguliere of gesubsidieerde sector. Human Service Unit (HSl ons bedrijfsonderdeel dat zich bezig houdt met deze reïntegratietrajecten. Di de sterk toegenomen werkzaamheden binnen HSU is daar met onmiddellijk! ingang en voor onbepaalde tijd plaats voor: zowel op fulltime- als parttimebasis, inhoud functie: Het begeleiden van mensen uit verschillende doelgroepen naar een werkl buiten de MareGroep. Dat kan zijn in de vorm van een detacheringplaats directe uitstroom naar het reguliere bedrijfsleven al of niet in de vorm van leid werken. Het begeleiden van mensen uit verschillende doelgroepen in de vorm van plaatsing op een werkoriëntatie-!of werkervaringsplaats bij de MareGroep of daarbuiten in het reguliere bedrijfsleven. Het onderhouden van contacten en verstrekken van informatie aan de opdrachtgevers (gemeenten, werkgevers in de particuliere sector), trainers jobcoaches, persoonlijke begeleiders, werkleiders en andere betrokkenen. Het verzorgen van (voortgangs-)rapportages. Wij vragen: een hbo denkniveau, aangevuld met relevante werkervaring en aantoonbare affiniteit met de doelgroepen. Wij bieden een boeiende werkomgeving, gevarieerde werkzaamheden, aai kelijke ambtelijke arbeidsvoorwaarden (schaal 9), en bovenal een dankbare pons van de velen die u door uw werk ondersteunt. Heeft u belangstelling voor deze functie dan kunt u tijdens kantooruren tele nisch nader informatie inwinnen bij de heer A.R. Verhoeven, manager HSU tel. 071 - 4051815 of 06 - 51344629. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan: 't Heem, afdeling P 0, t. a. v. de heer L.A. Weijzig, Postbus 3005, 2220 CA te Katwijk ZH. Justitie Justitie werkt aan een rechtvaardige en veilige samenleving. Door wetgeving, conflictoplossing, vreemdelingenbeleid, preventie en criminaliteitsbestrijd i ng. Met betrokken medewerkers die samenwerken met mensen binnen en buiten Justitie. De RSJ is een onafhankelijk orgaan met een drietal wettelijk opgedragen onafhankelijke taken op het terrein van de tenuitvoerlegging van straffen en maatregelen en de jeugdbescherming. Hij adviseert de Minister van Justitie gevraagd en ongevraagd over de uitvoering van beleid en toepassing van regelgeving in zijn aandachtsvelden: houdt een algemeen toezicht op de wijze van tenuitvoerlegging van vrijheidsbenemendéën vrijheidsbeperkende straffen en maatregelen; treedt op als beroepsrechter in bij wet geregeld beklag- en beroepsprocedures voor ingeslotenen in de justitiële inrichtingen. Voor de uitoefening van de advies- en toezichtfunctie is de Raad verdeeld in een viertal secties naar aandachtsveld: een sectie gevangeniswezen, een sectie terbeschikkingstelling, een sectie reclassering en een s Raad voor Strafrechtstoepassing en Jeugdbescherming U ondersteunt de sectie gevangeniswezen alsmede preadvies- en bezoekcommissies zowel inhoudelijk als secretarieel. Het inhoudelijke werk omvat het concipiëren van de door de Raad uit te brengen adviezen op het terrein van de tenuitvoerlegging van vrijheidsstraffen en het analyseren van informatie betreffende te bezoeken inrichtingen. Voorts verzamelt en analyseert u informatie over die aspecten van het gevangeniswezen die met name de rechtspositie en de bejeging van gedetineerden raakt. Op secretarieel niveau verzorgt u de agenda en de verslaglegging van sectievergaderingen en biedt u logistieke en informatieve ondersteuning aan de sectie en aan advies- en studiecommissies. U coördineert de toezichtbezoeken aan het gevangeniswezen en het aandeel dat de verschillende secretarissen van de afdeling Toezicht en Advisering daaraan leveren. Functie-eisen Academisch denk- en werkniveau, blijkend uit een afgeronde academische juridische opleiding, bij voorkeur met een accent op crimino penitentiair recht en/of penologie. Kennis van het detentierecht en het functioneren van penitentiaire inrichtingen; uitstekende mondelinge en vooral schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; met de problematiek op het terrein van detentie en gevoel voor het optreden van dilemma's op beleids- en politiek niveau. Salaris Minimaal f 6153.- 2892.85] en maximaal f 9236.- [schaal 12], exclusief 8% vakantietoeslag Standplaats Den Haag. Bijzonderheden Deze vacature wordt tegelijkertijd extern opengesteld waarbij interne kandidaten met voori behandeld worden. Inlichtingen De heer drs. AJ. van Bommel, hoofd van de afdeling Toezicht en Advies [telefoon [070] 361 93 50/361 93 00]. Sollicitatiewijze Uw schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 14 dagen, onder vermelding van vacaturenummer HPO/008 richten aan Directie Bedrijfsvoering en Ondersteuning Bestuursdepartement, Personeelsbeheer, ter attentie van de heer ir. S.M. Persaud of mevrouw L, Pije, kamer H1215, Postbus 20301, 2500 EH Den Haag. Voorkeursgroepen Justitie w samenstelling van haar personeelsbestand in overeenstemming brengen met die van de samenleving. Bent u vrouw, allochtoon of arbeidsgehandicapt, dan wordt u nadrukkelijk uitgenodi solliciteren. Voor algemene informatie over het Ministerie van Justitie kunt u ook internet raadplegen www.minjust nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesi Justitie: Oprechte koers

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 18