Personeel Personeel Personeel Personeel Personet cve WERKTUIGKUNDIGE (M/V) Regiebouw Rijnland bedrijfseconomisch medewerker m/v doktersassistente modelmaker (m/v) Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V. e Wy collega (fulltime/parttime) apothekersassistente (m/' JONGE AMBITIEUZE VESTIGINGSMANAGERS ZATERDAG 1 DECEMBER 2001 907 rIBS? Hoogheemraadschap van Het hoogheemraadschap van Rijnland is een waterschap. Het gebied waarin Rijnland werkt aan het water strekt zich uit van Wassenaar tot Amsterdam en van IJmulden tot Gouda, een groot gedeelte van de provincies Noord- en Zuid-Holland. Het gebied is ruim 1.100 vierkante kilometer groot en er wonen, werken, reizen en recreëren ruim 1,3 miljoen mensen. In deze streek, die aan de westkant wordt begrensd door de Noordzee, liggen ongeveer tweehonderd polders, plassen, meren en vaarten. Rijnland zorgt met bijna 500 medewerkers voor droge voeten en schoon water en het houdt de zee bulten de deur! Bij de afdeling Financiële Planning Control (FPC) werken negen medewerkers. FPC is binnen Rijnland verantwoordelijk voor de bedrijfseconomische advisenng en de ontwikkeling van het planning control instrumentarium. De afdeling coördineert het opstellen van de meerjarenraming, de begroting, tussentijdse managementrapportages en bedrijfsvergelijkingen. Bij de afdeling Financiële Planning Control is een vacature ontstaan voor een Rijnland bevindt zich momenteel in een grootschalig verandertraject waarin de traditionele inputbegroting plaatsmaakt voor sturing op basis van productgerichte (meerjaren)plannen en tussenrapportages, waarin doelstellingen, prestaties en middelen zijn geïntegreerd. Als bedrijfseconomisch medewerker word je ingezet bij zowel de vormgeving als het beheer van dit toekomstige planning control instrumentarium. Ook ben je de financiële steun en toeverlaat voor enkele afdelingen in de organisatie en werk je mee aan verschillende projecten. Als contactpersoon word je geraadpleegd voor alles wat met bedrijfseconomie te maken heeft en soms nog meer. je draait |e hand niet om voor de beoordeling van investeringsvoorstellen, maar weet ook raad met het maken van een balanced scorecard. Kortom, een veelzijdige functie waarin volop ruimte is voor eigen initiatieven en creativiteit. WAT Wij VRAGEN Minimaal HBO werk- en denkniveau, bli|kend uit opleiding en/of ervaring. Bijvoorbeeld HEAO of Doctoraal Bedrijfseconomie. Geen schaap met vijf poten maar wel iemand met een flexibele instelling ten aanzien van aard en inhoud van het werk. Goede contactuele en communicatieve eigenschappen zijn eveneens een vereiste want je krijgt te maken met managers van diverse pluimage. Ook ben je uitstekend in staat om je gedachten op heldere wijze aan het papier toe te vertrouwen. Zelfstandigheid, initiatiefrijkheid en een gezonde portie relativeringsvermogen zijn essentiële kenmerken waarover je moet beschikken. www.rijnland.net je verdient in deze functie, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 4.301,- 1.951,71) en maximaal 7.166,- 3.251,79) bruto pier maand (max. schaal 10) op basis van een 37-urige werkweek. Werken vinden we belangrijk maar het moet altijd te combineren zijn met je persoonlijke situatie. Rijnland kent een 37-urige werkweek. Daarnaast hebben we o.a. een collectieve regeling voor ziektekosten bij het IZA en een regeling voor de vergoeding van de kosten van kinderopvang. We hebben een actieve personeelsvereniging en je komt terecht in een prettige werksfeer. Wij bieden goede mogelijkheden voor het volgen van cursus sen en opleidingen, zodat ook jij je kunt blijven ontwikkelen. Inlichten over de functie kun je tijdens kantooruren inwinnen bij André Bol, hoofd Financiële Planning Control, tel. (071) 516 83 40. Een assessment kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Benoeming vindt bij Rijnland plaats na het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. Die zien we graag! Stuur vóór 17 december 2001 een sollicitatiebrief aan de afdeling Personeel en Organisatie van het hoogheemraadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding (op brief en envelop) van vacaturenummer 2-FPC-2001 Digitaal solliciteren kan bij Rijnland ook! Surf naar www.rijnland.net en klik op vacatures of stuur je sollicitatiebrief naar vacature@rijnland.net Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De openbare Tefdersschool voor primair onderwijs is een multiculturele school. Momenteel hebben wij 180 leerlingen van 21 verschillende nationaliteiten. Het team en de directie vinden het pedagogisch klimaat van groot belang. Er wordt hard gewerkt aan de ontwikkeling van onderwijs op maat. Wij zoeken zo spoedig mogelijk een: leerkracht of onderwijsassistent (wtf: 0,7819) 4 dagen per week, vacaturenummer Te01.21 - Wij zoeken iemand die ons onderwijs aan kinderen wil ondersteunen. - Zij/Hij moet flexibel zijn. - Zij/Hij is breed inzetbaar. - Inschaling vindt plaats op basis van werkervaring en geldende inpassings voorschriften. remedial teacher i.v.m. zwangerschapsverlof (wtf: 0,6240) 2,5 dagen per week, vacaturenummer Te01.22 - Een leerkracht die met kleine groepen leerlingen werkt om achterstanden te voorkomen, c.q. in te halen. - De remedial teacher werkt van eind maart tot aan de zomervakantie. - De werktijden zijn verspreid over 3 dagen per week. leerkracht in groep 1 i.v.m. ziektevervanging (wtf: 0,4612) 2 dagen, vacaturenummer Te01.23 - De leerkracht werkt in groep 1 met 4/5-jarige kinderen. - De werktijden zijn verspreid over 2 dagen per week. leerkracht voor de internationale klas (wtf: 0,2306) 1 dag, vacaturenummer Te01.24 - De leerkracht werkt op donderdag in de internationale klas. - Zij/Hij kan zeer gedifferentieerd werken. - Zij/Hij heeft ervaring met anderstalige kinderen. Een combinatie van deze functies is mogelijk. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de directeur van de school, dhr. H. Lardée, telefoon school 071 - 572 42 42, privé 071 - 512 27 32. In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maatschappelijk en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheids groepen werkzaam zijn in het onderwijs. Geschikte kandidaten uit deze groepen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Uw sollicitatiebrief kunt u sturen aan het Bureau Openbaar Onderwijs, t.a.v. dhr. L.P.H. Schrier, Maresingel 3, 2316 HA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. Uiterste inzenddatum: 15 december 2001. Bureau Openbaar Onderwijs Bifb Leiden Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Huisartsenpraktijk in oud-Oegstgeest zoekt een voor tenminste drie dagen per week. Salariëring volgens CAO, tevens goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Je zult samenwerken met vier huisartsen en een team van ervaren doktersassistentes. Voor informatie kun je tijdens kantooruren bellen met Nicoline Ammerlaan, tel.: 071-5172521. Schriftelijke reacties graag voor 5 december a.s. Huisartsenpraktijk Koninginnelaan, Koninginnelaan 2a, 2341 EX Oegstgeest npk industrial design bv nlp/k industrial design is een internationaal opererend en toonaangevend ontwerpbureau met 6o medewer kers en vestigingen in Leiden, Hamburg en Boston. In opdracht van toonaangevende bedrijven ontwerpt en ontwikkelt nlp/k Industrial design uiteenlopende consumenten- en professionele producten, die in serie en massa vervaardigd worden. Wij zoeken een enthousiaste medewerker voor de functie: taken Het maken van dummies, visuele en mechanische modellen, prototypes en kleine nulseries. Het werk wordt in samenwerking met drie collega's uitgevoerd. opleiding Academie, mts, lis-a of op een andere manier vakmatig kunnen werken met metaal, hout en kunststoffen. Wij zoeken een efficiënte, secure medewerker, die zijn werk goed voorbereidt perfect werk aflevert en zelfstandig binnen een team kan functioneren. Iemand met ruimtelijk en con structief inzicht en gevoel voor vormgeving. Stuur je sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, binnen 14 dagen naar: npk industrial design t.a.v. Susan de Roode noordeinde 2d, 2311 co leiden t [071] 514 13 41 Bezoek voor een eerste kennismaking onze website: www.npk.nl M CVG is binnen de Europese papierbranche een zelfstandige, succesvolle producent van witpapier specialiteiten. Klantgerichtheid is daarbij de sleutel tot succes. Enkele honderden specificaties vinden hun weg naar vele industriële afnemers binnen Europa. Als beursgenoteerde onderneming is CVG gewend te opereren in een dynamische internationale markt. CVG gaat de competitie aan d.m.v. flexibele productiemethoden, technologische know-how en betrokkenheid van alle 310 medewerkers. Bij onze Warmtekrachtcentrale, bestaande uit een LM 2500 gasturbine, een stoomturbine en een ketelhuis, is plaats voor een enthousiaste uw functie: In deze functie draagt u zorg voor het bedienen en het onderhouden van de gasturbine, de ketelinstallaties en alle utilityvoorzieningen,waaronder ook een afvalwaterzuiverings installatie. Deze werkzaamheden verricht u in de 5-ploegendienst met een vaste ploeg van drie personen, waaronder de wachtchef. IÉ pti ik ld; S jel !ti] ;nj .et iii ld uw profiel: diploma Werktuigkundige in Centrales-A of SWTK-A (ghv) of gelijkwaardig MTS-WTB ofAOT bij voorkeur enige ervaring in een soortgelijke functie ambitie om op termijn door te groeien en ertoe bereid te zijn om studies te volgen leeftijd tot ca. 35 jaar wij bieden: een uitstekend salaris en secundaire voorwaarden volgens de CVG-CAO, zoals 28% ploegentoeslag en 8% vakantietoeslag een 13e maand en een winstuitkerings regeling een spaarloon- en premiespaarregeling 25 vakantiedagen op jaarbasis een moderne, flexibele pensioenregeling 6 6: Geïnteresseerd? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken aan de personeelsdienst van Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V., Postbus 30,1950 AA Velsen-Noord, ter attentie van de heer H.E. Doeve, 0251 - 26 23 10 of henk.doeve@cvg.nl Voor meer informatie over onze organisatie: www.cvg.nl acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld [el ia di VRIJÉ SCHOOL tffMnSCHAP RUDOlf STtiriÉR Voortgezet onderwijs voor VMBO-T, HAVO en VWO Surinamestraat 1, 2315 XC Leiden. Voor onze school zijn wij op zoek naar een: Docent(e) Lichamelijke Opvoeding 12 lessen wekelijks, per direct. Docent(e) Maatschappijleer 12 weken 10 lessen per week m.i.v. 7-1-2002. Nadere informatie: Mw. M. Visser of dhr. Van Dam, Tel. 071 - 5227333 e-mail: directie vrijeschool-leiden. nl Steun de zomeractie giro 552000 0 www.nsgk.nl h< ii la; Apotheek Sloothaak is een grote apotheek in een gezellig clorp naast het J- plaatselijk winkelcentrum in Rijnsburg. In onze apotheek besteden we vo- aandacht aan onze cliënten. Het apotheekteam werkt in een goede sfeer nauw samen en nieuwe initiatieven worden altijd gewaardeerd. jn We zijn op zoek naar een gediplomeerde, enthousiaste, flexibele B1 Heb jij een klantvriendelijke instelling en ben je geïnteresseerd in farmaceutische patiëntenzorg, kan je goed werken in teamverband en /te plezier in het werk? Aarzel dan niet maar bel of schrijf ons! Je kan altijd langskomen voor een oriënterend gesprek en wie weet ga je onze nieuwe collega mee naar Eurodisney. 1 Voor verdere informatie kun je contact opnemen met: Sander Sloothaak en 5 Judith Borgeaud, apothekers (tel. 071-4020400) of 5 Marjolein Spies, assistente (tel. 071-4020400 of privé: 0252-216354) Een berichtje sturen per e-mail kan natuurlijk ook: apot.sloothaak@wxs.nl. -jp fa apotheek sloothaak I rijnst Vliet NZ 19, 2231 GN Rijnsburg, Tel. 071-4020400 www.apotheeksloothaak.nl Regiebouw behoort tot een jonge en dynamische groep van detacheringsbedrijven in de bouw. Door een actiefpersoneelsbeleid, een solide bedrijfseconomische basis en een vooruitstrevende internetstrategie wil Regiebouw toonaangevend zijn op haar vakgebied. De 300 gedetacheerde medewerkers werken verspreid over heel Nederland en worden aangestuurd vanuit verschillende vestigingen. Regiebouw zoekt voor haar vestigingen in Leiden en Rotterdam Na een inwerkperiodé op het regiokantoor in Leiden (eventueel in combinatie met het afronden van je studie) word je snel resultaatverantwoordelijk. Je verwerft opdrachten, werft personeel, legt afspraken vast en lost problemen op. Een sterk ana lytisch denkvermogen en goede communicatieve vaardigheden zijn essentieel in deze functie. Een veelzijdige baan dus, die je veel vrijheid en kansen biedt, maar wel een ondernemend karakter en een groot verantwoordelijkheidsgevoel vraagt. Heb je interesse, stuur dan jouw c.v. met motivatie t.a.v. Jolanda Stolk, Regiebouw Nederland, Postbus 303, 2300 AH Leiden of stuur een mailtje naar: stolk@regiebouw.nl lit in le< ed el ij<

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 28