Personeel Personeel Personeel Personeel PersoneL 1 Verpleegkundig Teamleider m/v Verpleegkundig Onderzoeks medewerker m/v Voedings- en huishoudassistente m/v Leidinggevend Polikliniek Verpleegkundige m/v Secretaresse B m/v ZATERDAG 8 DECEMBER 2001 909 nd d jaaii Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 2 Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwen dige geneeskunde ondergebracht Poliklinieken Divisie 2 Ten behoeve van de poliklinieken Interne Geneeskunde vragen wij wegens uitbreiding van ons verpleegkundig managementteam een: enthousiaste (32-36 uur per week, van maandag t/m vrijdag in de dagdienst) Vac nr. 01 V. 16.49.LD De poliklinieken Interne Geneeskunde zijn gelegen op de 3e en 4e etage van het polikliniekgebouw zone B. Op de polikliniek werken verpleegkundigen, doktersassistenten en diabetesver pleegkundigen, die patiënten begeleiden die komen voor een kort of langdurig onderzoek/behandeling, en verpleegtechmsche handelingen uitvoeren voor diverse specialismen. De manager poliklinieken geeft leiding aan de gehele polikliniek organisatie. De teamleider geeft leiding aan een team van ver pleegkundigen en doktersassistenten en zal samen met de colle ga teamleider verantwoordelijk zijn voor de verpleegkundige zorg op de polikliniek. Wij zijn dan ook op zoek naar enthousiaste verpleegkundigen die nieuwe uitdagingen zien in de functie van verpleegkundig team leider. Wij verwachten van de verpleegkundig teamleider dat hij/zij: - op coachende wijze de verpleegkundigen en doktersassisten ten op de polikliniek motiveert, stimuleert en ondersteunt; - in staat is veranderingsprocessen aan te sturen; - in staat is om als schakel te fungeren in de uitvoering van het divisiebeleid en dat van de polikliniek; - een open communicatie heeft en oog houdt voor de belangen van de verschillende disciplines; - oog heeft voor de belangen van de organisatie en dat van de medewerker Functie-inhoud: - leiding geven aan het verpleegkundig team. o.a. coördinatie van de verpleegkundige zorg en het bewaken en bevorderen van de kwaliteit van de zorg; - zorgdragen voor personele en organisatorische zaken o.a. het voeren van jaargesprekken, werk- en teamoverleg, teamleiders- overleg; - zorgdragen voor continuïteit in werkbegeleiding; - zorgdragen voor middelen en materialen en apparatuur; - zorgdragen voor een prettig werkklimaat; - implementeren van veranderingen in de verpleegkundige zorg voortvloeiend uit nieuwe behandelingen. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - kaderopleidmg gezondheidszorg of IBW management; - tenminste 3 jaar ervaring als verpleegkundig teamlid; - relevante specialistische opleiding/bijscholing en/of relevante gespecialiseerde werkervaring is gewenst. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 5.762,- 2.615,-) bruto per maand (schaal 8 CAO AZ) bij een fulltime dienstverband. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de heer R.J.A. Sloos, manager poliklinieken Divisie 2 (071 - 526 26 81 of 071 - 526 91 11 en vragen naar pieper 9444) of door mevrouw VM. Ammerlaan-van Beurden, ver pleegkundig teamleider (071 - 526 36 17). Longziekten en Huisartsgeneeskunde Binnen het samenwerkingsproject GLUCOLD (Groningen Leiden Universities Corticosteroids in Obstructive Lung Disease) van de afdelingen Longziekten en Huisartsgeneeskunde wordt patiëntgebonden wetenschappelijk onderzoek verricht op het gebied van de behandeling van patiënten met chronisch obstructieve longziekten (COPD). Patiënten worden gerekru teerd in huisartspraktijken in de omgeving van Leiden en worden verder gevolgd in het LUMC. In het LUMC spelen de medewer kers voor dit project in teamverband een grote rol in het con tact met de patiënten, het beheren en analyseren van de onder zoeksgegevens en de coördinatie van de studie. De projectgroep zoekt per direct een: (24 uur per week) Vac.nrOI.W56.49LD Functie-inhoud: - plannen en organiseren van de uitvoering van onderzoek; - assisteren bij patiëntgebonden onderzoek; - overleg met onderzoekers over voortgang en procedures. Functie-eisen: - diploma A-verpleging of HBO-V; - goede communicatieve eigenschappen; - organisatorische vaardigheden; - gewenst, maar niet noodzakelijk: ervanng met longfunctie metingen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 5.094,- 2.312.-) bruto per maand (schaal 7 CAO AZ) bij een fulltime dienstverband. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring., Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot juli-2003. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de arts-onderzoekersTherese Lapperre (071 - 527 32 61) en Jiska Stroband (071 - 527 53 50). Hematologie/Beenmergtransplantatie/ Klinische Oncologie/Nucleaire Geneeskunde De afdeling Klinische Oncologie maakt deel uit van de organisa torische eenheid Hematologie/Beenmergtransplantatie/KImische Oncologie/Nucleaire Geneeskunde. Op de afdeling Klinische Oncologie/Nucleaire Geneeskunde worden patiënten behandeld bij wie de diagnose kanker is gesteld. De opnameduur is wisselend van dagopnames tot langer durende opnames. De afdeling Klinische Oncologie/Nucleaire Geneeskunde vraagt een enthousiaste: (minimaal 16 uur en maximaal 20 uur per week) Vac.nr 01 .K.48.49.LD Functie-inhoud: - serveren van voeding en dranken aan patiënten, familie en afde lingsmedewerkers; - opnemen van wensen van de patiënt m.b.t. de voeding; - helpen/adviseren van patiënten m.b.L de menukeuze; - bijhouden en bestellen van de keukenvoorraad en het op peil houden van de keukeninventaris; - verrichten van huishoudelijke werkzaamheden. Functie-eisen: - LHNO of vergelijkbaar niveau; - kunnen samenwerken met andere disciplines; - goede contactuele eigenschappen; - patiënt- en servicegerichte instelling; - bereidheid volgens rooster te werken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.757,- 1.705,-) bruto per maand (schaal 3 CAO AZ) bij een fulltime dienstverband. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 jaar; met uitzicht op vast dienstverband. Werktijden: Er wordt volgens rooster gewerkt in diensten van 4 of 8 uur van maandag t/m zaterdag inclusief de feestdagen. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door let de Rue-Mulder, verpleegkundig teamleider (07 i - 526 37 86 of 071 - 526 91 I I en vragen naar pieper 8676). DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (I230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Pathologie, Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Psychiatrie. Verloskunde. Gynaecologie, Neurologie. Neuro chirurgie, Huisartsgeneeskunde enVerpleeghuisgeneeskunde. het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Opleidingen en Verpleegkundigen Ontwikkelingen (BOVO). Keel-, Neus- en Oorheelkunde Jaarlijks bezoeken ruim 30.000 patiënten de polikliniek Keel-, Neus- en Oorheelkunde voor zeer uiteenlopende aandoenin gen. De leidinggevend polikliniek verpleegkundige geeft o.a. lei ding aan een klein team van verpleegkundigen, is verantwoorde lijk voor de verpleegkundige zorg op de polikliniek en voert alle voorkomende handelingen uit. Wij zijn op zoek naar een enthou siaste leidinggevende die een nieuwe uitdaging wil aangaan. Op de polikliniek Keel-, Neus- en Oorheelkunde is een vacature voor: (minimaal 30 uur per week, van maandag tot en met vrijdag in de dagdienst) Vac.nr 01 .D.08.49.LD Sleutelwoorden voor deze functie zijn: dynamisch, innovatief en ondernemend. Functie-inhoud: - leiding geven aan verpleegkundigen; - zorgdragen voor de organisatie, structuur, kwaliteit en continuï teit van de verpleegkundige zorg; - toetsen van het verpleegkundig beleid en leveren van bijdragen aan vernieuwing van het beleid; - zorgdragen voor een optimaal werkklimaat; - assisteren tijdens poliklinische behandelingen; - begeleiden van patiënten voor; tijdens en na poliklinische behandeling; - verstrekken van patiëntenvoorlichting; - verantwoordelijk voor het beheer van instrumentarium, appa ratuur en ruimten. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - minimaal 3 jaar ervaring als verpleegkundige; - kaderopleiding/IBW management; - zelfstandig kunnen werken en stressbestendig zijn. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 5.762,- 2.615,-) bruto per maand (schaal 8 CAO AZ) bij een fulltime dienstverband afhan kelijk van leeftijd en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 01 Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer R. van Luenen, verpleegkundig hoofd Keel,- Neus- en Oorheel kunde, Huidziekten en Oogheelkunde (071 - 526 31 81 DIVISIE 4 Divisie 4 telt 680 medewerkers en bestaat uit afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteunen. Het betreft Klinische Farmacie en Toxicologie, Centrale Sterilisatiedienst, Radiologie, Medische Microbiologie, Centraal Klinisch Chemisch Laboratorium, Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorii Dienst Diëtetiek, Dienst Fysiotherapie en Ergotherapie, Dien Geestelijke Verzorging en Dienst Maatschappelijk Werk Patiëntenservice. dl Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium Het Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium (CKHL) onderdeel van de afdeling Hematologie en vanuit Divisie 4 ve24 antwoordelijk voor alle hematologische diagnostiek van bloed lj° beenmerg. Het laboratorium is opgebouwd uit 5 secties en ve richt bepalingen welke de bloedceldiagnostiek. beenmergondA zoek, immunofenotypering, stollingsonderzoek en moleculaii to diagnostiek omvatten. Naast patiëntenzorg wordt ook gepand cipeerd in research en onderwijsactiviteiten. Het CKHL is geaccrediteerd door CCKL-test en door de Raaj^ voor Accreditatie (Sterlab). Ten behoeve van het CKHL (locatie: Stollingslaboratorium centraal secretariaat) is een vacature voor een: (32 uur per week) Vac.nr. 0I.F.3I.49.LD Functie-inhoud: - verzorgen van correspondentie; - behandelen van inkomende en uitgaande post; - telefoonbeantwoording; - archiveren; - maken van afspraken en inschrijven van patiënten en patiërj tenmateriaal; - tekstverwerkingswerkzaamheden; - typen van laboratoriumuitslagen (via ZIS); - maken van diverse overzichten en verslagen; - bijhouden van diverse adressenbestanden; - verzorgen van mailings; - datamanagement van gegevens betreffende hemofiliepatiënte Functie eisen: - HAVO-diploma; - secretaresse opleiding; - ruime ervaring met MS Word en Access; - kennis van ZIS (Ziekenhuis Informatie Systeem) strekt tot aan beveling; - goede contactuele eigenschappen; - grote mate van zelfstandigheid; - goed kunnen werken in teamverband; - kennis van de medische terminologie. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.617,- 2,095,-) bruto pe maand (schaal 6 CAO AZ) op fulltime basis, afhankelijk van oplei ding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode vai 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr H.C.J. Eikenboom, stafmedewerker Stollingslaboratoriuri (071 - 526 91 I I en vragen naar pieper 9614) of mevrouv M. Kerst-Noest, hoofd secretariaat CKHL (071 - 526 25 06). Deze vacatures verschijnen in- en extern tegelijkertijd. De inter ne ronde zal eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP var toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brie en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen var deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC Leiden

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 20