Personeel Personeel Personeel Personeel Personee HOOFD ADMINISTRATIE «van wijngaarden bv DOKTERSASSISTENTES Leiden WERNINK BETON Leide medewerker voor de (financiële) administratie (M/V) VERKOPERS M/V HALFORDS w Personeelsfunctionaris Gezocht: voor de dokterspost SCHOONMAKER BIJRIJDERS/ BELADERS ADMINISTRATIEF MEDEWERKER ZATERDAG 17 NOVEMBER 2001 ikv£ Sr, Werken bij de CSKV? Daar kom jij OOK verder mee! De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten (CSKV) is een professionele organisatie met kinderopvang op 5 verschillende locaties en 100 personeels leden. De CSKV onderscheidt zich door deskundig personeel en hoogwaardige dienstverlening. De cultuur in de organisatie is open, collegiaal en vanuit ieders specialisme sterk op samenwerking gericht. De CSKV zoekt voor het Centrale Bureau een: Administratief medewerker voor o.a. de planning voor 8 tot 16 uur per week (min/max contract) Taken en verantwoordelijkheden: - het verzorgen van in- en uitschrijvingen; - het opstellen van plaatsingsovereenkomsten met ouders en bedrijven; - telefonische informatieverstrekking; - uitvoering geven aan verdere voorkomende secretarieel-administratieve werkzaamheden. Profiel van de geschikte kandidaat: - MBO werk- en denkniveau; - goede beheersing van MS Word en andere geautomatiseerde systemen, beheersing van MS Excel is een pré; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - omdat u te maken krijgt met tal van mensen en belangen, zijn goede communicatieve vaardigheden onontbeerlijk voor deze functie, mondeling als schriftelijk. Inschaling en arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO Kinderopvang. Voor nadere informatie kunt u op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag tussen 9.00 en 14.00 uur contact opnemen met mevrouw C. Vaessen (manager bedrijfsvoering), telefoon: 071-5610084. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld met Curriculum Vitae, kunt u vóór 28 november 2001 richten aan: Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten t.a.v. mevrouw C. Vaessen Witte de Withlaan IC 2253 XS Voorschoten ,,^°o/,ü VACATURE Wij hebben per direct plaats EPFEft voor een: Groepsleerkracht (groep 1&2, 3 dagen in de week) Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.C. Timmers (directeur), tel.: 071-5730867. Uw schriftelijke reactie met Curriculum Vitae kunt u sturen naar: Pinksterbasisschool de Voltreffer t.a.v. dhr. J. Timmers Turkooislaan 131, 2332 RK Lelden Schelpendam 2225 MA Katwijk De bibliotheek Katwijk zoekt per 1 maart 2002 een voor 20 uur per week Informatie over de bibliotheek: Het werkgebied van de bibliotheek omvat 41.000 inwoners. De bibliotheek Katwijk heeft 3 vestigingen. Er zijn 44 medewerkers (ca. 20 formatieplaatsen) werkzaam. De collectie omvat 140.000 banden. Het aantal uitleningen in 2000 bedroeg 546.000. 40% van de bevolking 16.000 gebruikers) is lid van de bibliotheek. Functie-inhoud: Het verrichten van werkzaamheden t.b.v. de financiële administratie m.b.v. boekhoudprogramma Cash. Maandelijks aanleveren en controleren van mutaties t.b.v. (uitbestede) salarisadministratie. Het verzamelen en bewerken van gegevens t.b.v. bedrijfsresultaten. Secretariaatswerkzaamheden en andere voorkomende werkzaamheden, zoals aangifte belasting, invullen van enquêtes etc. Functie-eisen: Minimaal Mavo diploma Praktijkdiploma Boekhouden Ervaring met Word en Excel Enkele jaren ervaring in soortgelijk werk Salariëring: Conform de CAO Openbare Bibliotheken, schaal 5 of 6 (minimaal ƒ3.102,-, maximaal 4.696,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek), afhankelijk van ervaring. Informatie: Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij mevrouw W. Ouwehand-Guijt, administrateur, telefoon 071 - 4014819. Zij is 's middags aanwezig. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 1 december 2001, gericht worden aan Bibliotheek Katwijk, t.a.v. mevrouw M. Buwalda-Pigmans, directeur, Postbus 517, 2220 AM Katwijk. Zie ook: www.bibliotheekkatwiik.nl Halfords heeft alles voor auto, mobiele telefonie en fietsen met vestigingen in Nederland en België. In die filialen kunnen we jonge, gemotiveerde mensen gebruiken, die willen werken in een prettige sfeer met prima arbeidsvoorwaarden. Zoals een bonusregeling voor alle verkoopmedewerkers, een kortingsregeling bij Halfords en haar zusterbedrijven zoals o.a. Kwantum, Superconfex, Piet Klerkx en BelCompany, een spaarloonregeling, interne opleidingen en doorgroeimogelijkheden. Halfords is constant aan het uitbreiden en op weg naar 150 filialen in Nederland. Daarom zijn we regelmatig op zoek naar nieuwe enthousiaste collega's. Wij zoeken voor onze filialen in Leiderdorp en Katwijk aan Zee: Als verkoper geef je klanten een goed aankoopadvies. Je hebt belangstelling voor mobiele telefonie, carstereo, auto- en fietsaccessoires en ervaring in de detailhandel, liefst in een soortgelijke branche. Je opleiding is MAVO/LDS/MDS. Uiteraard bieden wij voor deze functie: Een uitdagende baan in een gezond bedrijf met grote betrokkenheid van de medewerkers naar elkaar en naar de onderneming. Een goed salaris, afhankelijk van ervaring. Dus als je aan de slag wilt en zin hebt in een afwisselende baan, stuur je schriftelijke reactie naar: Halfords Nederland B.V. t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 218, 3900 AE Veenendaal, o.v.v. Tis-122/70, of bezoek onze internetsite www.halfords.nl. EEN WERELD VOL AUTO- EN FIETSPLEZIER Als internationaal opererende direct marketing organisatie is Bakker actief in 15 landen in Europa. Wij zijn gespecialiseerd in de verkoop van tuinartikelen per mail order aan consumenten. Bloembollen, planten,rozen, heesters, zaden e.d. maken deel uit van ons assortiment. Naast mail order, het belangrijkste ver koopkanaal, is Bakker actief via enkele tuincentra in Nederland en Duitsland. In Nederland werken op fulltime basis ca. 175 medewerkers. Wij zijn op zoek naar een part time (3 tot 4 dagen per week) De functie Vanuit uw specifieke deskundigheid fungeert u als "klankbord" en gesprekspartner van management en medewerkers en bent u ver antwoordelijk voor de personeelsadministratie. Uw functie bestaat onder meer uit de volgende taken: U signaleert in- en externe ontwikkelingen die van belang zijn voor de uitvoering van personeelsbeheer en -beleid en verwerkt deze in actuele regelingen en procedures. U bent voor medewerkers en management dagelijks aanspreek punt en adviseur bij personele aangelegenheden. U coördineert werving- en selectieprocedures. In die zin onder houdt u contacten met bureaus en media en adviseert u in wer- ving- en selectietrajecten. j U bent verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling van mutaties in verband met in- door en uitstroom van medewerkers (arbeidsovereenkomsten, aanstellingsbescheiden, aanleggen personeelsdossiers, functiewijzigingen, ontslagbevestigingen etc.). Uw profiel Om deze functie goed te kunnen uitoefenen heeft u een HBO- opleiding Personeelswerk en enige jaren ervaring in een zelf standige adviserende functie op een personeelsafdeling. Tevens heeft u kennis van wet- en regelgeving op het gebied van personeelszaken en sociale zekerheid. U bent een denker én een doener, een volwaardig gesprekspartner voor het management, u bent doortastend en zelfstandig, stress bestendig en flexibel. Onze propositie Het betreft een uitdagende functie, waarin u veel vrijheid heeft om de functie verder invulling te geven. De arbeidsvoorwaarden (geregeld in een eigen CAO) zijn uitstekend te noemen. Reactie Uw sollicitatiebrief en CV kunt u binnen 14 dagen na de verschijnings datum van dit blad sturen aan: De Tuinspecialist B.V., ter attentie van Afd. PZ, Postbus 600, 2160 AP Lisse of per e-mail: pz@thegardenspecialist.com. Een uitgebreid informatiepakket maakt deel uit van de selectie procedure. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. loodgieters- en verwarmlngebedrljf van Wijngaarden b.v. is een ambitieuze, dynamische organisatie en heeft ruim 35 jaar ervaring in de installatiebranche. Wij houden ons bezig met het ontwerpen, installeren en onderhouden van sanitaire-, ventilatie-, airconditioning- en verwarmings installaties voor woning- en utiliteitsbouw en de particuliere sector. Wij zoeken op korte termijn technisch/administratief medewerker m/v die na een gedegen inwerkperiode gaat zorgen voor de volgende zaken: service afdeling - te woord staan klanten - planning - begeleiding service-monteurs - voorbereiding facturering project afdeling - verzorgen van materialen op diverse werken functie-eisen: - flexibele opstelling - goede communicatieve vaardigheden - zelfstandig kunnen werken Sollicitaties te richten aan: van Wijngaarden b.v. Pr. Marijkestraat 10, 2404 BC Alphen aan den Rijn. Voor nadere informatie: tel. 0172 - 493544, dhr. T. Zijderhand. 12 De dokterspost Leiden verzorgt alle avond-, nacht- en weekenddienst^ inclusief feestdagen, vanuit de centrale post te Leiden aan de Doezastraat 2A voor de regio Leiden, Leiderdorp, Zoeterwoude/StompL en Alkemade. Het werk van de doktersassistente behelst voornamelijk het telefoniscl woord staan van de patiënten. Zij bepaalt samen met de arts de te vo: i handelswijze, geeft adviezen en voert de gegevens in de computer in. De werktijden zijn van 17.00 uur tot 23.00 uur, 23.00 uur tot 08.00 uur in de weekeinden ook van 08.00 uur tot 17.00 uur. De salariëring is conform de huisartsenzorg CAO. Uitbetaling 150% in verband met avond-, nacht- en weekeindewerk. Er zijn nog vacatures voor de weekeinden, zowel overdag als voor de avond. Daarnaast zijn er vanaf 1 januari veel nachtdiensten te vergeve Ook worden er oproep- en invalkrachten voor alle soorten diensten gezocht. Eisen: gediplomeerd doktersassistente minstens 2 jaar ervaring in een huisartsenpraktijk enthousiast om in groepsverband te werken flexibiliteit bij indeling diensten U kunt inlichtingen krijgen en solliciteren bij de heer J. P. Reinders, coördinator van de Dokterspost Leiden. Tel.: 071 - 5160025/20 op maandag- en woensdagmiddag op de postf de overige tijd 071 - 5767288 privé. Wernink Beton B.V. is al meer dan honderd jaar een landelijk bekend producent van prefab betonproducten en maakt onderdeel uit van cementbouw Handel Industrie. De onderneming bestaat uit circa 30 medewerkers, produktie en verkoop. Uw functie U voert zelfstandig de gehele administratie van de onderneming en handelt alle werkzaamheden af welke voortvloeien uit de financiële administratie. U levert perio benodigde managementinformatie. U coördineert de jaarlijkse budget- en investeringsplanning. U bent spin in het web en aanspreekpunt met betrekking tot de informatievoorziening in de organisatie. Van u wordt verwacht dat u initiatiefrijk bet eigen beweging komt met administratieve/bedrijfseconomische adviezen voor de ort U bent contactpersoon binnen de onderneming voor automatiserings-processen en s] U rapporteert rechtstreeks aan de directeur. Tevens wordt functioneel aan de groepsc gerapporteerd. Functie-eisenVoor deze uitdagende functie dient u minimaal over een afgeronde MBA opleiding I beschikken, zo mogelijk aangevuld met SPD, dan wel in opleiding hiervoor. Een relt werkervaring van enige jaren is vereist, bij voorkeur binnen een productiebedrijf. U allrounder die zowel bij technische als commerciële bedrijfsprocessen de gewenste administratieve ondersteuning kan bieden. U communiceert gemakkelijk en helder,' aanpakken, bent betrokken en kunt sparringpartner zijn van de directeur. Wij bieden De mogelijkheid om u professioneel te ontwikkelen. Een goed salaris passend bij de en gebaseerd op uw huidige kennis en ervaring. Heeft deze vacature uw aandacht getrokken, dan verzoeken wij u een bondige sollicitatiebrief, inclus curriculum vitae te richten aan de heer T. van Schagen, directeur Wemink Beton, Postbus 1, 2300 AA te Leiden. Tel.nr. 071 - 5769212. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Beek Container Cleaning is een snelgroeiend bedrijf dat zich volledig toelegt op het reinigen en onderhoud van alle soorten boven- en ondergrondse afvalinzamelingssystemen op milieuvriendelijke wijze in opdracht voor meer dan 150 gemeentelijke overheden door heel Nederland. Voor ons bedrijf zijn wij per direct op zoek naaf (rijbewijs B) voor hoge druk reiniging met de mogelijkheid tot het doorgroeien r functie van chauffeur (20 uur per week) om ons team van enthousiaste medewerkers versterken. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging en heeft advertentie je interesse gewekt, stuur dan eei sollicitatiebrief of bel even. Een e-mail sturen kan natuurlijk ook. BEEK CONTAINER CLEANING t.a.v. de heer P. Zonderop Flevoweg 10 2318 BZ Leiden Tel. (071) 5: E-mail: pzonderop@beekcontainercleaning.nl

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 38