Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Jij en Bloemenveiling Flor Bloemenveiling Flora Rijnsburg BLOEMENVERWERKERS (M/V) daar groeit iets moois u Administratief medewerker/ baliemedewerker m/v Intaker Voorzieningen Gehandicapten (m/v) Bloedbank Leiden-Haaglanden medewerker bewerking en uitgifte en 24-uurs dienst m-v bloemen /eiling flora Leider ZATERDAG 17 NOVEMBER 2001 Gemeente Den Haag Dienst Sociale Zaken en Werkgelegenheidsprojecten De Haagse dienst Sociale Zaken en Werkgelegenheids projecten (SZW) verleent bijstand aan die inwoners van Den Haag die niet zelfstandig in hun inkomen kunnen voorzien. Daarnaast houdt de dienst SZW zich bezig met werktoeleiding, sociale activering, armoede bestrijding, inburgering, huursubsidie, schuldhulp verlening en de Wet voorzieningen gehandicapten. Wegens de brede belangstelling voor de Wet voorzieningen gehandicapten (Wvg) en het groeiend aantal aanvragen, is de afdeling Voorzieningen Gehandicapten van de dienst SZW op zoek naar nieuwe collega's voor de functie van: Ot>»< de Kcnteenlp Der» Haag lel! eeit groot Aantal ménsen met rm lichamelijke handicap Om er voót ie zorgen dat deze rntnson een ta normaal mogelijk leven kunnen lelden, biedt de gemeente hun In het kader van de Wet voorzieningen gehandicapten (Wvg) een breed scala voorzieningen zoals rolstoelen, vervoersoplossingen en aanpassingen van de woning Jaarlijks worden er zo'n 12.090 aanvragen ingediend. Als Intaker Voorzieningen Gehandicapten neem jij een deel van die aanvragen in Vaak doe je dal telefonisch maar ook zul je iegehn.ilig huisbezoeken alleggrti. want je cllénten iljn niet altijd in staat om naar jou toe te komen Ie beziet de behoeften en mogelijkheden, interpreter»! medische adviezen, brengt de situatie In kaart en stelt de toekomstverwachting vast Aan de hand van deze (otaailnventarisatie bepaal je rO helde» mogelijk dr behoeften van je illënt en neem |r de aanvraag in voor verdem behandeling Daarbij boort ook het helpen van jehënten bij het invullen van de formulieren, hén informeren ovei de voort gang en de administratieve verwerking van de aanvraag jé werk aU Intaker Is leuk en afwisselend, «tiaar kan vanwege de aard van de problemen van je cliënten ook behoorlijk zwaai zijn Eeri gesimde dos's relativeringsvermogen is daarom nef so belangrijk als Fcn relevante MIO opleiding, kpntil» van He Wvg en sociale vaardigheden Werken bi) (ie Haagse dienst S/W; Hart voor de samenleving, oog voor het Individu Functie-eisen: - MBO-diploma, bij voorkeur MBO-SJD - Kennis van de Wvg opgedaan door minimaal een jaar relevante werkervaring - Zelfstandig en stressbestendig - Goede contactuele vaardigheden en relativeringsvermogen Wij bieden: - Salaris maximaal 5.848 2.654 bruto per maand - Prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals bijvoorbeeld voorzieningen voor kinderop vang en ouderschapsverlof en een ruime verlofregeling volgens het cafetariamodel Interesse? Voor meer informatie kun je terecht bij Frans van den Bosch (070) 305 43 57. Informatie over de gemeente Den Haag en de dienst SZW vind je op www.denhaag.nl. Sollicitaties kun je binnen 14 dagen richten aan de: Dienst Sociale Zaken en Werkgelegenheidsprojecten Afdeling Personeelszaken Ter attentie van Tineke Hissink Postbus 12610 2500 DK Den Haag Acquisitie naar aanleidingvast deze advertentie wordt niet op prijs gcste/il. fulltime, parttime (minimaal 3 dagen) ook mogelijk vacaturenummer 2132 Wat houdt de functie in? Als medewerker bewerking en uitgifte ben je medeverantwoordelijk voor het bewerken van bloed, afgenomen bij donoren, dat geschikt gemaakt wordt voor toediening aan patiënten. De taken worden momenteel op twee locaties verricht, te weten Den Haag en Leiden, en vanaf maart 2002 volledig in Leiden. Dit bewerken van bloed bestaat uit een aantal complexe handelingen en (eenvoudige) laboratoriumbepalingen. Deze handelingen vinden onder strikte farmaceutische omstandigheden plaats. De kwaliteit van de bloedproducten heeft daarbij je voortdurende aandacht. Daarnaast is de uitgifte van bloedproducten een onderdeel van de dagelijkse taken en je handelt geheel zelfstandig bestellingen van bloedproducten aan de ziekenhuizen in de regio af. Op de locatie Leiden worden met name de uitgiftefuncties verricht en de bewerking voor producten met een bijzondere toepassing. Voor een continue beschikbaarheid van bloedproducten is er een 24-uurs dienst. Dit betekent dat je, in onderling overleg, in een volledig wisselend rooster op alle dagen van de week (dus ook tijdens weekeinden en op feestdagen), dag-, avond- en nachtdiensten moet kunnen verrichten. Wat maakt je tot de juiste man of vrouw? We zijn op zoek naar collega's met een, bij voorkeur, MLO/HLO-diploma en/of relevante (werk)ervaring op gelijkwaardig niveau. Voor het werk zijn zorgvuldigheid, kwaliteitsbewustheid en een klantgerichte houding vereist. Omdat een interne opleiding wordt gegeven, worden ook herintreders uitgenodigd te solliciteren. Wat kunnen wij je bieden? Een uitdagende, afwisselende baan, in een collegiale werksfeer, waarbij jouw zelfstandigheid en professionele verantwoordelijkheid nodi^is. je werkt in een, in onderling overleg vastgesteld, volledig wisselend rooster, en je krijgt van ons een professionele interne opleiding als voorbereiding op je taak. Het betreft een aanstelling voor bepaalde tijd met uitzicht op een vast dienstverband. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Sanquin. De functie van medewerker bewerking en uitgifte is gewaardeerd in FWG 30 en de functie van medewerker bewerking en uitgifte en 24-uursdienst in FWG 35. Informatie en sollicitatie Met vragen of voor meer informatie omtrent deze vacature kun je je wenden tot Gwen Most, clustermanager Productie, te bereiken op 070-308 3014. je kunt je interesse kenbaar maken door een korte brief met c.v., binnen twee weken na publicatie van deze advertentie, onder vermelding van het vacaturenummer, te sturen naar Esther van Delft, medewerker Personeelszaken, Leyweg 297, 2545 CJ Den Haag of e-mail: personeelszaken@sanquinbblh.nl Bezoek ook onze website: www.sanquinbblh.nl De Stichting Sanqum Bloedvoorziening verzorgt op not-for-profit-basis de bloed- voorziening in Nederland en bevordert Iransfusiegeneeskunde zodanig dat wordt 'oldaan aan de hoogste eisen van kwaliteit, veiligheid en doelmatigheid. Zij levert producten en diensten, verricht wetenschappelijk onderzoek en verzorgt onderwi|s Sanquin hanteert de grond beginselen van het Internationale Rode Kruis Sanquin is een zelfstandige organisatie met in hel totaal 2.400 medewerkers en bestaat uit het CLB te Amsterdam en de regionale Bloedbanken. Bloedbank Leiden-Haaglanden voorziet in de behoefte aan bloed en bloedproducten voor de behandelingen van patiënten in de regio Den Haag, Leiden en Delft. Dankzij de vrijwillige medewerking van ruim 50.000 donoren kunnen |aarlijks 200.000 eenheden bloed producten worden geproduceerd ten behoeve van de patiëntenzorg. Door middel van het ontwikkelen van nieuwe bloedproducten en het verbeteren van transfusietechnieken, draagt de Bloedbank bovendien actief bi| aan ontwikkelingen binnen de transfusiegenees- kunde Bi| de Bloedbank werken ongeveer 200 medewerkers, verdeeld over vi|f locaties Bloedbank Leiden-Haaglanden Den Haag Leiden Leyweg 297 LÜMC 2545 C| Den Haag Postbus 2184 Tel: 070 - Ï08 30 30 2301 CD Leiden 'acquisitie wordt niet op prijs gesteld* Op 1 januari 2002 zijn Bloemenveiling Flora U.A. en Bloemenveiling Holland gefuseerd. Onder d naam FloraHolland en met een totaalomzet van 4 miljard gulden (1,82 miljard euro) per jaar ga we samen verder. FloraHolland werkt vanuit vier vestigingen met één bemiddelingsbureau. Voor de vestiging Rijnsburg zijn we voor de afdeling Import op zoek naar een fulltin www.flora.nl Rijnsburg (071) 409 44 44 Eelde (050) 309 77 77 De afdeling import is verantwoordelijk voor de acquisitie, kwaliteitsbeoordeling en verwerking van de uit het buitenland geïmporteerde producten. De aanvoer van deze producten is seizoensgebonden en strekt zich uit over de periode oktober/november van elk jaar tot medio juni. Deze werkzaamheden worden gedurende het seizoen door ongeveer honderd medewerkers verricht (in een dag- en avondploeg). Je taken Je gaatje onder andere met het uitpakken van bloemen bezighouden. Daarnaast kun je voor alle voorkomende werkzaamheden, ook in andere afdelingen, worden ingezet. Werkdagen en tijden: In de dagplpeg ben je werkzaam zijn op basis van een arbeidsovereenkomst van 38 uur per week. Daarbij kun je op alle dagen van de week, dus van maandag t/m zondag, tussen 6.00 uur en 18.00 uur worden ingezet. Het aanvangs- en eindtijdstip van de werkzaamheden is variabel. In de avondploeg ben je werkzaam op basis van een arbeidsovereenkomst van 28 uur p« week. Daarbij zul je van zondag t/m donderdag tussen 18.00 uur en 00.30 uur ingezet. Het aanvangs- en eindtijdstip van de werkzaamheden is variabel. Na het importseizoen is het mogelijk om op basis van een arbeidsovereenkomst van 17,5 uur per week in de afdeling distributie te werken. Wij vragen Het werk brengt een zeer flexibele beschikbaarheid en inzet met zich mee. Wij zoeken collega's die van aanpakken weten en (na een inwerkperiode) in een grote mate van zelfstandigheid kunnen werken. Productkennis is niet vereist, maar is wel een voordeel. Wij bieden Bloemenveiling Flora bied je een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Bovendien werif je bij ons in een collegiale, informele sfeer en krijg je professionele ondersteuning in e bloeiende en dynamische onderneming. Het salaris is afhankelijk van werkervaring. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Hugo van der Niet,! Chef verwerking Import, telefoon: (071) 4094106. Meer weten over de veiling? Surf dan| naar www.flora.nl. Stuur je schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken na verschijningsdatum aan: Coöperatieve Bloemenveilingvereniging 'Flora' U.A. t.a.v. Yolanda Haaring, Personeelszaken (logistiek en import) Postbus 10 2230 AA Rijnsburg o.v.v. 'sollicitatie bloemenverwerker import7 in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Natuurlijk kun je ook per e-mail solliciteren naar: PZL0G@flora.nl Onze organisatie Onze dienst De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale l Bestuursdienst en Milieu en Beheer. De dienst Milieu en Beheer bestaat uit vier sectoren: Stedelijk Beheer, Ondersteuning, Wijkbeheer en Stadstoezii die onder meer verantwoordelijk zijn voor het integraal beheer van en toezicht op de openbare ruimte. De sector Stadstoezicht bestaat uit de afdeling Toezicht en Handhaving en de Afdeling Publieksdiensten. De werkplek Wat gaat u doen? Wie zoeken wij? Wat bieden wij? Meer informatie Solliciteren Bij de afdeling Publieksdiensten zijn wij op zoek naar een: (34 uur per week) De afdeling Publieksdiensten is belast met de organisatorische en beheersmatige ondersteuning van de afdeling Toezicht en Handhaving. U zorgt voor een adequate eerste opvang van bezoekers; tevens draagt u zorg voor het afgeven en de betaling van invalidenkaarten, parkeervergunningen, (artsen)ontheffingen en abonnementen; ook verzorgt u de administral afhandeling van de diverse transacties van de balie en maakt u de kas op; tevens verstrekt u informatie over bez« schriften en het zonodig innemen; ook is het in deze functie noodzakelijk dat u zware geldcassettes (30 kg) tenslotte verwerkt u de inkomsten (de opbrengsten van de parkeergelden). Wij zijn op zoek naar een enthousiaste medewerker die beschikt over: - HAVO werk- en denkniveau; - een goede lichamelijke conditie; - ervaring met geautomatiseerde administratie, zoals tekstverwerkings, Dbase- en spreadsheetprogramma; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - publiekgericht, goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - kennis van vreemde talen (Frans, Duits en Engels). Een informele en collegiale werksfeer en een salaris dat, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 4.710,- 2137) bruto per maand (schaal 6) bij een 36-urige werkweek bedraagt. De werkzaamheden worden volgens rooster en in onregelmatige dienst verricht. Aangezien de gemeente Leiden de mobiliteit van haar ambtenaren wil bevorderen krijgt u een aanstelling in algemene dienst. Wilt u meer informatie over de functie dan kunt u contact opnemen met de heer P.A. van Schaick, chef afdeling Publieksdiensten, telefoon 071 - 516 46 06. Stuur vóór 30 november a.s. een sollicitatiebrief aan de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisal Admiraal Banckertweg 15,2315 SR Leiden, onder vermelding van vacaturenummer: MB01.28. Dienst Milieu en Beheer

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 40