Personeel Personeel J OP ZOEK NAAR DE BESTE BIJVERDIENSTE? BEGIN EEN KRANTENWIJK! Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwalit gemeente w h I leiaeraorp gemeente in een middelgrote, f management assistent ruimtelijke ordening m/v NU MET FL. 100. STARTPREMIE! Sjaloomschool Katwijk een groepsleerkracht (m/v) Kredjetrisicomanager m/v (36 uur) DIENSTAPOTHEEK BOLLENSTREEK ZATERDAG 24 NOVEMBER 2001 i I Werken in een burgergerichte dynamische organisatie met korte lijnen en gericht op de ontwikkeling van organisatie en individu. Dat is werken bij de gémeente Leiderdorp. Wie zich kan vinden in ons hoge ambitieniveau en bovendien samenwerkingsgericht is, past hier uitstekend! De afdeling Ruimtelijke Ordening en Milieu heeft tot doel het zorg dragen voor de voorbereiding en uitvoering van beleid op het gebied van ruimtelijke ordening, volkshuisvesting, bouw- en woningtoezicht en grondzaken. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een voor 32 uur per week De functie: Als management assistent ruimtelijke ordening verricht u diverse administratieve en secretariële werkzaamheden ten behoeve van het afdelingshoofd en de afdeling. Het gaat daarbij o a. over het beheren van afdelings(agenda's), voorbereiden van vergaderingen, voorbereiden van financiële rapportages, het bijhouden en afronden van rekeningen, notuleren, maken van verslagen en brieven, verlof- en tijdregistraties; bovendien heeft u een afschermfunctie met betrekking tot personen die rechtstreeks het afdelingshoofd willen benaderen. Daarnaast verzamelt u gegevens ten behoeve van (jaar)planningen en kwartaal rapportages en informeert u burgers over bouwplannen. Uw profiel: U bent een praktische, zelfstandige en daadkrachtige medewerker met oranisatorisch talent en met ervaring in administratieve en secretariële werkzaamheden. U bent in staat om adequaat ondersteuning te geven aan het afdelingshoofd en de afdeling U heeft een opleiding op mbo-niveau. Uw werkstijl kenmerkt zich als dienstverlenend, initiatiefrijk, nauwgezet, maar tevens.flexibel en klantgericht. Tevens beschikt u over goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden: Wij bieden een sterk dynamische afdeling met veel ruimte voor eigen initiatief. Het salaris is maximaal f 5.1612.342,-) bruto per maand (schaal 7) bij een 36-urige werkweek. Voorts Zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing zoals een uitstekende ziektekostenverzekering, pensioenregeling en kinderopvang. Inlichtingen en sollicitaties: Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij Tatjana Dreiling of Eugenie Crutzen, telefoon (071) 545 85 20 of (071)545 85 18. Sollicitaties kunt u tot en met 8 december 2001 sturen naar burgemeester en wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp, onder vermelding van "vacature management assistent RO". Etnische minderheden, vrouwen en gehandicapten zijn binnen de gemeente sterk ondervertegen-, woordigd Er wordt naar gestreeld om. uitgaande van de geldende functie-eisen, een persoon uit bovengenoemde groepen te benoemen. Zij worden dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren Gemeentehuis Statendaalder Postbus 35 2350 AA Leiderdorp Telefoon 071 545 85 00 telefax 071 589 56 91 T Word bezorger van Algemeen Dagblad, Trouw en de Volkskrant. Dat is de snelste bijverdienste voor alle leeftijden. Een uurtje werk per dag. En het betaalt prima. Plus een gratis regenpak, elke dag een gratis krant en regelmatig een extra bonus. Ben je 15 jaar of ouder dan kun je aan de slag in Rijnsburg De verdienste is uitstekend en tijdelijk fl. 100,- premie voor Snelle Starters. Belangstelling? Surf naar www.koplopers.com of bel gratis 0800 0230 351 't Komt in de bus met Koplopers! Onze collega uit groep 3 gaat ons na ruim 23 jaar helaas verlaten. Met ingang van 1 februari 2002 zoeken wij voor 2'A dag (groep 3) die: van harte kiest voor het prot.chr.onderwijs; een goede relatie met kinderen, ouders en collega 's belangnjk vindt; om kan gaan met verschillen tussen kinderen; samen met enthousiaste collega 's de school verder wil ontwikkelen. Wat biedt de Sjaloomschool? Te veel om hier op te noemen. Nieuwsgierig? Schrijf of/en kom eens lang.s. Ons adres is: Stadhoudersdreef 65 2224 BP Katwijk Dir. Aad Boer. Of bel; 071-4015760 (school) 071-3012417 (thuis) Mail: sjal@tref.nl Bezoek ook onze homepage: v Rabobank Alkemade is een dynamische en vooruitstrevende bank gevestigd aan de rand van het Groene Hart van Nederland. Met drie vestigingen worden actief de kernen Buitenkaag, Kaag, Nieuwe Wetering, Rijpwetering, Oud Ade en Hoogmade bediend. In onze strategie leggen wij een zwaar accent op de bediening van onze klanten vanuit deze adviescentra. Een goede relatie begint met een goed persoonlijk contact. Vanuit die gedachte staat Rabobank Alkemade dicht bij de klant. Wij streven daarbij naar een persoonlijk en deskundig advies. Als kredietrisicomanager bewaak je de financiële gezondheid van Rabobank Alkemade. Je beoordeelt zakelijke en particuliere financieringen, geeft helder aan waar de risico's in de kredietporte feuille zitten en assisteert bij de afwikkeling van probleemgevallen. Je zorgt dat de toetsingsnormen juist worden toegepast. Verder ondersteun je het management bij het doorvertalen van de strategie en beleidsdoelstellingen naar financieringsprocessen en bij het verbeteren en beheersen van die processen zodat deze effectief, efficiënt en flexibel verlopen. Al mei al heb je een belangrijke stem in het debiteurenbeleid en draag je flink bij aan het verwezen lijken van onze ambitie: de best mogelijke financiële dienstverlening bieden aan onze klanten. Functie-eisen: 'Een afgeronde HBO WO-opleiding in een financiële richting; Je beschikt over een objectief en afgewogen oordeel; Enige jaren relevante ervaring is een pré (starters worden echter nadrukkelijk verzocht ook te reageren). Interesse? Bel voor meer informatie met Jeroen van Zijp, teamcoördinator, telefoon (071) 501 41 18. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar: Rabobank Alkemade, t.a.v. de heer A.J. van Trigt, algemeen directeur, Postbus 1, 2375 ZG Rijpwetering. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geef je ambitie toekomst Rabobank Alkemadt Professioneel omgaan met mensen? Vanuit de psychosociale faculteit bieden wij aan: 31/2-4 jarige deeltijd beroepsopleidingen op hbo-niveau. psychosociale therapie psychospiritueie therapie De opleidingen zijn gericht op de praktijk en kenmerken zich door een integratie van de klassieke en alternatieve hulpverlening. De opleidingen worden verzorgd door ervaren docenten/trainers en staan geregistreerd bij de Nederlandse Federatie van Opleidingen in de Geestelijke Gezondheidszorg (NFOGG). Lesplaatsen in heel Nederland. Vraag de gratis brochure Academie Gradatim Postbus 40 9430 AA Westerbork tel. 0593-33 24 86 www,gradatim.nl Email: info@gradatim.nl De Nieuwe zoekt APOTHEKERS-ASSISTENT(E) voor de avond-, nacht- en weekenddienst. De dienstapotheek is gevestigd aan de Rijnsburgerweg 4C in Voorhout naast de centrale dokterspost. Relevante werkervaring in een openbare apotheek en kennis van het pharmacom systeem strekt tot aanbeveling. Inlichtingen en sollicitaties richten aan: Directie DAB t.a.v. Sander Sloothaak, apotheker p/a Apotheek Sloothaak Vliet NZ 19, 2231 GN Rijnsburg Tel. 071-4020400 Het vermeerderen van kennis en jiet verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Univer Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuv gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. FACULTEIT DER LETTEREN Bestuursassistent (v/m) (19 uur per week in de middag, met de bereidheid de uren in de toekomst uit te breiden) vacaturenummer: 1-160/1158 Het Faculteitsbureau van de Faculteit der Letteren ondersteunt het faculteitsbestuur, de opleidingen en andere organisatorische eenheden van de faculteit. Het Faculteitsbureau bestaat uit zeven afdelingen: Onderwijs- en Wetenschapsbeleid (owb). Documentatie, Financieel Economische Zaken (fez), Personeels zaken (pz), het Loopbaancentrum Letteren (lcl), Informatisering/ict en het Talencentrum. Bij het bureau werken ongeveer veertig mensen. Voor het faculteitsbestuur zoeken wij op korte termijn een enthousiaste en gemotiveerde bestuursassistent. Zij of hij is werkzaam op het secretariaat tezamen met twee parttime collega's. Taak: het (inhoudelijk) opstellen van conceptbrieven op het gebied van bestuur en beheer; het inhoudelijk en op prioriteit selecteren van binnenkomende post (intern/extern) voor bestuur en directeur; het zelfstandig afhandelen van een deel van de post (voor zover niet behorend tot het terrein van een van de andere afdelingen); bewaken van de voortgang van bestuurlijke zaken en de organisatorische planning die hieruit voortvloeit; verrichten van reguliere secretariële taken en 'bereid zijn taken van de collega-secretaresses over te nemen bij hun afwezigheid. Vereist: vwo-diploma (HBO-werk-/denkniveau) aangevuld met een relevante afgeronde administratieve opleiding; ruime ervaring met secretariële en bestuurlijke ondersteuning binnen een complexe organisatie; kennis van Windows/MS Office/Excel; initiatiefrijk; efficiënte werkhouding (planmatig en systematisch kunnen werken) en bestand tegen hoge werkdruk; uitstekende schriftelijke uitdrukkings vaardigheden; m goede contactuele eigenschappen. In verband met de toekomstige werktijd vermindering van de huidige medewerkers, vragen wij de bereidheid om op termijn het dienstverband eventueel uit te breiden. De 19 uur wordt verdeeld over vijf middagen. Salaris minimaal 4.279,- (€1.941,73).en maximaal 5.737.- (€2.603,34) bruto per maand (schaal 8), bij een volledige werkweek. De Universiteit Leiden kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals (maximaal) 19 adv- dagen, een premie-/spaarloonregeling en flexibele werktijden. De aanstelling geschiedt vooralsnog voor de duur van een jaar, maar bij gebleken geschiktheid volgt een dienstverband voor onbepaalde tijd. Inlichtingen bij: mw. drs. Y. in 't Veld, faculteitsdirecteur a.i., tel. 071-5272318. Sollicitaties, met curriculum vitae en-onder vermelding van vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Faculteit der Letteren, Hoofd Personeelszaken, mw. M.J.P. Okker-de Jager, Cleveringaplaats 1, Postbus 9515, 2300 ra Leiden. FACULTEIT DER SOCIALE WETENSCHAPPEN Support-/helpdesk- medewerker in de eerste lijn (v/m) (38 uur per week) vacaturenummer: 1-174/1158 De Dienst ict. Ondersteuning (dios) is een facultaire dienst, verantwoordelijk voor het beheer, het onderhoud en de exploitatie van de ict-infrastructuur van de Faculteit der Sociale Wetenschappen. De ict-diensten worden geleverd aan een vijftal opleidingen en overige eenheden binnen de faculteit ten behoeve van de administratieve organisatie, het onderwijs en onderzoek. De diensten worden geleverd aan circa 700 medewerkers en 4.500 studenten. De huidige omgeving omvat zowel W9X, NT4, Mac en v,vis/Pathworks-systemen. De voorzieningen maken deel uit van de universitaire ict-infrastructuur, wat afstemming van de diverse beheerprocessen noodzakelijk maakt. De afdeling is momenteel bezig met een transformatieproces waarbij de techniek gedreven attitude omgezet wordt naar een meer klantgerichte instelling. Hiertoe is recent gestart met het inrichten van de icT-beheerorganisatie conform de iTiL-methodiek. Tegelijkertijd wordt dit jaar een vernieuwings project uitgevoerd om de huidige ict- infrastructuur over te zetten naar W2000. Dit project wordt uitgevoerd in samenwerking met andere faculteiten en de i-groep, de centrale ict- dienst van de universiteit. Binnen de Servicedesk van de dios is een vacature voor een support-/helpdesk- medewerker in de eerste lijn. Doel van de functie: De support-/helpdeskmedewerker verleent werkplekondersteuning aan eindgebruikers en levert een bijdrage aan het operationeel houden van de iCT-infrastructuur. De werkzaamheden hebben een sterk representatief karakter en worden zowel in de frontoffice (balie) als backoffice verricht. Resultaatgebieden: 1. ondersteunen van gebruikers, het aannemen en afhandelen van incidenten (eerste aanspreekpunt voor gebruikers); 2. toewijzen van incidenten en (waar mogelijk) herstellen van de service; 3. installeren en onderhouden van werk plekken. Vereist: diploma MBO-Informatica of gelijkwaardig; kennis van/ervaring met Dos en Windows 95/98/NT, met applicatieprogrammatuur zoals MS-Offce97/2000 Suite en icr-beheertools; kennis van rrn (of bereidheid tot het 1; al de cursus triL-Foundation); goede lees- en spreekvaardigheid in hel Nederlands en Engels; projectmatig werken; klantgerichte en klantvriendelijke instc zowel in teamverband als zelfstandig k werken; stressbestendig zijn; luistervaardigheden; probleem-analytisch kunnen denken; nauwkeurigheid. Salaris maximaal 5.071,- (€2.301,12) bi maand. Inschaling is afhankelijk vai Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst duur van een jaar met uitzicht op een vj dienstverband. Inlichtingen bij: dhr. H.P. de Roos, afdel S hoofd, of mw. W.S. Vencken, helpdesk coördinator, tel. 071-5273660/3686. Sollicitaties, onder vermelding van het1 nummer op brief en envelop, binnen tw weken na het verschijnen van dit blad zi q aan: Hoofd Personeelszaken van de Faci Sociale Wetenschappen, Wassenaarsewe Postbus 9555,2300 rb Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gcru vrouwen aan te stellen in de functies waa ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk ver solliciteren.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 36