Personeel Personeel Personeel Betonpompbedrijf Nijwa BV TOTAL Enthousiaste fulltime medewerker m/v Fulltime-en parttime medewerkers m/v BEDRIJFSLEIDER apothekers assistente (m/v) ZEE B.V. PZOEK NAAR EEN CREATIEVE, ZELFSTANDIGE FUNCTIE? Fulltimers 38 uur p.w.) Parttimers (16-32 uur p.w.) Hulpkrachten (16 uur p.w.) KOSTER (m/vr) doktersassistente Wij zoeken gemotiveerde verkoopcollega's Zet jij straks de cijfers van onze opdrachtgevers op een rij? In een sfeervolle omgeving? Ervaren assistent accountants Relatiebeheerders] PAG 17 NOVEMBER 2001 Hillson Holding - onderneming van het jaar 1998; - markleider in Nederland; - ISO en VCA** gecertificeerd; - erkend leerbedrijf voor BOL en BBL leerlingen; - actief gericht op Total Quality Management; .SON HOLDING BV is specialist op het gebied van beveiligingssystemen, bedrijfstele- ninstallaties, draadloze communicatie, brandblusmiddelen en identificatie-systemen. In de binnen- en buitendienst zijn er totaal 80 medewerkers werkzaam met een gemiddelde leeftijd van 27 jaar. onze werkmaatschappij Hillson zijn wij op zoek naar een COMMERCIEEL BUITENDIENST JWERKER m/v. Hillson richt zich op het installeren van tijdelijke beveiligingssystemen. Voor dersteuning van de verkoopafdeling en de uitbreiding in de buitendienst zijn wij op zoek naar id die onze installatiewerken door geheel Nederland bezoekt voor het uitvoeren van een ser- eurt. Deze bezoeken willen wij graag combineren door direct de voortgangsgesprekken met ant te voeren. Wij zijn op zoek naar een flexibel, commercieel, initiatiefnemende collega met te 1B0 opleiding of ervaring in een technische commerciële functie. Iemand die tegen een stoot- en geen 9 tot 5 mentaliteit heeft! de commerciële uitbreiding van Hillsafety zijn wij op zoek naar een ACCOUNT MANAGER Hillsafety is in de regio specialist op het gebied van beveiligings- en communicatiesystemen, jn op zoek naar een nieuwe collega met HBO werk- en denkniveau. Een commerciële en tech- achtergrond is belangrijk. Binnen deze functie ben je verantwoordelijk voor het bezoeken van ie en bestaande relaties en het begeleiden van het gehele verkoopproces voor jouw klanten. 3| een pionier, flexibel en zeer klantgericht, heb je reeds een aantal jaren saleservaring en wil j jraag verder ontwikkelen? Dan zijn wij op zoek naar jou! If atste zijn wij op zoek naar een MARKETING MANAGER m/v voor de ondersteuning van onze itingafdeling. Wij zoeken iemand met een HBO opleiding marketing en/of communicatie voor dersteuning van ons jonge enthousiaste marketingteam. Binnen deze brede functie ben je ver- lordelijk voor het opstellen en tevens ook uitvoeren van de marketingactieplannen, het ver- n van marktonderzoek en evaluaties, het ondersteunen van de verkoopafdelingen en met databasemarketing speelt een belangrijke rol. Heb je een aantal jaren ervaring in een soort- functie, heb je affiniteit met techniek in de beveiligings- en communicatiebranche, ben je il, analytisch en neem je graag het initiatief? Reageer dan snel! eden: jitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden met o.a. een goede pensioen- en spaarregeling; ixtrate kopen vakantiedagen (maximaal 12); voor Fl. 7,50 per week onbeperkt sporten bij sportschool JAWI in Alphen aan den Rijn; diverse interne en externe opleidingsmogelijkheden; een zelfstandige functie met veel eigen verantwoordelijkheid; wij maken een 2 jarenplan met je qua ontwikkeling en doorgroeimogelijkheden. j je vinden in één van de bovenstaande functies? Dan zien we jouw brief graag tegemoet! een sollicitatiebrief voorzien van je curriculum vitae opsturen naar: Hillson Holding bv, t.a.v. ouw G.J. van Ommen (afdeling personeelszaken), A. van Leeuwenhoekweg 37,2408 AK n aan den Rijn. Telefoonnummer is (0172) 418438. Wil je meer informatie over ons bedrijf, n of kijk op onze web-site: www.hillson.nl. iitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet gewaardeerd! JÜlJL [eerste leidse hoolvereniging Het bestuur van de stichting ter bevordering van het neutraal bijzonder onderwijs te Leiden is op zoek naar INVALLEERKRACHTEN bij de "Eerste Leidse Schoolvereniging". fj/e Leidse Schoolvereniging is een basisschool met ruim 240 leerlingen verdeeld over 9 groepen. Zorg voor iele leerlingen binnen een klassikaal systeem is een belangrijk aandachtspunt in het beleid van de school, •.erkrachten voor onder- en bovenbouw, een intern begeleider, 2 vakdocenten, een ambulante directeur en een toerust computerlokaal geven de leerkrachten de kans die extra individuele aandacht te realiseren. i wettelijke eisen verwachten wij van de kandidaten dat zij: Hng hebben in zowel onder- als bovenbouw, jl in teamverband kunnen samenwerken, ositieve bijdrage kunnen leveren bij niet-lesgebonden activiteiten, wichtig, flexibel en creatief zijn, kunnen omgaan met individuele verschillen binnen de groep, bel inzetbaar zijn. ilijke sollicitaties, met CV, kunt u richten aan het bestuur van de Eerste Leidse Schoolvereniging, ooftlaan 12, 2332 AX Leiden. formatie kunt u contact opnemen met de heer W. J. M. Streng (directeur) 071-5765266 (school). Betonpompbedrijf Nijwa B.V. met vestigingen in Hengelo en Utrecht is, als dochter van AGAR Holding, actief door heel Nederland. Nijwa behoort op zijn gebied tot de modernste en best geoutilleerde bedrijven van Nederland. Zoals bij alle bedrijven van AGAR Holding biedt Nijwa een zo compleet mogelijke dienstverlening. Daarom is het bedrijf naast het verpompen van beton ook actief in het aanbrengen van werkvloeren en isolerende schuimbeton vloeispecie. Nijwa is VCA- en ISO 9002- gecertificeerd. Op dit moment zijn wij voor de afdeling schuimbeton voor het werkgebied Midden- en West-Nederland op zoek naar een m/v: GAR Holding behoren trale Twenthe, mpbedrijf Nijwa, roge Mortel, af tschappij Twenthe, findmaatschappij, telcentrale Twenthe - Orion Beton, 'trale Diamant en atschappij Diamant, r stuk bedrijven met n specialisme. iveren zij een f pakket producten n fen op het vlak van 'del, metselmorlel, ren, zand/grind en al aan klanten door erland. aiding participeert 'baggerijen en n in Nederland en d. Het hoofdkantoor olding is gevestigd in (Ov). Binnen de i drijven wordt met '9> zorgvuldigheid en at-en kwaliteitsgericht in een prettige sfeer, 'laan de modernste 1 an systemen ter 32 ting. Functie-inhoud: Leidinggeven aan en organiseren van de afdeling schuimbeton. Bewaken en bevorderen van een efficiënte voortgang en uitvoering van de werkzaamheden. Het toezien op de naleving van de producttechnische kwaliteitsvoorschriften Het onderhouden van succesvol relatiebeheer. In samenwerking met directie Betonpompbedrijf Nijwa het ontwikkelen van commerciële activiteiten. Functie-profiel: MTS Bouwkunde of Weg- en Waterbouw, of een gelijkwaardig kennisniveau verkregen door ervaring. Ondernemersmentaliteit. Sterke commerciële vaardigheden. Praktisch organisatievermogen. Inzicht in de landelijke bouwwereld. Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende functie bij een moderne organisatie. Het salaris is. in overeenstemming met uw functie. Verder behoren tot de secundaire arbeidsvoorwaarden een auto van de zaak, pensioenregeling etc. Bij interesse kunt u uw schriftelijke sollicitatie, binnen 2 weken na verschijnen van deze advertentie, richten aan: Betonpompbedrijf Nijwa B.V. t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 530, 7550 AM Hengelo. Mocht u vooraf meer informatie wensen, dan kunt u contact opnemen met de afdeling personeelszaken 074-2493333. Betonpompbedrijf Nijwa BV is een werkmaatschappij binnen AGAR Holding BV. Voor ons TOTAL Tankstation te Leiderdorp (Rijksweg A4) zoeken wij en en Voor inl. en/of soil, kunt u bellen 071-541.10.54 dhr. S. Jankie Per 1 januari a.s. komt de vacature vrij voor de functie bij de SoW-gemeente in de Maartenskerk en Maartenhuis te Hillegom. Wij zoeken iemand met Prot.-Christelijke achtergrond. De functie is een parttimebaan van 20 uur per week. Na gebleken geschiktheid is uitbreiding van dit aantal uren mogelijk in onze SoW-Gemeente. Wij kunnen ons goed voorstellen dat deze functie uitstekend vervuld kan worden door een echtpaar. De arbeidsvoorwaardenregeling SoW-kerken, bestemd voor kosters en kosterbeheerders, is van toepassing. Gaarne ontvangen wij uw sollicitatie gericht aan SoW-Gemeente Hillegom, p/a Colijnlaan 5, 2181 XJ Hillegom. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen naar Mevr. Roozendaal, tel. 516715 of de heer Zandbergen. Tel. 525046. f Huisartsenpraktijk in oud-Oegstgeest zoekt een voor tenminste drie dagen per week. Salariëring volgens CAO, tevens goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Je zult samenwerken met vier huisartsen en een team van ervaren doktersassistentes. Voor informatie kun je tijdens kantooruren bellen met Nicoline Ammerlaan, tel.: 071-5172521. Schriftelijke reacties graag voor 5 december a.s. Huisartsenpraktijk Koninginnelaan, Koninginnelaan 2a, 2341 EX Oegstgeest Service Apotheek van der Vliet zoekt op korte termijn een gediplomeerd om ons enthousiaste en gezellige team te versterken. Inlichtingen en sollicitaties bij Mevr. M. J. Bakker, apotheker Koninginneweg 87 2161 ZB Lisse Tel.0252-419652 E-mail: vlietapo@Dlane1.nl Zirkzee b.v. is een bedrijf dat zich reeds 70 jaar bezig houdt met het totale pakket woning-en projectinrichting. Goed advies, kwaliteit en kennis staan bij ons hoog in het vaandel In onze showroom gaan wij onze huidige slaapafdeling van 400m2 verkoopoppervlakte uitbreiden met een nieuw concept, zodat de totaal oppervlakte 800m2 zal worden. Dit nieuwe concept zal aansluiten bij een groep slaapkamerspeciaalzaken onder de naam "De Slaapkenner". Voor deze slaapafdeling zijn wij op zoek naar een: Werkzaamheden: Verkoop en advisering Beheer van de beddenafdeling Het sfeervol op peil houden van de showroom Het volgen van cursussen en kennis overdragen aan collega's Wat wij van een nieuwe collega verwachten: Kennis van en affiniteit met het vak Een collegiale opstelling Wij bieden: Salaris afhankelijk van leeftijd en (werk)ervaring Een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden Gedegen opleiding zowel intern als via "De Slaapkenner" groep Tevens zijn wij voor onze afdeling woninginrichting op zoek naar: Werkzaamheden: De cliënt creatief adviseren Offertes maken Het sfeervol op peil houden van de showroom Wat wij van een nieuwe collega verwachten: Kennis van en affiniteit met de woninginrichting Een collegiale opstelling Wij bieden: Salaris afhankelijk van leeftijd en (werk) ervaring. Een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden Opleidingsmogelijkheden; o.m. interne opleiding door collega's Een creatieve en inspirerende werkomgeving Hebben wij uw interesse opgewekt? Neem dan contact op met dhr. G.J. Zirkzee, tel. 071 - 5323848, of stuur een sollicitatiebrief met CV aan W. J. Zirkzee B.V., t.a.v. G.J. Zirkzee, Lammenschansweg 138, 2321 JX Leiden Solliciteren is ook mogelijk per e-mail (zirkzee-bv@zonnet.nl) WONING- EN PROJEKTINRICHTING Lammenschansweg 138 2321 JX Leiden Tel: 071 - 5323848 En dat is nog maar het begin. Want naast het verzorgen van de jaarrekening ben je ook hun adviseur. Over alles wat te maken heeft met het reilen en zeilen van hun onderneming. Langeveld Sigtermans accountants en belastingadviseurs (sinds 1946) is een middelgrote advies organisatie (45 personen) met vestigingen in Alphen aan den Rijn, Hazerswoude en in Qouda. Met aandacht voor het Midden- en Kleinbedrijf. Langeveld Sigtermans wil voortdurend uitdagingen blijven bieden. De groeistrategie is daar een direct gevolg van. Wij komen daarom graag in contact met potentiële medewerkers die collegialiteit, humor en ambitie weten te combineren met deskundigheid n integriteit. SRA-Kantoor Langeveld Sigtermans zoekt: Je houdt van werken in een warme -persoonlijke- maar ook nuchtere en professionele organisatie. Daarnaast spreek je de taal van de ondernemer en is zelfstandigheid en flexibiliteit voor jou vanzelfsprekend. Op basis van je opleiding (Heao AA/RA, of daarvoor studerend), ervaring en voorkeur zul je werken voor boeiende cliënten. Interne begeleiding met behulp van cursussen, werkoverleg en 'training-on-the-job' horen daar natuurlijk bij. We bespreken graag welke vestiging het beste bij je past. Geïnteresseerd? Richt je fl schriftelijke reactie aan: Langeveld Sigtermans accountants en belastingadviseurs, t-a.v. H.G. Sigtermans RA, Postbus 2150 2400 CD Alphen aan den Rijn. Of per e-mail: hgsigtermans@Iensacc.nl Web: www.lerisacc.nl Telefoon 0172-442425 LANGEVELD al SIGTERMANS ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 39