L Koken is z'n hobbyFijn dat je hem in bad kan stoppen! f€^€U Dutch for foreigners Egpt mirffl 1 Secretaresse m/v Medisch Secretaresses m/v Data-assistent m/v Medisch Secretaresse A m/v )AG 24 NOVEMBER 2001 915 listening, speaking, reading and writing level 1&2 (beginners), 9.30-12.45 level 3&4 (pre-intermediate), 14.00-17.15 4 weeks, 5 days per week and 3 hours per day 14 January - 8 February 2002 660 f 1454) excluding course material registration before Friday 14 December 2001 we also organise language courses during the evening hours starting in February and custom-made individual language training Universiteit Leiden For information: Inter Consultancy Bureau Rapenburg 63 2311 GJ Leiden Tel.: (071) 527 22 25 Fax; (071) 527 54 39 www.icb-leiden.nl ontwerp begeleiding begroting montage service Design Modern Klassiek, Warm Nostalgisch, Duurzaam m Dorus Rijkersweg 1 5 2315 WC Leiden Tel. 071 - 5223123 Industrieterrein'De Waard' M U C Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven,dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LU MC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 2 Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwen dige geneeskunde ondergebracht. Onderwijscentrum Inwendige Geneeskunde Het Onderwijscentrum Inwendige Geneeskunde is het experti secentrum van Divisie 2 op het gebied van medisch onderwijs. Het centrum coördineert en implementeert onderwijsactivitei ten, ontwikkelt nieuwe ©nderwij§oflderdeleni<en concepten en doet onderzoek'naar 'de 'effecten eri implication gebruikte onderwijstechnieken. Binnen het onderwijscentrum wordt uit voering gegeven aan diverse projecten op decentraal en centraal niveau. Binnen het onderwijscentrum zijn 3 coördinatoren werkzaam met ieder een eigen deelgebied: het preklinisch onderwijs, het kli nisch onderwijs en het computerondersteund onderwijs. Daarnaast zijn er momenteel 7 medewerkers aan de afdeling verbonden op zowel structurele als projectbasis en zijn er een aantal student-assistenten in dienst. De activiteiten vinden plaats in het kader van twee studierichtingen: Geneeskunde (6 jaar) en Biomedische Wetenschappen (5 jaar). Het Onderwijscentrum beschikt over-een secretariaat ter onder steuning van de stafleden, diverse onderwijsactiviteiten en voor de organisatorische begeleiding van de co-assistenten. Momenteel bestaat het secretariaat urt 2 medewerkers, inciden teel aangevuld met tijdelijke ondersteuning. Wegens uitbreiding van taken is het Onderwijscentrum op zoek naar een: (20 uur per week werktijden in overleg) Vac. nr. 01 .K.45.47.LD Functie-inhoud: - administratieve ondersteuning bij de organisatie van het co- assistentschap; - fyngeren als aanspreekpunt.voor studenten; - verzorgen van eenvoudige correspondentie en telefoonafhan deling; - ondersteuning en administratie van Introductietoets (3-weke- lijkse toets); - verrichten archief- en documentatiewerkzaamheden; - bijwerken en redigeren van syllabi; - secretariële ondersteuning van stafleden, coördinator keuze- onderwijs en medewerker farmacologie-onderwijs. De medewerker zal met een grote mate van zelfstandigheid invulling geven aan bovengenoemde taken, hetgeen neerkomt op een belasting van circa 20 uur per week De werkzaamheden worden verricht onder leiding van de managementassistent co- assistentschappen en betrokken stafleden. Werktijden in nader overleg maar in ieder geval op woensdag. Functie-eisen: - MBO. secretariële richting, eventueel aangevuld met medische terminologie; - beheersing van MS Word en Excel; - beheersing van de Nederlandse taal (zowel gesproken als ge schreven); - goede communicatieve vaardigheden; - stressbestendig; - enkele jaren werkervaring. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.297,- 1.950,-) bruto per maand (schaal 5 CAO AZ) bij een fulltime dienstverband. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst vooralsnog tot 1 januari 2003. Verlenging is niet uitgesloten. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door mevrouw C. Mourik managementassistent co-assistent- schappen. Onderwijscentrum IG (071 - 526 33 73). Polikliniekadministratie 2e etage, 3e etage en 4 e etage De polikliniekadministratie op de tweede etage, waar de polikli nieken van de Hartziekten, Reumatologie en Longziekten, de poliklimekadministratie op de derde etage, waar de poliklinieken van de Oncologie, Hematologie en Algemene Interne Geneeskunde, en de polikliniekadmimstratie op de vierde etage, waar de poliklinieken van de Infectieziekten, Maag-Darm-Lever ziekten, Nierziekten/Niertransplantatie, Endocrinologie en Stof wisselingsziekten gevestigd zijn, vragen wegens uitbreiding en ver sterking: enthousiaste (minimaal 20 uur per week) Vac.nr 01 .V. 14.47.LD Functie-inhoud: - voorbereiden en afwerken van spreekuren; - begeleiden van spreekuren aan de receptie; - typen van medische correspondentie; - te woord staan van patiënten, ook telefonisch; - bijwerken van medische dossiers. Functie-eisen: - MAVO/HAVO-diploma; - medische terminologie of bereidheid tot het volgen van de cursus; - NAMS of vergelijkbare opleiding of bereidheid tot het volgen van de cursus; - ervaring met tekstverwerking en in het werken met de dicta- foon; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.297,- 1.950,-) bruto per maand (schaal 5 CAO AZ), bij een fulltime aanstelling, afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 jaar met uitzicht op vast dienstverband. Bijzonderheden: U wordt vriendelijk verzocht in uw sollicitatiebrief het gewenste aantal arbeidsuren aan te geven en tevens te vermelden of u voorkeur heeft voor de 2e, 3e of 4e etage. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden u gaarne verstrekt door mevrouw A.M. Korevaar, hoofd .Polikliniekadministratie 2e etage (071 - 526 19 30) of de heer R.J.A. Sloos, manager poliklinieken voor informatie polikliniekadministratie 3e etage (071 - 526 26 81) of mevrouw A. Nubé hoofd Polikliniek- administratie 4e etage (071 - 526 19 80). Deze 2 vacatures verschijnen in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (I230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Pathologie, Huidziekten, Oogheelkunde. Keel-, Neus- en Oorheelkunde. Psychiatrie. Verloskunde. Gynaecologie, Neurologie. Neuro chirurgie. Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde. het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Opleidingen en Verpleegkundigen Ontwikkelingen (BOVO). Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde Door de afdeling Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuis geneeskunde van het Leids Universitair Medisch Centrum wordt op dit moment een groot onderzoek uitgevoerd naar precon- ceptie-advies in de huisartspraktijk; het. PCA project. In dit pro ject wordt de invloed van preconceptie advies op o.a. het ver loop van de zwangerschap, de bevalling en de gezondheid van het kind onderzocht. Ter ondersteuning van de onderzoeksgroep zoeken wij een: (28,8 uur per week) Vac.nr. 0I.J.47.47.LD Functie-inhoud: - in huisartsenpraktijken verzamelen van veelal digitaal opgesla gen gegevens t.b.v. het PCA project; - het onderhouden van contacten met de huisartsenpraktijken; - het beheren van databestanden; - het voorbereiden en versturen van vragenlijsten en andere cor respondentie; - het beschrijven/herschrijven van procedures; - algemeen secretariële en organisatorische werkzaamheden. Functie-eisen: - kennis van MS Word en MS Access; - ervaring met gegevensverwerking; - organisatietalent en zelfstandig kunnen werken; - in bezit van rijbewijs/auto; - goed kunnen functioneren binnen een team; - enige kennis van medische terminologie. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.297,- I.950,-) bruto per maand (schaal 5 CAO AZ) bij een fulltime dienstverband, afhan kelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van 1 december 2001 tot 31 december 2003 zonder uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door drs. J. Elsinga, biomedicus, (e-mail: J.Elsinga@lumc.nl) pf door M. van Diem. verloskundige/epidemioloog, (e-mail: M.Tvan_diem@lumc.nl) (071 - 527 53 51secretariaat 071 -527 53 18). DIVISIE 4 Divisie 4 telt 680 medewerkers en bestaat uit afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteunen. Het betreft Klinische Farmacie en Toxicologie. Centrale Stenlisatiedienst. Radiologie, Medische Microbiologie, Centraal Klinisch Chemisch Laboratorium, Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium, Dienst Diëtetiek, Dienst Fysiotherapie en Ergotherapie, Dienst Geestelijke Verzorging en Dienst Maatschappelijk Werk Patiëntenservice. Radiologie Op de afdeling Radiologie wordt gewerkt met alle moderne radiologische technieken, waaronder mammografie met stereo tactic, DSI, angiografie, interventie radiologie, CT en MRI. De afdeling beschikt over 32 onderzoekkamers verdeeld over twee vloeren. Ten behoeve van de traumaradiologie beschikt het Centrum Eerste Hulp over twee goed geoutilleerde röntgen- kamers. Naast de klinische taken worden wetenschappelijke projecten uitgevoerd en wordt onderwijs verzorgd. De afdeling telt ongeveer 250 medewerkers, waaronder 35 (assistent) radio logen, 66 radiodiagnostisch laboranten en 9 leerling radio- diagnostisch laboranten. Op de administratie is een vacature ontstaan voor de functie van: 18 uur per week) Vac.nr 01.T29.47.LD Functie-inhoud: - het via de dictafoon typen van medische verslagen m.b.v. een tekstverwerker (ZIS); - het verwerken van de gegevens via een terminal; - alle bij de administratie behorende werkzaamheden. Functie-eisen: - MAVO/HAVO-diploma; - uitstekende typevaardigheid; - kennis van de medische terminologie; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring met tekstverwerking en in het werken met dictafoon: - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4,297,- 1.950,-) bruto per maand op fulltime basis (schaal 5 CAO AZ). Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw R. Steenvoorden, hoofd medisch secretariaat (071 - 526 20 56). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC Leiden

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 39