Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Universiteit Leiden Technisch onderwijs assistent (v/m) een goed klimaat voor kwaliteit CONCIËRGE-TEAMLEIDER FLOOR, AANKOMEND NATUURSTEEN SCHUURDER Buitengewoon Ambtenaar van de Burgerlijke Stand Leiden 2 enthousiaste collega's ACCOUNT MANAGER Drukkerij Wouda BV Automonteur ZATERDAG 1 DECEMBER 2001 Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk ondenvijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. FACULTEIT DER WISKUNDE EN NATUURWETENSCHAPPEN (38 uur per week) vacaturenummer: 1-172/1158 Binnen de Faculteit der Wiskunde en Natuur wetenschappen ondersteunt het Facultair Service Centrum (fsc) de verschillende wetenschappelijke instituten in het realiseren van hun taakstelling. Een van de onderdelen van het fsc is de Centrale Laboratorium Dienst (cld). De cld biedt technische ondersteuning bij de onderwijspractica en het onderzoek van de Scheikunde, Bio-Farmaceutische Wetenschappen en Life Science 8c Technologie. Binnen de cld is er een vacature voor technisch onderwijsassistent (toa). Taak: Laboratoriumwerkzaamheden (bio-techniek) waaronder: bereiden van oplossingen en media; plaatsen van apparatuur en laboratorium benodigdheden ten behoeve van experimenten; controleren en onderhouden van apparatuur; instructies geven aan studenten over het gebruik van apparatuur; toezicht op en beheer van apparatuur, disposables, chemicaliën en inkoop; verrichten van eenvoudige reparaties. Vereist: opleiding mlo richting chemische of biologische laboratoriumtechniek; ruime ervaring als toa of analist; flexibele en klantgerichte instelling; zelfstandig kunnen werken. Salaris minimaal 3.291,- (€1.493,39) en maximaal 5.071,- (€2.301,12) bruto per maand. De inschaling is afhankelijk van de ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van een jaar met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd. Inlichtingen bij: mw. T. Brouwer, tel. 071-5274630, e-mail: g.brouwer@chem.leidenuniv.nl Sollicitaties, onder vermelding van vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen, Dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. mw. J.G. Korevaar, Postbus 9504, 2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. The British School in The Netherlands De BSN is een Engelstalige, onafhankelijke dagschool, waar 1.975 leerlingen uit zeventig verschillende landen in één van onze vier schoolgebouwen Engelstalig, internationaal onderwijs krijgen. We hebben momenteel een vacature voor de functie van: (op de Senior School in Voorschoten) Deze functie is voor 35 uur per week, en wel doordeweeks tussen 7 uur 's ochtends en 6 uur 's middags en af en toe in het weekeinde. Salaris: 57.142,- 9% onregelmatigheidstoeslag (met ingang van januari 2002) De conciërge-teamleider valt direct onder de Deputy Head van de school en heeft de verantwoording over een team van momenteel vier conciërges. Hij maakt zowel de werkroosters als de roosters voor de conciërges. Hij stelt vast welke taken de hoogste prioriteit hebben en zorgt ervoor dat deze doeltreffend worden uitgevoerd. Hij houdt zich tevens bezig met beveiliging en onderhoud. Daarnaast voert de conciërge-teamleider taken uit die van een conciërge mogen worden verwacht, zoals: het schoolgebouw schoon en netjes houden, ervoor zorgen dat zowel het schoolgebouw als het schoolterrein in een goede staat van onderhoud verkeren, en dat alle voorzieningen goed functioneren. Het is zeer belangrijk dat hij de Health Safety-regels kent en dat hij een handige doe-het-zelver is. Ervaring in een leidinggevende functie is een pré. Sollicitanten moeten zich goed in de Engelse en de Nederlandse taal kunnen uitdrukken en dienen te begrijpen hoe belangrijk het is om in een omgeving met jonge mensen zorgvuldig te werken. Sluitingsdatum: 12 december 2001. U kunt solliciteren door een sollicitatiebrief, bij voorkeur in het Engels, te schrijven naar Sarah Millican, Human Resources Officer, The British School in The Nether lands, Foundation School, Tarwekamp 3, 2592 XG Den Haag. In uw brief dient u in te gaan op uw werkervaring en opleidingsniveau. Vermeldt u alstublieft ook uw telefoonnummer. Tel.: 070 315 4062; Fax: 070 315 4065; E-mail: sarah.millican@britishschool.nl FLOORCARE Natuursteenrenovatie is een dynamisch bedrijf dat zich door geheel Nederland en Vlaanderen bezig houdt met het renoveren en (groot) onderhoud van natuur steen vloeren e.d. Voor onze buitendienst zoeken wij een enthousiaste en serieuze (heet bij ons assistent renovateur) functie-inhoud: - het, samen met een volleerde renovateur, schuren, polijsten, impregneren, kristalliseren, repareren van nastuurstenen vloeren, wanden en trappen. - je wordt voor de uitvoering van deze werkzaamheden intern opgeleid - standplaats Noordwijkerhout (met als werkterrein voornamelijk West Nederland). functie-eisen: - tussen de 20 en 35 jaar - representatief uiterlijk, flexibele instelling, paniekbestendig - serieus, precies en praktisch ingesteld - woonachtig in Bollenstreek of direkte omgeving Heb je zin in deze uitdaging bel of schrijf dan zo spoedig mogelijk naar: FLOORCARE Natuursteenrenovatie, t.a.v. de heer A. A. Morssink, Postbus 108, 2210 AC Noordwijkerhout. Voor meer informatie bel dan tijdens kantooruren telefoon: 0252-377043 de waterval De Jenaplanschool "De Waterval" is een algemeen bijzondere school, in 1983 opgericht door enthou siaste ouders en leer krachten. Sinds 1990 is de school gehuisvest in een speciaal voor hetJena- planonderwijs ontwor pen gebouw aan de Judith Leijsterstraat in Lisse. Vijftien leer krachten verzorgen het onderwijs aan ongeveer 190 kinderen, verdeeld over acht stamgroepen. De Waterval maakt vanaf 1 augustus 2000 samen met de Alleman in Warmond deel uit van de Stichting Jena planscholen Lisse. Het bestuur van de Stichting Jenaplanscholen Lisse zoekt voor de locatie "De Waterval" per 1 februari 2001 een Stamgroepleerkracht (m/v) Het betreft een volledige vacature in de midden bouw. Gezocht wordt naar een enthousiaste leerkracht met ervaring binnen of affiniteit met het Jenaplanonderwijs. Leerkrachten die in deeltijd willen werken worden ook uitgenodigd te solliciteren. Informatie over de functie en de sollicitatie procedure is te verkrijgen bij Leonoor Sleijser (directeur) 0252-418191 (school) of 071-3620793 (privé) Sollicitatiebrieven, voorzien van cv, kan men tot uiterlijk 15 december zenden aan het bestuur van de stichting Jenaplanscholen Lisse, Postbus 175, 2160 AD of per e-mail: leonoor.sleijser@freeler.nl De Gemeente Leiden zoekt geïnteres seerden voor de functie van: De Buitengewoon Ambtenaar van de Burgerlijke Stand is belast met het vol trekken van huwelijken en partner schapsregistraties en draagt daarmee bij aan de "mooiste dag" van een paar. Leiden heeft op het Stadhuis een mooie trouwzaal. Vanaf Valentijnsdag 2002 (14 februari) kan niet alleen op het Stadhuis, maar ook op verschillende andere bijzondere locaties in de stad getrouwd worden. Trouwen in Leiden kan op: - maandag tot en met vrijdag: van 8.30 uur tot 17.00 uur en van 17.30 uur tot 22.00 uur - zaterdag: tot 15.30 uur Dit zijn tevens de tijden waarop u ingeroosterd kunt worden. De maan den mei tot en met september zijn de maanden waarop de meeste huwelijken/ partnerschapsregistraties plaatsvinden in de Gemeente Leiden. Wat zijn uw taken: - u voert gesprekken met aanstaande bruidsparen en paren die hun part nerschap wettelijk willen registreren; - u voltrekt de verbintenis; - u werkt samen met medewerkers burgerlijke stand en bodes en neemt deel aan werkoverleg. Wat vragen wij van u: - de bereidheid om alle door de wet genoemde verbintenissen te vol trekken; Bestuursdienst - een toespraak kunnen houden waarin aan de wensen van het paar tegemoet wordt gekomen en aan sluiting wordt gezocht bij hun belevingswereld; representatief zijn en gevoel voor stijl hebben; - ervaring met het spreken in het openbaar; - humor en improvisatievermogen; - kunnen communiceren met mensen van verschillende achtergronden; - HBO werk- en denkniveau; - goede mondelinge uitdrukkings vaardigheid in de Nederlandse taal en één of twee moderne talen waaronder Engels; - leeftijd minimaal 18 jaar. Wat bieden wij u: - de gelegenheid om bij te dragen aan de mooiste dag van de (echt-)paren; - per verbintenis: bruto 126,76/ 57,52 inclusief compensatie- en vakantietoeslag; - een benoeming voor 1 jaar met mogelijkheid van verlenging. Een voorbereidend gesprek met een proefbruidspaar en het sluiten van een proefverbintenis kan onderdeel uit maken van de sollicitatieprocedure. De gemeente streeft ernaar een groep "trouwambtenaren" te hebben die een afspiegeling vormt van de samenleving. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevr. F. Grootswagers, hoofd Burgerzaken, telefoon 516 55 57. Sollicitaties kunt u vóór 14 december 2001 richten aan de Gemeente Leiden, Bestuursdienst/PICOF t.a.v. mevr. M.C. Brandt, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Drukkerij Wouda BV is een middelgroot bedrijf waar klantgerichtheid en service écht belangrijk zijn. Voor onze relaties maken wij promotioneel, huisstijl- en familiedrukwerk. De DTP-afdeling verzorgt hiervoor de totale vormgeving en opmaak. Wij zoeken die graag beginnen in een dynamisch bedrijf waar verkooptalenten tot hun recht komen en grafisch inzicht ontdekt wordt. heb je een goede opleiding, een rijbewijs en geen 9 tot 5 mentaliteit? kun je in ons team jezelf blijven? wil je graag leren en werken? voel jij je verantwoordelijk voor jouw klanten? durf je de uitdaging aan Dan ben jij de persoon die wij zoeken en heb jij nu de gelegenheid om te worden opgeleid tot Bel voor een afspraak naar Paul C. Manhave, telefoon (071) 4021381 of stuur je brief met motivatie en je persoonlijke gegevens naar Drukkerij Wouda, Postbus 3066, 2220 CB Katwijk. DRUKKER MET CREATIVITEIT Hyundai Geenjaar is een dynamisch en groeiend autobedrijf. Hyundai Geenjaar is officieel dealer van Hyundai personen- en bedrijfauto's voor Leiden en omgeving. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op korte termijn op zoek n^ar een: 38 uuf per week Wij zijn op zoek naar: Een leuke collega met enkele jaren praktijkervaring, die samen met onze crew van acht medewerkers meewerkt aan de verdere groei van ons bedrijf. Wij bieden: Een afwisselende baan in een modern autobedrijf met voldoende mogelijkheden en een meer dan uitstekende werksfeer. In verband met de samenstelling van ons team denken wij aan een kandidaat tot 30 jaar. Voor verdere informatie over deze uitdagende baan kun je bellen of mailen naar de heer P. Dusoswa tel. 071-5225575 mail: geenjaar-autobedrijf@hetnet.nl. Wil jij deze leuke baan? Neem dan contact op met. Hyundai Geenjaar autobedrijf t.a.v. de heer P. Dusoswa Hallenweg 2 2316 JW Leiden HELEmnuL<@> HYunoni Stichting Dienstverlening Leiden voor ouderen en mensen met een handicap Hooglandse Kerkgracht 32 2312 HV Leiden Tel.: 071 -5123744 Stichting Dienstverlening Leiden biedt thuiswonende kwetsbare ouderen en mensen met een lichamelijke functiebeperkii dienstverlening op maat, met als doel de zelfredzaamheid en zelfstandigheid zo lang mogelijk te waarborgen. De werk zaamheden van de SDL worden door drie afdelingen uitgevoerd: Team Noord, team Zuid (voor wijkgerichte diensten zoi eettafels, dagverzorging e.d.) en de afdeling Stedelijke Diensten (voor stedelijk gerichte diensten zoals: vervoer middels i Sterbus, Klus-aan-Huisdienst, Tafeltje Dek Je, Alarmering, Pedicuredienst en Meer Bewegen voor Ouderen. Voor de afdeling Stedelijke Diensten zoeken we een enthousiaste: Algemeen medewerker t.b.v. de organisatie Stedelijke Dienste Het betreft met name de adminitstratieve ondersteuning voor de Sterbus en de Klus-aan-Huisdlenst voor 24 uur per week De werkzaamheden betreffen: voor Sterbus (vervoer): het zorgdragen voor efficiënte ritindelingen, rij-schema's voor chauffeurs, schema's bezetting kantoordiensten, onderhouden van contacten met deelnemers en garage en het controleren van de uitgaven voor brandstof en onderhoud. voor de Klus-aan-Huisdienst: het organiseren van het wekelijks overleg met de uitvoerenden i.v.m. het verdelen van de werkzaamheden, het beheren van weekstaten en controleren van opdrachtformulieren, het zorg dragen voor het beheren van het gereedschap en het zorgdragen voor het doorgeven van opdrachtformulieren aan de financiële administratie. op termijn het doen van ondersteunende werkzaamheden t.b.v. de pedicuredienst en Meer Bewegen voor Ouderen. Voor de functie zoeken wij iemand die: goed is in het maken van planningen b.v. roosters busritten, afspraken inplannen klussendienst, beschikt over goede organisatorische kwaliteiten, beschikt over goede contactuele eigenschappen zowel intern als extern (klanten, bedrijven), ervaring heeft met het computerprogramma Word, zelfstandig kan werken maar ook leiding en sturing aanvaart, in staat is met meerdere werkzaamheden tegelijk bezig te zijn, nauwkeurig kan werken o.a. wat registratie van werkzaamheden betreft, creatief/ flexibel is in het zoeken naar oplossingen, beschikt over een middelbare beroepsopleiding Arbeidsvoorwaarden; De aanstelling geschiedt vooralsnog voor de periode van een jaar op basis van de CAO Welzijns werk in de functie van administratieve/secretariaatsfunctie niveau b, schaal 10-19, waarbij een bruto maximumsalaris va f 4143,- op fulltime basis geldt. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw E.H. Korbee (teamleider Stedelijke Diensten), tel. 071-5122443. Sollicitaties kunt u voor 12 december aanstaande richten aan de sollicitatiecommissie Stedelijke Diensten op bovengenoemd adres.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 18