Personeel Personeel DOET JE BAAS DE LEUKSTE KLUSSEN ZELF? i i MEDEWERKER FINANCIËN ADMINISTRATIE Maak dat je wegkomt! I 1 I 1 1 1 I I 1 s 1 1 I i I 1 1 I 1 1 i i 1 1 1 1 i I 1 1 i I 1 i 1 1 I Icappe Vitae Opzichter infrastructurele werken Haarlem Uitnodiging afscheidsreceptie voor je collega's ZATERDAG 24 NOVEMBER 2001 908 Kappé International, van oorsprong een familiebedrijf, is in 50 jaar uitgegroeid tot een internationale aanbieder van parfums, cosmetica-artikelen, zonnebrillen, drogisterijartikelen en alcoholische dranken op plekken waar reizigers samenkomen. Kappé International exploiteert winkels op de luchthaven Schiphol, en beheert duty-freeshops in Griekenland en Maleisië. Bedrijfsonderdeel Kappé Distribution levert het Kappé-assortiment aan airportshops, crewshops, diplomaten- winkels, shipchandlers, cruisemaatschappijen, ferry boats en winkels op militaire bases. Ook verzorgt Kappé Distribution de inflight sales voor chartermaatschappijen. Verder heeft Kappé sinds kort een eigen ICT-bedrijf, Re-Base Group. Kappé gaat ervan uit •voor mensen en door mensen' te bestaan. Het motto van'Kappé is dan ook: Professionalism with a human face. Binnen Nederland telt Kappé momenteel 340 medewerkers. De sfeer bij Kappé is international Als medewerker financiën en administratie kom je en relevante werkervaring. Heb jij een hands-on- te werken bij-Kappé Distribution in Hoofddorp. Je mentaliteit, ben je pro-actief en communicatief bent verantwoordelijk voor het inboeken van de vaardig en werk je graag in een klein team? Bel administratie, de aansluitingen met het grootboek en de aangiften omzetbelasting. Verder lever je een bijdrage aan de maandafsluiting en assisteer je het hoofd Finance Accounting bij het voor bereiden van rapportages. Wij vragen minimaal een MBO-diploma in bedrijfseconomische richting en relevante werkervaring. Heb jij een hands-on- mentaliteit, ben je pro-actief en communicatief kas/bank-transacties en alle binnenkomende facturen. Daarnaast bewaak je de debiteurensaldi en onderneem je actie om openstaande posten te innen. Je draagt zorg voor de crediteuren- dan Ruud van Es: 023 - 5168 666 of 06 - 1505 0056, of e-mail: r.van.es@vitae.nl Schriftelijke reacties: Vitae, t.a.v. Ruud van Es. Grote Houtstraat 176, 2011 SZ Haarlem. Dit is Vitae. Vitae bemiddelt voor mensen die van hun baan meer verwachten dan alleen een goed salaris. Plezier in je werk. dat is het belangrijkste. Vitae is van mening dat dit wordt bereikt door twee dingen. De ruimte krijgen om jezelf te kunnen ontplooien en een werksfeer waarin jij je thuisvoelt. We stellen als organisatie alles in het werk een baan voor je te vinden die dat kan bieden. Daarom besteden wij meer tijd dan wie ook om je goed te leren kennen. Spreekt dit je aan en ben je geïnteresseerd in deze of andere vacatures, neem dan contact met ons op. PLEZIERIG WERKEN logistiek, HR, ICT, sales n marketingcommunicatie. - 5579 500 Arnhem 0Z6 - 8801 400 Breda 076 - 5331 000 Oen Haag 070 - 3133 100 Eindhoven 040 - 2649 749 Enschede 053 - 8801 10G Haarlem 023 - 5168 686 Rotterdam 010 - 2425 200 Utrecht 030-2879379 Zwolle 038 - 4288 800 www.vitae.nl Een MBO-er Weg- en Waterbouw die als opzichter het overzicht behoudt. De sector Stadsbeheer zorgt voor een duurzame en leefbare stad; een schoon, heel en groen woon-, werk- en leefmilieu en een veilig, bereikbare en begaanbare stad. De sectot richt zich op haar klanten en wil haar doelen zoveel mogelijk samen met haar bewoners bereiken. Stadsdeelgcrichtwcrken staat om die reden hoog in het vaandel. Sleutelbegrippen hierbij zijn projectmatig werken, participatie en inspraak, klantvriendelijkheid, op tijd, op maat en kostenbewust. Het bureau Realisatie van de afdeling Civiel Haven is verantwoordelijk voor het realiseren van de door het Ingenieursbureau voorbereide stedelijke infrastructuur en voorzieningen op weg- en waterbouwkundig gebied. Hoogwaardige kwaliteit, duurzaam- en doelmatigheid zijn daarbij uit gangspunten. Bureau Realisatie zorgt voor de begeleiding tijdens de uitvoering van werken. Projectleiders binnen dit bureau geven functioneel leiding aan Opzichters die toezicht houden op grote infrastructurele werken, zoals reconstructies, herprofileringen, rioleringen, waterbouwkun dige werken, e.d. Het bureau zoekt op korte termijn een nieuwe collega voor de functie van v/m voor 36 uur per week Wat houdt de functie in7 Op de grote infrastructurele werken houdt u toezicht op werkzaam heden op het gebied van weg- en waterbouw, op veiligheidsaspecten en op verkeersmaatregelen. Omdat u op locatie het centrale aanspreekpunt bent voor derden, onderhoudt u nauw contact met verschillende betrokken (ambtelijke) disciplines, zorgt u voor het afstemmen van werkzaam heden tussen aannemers en de organisatie en bent u dfi oren en ogen van de projectleiders). In deze zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor de kwaliteit en de budgetten, voor de project-administratie en de voortgangsbewaking, de planning van het werk en de algemene correspondentie naar bewoners, wijkraden, hulpdiensten en andere belanghebbenden. Na een inwerkperiode is het de bedoeling dat u zelfstandig en in teamverband functioneert en zich goed staande weet te houden in het spel tussen gemeente en aannemerij. Wat verwachten wij? U heeft een afgeronde MBO-opleiding Weg- en Waterbouw en u heeft werkervaring opgedaan in, bij voorkeur, de uitvoering van civieltechnische projecten. U bent een daadkrachtige persoonlijkheid, die zowel solo als in teamverband zijn steentje bijdraagt, die over zicht houdt, makkelijk contacten legt, snel kan schakelen, leergierig is en open staat voor nieuwe ontwikkelingen. Ervaring met UAV, CROW, KPD, Word en Exel is een pré. Wat bieden wij? Het salaris, afhankelijk van opleiding en (werkervaring, is maximaal fl. 5.848,00 2653,71 (schaal 8) bruto per maand, bij een volledige werkweek. De gemeente Haarlem kent gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een 36-urige werkweek, vakantie- en ADV-dagen, een prima pensioen- en arbeidsongeschiktheidsregeling, studiefaciliteiten, betaald ouderschapsverlof, een regeling kinderopvang en een bedrijfszorgpakket naast de mime ziektekostenverzekering. Meer informatie? Over de functie kan tijdens kantooruren informatie worden ingewonnen bij de heer R. Ullersma, hoofd bureau Realisatie, telefoon 023-511 4883, of de heer H. Huneker, projectleider Realisatie, telefoon: 023- 5114877. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen, na verschijnen van deze advertentie, richten aan sector Stadsbeheer, afdeling Personeel, Communicatie Organisatie, postbus 562, 2003 RN Haarlem, onder vermelding van het vacaturenummer SB/PCO/2001/683 in de linker bovenhoek van de envelop. 0 0 Beste collega's Schrik niet, maar ik ga jullie verlaten. Een door de wol geverfde mts-er als ik heeft ruimte nodig om verder te groeien. Ik heb lang gezocht naar een werkgever die me de kans geeft om met de nieuwste technologieën te werken. Naar een stabiele organisatie die haar medewerkers de kans geeft om zelfstandig te werken aan de meest uiteenlopende projecten. Een bedrijf waar eigen initiatief gewaardeerd wordt en waar bijscholing geen probleem is. Zo'n bedrijf heb ik dus nu gevonden. Mochten jullie me zoeken, ik werk vanaf -als Monteur ET bij GTI Industrie Noordwest regio Amsterdam J Servicetechiiicus bij GTI Installatietechniek te Amsterdam Allround Beheertechnicus bij GTI Klimaatkontrakt te Schiphol-Rijk Beveiligingsmonteur bij GTI Beveiliging te Amsterdam I I Elektromonteur bij GTI Infratechniek te Wormerveer I I Servicetechnicus bij Electroproject te Zaandam Hierbij zijn jullie allemaal uitgenodigd voor mijn afscheidsreceptie. Aankomende vrijdag zorg ik voor taart en gebak in de kantine. Tot vrijdag! 0 0J0000000000000000000000000000000000 Meer informatie over deze vacatures vind je op www.gti.nl. Daar kun je meteen solliciteren, ook naar een van de vele andere interessante banen die GTI te bieden heeft. Treed je bij ons in dienst, dan krijg je meteen een taart voor je afscheidsreceptie. Ervaren mts-ers solliciteren nu op www.gti.nl

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 32