Personeel Personeel Personeel Personeel Personee 99 HISCOM CONSULTANTS m/v Secretaresse Medewerker Studenten administratie VelopA Ceef uw carrière een krachtige injectiemet het optimaliseren van processen in ziekenhuizen. Your healthcare information solution hogeschool Leiden Fulltime SECRETARESSE ZATERDAG 24 NOVEMBER 2001 VelopA B.V. ontwikkelt en verkoopt straatmeubilair, speeltoestellen en fietsparkeervoorzie- ningen. VelopA is marktleider in enkele marktsegmenten. Onze klanten zijn gemeenten, bouwondernemingen, architecten en instellingen. Wij zijn een zelfstandige werkmaatschap pij van TBI Holdings B.V., een grote groep bedrijven die zich o.a. richt op "City Identity" VelopA is gevestigd in Leiderdorp en telt 50 medewerkers. VelopA stelt zich ten doel een bij drage te leveren aan de woonomgeving met producten die functioneel zijn, mooi vormge geven, duurzaam en veilig. Dat is de rode draad in ons assortiment en onze opstelling. Meer informatie vindt u op www, velopa. com De laatste jaren maakt VelopA een sterke groei door. Om haar marktpositie verder te verstevigen zoeken wij een: CREATIEVE TEKENAAR/CONSTRUCTEUR M/V (ter ondersteuning van de afdeling Marketing Product Ontwikkeling) Verbeteren/aanpassen van bestaande producten Engineeren van constructieve oplossingen Beheren van de technische bibliotheek Uittekenen van speciale'projecten Maken van tekeningen ten behoeve van drukwerk en de website Maken van montage/plaatsings/bedieningsinstructies Meedenken in ontwerptrajecten Funptie-^i^n: MTS-werktuigbouw, liefst met enkele jaren werkervaring als tekenaar Ervaring en affiniteit met tekenen in AutoCAD Creatieve persoonlijkheid die ook goed kan detailleren en ordenen Werken bij VelopA De sfeer bij VelopA is open, informeel en sterk verkoopgericht. Als je er plezier in hebt om te zorgen voor een professionele presentatie valt er veel eer in je werk te behalen. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend te noemen. Belangstelling voor de functie? Stuur je sollicitatiebrief naar VelopA B.V., postbus 202, 2350 AE te Leiderdorp, t.a.v. mevrouw Y.C. Smittenaar of mail naar ysmittenaar@velopa.com Hebt je vragen over deze functie? Bel dan tijdens kantooruren (071)-541 03 21, of eventueel 's avonds (071J-566 11 79. HISCOM B.V., een organisatie met ruim 250 enthousiaste medewerkers, ontwikkelt, levert en ondersteunt volledig geïntegreerde ICT-oplossingen binnen de zorg. Hierin zijn wij onbetwist marktleider in Nederland, met meer dan 25 jaar ervaring. Wij investeren onophoudelijk in nieuwe vormen van informatievoorziening, gericht op maximale kwaliteit en efficiëntie. Al onze activiteiten zijn nauwkeurig afgestemd op de actuele behoeften en ontwikkelingen in de gezondheidszorg. Eind 1998 is HISCOM begonnen de producten geschikt te maken voor de internationale markt. Wegens uitbreiding van de werkzaam heden op de afdeling Application Consulting zoeken wij op korte ter mijn Consultants. Functie-informatie De hoofdtaak van de Consultant is het adviseren en begeleiden van verschil lende afdelingen van ziekenhuizen bij het implementeren en gebruiken van de HISCOM Solutions in de breedste zin. Je werkzaamheden omvatten o.a. de volgende com ponenten: optreden als project leider, maken van een implemen tatieplan, geven van demonstra ties, opleiden van hoofdgebruikers, inrichting en ondersteuning bij het beheer van de applicaties en advise ren in de optimalisatiefase. De werk zaamheden worden voor een groot deel in de ziekenhuizen verspreid over het land verricht. Wij vragen Minimaal een HBO-opleiding. Ervaring in ICT. Ervaring in de gezondheidszorg, met name in ziekenhuizen is een pre. Goede contactuele eigenschappen. Zelfstandig kunnen functioneren. Bereidheid tot reizen. Een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden op grond van de CAO-HISCOM. Informatie Nadere informatie wordt je graag ver strekt door Henk Winter, Manager Application Consulting, telefoon 071-525 68 67 of Arnoud Bergman, Sr. Application Consultant, tele- Ons aanbod Een zelfstandige werkkring'waarin het omgaan met mensen en tech niek een centrale rol inneemt. Een prettige werksfeer. Een contract voor de duur van een jaar. foon 071 - 525 68 66. Sollicitatie Ben je geïnteresseerd dan nodigen wij je graag uitje sollicitatiebrief te richten aan: HISCOM B.V., ter attentie van Marjon Thijssen, Personeelsfunctionaris, Postbus 9012300 AX Leiden. Reageren via e-mail kan ook: solliciteer@hiscom.nl. De Hogeschool Leiden zoekt: EN In een nieuw gebouw, op loopafstand van Leiden CS, volgen ruim 3800 studenten opleidingen bij de Hogeschool Leiden op het gebied van Gezondheidszorg;Sociaal Cultureel werk, Management Organisatie, bij het Laboratoriumonderwijs en de Lerarenopleiding 'Basisonderwijs. Bovendien zijn mét ingang van 1 september de opleidingen Informatica Informatiekunde en Commerciële Economie gestart. De uitgangspunten voor het onderwijs zijn vastgelegd in de 'BAS-visie': Beroepsgericht, Actief studeren en Studentgericht. De Hogeschool versterkt haar regionale positie in een samenwerkingsverband met de Haagse Hogeschool en de Technische Hogeschool Rijswijk. Bij de Hogeschool zijn ongeveer 360 medewerkers werkzaam. v Secretaresse 0,5 Fte (vacaturenummer 41/2001/Bureau) De functie Als secretaresse bij het centraal bureau van de hogeschool heb je een veelomvattende en gevarieerde functie. Onder leiding van het hoofd van het secretariaat bied je samen met de andere secretaresses administratieve en secretariële ondersteuning aan het College van Bestuur en .diverse stafdiensten. Daarnaast behoren ook het incidenteel invallen bij de receptie en de bediening van de telefooncentrale tot je werkzaamheden. Wat wij vragen Je bent een teamspeler die planmatig, zelf standig kan werken en weet hoe je prioriteiten in je werk aanbrengt. Collega's en opdrachtgevers stellen je serviceverlenende houding op prijs. Je hebt een sterk gevoel voor de kwaliteit van je werk en houdt ervan resultaatgericht té werken. Je beschikt tenminste over een MBO-opleiding op secretarieel/administratief gebied en ervaring in een vergelijkbare functie. Arbeidsvoorwaarden De CAO-HBO is van toepassing. De aanstel ling is tijdelijk voor de duur van een jaar met uit zicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd bij gebleken geschiktheid.Het salaris is afhankelijk van ervaring minimaal 3071,- (schaal 5 CAO-HBO) en maximaal 4601,- (schaal 6 CAO-HBO) bruto per maand, op basis van een volledige aanstelling. De werktijden worden in óverleg vastgesteld. Informatie sollicitatie Informatie over de functie kun je inwinnen bij mevrouw W. de Boer, hoofd van het secretariaat van het bureau, telefoonnummer 071 - 5188 809. Een functiebeschrijving is beschikbaar. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer, verwachten we binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. We vragen je je brief te richten aan: Hogeschool Leiden De heer drs H.M. Weijs, secretaris van het College van Bestuur Postbus 382 2300 AJ Leiden Hogeschool Leiden Medewerker Studentenadministratie 0,5 Fte (vacaturenummer 43/2001/Bureau) De functie Als medewerker studentenadministratie bij de hogeschool doe je, samen met een collega, de administratie en registratie van studentgegevens, waaronder in- en uitschrijvingen, en het bijbehorende betalingsverkeer (college- en cursusgelden). Het leveren van standaardrapportages behoort eveneens tot de werkzaamheden. Daarnaast lever je een bijdrage aan het actueel houden van het Studenten Informatie Systeem en bewaak je de procedures van de studenten- en cursistenadministratie. Je onder houdt contacten met relevante overheidsinstellingen. Coördinatie van de werkzaamheden van de studenten administratie vindt in overleg plaats. Wat wij vragen Je beschikt overeen opleiding op HAVO of M EAO-niveau. Daarnaast heb je kennis van en ervaring met geautomatiseerde bestanden en enige jaren werkervaring. Je hebt een communicatieve en collegiale instelling. Ook ben je initiatiefrijk en stressbestendig met behoud van accuratesse. Arbeidsvoorwaarden De CAO-HBO is van toepassing. De aanstelling is tijdelijk voor de duur van een jaar met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd bij gebleken geschiktheid. Het salaris is, afhankelijk van ervaring, minimaal 3071,- (schaal 5 CAO-HBO) en maximaal 4601,- (schaal 6 CAO-HBO) op basis van een volledige aanstelling. Informatie sollicitatie Informatie over de functie kun je inwinnen bij de heer W.H. van der Linden, Hoofd Financieel- Economische Zaken, telefoonnummer 071-5188816. Een functiebeschrijving (no 62) is beschikbaar. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer, verwachten we binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. We vragen je je brief te richten aan: Hogeschool Leiden, t.a.v. de heer W.H. van der Linden Postbus 382 2300 AJ Leiden Eichholtz Overseas Decorations B.V. is een jong en dynamische, snelgroeiende groothandel in meubelen, en woningdecoraties. Voor de magazijn vloer verlichting, accessoires en klein meubilair zijn we MET SPOED op zoek naar een: ALLROUND MAGAZIJNMEDEWERKER Handige duizendpoot FUNCTIE: Uitpakken en wegzetten van binnengekomen goederen; Controles en reparatiewerkzaamheden aan verlichting, accessoires en klein meubilair; Verzendklaar maken van bestellingen; Verantwoordelijkheid over het op orde houden van de desbetreffende magazijnvloer. WIJ VRAGEN: De juiste kandidaat heeft: Ervaring met o.a. solderen, draaien en electra; Een goed verantwoordelijkheidsgevoel; Leeftijd vanaf 40 jaar. WIJ BIEDEN: Een goed salaris, naar opleiding en ervaring; Werken in een jong en enthousiast klein team. Heeft u interesse in de bovenstaande vacature, stuur dan uw CV met begeleidende brief naar; Fa. Eichholtz Overseas Decorations B.V. afd. Personeelszaken, Satellietbaan 5, 2181 MG Hillegom Tel: 0252-515850, fax: 0252-5121364, E-mail: eod@euronet.nl Voor informatie over Eichholtz Overseas Decorations bezoek onze website: www.eichholtz.nl Op korte termijn gevraagd: (AA/V) Representativiteit, collegialiteit en verantwoordelijkheidsgevoel zijn in onze werksfeer van belang. Hij/zij moet bereid zijn ongeveer eens per maand op zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur te werken. Een goede opleiding, beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift strekken tot aanbeveling. U zult vaak het eerste aanspreek punt zijn voor onze cliënten en daarbij is een kordaat en klantvriende lijk optreden van belang. Geboden wordt: Een volledige werkweek. Een zelfstandige, dynamische secretaresse- baan (geen stageplaats) met afwisselend werk. U gaat ons team van ca. 10 man/vrouw versterken. Sollicitaties te richten aan: mevrouw A. E. Lancel Inlichtingen: Makelaardij Eigen Haard, Geversstraat 63 2341 GC Oegstgeest, Tel. (071) 519 19 19, Fax, (071) 519 19 29 E-mail adres: makelaar@eigen-haard.nl Worldwide Hospitality Golden Tul.ip Rubi Gelegen bij het Centraal Station Leiden. Het hotel heef 54 hotelkamers, 4 vergaderzalen en Restaurant Rubens r 40 zitplaatsen. Wij richten ons voor bijeenkomsten en trainii op kleinere groepen tot maximaal 25 personen. Ter versterking van ons team zoeken wij: 1. Charmante en representatieve Ontbijtda Ontvangt de gasten, serveert koffie of thee. Zorgt dat het buffet bijgevuld blijft en het restaurant opgeruimd en netjes is. 2. Charmante en representatieve Hostess voor ons meeting center Ontvangt de gasten, serveert koffie en thee. Zorgt dat de ruimtp steeds opgeruimd en netjes zijn. Onderhoudt de contacten met de verantwoordelijke van i bijeenkomsten en zorgt dat alle service verloopt zoals gevri 3. Vlotte Medewerkers Bediening Onze vlotte medewerkers weten van aanpakken op aller gebied en zijn evt. oproepbaar bij onverwachte drukte. Je u ingezet voor het diner, ontbijt of in ons zalencentrum. 4. Kranige Medewerkers algemene diens1 Ook onze kranige medewerkers algemene dienst weten v aanpakken, zoals bij de afwas, hulp in de keuken, een kap lamp vervangen, brengt roomservice naar de kamer, zijn evt. oproepbaar bij onverwachte drukte. Voor de tunctie's 1 2 geldt: - De functies kunnen gecombineerd worden met elkaar. - Volwassen leeftijd. - Parttime functie vanaf 20 uur per week tot fulltime 38 uur per week. Voor de tunctie's 3 4 geldt: - Leeftijd vanaf 18 jaar. - Parttime/oproepbasis, uren in overleg (1 a 2 diensten per week). Voor de tunctie's 1.2 3 geldt: - Salarisindicatie, horeca CAO bij vakvolwassen leeftijd 22 jr. groep lil vanaf NLG 19,22 bruto per uur. Voor functie 4 geldt: - Salarisindicatie, horeca CAO bij vakvolwassen leeftijd 22 jr, groep I vanaf NLG 17,91 bruto per uur. Voor alle tunctie's geldt: - Het bedrijf is 365 dagen per jaar 24 uur per dag geopend t Daarom wordt ook gewerkt in de avonduren, het weekeno op zon- en feestdagen. Deze diensten worden in onderling overleg vastgesteld. - Een basiskennis van met name Engels en evt. andere talen is gewenst. - 25 betaalde vakantie dagen per jaar. - Wij stellen bedrijfskleding ter beschikking. - Mogelijkheden tot het volgen van beroepsgerichte trainini bij de Golden Tuiip Business School. - Een prettige werksfeer. - Tegen zeer speciale tarieven kun je een weekendje weg naar collega Golden Tulip Hotels. Reacties aan: Per post, Golden Tulip Leiden, t.a.v. mevr. P. Brusche, Schipholweg 3, 2316 XB Leiden. E-mail: manager@golden-tulip-leiden.nl, tel.: 071 - 522 11 21fax 071 - 522 66 75 U kunt ons vinden op www.goldentulip.nl/hotels/gtleiden

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 34