Personeel pmm Het zusje van de buurman van mijn collega... ...via Luba tijdelijk aan de slag. i in en Vliet Kondor Wessels Amsterdam 31 Calculator Iul5ci ffticollege VERZORGENDE M/V DROOMDOMEIN ZATERDAG 24 NOVEMBER 2001 911 Kondor Wessels Amsterdam is één van de werkmaatschappijen van Koninklijke Volker Wessels Stevin nv, dat met een omzet van 3 miljard en ruim 13.000 medewerkers een van de grootste concerns is op het gebied van utiliteitsbouw, woningbouw, renovatie en onderhoud. Wij zijn een middelgroot bouwbedrijf met bijna 100 medewerkers en ontwikkelen en bouwen woningen, bedrijfsruimten en kantoren in de Amsterdamse regio. Een deel van onze omzet wordt gerealiseerd door onze afdeling Renovatie Onderhoud met projecten op Schiphol Oost en in Amsterdam Zuidoost. Onze projecten worden onderhands, in bouwteam of door aanbestedingen verworven en hebben daardoor een wisselend karakter in de manier van aanpak op de calculatie-afdeling. Voor deze afdeling zoeken wij een: Functieomschijving U trekt de hoeveelheden uit aan de hand van het bestek en tekeningen en prijst de begroting af. Hierdoor vraagt u ook offertes aan bij leveranciers en onderaannemers. Daarnaast maakt u begrotingen van meer- en minderwerk voor de lopende projecten. Profiel U heeft een aantal jaren ervaring in een soortgelijke functie bij een aannemersbedrijf en bent in staat in hoge mate zelfstandig te werken. Wij bieden Een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden waaronder een uitstekende pensioenregeling, een spaar loonregeling, een passend salaris en vanaf medio december een nieuw kantoor in Amsterdam Teleport. Interesse? Heeft u belangstelling of wilt u meer weten? Kijk op www.kondorwessels-amsterdam.nl of neem even contact op met het hoofd van de afdeling calculatie, Paul Sewalt (p.sewalt@kondorwessels-amsterdam.nl). Schrijven kan naar: Kondor Wessels Amsterdam bv, Nieuwe Hemweg 22, Postbus 80, 1000 AB Amsterdam. Telefoon: 020 681 30 81Fax: 020 681 29 91 CENTRUM VOOR OUDEREN IN ZUID-WEST Rijn en Vliet is een modern verzorgingshuis gelegen In Leiden Zuid-West. Naast de verzorging van 80 ouderen vervult Rijn en Vliet een belangrijke wijktunctie in de vorm van tijdelijke opname, dagverzorging, restaurant en sociaal culturele activiteiten. Op dit moment is er een vacature voor een VOOR 25 UUR PER WEEK Taken: assisteren en begeleiden van de bewoners bij hun dagelijkse verzorging deelname aan het team-overleg Gevraagd: bij voorkeur diploma verzorgende volwassen houding tegenover afhankelijke bewoners Werktijden: dag-en avonddiensten en 1 keer per 14 dagen weekenddienst Geboden: salaris conform c.a.o. verpleeg-en verzorgingshuizen een prettige werksfeer die gekenmerkt wordt door collegialiteit en saamhorigheid Sollicitaties: Gemma Paddenburg-Visser, zorgmanager Verzorgingshuis Rijn en Vliet Aaltje Noordewierlaan 1 2324 KP Leiden Telefoon 071-5793600 Regionaal Opleidingen Ctnlrum 0 kies voor ontwikkeling Het ID College is een regio naal opleidingcentrum waar ruim 12.000 studenten beroepsonderwijs, educatie en contractonderwijs volgen. Het ID College heeft vestigin gen in Alphen aan den Rijn, Gouda, Leiden, Lisse, Katwijk, Woerden en Zoetermeer. Het bestuursbureau van het ID College is gevestigd in Zoetermeer. De letters ID staan voor indi vidu en identiteit. We leggen met onze naam de nadruk op de individuele mogelijkheden van de studenten. Zij leren bij ons niet alleen een vak, maar ontwikkelen zich ook persoonlijk en leren hun weg te vinden in de maatschappij. Wij hechten aan een goede samenwerking en kennis uitwisseling met bedrijven, overheden en maatschap pelijke instellingen in de regio en willen een bijdrage leveren aan de regionale economische en maatschap pelijke ontwikkeling. Het ID College zoekt voor de vestiging in Katwijk een: DOCENT PRAKTISCHE BEROEPSVORMING 2 lesuren (0,0714 fte) per week voor de unit administratie De lessen worden gegeven aan deelnemers die 's avonds onze secretariële opleidingen volgen. Gezien de heterogene samenstelling van de groep ligt de nadruk op het begeleiden van de deelnemers die voor het merendeel zelfstandig met de lesstof bezig zijn. De lesstof heeft betrekking op: agendabeheer archivering postbehandeling repro- en communicatieapparatuur voorbereiding en nazorg van vergaderingen, presentaties etc. personeelsadministratie planningswerkzaamheden De 45-minutenlessen staan ingeroosterd op maandagavond. DOCENT ENGELS 7 lesuren (0,2499 fte) per week voor de unit administratie. De lessen worden gegeven aan deelnemers die secretariële-bedrijfs- administratieve en handelsopleidingen volgen. Gezien de heterogene samenstelling van de groep ligt de nadruk op het begeleiden van de deelnemers die voor het merendeel zelfstandig met de lesstof bezig zijn. De eindtermen van het vak zijn toegespitst op mondelinge en schriftelijke zakelijke communicatie op verschillende niveaus. Anderhalf lesuur staat ingeroosterd op maandagavond en de overige lessen op dinsdag overdag. Arbeidsvoorwaarden: De CAO-BVE is van toepassing. Salaris: voor beide functies geldt schaal B (max. f 7.009,- bij een volledige betrekking) Informatie: H. Godthelp, coördinator, telefoon 071-409 05 31. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 7 werkdagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar: M. Verreck, adviseur P&O, Postbus 656, 2300 AR Leiden. ID College Katwijk Jan Evertsenlaan 2 2224 SV Katwijk Telefoon 071-409 05 60 •www.idcollege.nl Sr/C. O O O X Werken bij de CSKV? Daar kom jij OOK verder mee! De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten (CSKV) is een professionele organi satie met kinderopvang op 5 verschillende locaties en 100 personeelsleden. De CSKV onderscheidt zich door deskundig personeel en hoogwaardige dienstverlening. De cul tuur in de organisatie is open, collegiaal en vanuit ieders specialisme sterk op samen werking gericht. Deze groeiende en innovatieve organisatie is op zoek naar een: Clusterhoofd voor de dagverblijven de Bibelebon en de Sterrenboom voor 26 uur per week Taakgebieden en verantwoordelijkheden: leiding geven aan: groepsleidsters, huishoudelijk medewerkers, teamcoördinatoren; eindverantwoordelijk voor het functioneren van de kindercentra binnen de door de CSKV gegeven beleidskaders; draagt zorg voor een adequate inrichting van de kindercentra. De inrichting is gericht op een pedagogisch verantwoord speelklimaat, veiligheid en hygiëne; oudercontacten. Voor de functie gelden de volgende eisen: heeft een sociaal-pedagoisch, agogisch of op zorgverlening gerichte HBO opleiding; heeft organiserend vermogen; kan systematisch, doelgerichten planmatig werken; kan werkprocessen structureren; heeft een coachende stijl van leiding geven; heeft ervaring in een leidinggevende functie; heeft affiniteit met en een visie op kinderopvang; heeft natuurlijk gezag en overwicht; is doortastend en besluitvaardig; is sociaal vaardig, open houding, kan relativeren, is flexibel, anticipeert op situaties die zich voordoen. Inschaling vindt plaats conform CAO Kinderopvang volgens hoofd AA. Voor nadere informatie kunt u op dinsdag, woensdag en donderdag contact opnemen met mevrouw E. van Gilst (manager kinderopvang), telefoonnummer: 071-5610084. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van Curriculum Vitae, kunt u vóór 28 november 2001 richten aan: CSKV Witte de Withlaan IC 2253 XS Voorschoten Droomdomein is een organisatie die gespecialiseerd is in alles wa slapen te maken heeft. Als specialist in slaapcomfort en slaapteci groeit de organisatie gestaag. Alle filialen zijn gevestigd op toplocat Nederland. Voor ons filiaal te Leiderdorp zoeken wij kandidaten voor de functie v U bent 20 jaar of oud1 Opgeleid op mifrWaal LBO-niveau Een slaapspecialist (of bereid dit te worden) Commercieel ingesteld Wij bieden Prima salaris Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Organisatie met toekomstperspectief Tevens vragen wij voor de gehele organisatie kandidaten voi functie van: ►•Leerlingverkoper ►Verkoper FT/PT ►Oproepkracht ►Adm. krê Interesse? Bel, schrijf, of fax uw reactie binnen 2 weken na plaatsing naar: t.a.v. de heer G. Bloem, afdeling P&O, Postbus 230, 2160 AE Tel. 0252-438 100 Fax 0252-412 894 Hoe krijg je de juiste persoon op het juiste moment op de juiste plek? Dat is dagelijks onze uitdaging. Daarbij zijn we niet snel tevreden. Altijd informeren we ons uitgebreid over de wensen, mogelijkheden en de kwaliteiten van zowel de werkgever als de kandidaat die we bemiddelen. Waarbij geldt: liever te veel aandacht dan te weinig. Of je nu een vaste baan wilt of een tijdelijke, of je loopbaanbegeleiding wilt of extra opleiding, gedetacheerd wilt worden of alleen maar advies wilt hebben: we zullen je nooit als een nummer Wat kan Luba voor jou doen? behandelen. En dan de verscheidenheid in banen: commer- cieel-administratieve functies, banen in de logistieke sector, bij een productiebedrijf of in de zorgsector, we zijn vrijwel in alle branches actief. Overigens hebben we onlangs i meer mogelijkheden gekregen, omdat sinds kort de i zendbureaus Luba, Holland, IQ en Metra zijn opgegaan! Luba personele diensten. Daarom hebben we ons loge j een nieuw jasje gestoken. Al met al genoeg reden om s eens naar één van onze vestigingen te gaan om te vrat hoe het zit met jouw mogelijkheden! personele diensten Luba. Het menselijke bureau. Aalsmeer Alkmaar Alphen a/d Rijn Amsterdam Beverwijk Capellc a/d IJsscl Delft Den Haag Gouda Haarlem Hillegom Hilversum Hoofddorp Hoorn IJmuiden Katwijk Lei1 Leiderdorp Lcidschendam Lisse Medemblik Noordwijk Rijnsburg Rotterdam Sassenheim Schiphol Spijkenisse Stede Broec Utrecht Voorschoten Woerden Wormerveer Zaandam Zoeterml

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 28