'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel ód VERZORGENDEN HOOGVLIET ZORGOKETEN gemeente leiderdorp junior beleidsmedewerker cultuur- en civieltechniek m/v NKOMEND MEDEWERKER ANDPREVENTIE (m/v) Ademie Groep lorentzhof MET DIPLOMA OP NIVEAU 3 OF 4 (MV) VOOR DE NACHTDIENST Integraal Manager Zorgketen m/v 2 enthousiaste collega's ACCOUNT MANAGER Drukkerij Wouda BV DROGIST m/V Bewezen de goedkoopste! Waarnemend teamleider (m/v) „AG 24 NOVEMBER 2001 xfA-E ST/C, Werken bij de CSKV? Daar kom jij OOK verder mee! ntrale Stichting Kinderopvang Voorschoten (CSKV) is een professionele satie met kinderopvang op 5 verschillende locaties en 100 personeels- De CSKV onderscheidt zich door deskundig personeel en hoogwaardige -erlening. De cultuur in de organisatie is open, collegiaal en vanuit ieders ..„lisme sterk op samenwerking gericht. KV zoekt voor het Centraal Bureau een: ministratief medewerker voor o.a. de planning voor 8 tot 16 uur per week (min/max contract) en verantwoordelijkheden: erzorgen van in- en uitschrijvingen; Opstellen van plaatsingsovereenkomsten met ouders en bedrijven; inische informatieverstrekking; ering geven aan verdere voorkomende lariee 1 - adm i n i s tra tie ve werkzaamhede n Ivan de geschikte kandidaat: Iwerk- en denkniveau; beheersing van MS Word en andere geautomatiseerde systemen, :rsing van MS Excel is een pré; 31 zelfstandig als in teamverband kunnen werken; tu te maken krijgt met tal van mensen en belangen, 3 oede communicatieve vaardigheden onontbeerlijk voor deze functie, mondeling als schriftelijk. ling en arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO Kinderopvang. adere informatie kunt u op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag 9.00 en 14.00 uur contact opnemen met mevrouw C. Vaessen ;er bedrijfsvoering), telefoon: 071-5610084. iriftelijke sollicitatie, vergezeld met Curriculum Vitae, q vóór 28 november 2001 richten aan; e Stichting Kinderopvang Voorschoten 3ievrouw C. Vaessen eWithlaan IC S Voorschoten De gemeente Leiderdorp werkt continu aan verbetering van de ion-, werk- en leefomgeving. Een dynamische organisatie met korte lijnen. Die volop oog heeft voor de belangen van burgers, maar ook voor die van medewerkers. Voor de afdeling Beleid en Beheer Openbare Ruimte zijn wij op zoek naar een voor 36 uur per week functie: Voorbereiding en ontwikkeling van beleid; voorbereiding/uitvoering van cultuur- en civieltechnische werken, het opstellen van bestekken, werkomschrijvingen, adviezen en uitvoeringsprogramma's; het opzetten van kostenramingen, het beoordelen van ingediende plannen; het presenteren van ontwerpplannen aan en het voeren van overleg met belangengroepen; het inhoudelijk en administratief afhandelen van kapvergunningen. m t is je profiel: Je hebt een hbo werk- en denkniveau en ervaring op cultuur technisch gebied met een grote affiniteit voor civieltechniek, communicatieve en sociale vaardigheden. Kennis van regelgeving en RAW-systematiek is een pre, kennis met projectmatig werken strekt tot aanbeveling. t bieden wij: Ruimte voor eigen initiatief, waarbij een persoonlijke prestatie wordt gewaardeerd, veel contacten met collega's, bestuurders en burgers. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 6.604,-- 2.997,--) bruto per maand (schaal 9) bij een 36-urige werkweek. Een uitstekende rechtspositieregeling en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. ichtingen en sollicitaties: Nadere informatie over de functie kun je verkrijgen bij de heer Roy van der Zwan, hoofd van de afdeling Beleid en Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (071) 545 85 40. Je kunt je sollicitatie tot 10 dagen na het verschijnen van deze oproep richten aan burgemeester en wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp, o.v.v. "vacature BBOR" Etnische minderheden, vrouwen en gehandicaplen zijn binnen de gemeente ondervertegenwoordigd. Er wordt naar gestreefd om, uitgaande van de geldende functie-eisen, een persoon uil bovengenoemde groepen Ie benoemen. Zij worden dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. neentehuis tendaalder Postbus 35 2350 AA Leiderdorp Telefoon 071 545 85 00 telefax 071 589 56 91 imie Groep zoekt: uari 2002 start in het midden van het land een rijkserkende ding tof Adjuncthoofd Brandmeester Preventie. Na afronding van de ling kunt u aan het werk bij gemeenten, brandweer en particuliere us. U ondersteunt de uitvoering, handhaving en controle op het Welijke vergunningenbeleid. kt u over MBO/HBO-niveau (bij voorkeur bouwkundige en/of techni- chting) en staat u stevig in uw schoenen? Staat u ingeschreven bij het itolsbureau (CWI) en ontvangt u een uitkering? dan contact op voor meer informatie of meldt u aan bij: ictpersoon: Marlies de Vos Karei van Erp chtweg 9, 8028 PC te ZWOLLE. Telefoon: 038-454 24 30 Zorgcentrum Zorgcentrum Lorentzhof is 119 verzorgingsplaatsen groot en biedt reguliere intramurale zorg, tijdelijke opvang en substitutiezorg. In samenwerking met nog twee instellingen en een aantal andere partners wordt extramurale zorg geboden. Ruim 100 medewerkers en zo'n 70 vrijwilligers zijn dagelijks in touw om optimale zorg te verlenen aan de bewoners, Het zorgcentrum is centraal gelegen in de Burgemeesters-, Professoren- en Tuinstadwijk in Leiden en zoekt: Vind je een goede kwaliteit van zorg- en ^stverlening aan ouderen belangrijk? Is voor jou het werken tussen 22.30 uur en 7.00 uur een uitdaging? Dan ben jij degene die we zoeken! Ook herintreders verzoeken wij te reageren. Over de arbeidsvoorwaarden worden we het ongetwijfeld eens. De salariëring is overeenkomstig de CAO Verzorgings huizen en het pensioenfonds PGGM zorgt voor een uitstekende pensioenregeling. Voor meer informatie kun je terecht bij onze Manager Zorg, Janny de Ruiter, of assistent Manager Zorg, Belinda Duiser, telefoon: 071 - 5149545 Heb je belangstelling? Stuur dan je sollicitatiebrief en CV binnen 2 weken na verschijnen van deze advertentie aan: Zorgcentrum Lorentzhof, afd. Personeelszaken, Lorentzhof 1, 2313 GA Leiden E-mail mag ook: zorg-lorentzhof@hetnet.nl Stichting Dienstverlening Leiden Stichting verpleeg- en zorgcentra Du'yn en Rhyn Stichting Thuiszorg Groot Rijnland De Zorgketen is een samenwerkingsverband van Thuiszorg Groot Rijnland, Stichting Dienstverlening Leiden en de Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn De Zorgketen verleent zorg bij mensen die thuis verpleeg- of veizorgingszorg willen ont vangen. De Zorgketen beoogt integrale zorgverlening waarin de vraag van de cliënt cen traal staat. DE ZORGKETEN Leiden Noord zoekt een doortastende Fulltime (36 uur per week) De functie is gericht op het optimaliseren van de Zorgketen. U legt verantwoording af aan het Bestuur. Werkzaamheden bestaan uit onder meer: U bent verantwoordelijk voor integrale zorg- en dienstverlening, waarbij u stuurt op de kwantitatief en kwalitatief gestelde normen. U bent verantwoordelijk voor het creëren van een eenduidig beleid, waarbij u externe (markt-) ontwikkelingen vertaalt naar intern beleid. U bent budgetverantwoordelijk en realiseert de productie-afspraken die voldoen aan de vastgestelde normen. Als leidinggevende stuurt u de medewerkers van het managementteam aan.Tevens creëert u een aantrekkelijke werkomgeving zodat de medewerkers optimaal kunnen functioneren. Wij vragen: U beschikt minimaal over een afgeronde HBO-opleiding aangevuld met een manage- ment-opleiding op academisch niveau. Daarnaast heeft u minimaal 5 jaar leiding gevende ervaring en beschikt u over kennis van de zorg-, woon- en welzijnssector. U bent een coach en een motivator met uitstekende communicatieve eigenschappen, U bent resultaatgericht, maar verliest daarbij het menselijke aspect niet uit het oog. U kunt snel en onder druk de beslissingen nemen en u beschikt over een sterk pro bleemoplossend vermogen. U bent in staat een strategie te vertalen naar de praktijk. Wij bieden: Een salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met het niveau van de functie. Mogelijkheden voor het volgen van opleidingen, kortingen op verzekeringen, spaar loonregeling, opname in het pensioenfonds PGGM en een regeling op gebied van kinderopvang. Belangstelling: Voor informatie over deze functies kunt u contact opnemen met mevrouw Annelies de Jong, relatiebeheerder extramurale projecten, telefoon 071 - 516 14 15. Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie tot 5 december 2001 richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, gericht aan de heer G. Buchrnhornen (personeelsadviseur), Postbus 2254,2301 CG Leiden. Mailen kan ook: pz@stgr.nl Het eerste gesprek vindt plaats op 7 dpcember 2001 en het tweede gesprek met het Bestuur in week 51, Drukkerij Wouda BV is een middelgroot bedrijf waar klantgerichtheid en service écht belangrijk zijn. Voor onze relaties maken wij promotioneel, huisstijl- en familie drukwerk. De DTP-afdeling verzorgt hiervoor de totale vormgeving en opmaak. Wij zoeken die graag beginnen in een dynamisch bedrijf waar verkooptalenten tot hun recht komen en grafisch inzicht ontdekt wordt. heb je een goede opleiding, een rijbewijs en geen 9 tot 5 mentaliteit? kun je in ons team jezelf blijven? wil je graag leren en werken? voel jij je verantwoordelijk voor jouw klanten? durf je de uitdaging aan Dan ben jij de persoon die wij zoeken en heb jij nu de gelegenheid om te worden opgeleid tot Bel voor een afspraak naar Paul C. Manhave, telefoon (071) 4021381 of stuur je brief met motivatie en je persoonlijke gegevens naar Drukkerij Wouda, Postbus 3066, 2220 CB Katwijk. DRUKKER MET CREATIVEIT Hoogvliet B.V. is een supermarktketen met 33 moderne filialen in Zuid-Holland, Utrecht en Gelderland. Het Service- en Distributiecentrum bevindt zich in Alphen aan den Rijn. De organisatie telt in totaal zo'n 3.000 enthousiaste medewerkers met gevoel voor kwaliteit en service. Klantgerichtheid staat bij Hoogvliet voorop. Wegens succesvolle groei van ons filiaal Levendaal 20 te Leiden zoeken wij een: In het bezit van een drogisterijdiploma. Heb je interesse in deze job? Bel of stap naar de heer I. van Zwieten, Levendaal 20, 2311 JL Leiden, telefoonnummer 071-5162910 of kijk op www.hoogvliet.com Duinrand Salem de Vlietstede De Protestants Christelijke Stichting Woonzorgcentra DSV bestaat uit twee woonzorgcentra in Katwijk, Duinrand en Salem, en een woonzorgcentrum in Rijnsburg, de Vlietstede. In totaal wonen 293 mensen in de woonzorgcentra van DSV. DSV heeft zich ten doel gesteld zorg op maat te bieden. Dit betekent dat de geboden zorg is afgestemd op de zorgvraag van de cliënt Aan de geboden zorg ligt een Christelijke levensovertuiging ten grondslag. Om een breed zorgaanbod te kunnen garanderen werkt DSV samen met drie woonzorgcentra en één verpleeghuis in de Zorggroep Sorgsaem. Op korte termijn ontstaat er op locatie Salem een vacature voor: voor 32 of 36 uur per week Voor deze functie zoeken wij iemand die: Een diploma verzorgende MDGO-VZ, ziekenverzorgende of verzorgende OVDB heeft; Op enthousiaste, stimulerende en coachende wijze leiding geeft; Een goed inzicht heeft in veranderingsprocessen op het gebied van ouderenzorg; Beschikt over goede communicatieve en organisatorische vaardigheden. Functie-informatie: Het begeleiden en verzorgen van bewoners; Bij afwezigheid van de teamleider kunnen waarnemen op één afdeling van 32 bewoners, in het weekend op twee afdelingen; Het bewaken van de integrale kwaliteit van zorg op de afdeling en het bewaken van de kwaliteitsontwikke ling van medewerkers en stagiaires; Het leveren van voorstellen m.b.t. afdelingsbeleid; Het onderhouden van contacten met relaties van ouderen en externe hulpverleners. Wij bieden: Een aanstelling voor één jaar, met het vooruitzicht op een vaste aanstelling; PGGM-pensioenregeling; Spaarloonregeling; Mogelijkheid tot deelname collectieve autoverzekering en ziekenfondsverzekering; Arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Voor verdere informatie over de functies kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met Barbara de Haan, zorgmanager, telefoonnummer 071-4015641. Uw schriftelijke sollicitatie, alsmede uw curriculum vitae, kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan de Protestants Christelijke Stichting Woonzorgcentra DSV, locatie Salem, t.a.v. mevrouw W.M. Noort, Duindoornlaan 34, 2225 RT KATWIJK.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 27