Personeel Personeel Personeel Personeel Personee expectra Gemeente Zoeterwoude Consultants (m/v) met sales-en matchingtalent in engineering J engineering mix van studeren en werken? Opleiding mbo-verpieegkundige Consultant buitendienst Consultant binnendienst Uw reactie SASSENHEIM 15 medewerker bouw- en woningtoezicht m/v enthousiaste medewerker m/v ZATERDAG 1 DECEMBER 2001 908 Voor ons ziekenhuis zijn wij op zoek naar kandidaten voor de: De beide vestigingen van het regionale inter confessionele Spaarne Ziekenhuis st^an aan de oever van het Spaarne. In Heemstede en Haarlem. Dat verklaart onze naam, maar er zit nog meer achter. Een rivier is vol leven, voort durend vernieuwend, stromend door een steeds veranderend landschap. Precies wat wij als eigentijdse zorginstelling met zo'n 25 specialismen ook proberen te doen. Samenwerkend zorg op maat verlenen, gebruikmakend van de meest actuele kennis en ervaring. Het aanbod daarbij afstemmend op de vraag. De inzet van elke medewerker is daarbij essentieel. Ieder een levert vanuit zijn/haar functie een bijdrage aan de geïntegreerde zorgverlening. Waar nodig ondersteund door kwaliteits-opleidingen. Samen moeten we het doen. Dankzij de ongedwongen sfeer in het Spaarne Ziekenhuis is de communicatie direct en open. Zo is een professionele en goed geoutilleerde werkom geving ontstaan met betrokken en gemotiveerde collega's die je met open armen ontvangen. De arbeidsvoorwaarden zijn uiteraard volgens de CAO Ziekenhuizen, er is een regeling kinderop vang en ook op andere manieren bieden we extra's, zoals bijvoorbeeld het fietsenplan en spaarloonregeling. Zo is werken in de gezond heidszorg ook voor jou gezond. En de ontwikkelingen gaan door. In 2004 verhui zen we naar een compleet nieuw ziekenhuis in Hoofddorp met Heemstede als buitenpoliklinische locatie. WIJ bieden je vanaf 21 januari 2002 een aantrek kelijke mix van werken en studeren voor het diploma MBO-verpleegkundige. De verkorte opleiding duurt 2 jaar en wordt gegeven op het Regionaal Opleidingscentrum NOVA in IJmuiden. Je komt in aanmerking als je een beroepsopleiding op niveau 3 hebt afgerond in de variant 'leren/werken' en bij ons een half jaar werkervaring komt opdoen. Je kunt de opleiding natuurlijk ook bij ons starten als je na het niveau 3 diploma werkervaring elders in de gezondheidszorg hebt opgedaan. Je opleiding, het boekengeld en de reiskosten (van en naar IJmuiden) betalen we volledig, uiteraard samen met een passend salaris. Straks heb je een diploma op niveau 4! JU bent een gemotiveerde werker met een afgeronde 'leren/werken' beroepsopleiding op niveau 3. Je bent op zoek naar een leuke werkplek, waar je veel kennis en praktische werkervaring op kunt doen en waar een goede baan in het verschiet ligt. Meer informatie over deze opleiding krijg je van Monique Meijer tijdens kantooruren op dinsdag, donderdag en vrijdag, telefoon (023) 514 20 61 of bij Joke Hesselmans, op maandag t/m donderdag in de ochtend, telefoon (023) 514 14 45. Je schriftelijk sollicitatie kun je onder vermelding van vacaturenummer 01/02/PG richten aan: Paula Grapendaal, stafafdeling Personeel, Organisatie en Opleiding van het Spaarne Ziekenhuis, Postbus 354, 2100 AJ Heemstede, of per e-mail: PGrapendaal@SpaarneZiekenhuis.nl of MMeijer@SpaarneZiekenhuis.nl 9r Spaarne Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk Expectra Europe is een nog jonge, dynamische organisatie van gespecialiseerde bureaus voor werving selectie, inplacement en projectplacement. Expectra is actief in Nederland, België, Duitsland, Frankrijk, Zwitserland en Spanje. De Europese omzet bedraagt al meer dan 600 miljoen NLG. Expectra maakt deel uit van een beursgenoteerde onderneming die aan de top staat van de wereldmarkt voor arbeidsmobiliteit. In Nederland bundelt Expectra de krachten en expertise van uitstekend ingevoerde bureaus op het gebied van engineering, ICT, sociale zekerheid, onderwijs, staf kader en executive search. Het totale aantal gedetacheerde medewerkers van Expectra Nederland groeit naar de 1000. Uw ambitie de onze: een match-op-de-groei I Expectra Engineering is landelijk actief op de markt van hoger opgeleiden in de vakgebieden Bouwkunde, Civiele Techniek, Werktuigbouw en Elektrotechniek. Onze organisatie omvat kantoren in Deventer, Eindhoven, Groningen, Haarlem, Rotterdam en Utrecht. Tot onze opdrachtgevers behoren diverse toonaangevende ingenieursbureaus, aannemingsbedrijven, installatiebureaus en grote ondernemingen. Expectra Engineering heeft de ambitie om haar marktpositie uitte bouwen met een sterkere profilering en een slagvaardigere organisatie. Dat vormt een mooie uitdaging aan diverse nieuwe collega's met duidelijke talenten op het gebied van sales en matching. Voor onze kantoren Haarlem en Rotterdam en voor een nieuw te openen kantoor in de regio Den Haag, zoeken wij meerdere ambitieuze kandidaten die matchen op deze functieprofielen: Als consultant buitendienst pakt u de acquisitie van nieuwe key-accounts energiek aan en onderhoudt intensieve contacten met bestaande relaties. U adviseert hen over de vorm van dienstverlening, project- of inplace ment, en voert de prijsonderhandelingen. U brengt zelfstandig contracten tot stand, ziet toe op de naleving en evalueert met de opdrachtgever. Mogelijkheden voor cross- selling worden door u alert benut, evenals die voor recruitment binnen uw netwerk. Uw instelling is zowel commercieel als mens gericht Uw zorgvuldige afweging van de belangen van de klanten en die van de medewerkers leidt tot een optimaal zakelijk resultaat. U koppelt analytisch vermogen aan besluitvaardigheid, inzet, verantwoordelijk heidsgevoel en kwaliteitsgerichtheid. Tevens bezit u sterke contactuele eigenschap pen, zoals inlevingsvermogen, assertiviteit, flexibiliteit en overuigingskracht. Uw werk- en denkniveau is HBO. U heeft het vermogen om op elk niveau te opereren en zakelijke netwerken op te bouwen. Als consultant binnendienst bent u op vele fronten actief om onze geselecteerde kandidaten onder contract te brengen. Vanuit uw gedegen inzicht in de behoeften van onze opdrachtgevers bent u verantwoordelijk voor de werving, selectie en beoordeling van de juiste kandidaten en de matching met openstaande vacatures. Coaching, beoorde ling, loopbaangesprekken, organisatie van (bij)scholing en evaluatie met de opdrachtgever, het behoort allemaal tot uw taken. Daarnaast ben u verantwoordelijk voor de controle van maandstaten en factuurvoor- stellen. U heeft uitsluitend contact met bestaande klanten en kandidaten. Wel worden van u commerciële initiatieven verwacht, met name om bestaande accounts verder uitte diepen. U bent "entrepreneur" met kennis van werving selectie en/of detachering, maar ook een "people person" met affiniteit voor dienstverlening. Uw werk- en denkniveau is bij voorkeur HBO. Projectplacement van engineering experts Wat goed is, komt snel. Dat geldt zeker voor de sollicitatie van de juiste kandidaten voor deze uitdagende vacatures met bijzondere groeikansen. Match nu eerst uw ambitie met de onze en stuur uw uitgebreide CV naar de Business Unit Manager van Expectra Engineering, de heer H. Na. Vermeld daarbij ook uw huidige salaris. Het postadres is: Expectra Engineering T.a.v. de heer H. Na Blaak 22 3011 TA Rotterdam Herhaalde oproep Sassenheim is een gemeente met bijna 15.000 inwoners, centraj gelegen in de Duin- en Bollenstreek tussen de steden Amsterdj Haarlem, Leiden en Den Haag. De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie afdelingen: Ruil Bestuur, Middelen, Openbare Werken en Welzijn en een stafbj Organisatie en Communicatie. Bij de gemeente werken ong 1OO medewerkers. In verband met het vertrek van de huidige medewerker zoeken wij de afdeling Ruimte en Bestuur kandidaten voor de functie van Voor 36 uur per week Wat houdt de functie in: Binnen de afdeling Ruimte en Bestuur gaat u werkzaamheden verrij in het kader van de Woningwet en de Wet op de Ruimtelijke Ordë w.o. de behandeling van aanvragen bouwvergunningen, de contra de uitvoering van bouwplannen, het behandelen van bezwaarsch tegen bouwvergunningen, artikel 19 procedures e.d., het verz van de administratief-juridische afhandeling van de te volgen procer de technische beoordeling van bouwwerken en werkzaamhedei betrekking tot aanschrijvingen. Uw profiel: U moet minimaal beschikken over een afgeronde opleiding n hto-bouwkunde, aangevuld met kennis en/of ervaring op het g van bouw- en woningtoezicht. U beschikt over een heldere schrift en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Daarnaast kunt u zelfstandig als in teamverband werken en goed met mensen omg Uw perspectief: Wij bieden u een boeiende en afwisselende baan in een pr werkomgeving. Voor deze functie is een maximaal salaris berei van f 6.604,- bruto per maand (schaal 9), exclusief vakantiege eindejaarsuitkering. Daarnaast bieden wij u een pakket met uitstel arbeidsvoorwaarden zoals een 36-urige werkweek waarbij de tijden in onderling overleg worden ingevuld alsmede opleidingsfacilit Inlichtingen: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemei de heer F.M. van Leeuwen, hoofd van de afdeling Ruimte en Be telefoon (0252) 24 22 42. Heeft u belangstelling? Stuur uw sollicitatie vóór 14 december 2001 aan: Het collegt burgemeester en wethouders, t.a.v. het stafbureau Organisati Communicatie, Postbus 26, 2170 AA Sassenheim, onder verme j van "vac.RB/10" in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Mailei 1 ook naar: vacature@sassenheim.nl De gemeente Sassenheim geeft uitvoering aan de Wet Reinte? Arbeidsgehandicapten en de Wet Stimulering Arbeidsdeeli» Minderheden. Behoort u tot één van de doelgroepen zoals in wetten is bedoeld en voldoet u aan de functie-eisen, dan nodigen j nadrukkelijk uit te solliciteren. De gemeente Zoeterwoude is met 8.600 inwoners een aantrekkelijke groene gemeente aan de rand van het Groene Hart van de Randstad Bij de sector 1 Grondgebied, team Civiele en Cultuurtechniek zoeken wij wegens uitbreiding voor 36 uren per week Hef team CCT heeft: een boeiend en gevarieerd takenpakket, dat onder meer bestaat uit de aanle en het beheer van de openbare ruimte (wegen, fiets-/voetpaden, riolering, w gangen, verkeerszaken, openbare verlichting, wegmeubilair, groenvoorzieniri en sportterreinen). De voorbereiding van werkzaamheden en de uitvoering van projecten wordt door zes medewerkers (inclusief de teamleider) verricht. Voor de uitvoering van veel van de beheerstaken is de Algemene Dienst (15 medewerkers) verantwoordelijk. De te benoemen medewerker: assisteert de bedrijfsleider Algemene Dienst bij administratieve werkzaam den die verband houden met de organisatie en het beheer van de openb ruimte; houdt de beheersbestanden en tekenwerk actueel; handelt telefonische en schriftelijke klachten af betreffende de openbare ruil houdt toezicht op de uitvoering van werkzaamheden in de openbare ruin bewaakt en bestelt de materialen die nodig zijn voor de openbare ruimte vervangt de bedrijfsleider bij afwezigheid en verricht zo nodig andere v zaamheden. Wat vragen wij? mbo werk-en denkniveau (bijvoorbeeld mts weg-en waterbouw). Kandidaten met een lbo-opleiding met aanvullende opleiding in het vak gebied en veel praktijkervaring op dit werkgebied worden ook uitgenodii te solliciteren; goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden; ervaring of affiniteit met het schrijven van brieven; een servicegerichte en ondernemende instelling; kennis van kantoor- en tekenautomatisering (autocad). Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris voor de functie maxi f 5.1 12.341,96) bruto per maand bedragen (niveau 7, salarispeil 1 m 2001). Wat hebben wij te bieden? Een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandigheid en veel ontwikkelingsmogelijkheden. Prima arbeidsvoorwaarden met ruime studiefaciliteiten, een gunstige werktijd regeling, een collegiale en informele werksfeer, een doorlopend pc-privé- en I project, reiskostenregeling woon-werkverkeer, het (ver)kopen van verlofuren e een regeling kinderopvang. Wij hanteren een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minder den en gehandicapten. Bij gelijke geschiktheid voor de functie hebben sollicil ten uit één van deze groepen voorrang op andere kandidaten. Geïnteresseerd? Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer D.H.P. de Ruiter, hoofd sector Grondgebied, tel. (071) 580 63 60 of de heer TJ. van Houten, teamleider CCT tel. (071) 580 63 70. Algemene informatie over de gemeente Zoeterwoude kunt u vinden op www.zoeterwoude nl Richt binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatieb aan het college van burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Postbus 3 2380 AA Zoeterwoude, onder vermelding van "enthousiaste medewerker" in 1 linkerbovenhoek van de enveloppe of per e-mail aan c.h.j.strijk@zoeterwoude. Acquisitie stellen wij niet op prijs.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 36