Jij en Bloemenveiling Flora: Personeel Personet. van tiMïïEJïHUï HOOFD KLANTENSERVICE (M/V) D OM E IN E N daar groeit iets moois uit Algemeen administratief medewerker v/m Bloemenveiling Flora Rijnsburg SLAAPKAMERADVISEUR ADVISEUR TIJDLOOS KLASSIE ADVISEUR MODERN bloemen /eiling flora Assistent administrateur m/v 12.000 M2 DESIGNCENTRUM Domeinen is actief op veel terreinen: infrastructuur, natuur, recreatie, zakelijk vastgoed, landb;uw, defensie etc. De dienst ope reert op het snijvlak van overheid en markt in een omgeving waarin grond schaarser en vastgoedtransacties complexer worden. De kerntaken van de dienst zijn: Verkoop van roerende en onroerende zaken-, beheer en ingebruikgeving van onroerende zaken die (nog) niet kunnen worden verkocht; betaling van zakelijke lasten over onroerende zaken van de Staat en bewaring van inbe- slaggenomen roerende zaken. Bij dat alles houdt Domeinen rekening met de verschillende overheidsbelangen, zonder het finan ciële belang van de Staat uit het oog te verliezen. Marktconform werken is het uitgangspunt. De dienst realiseerde in 2000 een opbrengst van 1,2 miljard. Domeinen werkt hard aan het omvormen van de dienst tot een professionele facilitaire organisatie voor de hele rijksdienst. Domeinen Onroerende Zaken als makelaar voor de rijksoverheid met een klantgerichte benadering en kwaliteitsproducten, waar bij de markt als uitgangspunt dient. Domeinen Roerende Zaken als dienstverlenend bedrijf in de ruimste zin van het woord voor opslag, bewaring en verkoop van roerende zaken. Daarnaast heeft Domeinen de ambitie een bi|drage te leveren aan integrale (beleids)coördinatie en optimalisering van de belangen binnen het Rijk als het gaat om complexe vastgoedtransacties. ZATERDAG 8 DECEMBER 2001 )AG Bij de regionale directie Domeinen West is de volgende vacature De dienst Domeinen is onderdeel van het ministerie van Financiën en vertegenwoordigt de Staat als eigenaar van gebouwen, gronden, objecten en roeren de zaken. Domeinen telt ongeveer 370 medewerkers en bestaat uit een centrale directie in Den Haag, vier regionale directies Onroerende Zaken en een directie Roerende Zaken met vijf opslagplaatsen ver spreid in het land. standplaats: Leiden Uw werkomgeving De regionale directie Domeinen West in Leiden heeft de provincies Noord- Holland, Zuid-Holland en Utrecht als beheersgebied en bestaat uit de afde lingen Noord-Holland, Zuid-Holland en Utrecht. Deze afdelingen zorgen voor het beheer, de ingebruikgeving en de verkoop van onroerende staats eigendommen in hun regio. Daarnaast is er een afdeling FAZ. Deze afde ling is verantwoordelijk voor de inrichting en uitvoering van de admini stratieve organisatie, de planning- en control-cydus en de interne controle. Uw taken: - U verricht algemeen ondersteunende werkzaamheden van administra tieve aard. - U verricht eenvoudige werkzaamheden van huishoudelijke aard. I S T E R I E F I N A N C I E N Wij vragen: MAVO/LBO niveau, aangevuld met een opleiding voor het verkrijgen van kennis voor postverwerking, dossiervorming en andere archiefwerkzaam heden, bij voorkeur een DIOR opleiding; - vaardigheid in het registreren en muteren van geautomatiseerde gegevens; - inzicht in de inrichting van de organisatie en de bedrijfsprocessen van de regionale directies; - vaardigheid in serviceverlening aan klanten. Verder bent u klantgericht. U neemt initiatief, heeft overtuigingskracht en bent productgericht Wij bieden: - Een interessante en afwisselende functie; - ruime studiefaciliteiten; - een salaris van maximaal 4.143,oo/€ 1.880,01 bruto per maand (sala risschaal 4 BBRA) - een 36-urige werkweek; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen twee weken onder ver melding van het vacaturenummer DMN 2001/33 sturen naar: Ministerie van Financiën, regionale directie Domeinen West, Postbus 740, 2300 AS Leiden. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Pronk, Personeels- en Organisatieadviseur, telefoon: 070-3428963 of met het hoofd van de afdeling Financiële en Administratieve Zaken van de regionale directie Domeinen West, de heer M.J.M. Broerseh, telefoon: 071-5686850. www.minfin.nl/domeinen Mobiliteit is onderdeel van het personeelsbeleid bi| Domeinen. Bi| geliike geschiktheid genieten vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten de voorkeur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Op 1 januari 2002 zijn Bloemenveiling Flora U.A. en Bloemenveiling Holland gefuseerd. Deze veilingen gaan samen verder als FloraHolland met een totaalomzet van 4 miljard gulden (1,82 miljard euro) per jaar, te realiseren op vier vestigingen en één bemiddelingsbureau. Op de vestiging Rijnsburg verwerken bijna 700 medewerkers een omzet van ruim 900 miljoen gulden per jaar. Voor de vestiging Rijnsburg zijn we voor de afdeling Klokzaken op zoek naar een (FULLTIME) Klantenservice Als Hoofd Klantenservice rapporteert u aan de Manager Klokzaken en geeft u leiding aan de afdelingen E- service, commerciële binnendienst, klanten/prijsinformatie en marktinformatie. Het doel van deze functie is inrichting en uitvoering geven aan alle commerciële klantgerichte activitei ten, zodat de klanttevredenheid gewaarborgd is. Op deze manier wordt een constructieve bijdrage geleverd aan de groei van de commerciële resultaten. Uw taken Als Hoofd Klantenservice bent u in staat de afdelingen op zodanige wijze te managen, dat de aanlevering van informatiediensten, de beantwoording van vragen en de afhandeling van klachten en problemen effi ciënt en correct verloopt. Het gaat daarbij mede om onderwerpen die door andere afdelingen behandeld moeten worden. U verzorgt de ondersteuning van de afdelingen assortments- en accountmanagement en de informatie die met name de Keurgroep en de afdeling Relatiebeheer Aanvoerders nodig hebben voor de uitoefening van hun functie. Verder stelt u budgetten op, bewaakt deze en levert een bijdrage aan het commercieel beleid door inbreng van voorstellen vanuit uw eigen werkveld. Tenslotte bent u verantwoordelijk voor een optimale afstem ming met de centraal georganiseerde afdelingen van FloraHolland, zoals Import, Bemiddelingsbureau en Product, Markt en Relatiemanagement. Wij vragen Wij zoeken een stevige persoonlijkheid met uitstekende communicatieve, commerciële en management vaardigheden. U hebt aantoonbare leidinggevende capaciteiten, een servicegerichte en klantvriendelijke instelling en bent resultaat- en doelgericht zonder processen uit het oog te verliezen. Daarnaast bent u in het bezit van een afgeronde HBO-opleiding en beschikt u bij voorkeur over een goed inzicht in de sierteeltproductie of sierteelthandel. Wij bieden Bloemenveiling Flora biedt u een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Bovendien werkt u bij ons in een collegiale, informele sfeer en krijgt u professionele ondersteuning in een bloeiende en dynamische omge ving. Het salaris is afhankelijk van werkervaring. Uw sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de Manager Klokzaken Rijnsburg, Albert Haasnoot, 071-409 4650. Meer weten over de veiling? Surf dan naar www.flora.nl U kunt uw schriftelijke sollicitatie met CV tot 14 dagen na publicatie sturen ngar: Bloemenveiling Flora U.A. t.a.v. Hilco de Roode, personeelsconsulent Postbus 10 2230 AA Rijnsburg o.v.v. 'sollicitatie Hoofd Klantenservice' in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Natuurlijk kunt u ook per e-mail solliciteren naar: hilco.de.roode@flora.nl www.flora.nl Rijnsburg (071) 409 44 44 Eelde (050) 309 77 77 l/'i i Motorhuis Groep Bij de Motorhuis Groep werken in totaal bijna 800 mensen, verdeeld over 17 ver schillende bedrijfsonderdelen. Elke dag werken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat regenover. De Motorhuis Groep is bekend om zijn goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prima begeleiding, een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons in dienst blijven. MultiEnergy is exploitant van in totaal 17 brandstofstations in Nootföj, Zuid-Holland. Directie, staf en admin:stratie bevinden zich op het hoi kantoor in Zoeterwoude-Rijndijk. Ter aanvulling van dit enthousiasts gezellige team zijn wij op zoek naar een: (voor 38 uur per week) rkt ev |e wordt de rechterhand van onze hoofdadministrateur die je bij afv heid bovendien vervangt. Een interessante baan voor iemand die i bezit is van een diploma MBA of gelijkwaardig niveau. |e bent betrokken bij het voorbereiden en samenstellen van de maandt rapponages. |e verzorgt maandelijkse grootboekcontroles en steil nurr zichten samen. niscl Financieel inzicht is voor deze baan vanzelfsprekend noodzal er Daarnaast moet |e stressbestendig zijn en over een grote dosis zei ,r digheid beschikken. Ervanng met Excel is een pré. 5e^0 iud i Ben je sociaal vaardig én geïnteresseerd in een prima |ob bi;in^V hartstikke goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel een brief c vermelding van het genoemde vacaturenummer en stuur deze Motorhuis Groep, afd. Personeel 8. Organisatie, postbus 1, 2160 AA Wil je eerst meer informatie, dan vertelt üeneke van der Aa je graag over de functie (071-589 82 00). Aerocar in Hoofddorp, is een middelgroot expeditiebedrijf en al meer dan 15 jaar actief in internationaal transpor luchtvracht. Daarnaast verzorgt Aerocar ook transport per zeevracht en wegvervoer, en - voor een grote luchtv maatschappij - de afhandeling van alle transitzendingen met Europese bestemmingen. Aerocar maakt deel uit vr intenationale Exel groep. Aerocar is nu op zoek naar versterking van haar export- en importteam met: Air Export Operations Medewerker m/v Je ondersteunt de Export Supervisor en onderhoudt contacten met de diverse airlines, binnenlandse vervoer ders en klanten. Verder verzorg je de administratieve verwerking van verzendopdrachten en het opmaken van douane- en exportdocumentatie. Problemen op zending en facturatie-gebied weet je goed op te lossen. Je werkt in een klein en hecht team, in een 4-ploegen- rooster op weekdagen en een stand-by dienst voor de weekenden. Je hebt een commerciële en servicegerichte instelling en werkervaring op het gebied van luchtvracht. Een combinatie met de functie Trucking Coördinator is mogelijk. Air Import Operations Medewerker m/v Je ondersteunt de Import Supervisor en zorgt voor de uitvoering van algemene import taken. Je onderhoudt contacten met de diverse airlines, afhandelaren, binnen landse vervoerders en klanten. Verder verzorg je de administratieve verwerking van verzendopdrachten en het opmaken van douane- en importdocumentatie. Problemen op zending- en facturatie-gebied weet jei op te lossen. Je werkt in een klein en hecht team, 2-ploegenrooster op weekdagen en een stand-by c voor de weekenden. Je hebt een commerciële en gerichte instelling, een declaranten-diploma en werken/ op het gebied van luchtvracht. Trucking Coördinator m/v Namens een grote luchtvaartmaatschappij coördini de doorvoerzending naar Europese bestemmingei onderhoudt contacten met deze luchtvaartmaatscbi diverse vervoerders, afhandelaren, douane en de ontvanger. Je zorgt voor de administratieve verwe van de verzendopdrachten en het opmaken van doi en exportdocumentatie. Je werkt in een ploegenro; inclusief de weekenden. Belangrijk is dat je affiniteit met luchtvracht en het plannen van wegvervoer, en werkervaring op deze gebieden. Je hebt verder !ei< gevende capaciteiten voor het aansturen van Ie personeel. Een combinatie met de functie Air E Operations Medewerker is mogelijk. Voor alle functies is belangrijk dat je beschikt over MBO denk- en werkniveau, goed in teamverband kunt we bedreven bent met de PC en de Nederlandse en Engelse taal goed beheerst (in woord en geschrift). Verder ben je standig, accuraat en flexibel, woonachtig in de omgeving en in bezit van rijbewijs. Aerocar biedt boeiend en veelzijdig werk. En dat op wereldschaal! Dat vraagt om paraatheid op tijden dat elders wereld gewerkt wordt. Maar daar stellen we ook heel wat tegenover. Werk in een gezond en stabiel groeiend bedrijf overzichtelijk bedrijf met korte lijnen en directe communicatie En natuurlijk een prima salaris en overige regelingr Belangstelling? Stuur dan je sollicitatiebrief binnen 10 dagen naar Aerocar BV, t.a.v. Gerrit van Essen, Zandsteen 2132 MR Hoofddorp. Vermeld de functie van je voorkeur en voeg je CV bij. Voor meer informatie kun je terecht internet www.aerocar.nl of bellen naar Gerrit van Essen: 020-3166666. VAN TIL INTERIEUR geniet met zijn toonaangevende meubelcollecties een land bekendheid. Nagenoeg alle bekende merken zijn vertegenwoordigd op onze gespecialisf afdelingen Modern Design, Tijdloos Klassiek, Slaapkamers, Woningtextiel en Woonacce res. Wij breiden onze activiteiten in Alkmaar uit en zijn daarom op zoek naar enkele enthou: nieuwe fulltime medewerkers (m/v). Onze afdeling 'slaapkamers' wordt binnekort geheel vernieuwd en vergroot tot 2000 rr de nieuwe opzet komen aparte ruimtes voor het geven van slaaptechnisch advies, adviseren van slaapkamermeubelen én de verkoop van slaapkamertextiel. De gezochte verkoopadviseur is van alle vakaspecten op de hoogte en is in staat om aan klanten een compleet en persoonlijk advies te geven. Op onze afdeling 'klassiek' vindt U een groot aantal vernieuwende en stijlvolle collecties tijdloze allure. Wij werken met bekende merken als Fendi, Grange, RAC, Heidense en Maanen. De gezochte verkoopadviseur heeft affiniteit met dit type meubel en is in staat om met perfect advies een goede omzet te realiseren. Begin volgend jaar breiden wij de afdeling 'modern' op onze begane grond uit met 150C Daardoor ontstaat meer ruimte om meubelen van topmerken als Rolf Benz, Hülsta, de! en Team by Wellis op de passende wijze te presenteren. De gezochte verkoopadviseur heeft een goede, moderne smaak en is in staat om z< kleine als complete interieuradviezen te geven. Wij bieden U een veelzijdige baan met vrijheid voor eigen initiatief. Tevens een pre werksfeer en een goed salaris. Op zondag bent U bij ons altijd vrij. Bent U in het bezit van voldoende verkoopervaring in de meubelbranche en op ziek naar nieuwe uitdaging? Dan is een van bovengenoemde vacatures wellicht iets voor U! Uw - uitsluitend schriftelijke - sollicitatie wordt door ons met discretie behandeld en kui richten aan: Van Til Interieur t.a.v. M. van Til Postbus 90211800 GA Alkmaar.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 22