Personeel Personeel Personeel ACTIVITEITEN- BEGELEIDER MANAGER FACILITY MANAGEMENT daar groeit iets moois uit Duik in de bron van inspiratie. f Bloemenveiling Flora Rijnsburg (m/v) lorentzhof GROEPSLEERKRACHTEN VOOR GROEP 5 EN 6 Basisschool de Evenaar mm bloemen /eiling flora ZATERDAG 1 DECEMBER 2001 Zorgcentrum Zorgcentrum Lorentzhof is 119 verzorgingsplaatsen groot en biedt reguliere intramurale zorg, tijdelijke opvang en substitutiezorg. In samenwerking met nog twee instellingen en een aantal andere partners wordt extramurale zorg geboden Ruim 100 medewerkers en zo'n 70 vrijwilligers zijn dagelijks in touw om optimale zorg te verlenen aan de bewoners Het zorgcentrum is centraal gelegen in de Burgemeesters-, Professoren- en Tuinstadwijk in Leiden en zoekt: Het team van activiteitenbegeleiders zoekt versterking met een enthousiaste collega, die werkzaam wil zijn in het substitutieproject voor 10 p.g.-geïndiceerde bewoners voor 22 uren per week in wisselende diensten. De collega die wij zoeken: heeft kennis van activiteitenbegeleiding op minimaal MBO-niveau, levert groeps- en individuele activiteiten en ondersteuning op A.D.L.-gebied, gericht op net in stand houden of verbeteren van de psycho-sociale toestand en lichamelijke zelfstandigheid van de deelnemende ouderen, organiseert en coördineert in samenwerking met de collega's de activiteiten, afgestemd op de mogelijkheden en wensen van de deelnemers, kan zowel goed in teamverband als zelfstandig fucntioneren. Ook herintreders verzoeken wij te reageren. Over de arbeidsvoorwaarden worden we het ongetwijfeld eens. De salariëring is overeenkomstig de CAO Verzorgingshuizen en het pensioenfonds PGGM zorgt voor een uitstekende pensioenregeling. Voor meer informatie kun je terecht bij onze Manager Activiteiten, Magda Jehee, telefoon: 071 - 5149545. Heb je belangstelling? Stuur dan je sollicitatiebrief en CV binnen 2 weken na verschijnen van deze advertentie aan: Zorgcentrum Lorentzhof, afd. Personeelszaken, Lorentzhof 1, 2313 GA Leiden. E-mail mag ook: zorg-lorentzhof@hetnet.nl HEEMSTEDE Het bestuur van de eerste Algemene Bijzondere Basisschool De Evenaar te Heemstede zoekt voor onderstaande vacatures per direct de evenaar Voor de middenbouw van de school zoeken we twee leerkrach ten. Het betreft in beide gevallen tijdelijke aanstellingen van 1,0 WTF voor onbepaalde tijd i.v.m. ziekte. Beide vacatures kunnen desgewenst ook in deeltijd worden vervuld. De Evenaar is een school met 8 groepen en ongeveer 210 leer lingen. Er wordt gedifferentieerd gewerkt in voornamelijk homo gene groepen. Naast een gedegen opbouw voor de cognitieve vakgebieden is er een ruime aandacht voor de expressieve, lichamelijke en sociaal/emotionele ontwikkeling van de leerlin gen. Bij het aanleren van de basisvaardigheden taal, lezen en rekenen worden moderne methodes gebruikt. Daarnaast han teert de Evenaar het circuitmodel als onderwijsmiddel. Aandacht voor sport en cultuur is er zowel binnen als buiten de reguliere lesuren. De Evenaar werkt met een continu-rooster. Leerkrachten die zich in bovenstaande schoolbeschrijving kunnen vinden, wordt gevraagd hun sollicitatiebrief z.s.m. te sturen naar: Van der Waalslaan 33 2105 TC Heemstede tel.: 023-5472737 Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen bij de directeur van de school, F. de Haan (na 15.00 uur). Op 1 januari 2002 zijn de bloemenveilingen Flora en Holland gefuseerd en vormen met vier vestigingen en één bemiddelingsbureau met een jaaromzet van 4 miljard gulden de grootste afzet organisatie van sierteeltproducten. De vestiging Rijnsburg is een veilcentrum met een bebouwd oppervlak van 250.000 m2 en een omzet van ruim 900 miljoen gulden. Er werken 650 medewerkers. Voor de vestiging Rijnsburg zijn we op zoek naar een: Facility Management De hoofdafdeling Facility Management vormt met 75 medewerkers de supportafdeling van de vestiging. De afdeling is verantwoordelijk voor: de planning van de ruimtelijke ordening; het plannen, ontwikkelen en uitvoeren van bouw-, civiel- en logistiektechnische projecten; het milieu- en energiebeheer; het energiebeheer en beheer en onderhoud van het veilingcomplex; het security- en riskmanagement; de interne diensten en Arbocoördinatie. De Manager Facility Management rapporteert rechtstreeks aan de Vestigingsmanager Rijnsburg en is lid van het mana gementteam van de vestiging. Uw taken Als Manager Facility Management geeft u leiding aan vier subafdelingen. U zorgt voor de meer- jarenvisie en stelt jaarlijks het afdelingsplan op. Binnen de afdeling bent u verantwoordelijk voor het managementproces gericht op het optimaal functioneren van de afdeling als geheel en de uit voering van het beleid, de activiteiten en de projecten binnen de op voorhand gestelde voor waarden op het gebied van kwaliteit, tijd en kosten. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het opstellen en uitvoeren van het masterplan ruimte en de planologische procedures en levert u als lid van het managementteam actieve bijdragen aan afdelings- en vestigingsoverschrijdende onderwerpen. Wij vragen Wij zoeken een stevige persoonlijkheid met uitstekende communicatieve, commerciële en manage mentvaardigheden. U bent resultaat- en doelgericht zonder processen uit het oog te verliezen en handelt vanuit een duidelijke visie op het gebied van de fysieke marktplaats Rijnsburg. U bent in staat een multidisciplinair team te inspireren. U bent in het bezit van een afgeronde HBO- of TU- opleiding Bedrijfskunde of Bouwkunde en hebt minimaal vijfjaar managementervaring in een pro- fitorganisatie met uiteenlopende disciplines en belangentegenstellingen. Uw sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Vestigingsmanager, de heer Jaap de Mol, telefoon: 071-4094265 Meer weten over de veiling? Surf dan naar www.flora.nl. Stuur uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen na publicatie naar: Bloemenveiling Flora U.A. t.a.v. Hilco de Roode, personeelsconsulent Postbus 10 2230 AA Rijnsburg o.v.v. "sollicitatie Manager Facility Management" in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Natuurlijk kunt u ook per e-mail solliciteren naar: hilco.de.roode@flora.nl if -- >7* www.flora.nl Rijnsburg (071) 409 44 44 Eelde (050) 309 77 77 Aqua-System, onderdeel van de internationale AS Watson Group, is in Nederland de grootste *L leverancier van kristalzuiver drinkwater. In onder andere kantoren, fabrieken, ziekenhuizen, schc= en bij Sportverenigingen zie je steeds meer watercoolers van Aqua-System. Wij leveren het zuiv^ drinkwater, maar ook smaakmakende extra's zoals vruchtensiropen, thee en soep. Naast het ho kantoor in Zoetermeer hebben we diverse depots door het hele land. Dagelijks zijn 190 collega de weer om te voldoen aan de voortdurend stijgende vraag naar het zuiverste water van Nedei Om ons marktleiderschap verder uit te bouwen, willen wij groeien naar zo'n 300 medewerkers Daarom zoeken wij enthousiaste, mannelijke en vrouwelijke collega's. 21 Persoonlijkheid en 'drive' zijn belangrijker dan eventuele opleiding c.q. ervaring. AQUA-SYSTEM BIEDT JE IN ALLE FUNCTIES Een prettige organisatiecultuur met een duidelijke visie Een informele werksfeer met enthousiaste collegae Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Doorgroeimogelijkheden binnen een internationaal bedrijf Veel ruimte voor eigen inbreng Een ruim opleidingsprogramma De mogelijkheid tot zelfverbetering en -ontwikkeling g" st< I. A jdi 1st P' ist Pt ut rie Medewerkers Customer Service V( Locatie: Zoetermeer Je bent het aanspreekpunt voor onze (toekomstige) klanten. Telefoaoi sta je ze te woord, en je staat ze bij met raad en daad. Je verwerkt de orders, maakt offeP en helpt zo het relatiebestand uitte bouwen. Een goede telefoonstem en commerciële in[d zijn noodzakelijk. Maar je bent ook een teamplayer en je wilt winnen. Vragen? ee Neem contact op met Dennis van Koppen, Hoofd Verkoop Binnendienst, 079-3636333 Commercieel Medewerker Binnendienst. fei Locatie: Zoetermeer. Je bent medeverantwoordelijk voor de telefonische verkoop/verhuuai onze coolers. Er zijn drie disciplines: het opvolgen van binnengekomen leads, het uitbouwen van het bestaande bestand en cold canvassen d.m.v. telemarketing. Je bent 'eigenaar' van je lead^( relatie en behandelt het gehele traject van initieel contact, via proefplaatsing/offerte tot Fv, afsluiten van het contract. Een goede telefoonstem en commerciële inslag zijn noodzakelijk Maar je bent ook een teamplayer en je wilt winnen. Vragen? Neem contact op met Denrlt, van Koppen, Hoofd Verkoop Binnendienst, telefoon 079-3636333 at Medewerker Financiële Administratie 1 Locatie: Zoetermeer. Je werkzaamheden bestaan ondermeer uit het administratief verwer jt in order- en facturatiesysteem, het muteren van klantgegevens, het nabellen van klantenQ over openstaande rekeningen en het invoeren van nieuwe orders. Meewerken aan het m beheer van onze crediteuren-boekhouding, voorraadbeheer van onze kas/bank/giro boe^ Je bent in staat zelfstandig te werken. Opleiding MAVO en PB. Vragen? Neem contact Ofo] Aldo Verheijen, F&A Manager, 079-3636319 P Wagenparkbeheerder Locatie: Zoetermeer. Je bent verantwoordelijk voor ons gehele wagenpark. d Vanaf de aanschaf tot onderhoud, verzekeringen, etc. Ook werving en selectie van chauf; vallen binnen jouw takenpakket. In samenwerking met de National Depot Manager zorg™ dat we te allen tijde voldoende transportcapaciteit hebben. w Je onderhoudt contacten met onder meer dealers en importeurs. En in samenspraak met Se P&O manager bepaal en handhaaf je onze carpolicy ten aanzien van bedrijfs-personenau e Een zware functie voor een gedreven, stressbestendige manager. to Opleiding is ondergeschikt aan je sterke persoonlijkheid en interesse in transport. Vragen? Neem contact op met Boudewijn v/d Graaf, Distributie Manager, 079-3636332|t al Medewerker Personeel en Organisatie Locatie: Zoetermeer. Je werkzaamheden zijn onder meer het uitvoeren en verder structuri van de P&O administratie en informatiesysteem, het ondersteunen van P&O projecten, voorbereiden van managementrapportage en vraagbaak zijn voor het personeel. Werkm verricht zo nodig andere - in dit verband - voorkomende werkzaamheden in opdracht va| directie. Opleiding MBO AP/PB, ervaring met personeels- en salarisadministratie. Kennis Arbowetgeving en Sociale zaken is een pre. Vragen? Neem contact op met Personeel Organisatie, 079-3636330 DTP'r Locatie: Zoetermeer. Je bent creatief, nieuwsgierig, gedreven en vooral in staat zelfstandig te werken. Je wordt betrokken bij alle creatieve uitingen van Aqua-System (personeelsblad, advertenties, posters etc.) Kortom: wij zoeken iemand met de juiste focus. Relevante opleiding en minimaal 2 jaar ervaring. Vragen? Neem contact op het Tony Boer, Directeur, 079-3636300 Supervisor Produktion Locatie: Zoetermeer. Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse produktie. Draagt de zorg voor de werkroosters en personeelsbezetting. Rapporteert aan de Produktie Manager. Opleiding, MBO-niveau b.v.k. procesbesturing, leidinggevende ervaring. Motiverende uitstraling, een echte teamplayer, geen negen tot vijf mentaliteit en uitstekende communicatieve vaardigheden. Vragen? Neem contact op met Kees Goes, Produktie Manager, 079- 3636338.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 32