Van Schaik wil variatie SPORT 'Zo snel kan het gaan in de voetballerij' Surfer Joeri van Dijk tevreden met zilver op WK voor jeugd donderdag 6 DECEMBER 2001 Ril Vlieger viert de kwalifi- het WK voetbal. tallers prijzen Willem Il-doelman Vlieger is door radio- ider Club RTL en de Demière Heure geko- elgisch voetballer van l)e Vlieger plaatste zich ië voor de WK van ipan en Zuid-Korea. iportjournalisten heb ei Beckham als sporter fgelopen jaar verko- nann mag meedoen iRLO - De Duitse atleet lumann mag vanaf 22 olgend jaar weer aan len meedoen. De inter- atletiekfederatie IAAF bepaald. Baumann anuari 2000 een schor- twee jaar opgelegd we- »ebruik van nandro- at de olympisch kam- 11992 in februari van an de Duitse indoor- nschappen deelnam, schorsing automatisch aar verlengd. Bau- cende protest aan te- verlenging. legt het af lelschaken Zhaoqin Peng, de irgebleven Nederland- gJenwoordiger op het ken in Moskou, is gis- g geschakeld. Peng deed winning van maandag >r een blunder in een fase. In de tiebreak Peng gisteren met de kken ex-wereldkampi- iboerdanidze opnieuw, )lgens met zwart weer ir te blijken. De beslis- het snelschaken, ze de winst uit han- zwart was ze in de [een gemakkelijke prooi leorgische. Peng ver- >ion maar wist nog ise te maken. Als )cht ze een kleine illar meenemen. Geoffrey Prommayon belandt in de ww door Frank van den Heuvel eindhoven - Hij had niet ver wacht in deze situatie te belan den. „Zo snel kan het gaan in de voetballerij. Op het ene moment speel je veel wedstrijden, op het andere moment zit je in de ww", zegt Geoffrey Prommayon, de dertigjarige Eindhovenaar die sinds een week met de selectie van EW meetraint. Prommayon kwam bij Willem II niet meer in aanmerking voor verlenging van zijn contract. De oud-PSVer had erop gerekend dat zich in de loop van de zo mer wel een andere club zou melden. Maar het bleef akelig stil rondom de rechter vleugel verdediger. „Dat viel tegen, ja. Ik heb zes jaar bij Willem II geze ten en al die jaren ook gespeeld. Alleen het laatste seizoen verliep teleurstellend. De club besloot een bepaalde weg in te slaan - gericht op de jeugd - en ik kwam op een zijspoor terecht. Dat kan, maar ik had wel ver wacht dat een andere club geïn teresseerd zou zijn. Je zit thuis maar te wachten totdat je weer aan de slag kunt. Het waren niet de gemakkelijkste maanden. Het was een nieuwe situatie voor mij. Ik ben altijd ergens aan een club gekomen." Prommayon, geboren in Thai land waar hij tot zijn achtste woonde, volgde de volledige jeugdopleiding van PSV. In 1991 speelde hij korte tijd voor Spar ta, waarna hij tussen 1992 en 1994 twee seizoenen aan EW werd verhuurd. In het seizoen '95/'96 verkaste hij halverwege het seizoen van PSV naar Wil lem II. Nu traint hij dus weer mee op het sportpark van EW. Bekend terrein voor hem. „Hoewel het stadion natuurlijk veel veran derd is. Is hartstikke mooi ge- worden. Ik heb het altijd een prima club gevonden. Ik heb hier destijds ook met veel ple zier gespeeld. Ik ben blij dat ik nu van Eindhoven de kans krijg om weer dagelijks op het veld te staan, tussen de jongens. Dat miste ik heel erg. Ik trainde sinds juli in mijn uppie. Beetje lopen, beetje krachttraining. Je wilt bezig blijven, maar het schiet natuurlijk niet op. Nu kan ik weer terug op mijn oude ni veau komen." Hoe groot de kans is dat hij op korte termijn weer het blauw witte shirt aantrekt, is moeilijk in te schatten. Eindhoven heeft die ambitie wel en onderzoekt de mogelijkheden. Prommayon: .Als ik heel eerlijk ben, zou ik 't liefst weer terugkeren op het hoogste niveau. In Nederland of in het buitenland. Je wilt er het maximale uithalen en ik denk dat ik het eredivisie niveau nog gemakkelijk aankan. Maar soms héb je niets te kie zen, beseft hij. Hij sluit niet uit dat hij na de winterstop voor EW speelt. „Het is nog even af wachten. Of het huidige spel van Eindhoven me afschrikt? Nee, absoluut niet. De ploeg heeft het moeilijk, maar dit is absoluut niet Eindhoven eigen. De club heeft immers nog nooit door Peter van der Hulst leiden - Zwemster Lenneke van Schaik wil zich voorlopig nog niet specialiseren op één discipline. Op 15-jarige leeftijd zijn alle zwemslagen haar nog even lief. „Twee jaar terug was ik niet zo goed op de rugslag. Ik was veel beter op de vlinderslag. Als ik toen was gaan specialiseren, was ik nu niet zo sterk op de rugslag geweest." Haar prestatie tijdens het NK langebaan spreekt wat dat betreft voor zich. De Leidse junior werd begin juni bij de seni oren nationaal kampioen op de 200 meter rugslag. Van Schaik mag op dat nummer ook tot de favorieten worden gerekend tij dens het NK kortebaan. Het drie dagen durende evenement be gint morgen in het Alphense zwembad De Thermen. Lenneke van Schaik is een expo nent van de florerende jeugdop leiding van LZ 1886. De Leidse, die het zwemmen onder meer leerde bij jeugdtrainster Nel Barnhoom, is de laatste jaren gevormd door Gerard Meurs en Ton Beaufort. „Dat zijn goede trainers. Sinds zij er zijn, preste ren we beter in de competitie en zijn we als club in de breedte ook veel sterker geworden", ver klaart Van Schaik het recente succes van de Leidsche Zwem- club. Met zwemmers als Toesja Klein, Louis van Scharenbürg, Diewertje Vermeulen en Nick Driebergen veroverde LZ de vierde plaats in de hoogste lan delijke competitie. Van Schaik bewees dat talenten plotseling een hoofdrol voor zich kunnen opeisen. „De titel op de rugcrawl had ik niet ver wacht. Ik kon eigenlijk alleen maar wat op de vlinder. Ik ben het afgelopen jaar best wel voor uit gegaan. Dat komt ook door de trainingskampen van de bond." Na haar uitverkiezing voor het talententeam, maakte Van Scha ik al verschillende trainingssta ges mee. In het begin moest zij daar erg aan wennen. „De rei zen duren best wel lang en er wordt vaak getraind. Op een ge geven moment heb ik er dan niet zo veel zin meer in. Het kan best saai zijn als een training twee uur duurt en je dan lang durige opdrachten moet afwer ken." Inmiddels weet ze wat haar te wachten staat. „Ik denk dat ik me er nu anders op in stel. Bovendien gaat mijn vrien din Toesja Klein dit jaar ook mee en dat scheelt." Van Schaik heeft technisch ge zien grote vorderingen gemaakt. Dat komt mede door Meurs, die eerder ook lange-afstandzwem- ster Edith van Dijk onder zijn hoede had. „Hij heeft bewe gingswetenschappen gestu deerd en weet daardoor een hoop van techniek." De leerlin ge van het Stedelijk Gymnasium verdiept zich daar zelf ook in. „Het is vaak een kwestie van lo gisch nadenken. Je moet in het water gestroomlijnd zijn. Je af vragen hoe je het meeste profijt kan hebben van je slag. Hoe je het meeste water kan pakken. Bij de bond worden ook video opnamen onder water gemaakt. Dan kan ik zien wat ik fout doe. De eerste keer ben ik daar wel van geschrokken." De beelden maakten haar dui delijk dat ze met 'hoge ellebo gen' moet zwemmen en voor een slag haar armen goed bij el kaar moet brengen. „En op de vlinderslag moet ik wat vlakker door het water gaan." Met de schoolslag heeft ze nog de meeste moeite. „Dat komt omdat de techniek constant ver andert. Het is technisch een heel moeilijke slag." Toch denkt ze er voorlopig niet aan om dat onderdeel op te geven, zoals ze zich ook nog niet wil specialise ren. „Ik wil me nog niet op een slag toeleggen want dan moet je daar ook specifiek op gaan trai nen. Dat vind ik saai. Bovendien moet je alle slagen blijven oefe nen, omdat je anders blessures krijgt. Als ik nu al een keuze zou moeten maken, kies ik voor al les. Als specialisatie heb je na melijk ook de wisselslag en dat vind ik wel leuk om te doen." Toch ontkwam Van Schaik er niet aan om voor het komende NK kortebaan keuzes te maken. Ze voldeed op zo'n tien num mers aan de vereiste limiet, maar kan uit fysiek oogpunt maar op een beperkt aantal starten. Ze kiest in Alphen voor de rug- (50, 100 en 200 meter), vlinder- (100 meter) en vrije (50 meter) slag. Over haar kansen op de langste rugslag kan ze nog niet veel zeg gen. Specialiste Hinkelien Schreuder laat in ieder geval dit nummer aan zich voorbij gaan. Daarentegen verwacht Van Schaik wel veel concurrentie van Rieneke Schinkel. „Zij zwom tijdens het vorige NK niet goed, maar was toen ziek ge weest." „Ik wil in Alphen persoonlijke récords zwemmen en dat moet Oud-Willem ll-speler Geoffrey Prommayon traint sinds deze week bij Eindhoven. Foto: GPD/René Manders zo laag gestaan. Als ik mijn car rière bij Eindhoven kan voort zetten, dan zal ik me voor 120 procent geven. In de jaren die ik als voetballer nog heb te gaan, wil ik genieten van het spelletje. Bovendien; er zitten altijd men sen op de tribune. Als je het hier goed doet, komt er wellicht nog een vervolg." mogelijk zijn. Ik probeer ge woon wat ik kan. Ik vind het niet erg als ik tiende word, als ik voor mijn doen maar een goede tijd zwem", zegt Van Schaik, die nog niet al te ver in de toekomst wil kijken. „Na het Europees Jeugd Kampioenschap wil ik proberen het EK te halen. Daarna kijk ik wel hoe ver ik kom. Of de Olym pische Spelen van 2004 haalbaar zijn, weet ik niet. Daar houd ik me niet echt mee bezig. Mis schien over een jaar wel. Nu is dat nog veel te ver weg." 'Ik heb het beste uit mezelf gehaald' door Peter van der Hulst ter aar/pattaya- Na zijn zilve ren medaille van vorig jaar reisde Joeri van Dijk voor niets minder dan goud af naar de Thaise stad Pattaya. De mistr alsurfer uit Ter Aar slaagde er niet in zijn prestatie te verbete ren. Toch keek Van Dijk tevre den terug op het WK voor juni oren dat gisteren zijn ontkno ping kreeg. „Als je kijkt naar de omstandigheden heb ik het beste uit mezelf gehaald." Vooral het gebrek aan wind was in het nadeel van Van Dijk. Op de laatste wedstrijd dag werd de Nederlander, die vanaf de tweede race leidde, voorbijgestreefd door Chan King Yan uit Hong Kong. Yan maakte - in een veld van 75 deelnemers uit 25 landen - op de laatste dag optimaal ge bruik van zijn lichtere gewicht. De surfer uit Hong Kong slaag de er beter in om zijn plank wat vaker los te krijgen van het water waardoor hij meer snel heid kon ontwilckelen. „Ik moest veel te veel pompen en rukken aan mijn zeil", aldus de zwaardere Van Dijk De surfer kan goed uit de voeten bij ge lijkwaardige omstandigheden, maar slaat zijn slag vooral bij wisselende weertypen. „Ik ben een allround-surfer. Ik kan goed varen bij zowel weinig, middelmatige en veel wind. Het is jammer dat er deze hele week bijna geen wind was. Die andere jongen was onder deze omstandigheden net iets be ter." Trainer Jacco Koops verweet zijn 18-jarige pupü dan ook niets. „Er zat gewoon niet meer in. Het gebrek aan wind heeft de doorslag gegeven." Voor Van Dijk zit het seizoen er nu op, maar zijn 'prijzen slag' is nog niet per se over. De surfer is een van de drie geno mineerden voor het Talent van het Jaar, een prijs die tijdens het Sportgala op 19 december wordt uitgereikt. Van Dijk ver blijft de komende zes weken in Zuid-Afrika om zich daar al weer voor te bereiden op het nieuwe seizoen. Maar dankzij een inzamelingsactie van de winkeliers in Ter Aar kan hij even snel op en neer naar Ne derland vliegen voor de prijs uitreiking. De surfer, vorig jaar ook winnaar van het IS AF Jeugd WK en eerste tijdens de Spa Regatta, reageerde verrast op zijn nominatie. „Ik had ei genlijk nog nooit van die prijs gehoord." Naast Van Dijk zijn ook de atleet Amoud Okken en de zwemster Hinkelien Schreuder in de race voor de onderscheiding. Ondanks zijn enorme progres sie in het afgelopen jaar maakt Van Dijk nog geen deel uit van de A-kernploeg van het Ko ninklijk Nederlands Water sport Verbond. Hij had de pech dat de Spa Regatta dit jaar niet als kwalificatietoer nooi gold. Volgens jaar is dat weer wel het geval. „Jammer, maar zo heb ik ook nog een doel om naartoe te werken. Het is dit jaar allemaal zo snel Die A-status blijft slechts een tussenstap op weg naar de Olympische Spelen van 2004 in Athene. „Mijn hoofddoel is om daar een medaille te ha len", zegt Van Dijk, die mo menteel twaalfde op de Euro pese ranglijst voor senioren staat en negentiende op de wereldranglijst. „Maar dat Ueine stapje naar de top toe is heel zwaar. Daar heb je ervaring voor nodig, en het kost bovendien veel tijd." Poulsen verlaat FC Ko- n. Foto: AP ke 04 haalt sen binnen rchen - Schalke 04 hristian Poulsen (21) FC Kopenhagen. De velder die tegen Neder- >uteerde in de Deense e ploeg, ondertekende larig contract bij de trainer Huub Stevens, agen werd deze week akeld in het UEFA- nooi. De Deense ploeg ronde eerder te sterk x. Een ander Deens ta- Ia Christensen, tekende burger SV. De voetbal- comt van FC Lyngby. - De vermiste bagage deelnemers aan de lip sprint in Calgary is na twee dagen terecht. ;veer 140 bagagestuk- aronder veel schaatsen ;n, waren maandag niet da afgeleverd na de ver- de vluchten vanuit Salt i ty. Veel atleten konden niet trainen. Misère anger ere - Het Franse skioord ere houdt van 14 tot en december alsnog ski- jden om de wereldbeker luwen. Val d'Isère ie plaats in van Megève, egens de hoge tempera iet geskied kan worden. ige is terug aatsers SPORT EN SPEL De Leidse ploegen in de lande lijke tweede divisie groep 4 kunnen ontspannen het sei zoen volmaken zonder zorgen om promotie of degradatie. Crash 4 is het beste geklasseerd op de derde plaats. Wim van Egmond, Peter Jansen, Ben Paul, Clem Snoeck, Coen Teerink en Willem Ultee won nen op de voorlaatste speeldag van De Sleutels (15-13), maar verloren van leider Bridgepro- motie (14-16). Het derde en vijfde viertal liepen aardig in de pas, want zij zegevierden tegen Hoofddorp (25-0 en 20-10) en verloren van LBC 1 (0-25 en 8- 22). De Sleutels verloor ook de tweede wedstrijd tegen Josephi ne (18-12), maar staat deson danks nog altijd bij de bovenste helft van de ranglijst. De reste rende twee wedstrijden worden op 15 december afgewerkt. Stand tweede divisie groep 4: 1. Bricjgepromotie 11-214, 2. LBC 111- 209. 3. Crash 4 (Leiden) 11-190, 4. Crash 5 11-182, 5. De Sleutels (Leiden) 11-179, 6. Crash 3 11-170. Het tweede team van Transport Van der Luijt (Oegstgeest) speelde in de driebandencom petitie Gundlach compleet van tafel. Hein Jan Salman, Arie- Willem van Es, Henny Flippo en Gijs van Hage zorgden voor een afgetekende 8-0 overwin ning. Eerder hadden zij de ach terstallige wedstrijd tegen De Kroon 1 met dezelfde cijfers ge wonnen. Centraal (Oegstgeest) verloor met 8-0 van Jorissen, maar dat was geflatteerd. Joke Martijn, Ben Scheffer en André Vermeer kwamen namelijk slechts één of twee caramboles tekort. De Plas heeft de (gedeelde) koppositie in de kadercompeti tie poule 10 met succes verde digd. De biljarters uit Ter Aar zegevierden met 4-2 over H- team door toedoen van Paul Sassen en René Overgauw. Poulegenoot Sportrust/Van Diemen (Sassenheim) nestelde zich in de subtop door 2-4 winst op Honky Tonk 2. Ben Duivenvoorde en Herman Lijsen maakten hun partijen in twaalf beurten uit. De Engel- /Van der Aart (Lisse) behaalde bij Vergulde Valk een 3-3 gelijk spel. André van der Aart be kroonde zijn sterkste partij van dit seizoen met winst in tien beurten. Cas Juffermans was in twaalf beurten uit, maar hij zag zijn tegenstander in de nabeurt gelijkmaken. Stand driebandencompetitie derde divisie groep 4: 1. Deltax 12-20, 2. RNC 12-17, 3. Damesteam 12:17, 4. Transport van der Luijt 1 (Oegstgeest) 11-15, 5. Van Dik Hout 12-14, 6. Joris sen 12-14, 7. Nieuwe Prins 12-13, 8. Deportivo 12-12, 9. Uitspanning 12-11. 10. Walvis 12-10, 11. Samonda 2 12-9, 12. Hofstad 12-9, 13. Maasstad 2 12-9, 14. Tegelhai 13-8, 15. Centraal (Oegst geest) 12-7, 16. Visprox 12-7. Groep 5: 1. Willemse 12-21, 2. Ruisch 12-21, 3. De Zaen 12-20, 4. Samonda 1 12-16, 5. Transport van der Luijt 2 12- 16, 6. Jorissen 12-14, 7. Weena 12-13, 8. De Kroon 2 12-13, 9. De Kroon 1 12- 10, 10. Nieuw Rubroek 12-9, 11. Fat Kee 12-9, 12. Nissan 12-8, 13. Beune 12-7, 14. LM 3 12-6, 15. Gundlach 12- 4, 16. Du-Do 12-4. Stand kadercompetitie poule 10: 1. HWA/Reparalie 9-14, 2. De Plas (Ter Aar) 9-14, 3. Centrum 9-12, 4. Spor trust/Van Diemen (Sassenheim) 9-11, 5. HWA/Swalch 8-10, 6. H-team 9-9, 7. WBD 1 9-8, 8. Carambole 10-8, 9. René Overgauw van biljartvereniging De Plas. Foto: Taco van der Eb Maasstad 9-7, 10. WBD 2 10-6, 11. Honky Tonk 3 8-5. 12. Honkv Tonk 2 9-4. Poule 11: 1. Biljarlhandel 11-19, 2. Obis 11-18, 3. Safety 11-14. 4. Push and Win 11 -12. 5. Vergulde Valk 11-12, 6. De Vries 1 11-11,7. Kadertcam Club "70 11-11. 8. BV Velsen 10-11', 9. De Engel/Van der Aart (Lisse) 11-11, 10. Centrum 11-10, 11. Datateam 11-9, 12. Pearle 11-6, 13. Onderneming 10-4.14. De Vries 2 11-4. District Veen- en Rijnstreek, libre klein C 1: Sport 3-Scheepje 3-4, Plas 16-Sport 12 4-3, R.a.veen-Band 7-0, Ja- cobswoude 11-Plas 17 5-2, Inn 't Lely Veldt-Plas 10 0-7, Plas 1-Jacobswoudè 2 2-5. Stand aan kop: 1. Inn 't Lely Veldt 12-55, 2. R.a.veen 12-54, 3. Plas 16 12-47, 4. Band 12-47, 5. Plas 10 12- 46. SNOOKER De hoogste regioclubs waren in de hoofdklasse A allebei goed op dreef. Jumbo 1 (Warmond) haalde flink uit tegen leider Oud West: 7-2. Xander van Ros- sum legde de basis voor deze overwinning door al zijn drie partijen te winnen. Daan Hoek stra én Florian Moederscheim waren elk goed voor twee fra mes. Hogewoerd Gents (Lei den) deed het met 6-3 winst te gen Zandbergen niet veel min der. Captain Perkash Kalicha- ran gaf zijn mannen het goede voorbeeld door ongeslagen te blijven. Kees Essaadi (2) en An dré Vuyk konden dit behoorlijk volgen. Snookerij 1 (Leiden) won in de eerste klasse met 4-5 van Pijnacker 't Haasje door toedoen van Erik ter Braak, Stijn Minneboo (2) en Richard Blouw. Het vijfde moest zich echter tegen Pijnacker 1 met 2- 7 gewonnen geven. André Ho- zee en Jeroen Lodewijks kon den iets terugdoen. De tweede ronde van het natio nale bekertoernooi is voor de regioteams op een deceptie uit gedraaid, want liefst veertien van hen werden uitgeschakeld. Dat gebeurde in twee gevallen door een streekgenoot, aange zien Snookerij 1 en Hogewoerd Gents wonnen van Jumbo 2 en Snookerij 8. Onder de uitge schakelde ploegen was ook Snookerij 0, dat zich onlangs te rugtrok uit de landelijke hoofd klasse. Jumbo 1, Bierbengels 1 (Noordwijkerhout) en The Poc ket (Katwijk) haalden wel de volgende ronde. Dat betekent dat er nog zeven regionale deel nemers over zijn. want Jumbo 3 en Snookerij 5 waren vrijgeloot voor deze ronde. Martin Zevenhoven werd win naar van het negende toernooi van het Warmonds kampioen schap. Hij zegevierde in de fi nale met 2-0 tegen Thomas Lay. Zij hadden in de halve finales gewonnen van Lea Lindhout en Nico Seisveld. Daan Hoekstra tekende voor de hoogste break met 69; hij won ook de verlie zersronde door Gerben Schraa te kloppen (2-0). Mike Dekker was de sterkste in het vijfde toernooi om de Rijnlandbokaal. De Haarlemmer won in de eindstrijd met 2-1 tegen John Burgmeijer. Florian Moeder scheim was de sterkste in de verliezersronde met 2-0 winst tegen Paul Brugman. Stand hoofdklasse A: 1. Oud West 8- 51, 2. Bison Billhoven 8-46, 3. Final Touch "1 8-42, 4. Jumbo 1 (Warmond) 6-37, 5. Ozebi 7-37. 6. Hogewoerd Gents (Leiden) 9-32, 7. Snooker Socie ty 6-31, 8. Almelo 7-30. 9. Zandbergen 7-29, 10. Out Oost 8-29. 11. Rokin 9-21. 12. Spaarnehuys 7-20. Uitslagen tweede bekerronde: Bier bengels (Noordwijkerhout-Martinus 9 9-0, Bierbengels 2-Final Touch 2 0-9. Snookerij 12-Spijkenisse 3 1-8. Snooker Academv-Snookcrij 0 5-4, Snoekoii Net-Jumbo 1 0-9, Snookerij 10-Almost in the Pocket 4-5, Jumbo 747-Slaakhuys 2 2-7, Hogewoerd 2- Pijnacker 1 2-7, Hogewoerd Black Balls-Concordia 1 2-7, Jumbo 2- Snookerij 1 4-5. Slaakhuys 1-The Poc ket (Katwijkl 2-7. Upstairs 3-Snookerij 3 7-2. Snookerij 7-Snookercafé 3 4-5. Snookerij 6-Dijkje Duinzicht 3-6. Snooks (Alphen)-Pijnacker Haasje 4- 5. Snookerij 8-Hogewoerd Gents 2-7, Capelle 2-Iumbo 2 7-2. Stand Warmonds kampioenschap: 1 Ronald Blok 75 pnt, 2. Lea Lindhout 68 put. 3. Martin Zevenhoven 66 pnt. 4. Nico Seisveld 61 pnt. 5. Florian Moe derscheim 55 pnt. BOWLING Van Rhijn. Speelautomaten heeft op de vierde speeldag van de nationale trioleague uitste kend gepresteerd. De bowlers uit Leiden verloren hun ope ningswedstrijd tegen Pro Shop, maar zetten de resterende zes duels in winst om. waaronder die tegen koploper Kwakman. Jan Cornet kwam in alle wed strijden op de baan A haalde 1343 pins omver. HijTiad met 225 en 201 zijn beste scores. Er ik de Jong kwam in zijn vijf op tredens tot 902 pins, waarbij hij drie keer boven de tweehon derd ging (214, 204 en 203). Dennis Knijff gooide in vijf par tijen 1122 pins en eenmaal 225. Verder wierp Jan Snik in drie optredens 557 pins omver met als uitschieter 206 pins. De Lei- denaars rukten door deze resul taten op naar de tweede plaats. Zij hebben een goede kans om de kampioenspoule te halen, waarvoor de nummers een tot en met vier zich plaatsen. Stand nationale trioleague hoofd klasse 1: I Kwakman 28-40, 2. Van Rhijn Speelautomaten (Leiden) 28-36, 3. Kol's 28-30, 4. Pro Shop 28-30. 5. Bubba's 28-26, 6. Inntel 28-25. 7. Dozy 28-20. 8. Hairline 28-17. door Michel van Gent

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 23