Personeel Personeel Personeel Personeel Personet connexion cvc INKOPER (M/V) RC Jij en Bloemenveiling Fl< Hoofd Financiële Administratie Medewerker Planning Control Bloemenveiling Flora Rijnsburg HOOFD KLOKVERKOOP (M/V daar groeit iets moois Bennebroek medewerker openbaar groen (m/v) Michael Page Medewerker Laboratorium/Analist m/v Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V. bloemen veiling flora ZATERDAG 17 NOVEMBER 2001 Gemeente De gemeente Bennebroek Is een kleine, maar krachtige gemeente met ongeveer S.300 inwoners in Zuid Kennemerland. De organisatie is opgebouwd uit drie sectoren, te weten Algemeen Bestuur en Welzijn, Gemeentewerken en Financiën. Voor de buitendienst van de sector Gemeentewerken zijn wij op zoek naar een Yoor 36 uur per week (voltijds) Functie-inhoud Het in teamverband verrichten van alle voor komende werkzaamheden in het openbaar groen, zowel in de aanleg als wat betreft het onderhoud. Daarnaast het verrichten van alle overige werkzaamheden die tot de taken van de buitendienst Gemeentewerken behoren en/of noodzakelijk zijn voor de voortgang van werk zaamheden, zoals het uitvoeren van gladheid bestrijding. Wij vragen Een enthousiaste collega in het bezit van een diploma vakbekwaam hovenier en relevante werkervaring. Een rijbewijs is vereist. Ervaring op het terrein van boomverzorging strekt tot aanbeveling en het bezit van het groot rijbewijs. Verder verwachten wij een flexibele inzetbare en klantgerichte werkhouding. Salaris Het salaris bedraagt, afhankelijkvan opleiding en ervaring, maximaal f. 4.253,- bruto per maand (functieschaal 4). De functie wordt op korte termijn opnieuw gewaardeerd. Daarnaast kent Bennebroek uitstekende secundaire arbeids voorwaarden en zijn er voor de buitendienst nog enkele toelagen van toepassing. Informatie en sollicitatie Stuur uw sollicitatie uiterlijk I december 2001 aan burgemeester en wethouders van Bennebroek, postbus 48, 2I20 AA Benne broek. Meer informatie over deze vacature kunt u inwinnen bij de heer D. van Woersem, hoofd buitendienst of de heer R.J. Burg-meijer, sectorhoofd Gemeentewerken, telefoon bei den (023) 5847771. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Connexxion groep (wvwv.connexxion.nl) is de onderneming die actief is op het gebied van regionaal personenvervoer door vrijwel geheel Nederland. Kernactiviteiten van deze ambitieuze en innovatieve organisatie zijn openbaar vervoer, taxi's, tourbussen, vervoer over water en speciaal vervoer. Per dag vervoert Connexxion ruim een miljoen reizigers. Connexxion zoekt continu naar nieuwe vervoersmogelijkheden, zoals shuttlebussystemen, onbemande peoplemovers en lightrailverbindingen. Met 15.000 medewerkers wordt een jaaromzet van circa 1 miljard gerealiseerd. Het hoofdkantoor is gevestigd in Hilversum. De divisie Taxi Services is verantwoordelijk voor groepsvervoer, taxi- en ambulancediensten. Voor deze verder te structureren organisatie zijn wij voor het regiokantoor Haarlem op zoek naar een nuchtere en pragmatische Hoofd Financiële Administratie en een jonge, ambitieuze Medewerker Planning Control. De functies kennen interessante ontwikkelingsmogelijkheden. Beide functionarissen rapporteren aan de Regio Controller. Haarlem fl. 85 - 95.000,= Taken en verantwoordelijkheden: coachen, stimuleren en begeleiden van vijf medewerkers optimaliseren en verder uitbouwen van de financiële administratie functioneren als sparringpartner van de Regio Controller voorbereiden en (mede)opstellen van de jaarrekening opstellen van balansspecificaties en maken van diverse financiële aansluitingen verzorgen van diverse aangiftes ontwikkelen en bijhouden van liquiditeitsprognoses Profiel van de geschikte kandidaat: afgeronde bedrijfseconomische opleiding op MBO/HBO niveau, bij voorkeur studerend SPD enkele jaren relevante boekhoudkundige ervaring ervaring met het (mede)opzetten van een administratie is een pre enthousiaste en gedreven motivator meewerkend voorman, hands-on mentaliteit leeftijd tussen 30 en 40 jaar affiniteit met automatisering flexibele en stressbestendige teambuilder Haarlem fl. 80 - 85.000,= Taken en verantwoordelijkheden: (mede)ontwikkelen, opzetten en verzorgen van een tijdige, juiste en volledige managementrapportage analyseren van de rapportages en mede verzorgen van managementinformatie (mede)ontwikkelen, optimaliseren en beheren van de AO/IC opstellen van maandelijkse balans- en resultatenrekening opstellen van budgetten en latest estimates uitvoeren van k'ostencalculaties Profiel van de geschikte kandidaat: afgeronde bedrijfseconomische opleiding op HBO niveau maximaal twee jaar relevante werkervaring uitstekende communicatieve vaardigheden zelfstandig, initiatiefrijk en teamplayer open persoonlijkheid en enthousiast leeftijd tussen 25 en 30 jaar leergieng en kwaliteitsbewust hands-on mentaliteit Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun curriculum vitae met begeleidend schrijven onder vermelding van referentienummer SDV/79800 (Hoofd Financiële Administratie) of SDV/79805 (Medewerker Planning Control), bij voorkeur zenden per e-mail aan: sofiedevlam@michaelpage.com of sturen naar Michael Page Finance, Strawinskylaan 1057, 1077 XX Amsterdam, t.a.v. drs Sofie de Vlam. Voor nadere informatie kunt u met haar contact opnemen, telefoon 020-5789444. FINANCE www.michaeljDageTjT^ Australië China Frankrijk Duitsland Hong Kong Italië Nederland Nieuw-Zeeland Singapore Spanje Groot-Brittannië VS Onze cliënt Kluthe Benelux BV te Alphen aan den Rijn, onderdeel van een internationaal concern, is een in de pro fessionele markt opererende toeleverancier van een uitgebreide range producten en procédés voor oppervlaktebe handeling, alsmede verfproducten voor nieuwbouw, onderhoud en renovatie. Het bedrijf verkoopt 'tailor-made' in binnen- en buitenland. De afnemers zijn bedrijven in de metaal-, lakverwerkende en grafische industrie, alsmede coating- en schildersbedrijven. Kluthe Benelux BV is gecertificeerd volgens ISO 9001 (kwaliteitszorg) en ISO 14001 (milieuzorg). Ten behoeve van onze cliënt zijn wij op zoek naar een analytische, kwaliteitsgerichte De functie De Medewerker Laboratorium/Analist levert een bijdrage aan het optimaliseren van de kwaliteit in het productieproces. Tot de taken behoren o.a.: Ingangs- en uitgangscontrole van grondstoffen, halffabrikaten en eindproducten. Controle op recepturen en productie-opdrachten Analyse en beoordeling van nieuwe grondstoffen Opzet en onderhoud van het callibratiesysteem Het werken met moderne apparatuur zoals b.v. gaschromatografen en massaspectrometers De functie-eisen Opleiding op MBO-niveau (bijvoorbeeld MLO) Bij voorkeur enkele jaren relevante werkervaring Goede communicatieve eigenschappen Onderzoekende en nauwgezette wijze van werken De voorwaarden Onze cliënt biedt uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Voor ambitieuze medewerkers zijn er bovendien interessante doorgroeimogelijkheden Interesse? Indien de functie u aanspreekt, dan verzoeken wij u een bondige brief en uw curriculum vitae te zenden aan: RC Recruitment Company BV, Prinsenlaan 2, 3732 GN De Bilt, e-mail: rudolf.caspers.bv@planet.nl ter attentie van de heer R. Caspers. Voor nadere inlichtingen kunt u ons bereiken onder nummer 030 6977240 en buiten kantooruren onder 0654 910185. PAPIERMAKERS CVG is binnen de Europese papierbranche een zelfstandige, succesvolle producent van witpapier specialiteiten. Klantgerichtheid is daarbij de sleutel tot succes. Enkele honderden specificaties vinden hun weg naar vele industriële afnemers binnen Europa. Als beursgenoteerde onderneming is CVG gewend te opereren in een dynamische internationale markt. CVG gaat de competitie aan door middel van flexibele productiemethoden, technologische know-how en betrokkenheid van alle 310 medewerkers. Voor de afdeling inkoop zoeken wij een enthousiaste uw functie: Als inkoper verzorgt u binnen onze organisatie de inkoop van goederen en diensten en onderhandelt u met leveranciers over prijzen en leveringsvoorwaarden. Tevens informeert u de organisatie over ontwikkelingen in de markt. wij bieden: een kerngezonde onderneming ruime opleidingsmogelijkheden een breed pakket aan arbeidsvoorwaarden volgens de eigen CVG-CA0. uw profiel: MB0/HB0 denk- en werkniveau in het bezit van NEVI 1 bereidheid tot het volgen van NEVI 2 en andere vakgerichte cursussen moet kunnen werken met geautomatiseerde systemen kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift (zonodig hierin doorleren) enige jaren ervaring in een uitvoerende inkoopfunctie binnen een industriële onderneming. Geïnteresseerd? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken aan de personeelsdienst van Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V., Postbus 30, 1950 AA Velsen-Noord, ter attentie van de heer H.E. Doeve, 0251 - 26 23 10 of henk.doeve@cvg.nl Voor meer informatie over onze organisatie: www.cvg.nl Op 1 januari 2002 zijn Bloemenveiling Flora U.A. en Bloemenveiling Holland gefuseerd. One naam FloraHolland en met een totaalomzet van 4 miljard gulden (1,82 miljard euro) per jas we samen verder. FloraHolland werkt vanuit vier vestigingen met één bemiddelingsbureau. Voor de vestiging Rijnsburg zijn we voor de afdeling Klokzaken op zoek naar een ful Recruitment Company BV De afdeling Klokverkoop In Rijnsburg verwerken bijna 700 medewerkers een klokomzet van ruim 800 mii gulden per jaar. Het Hoofd Klokverkoop rapporteert aan de Manager Klokzaken i leiding aan de afdelingen Veilgroep, Assortimentsmanagement en Accountmanai Kopers. Het hoofd Klokverkoop heeft tot doel de koopkracht op de vestiging Ri; zeker te stellen en structureel uit te bouwen. Je taken Als Hoofd Klokverkoop ben je verantwoordelijk voor het opstellen en realiseren het goedgekeurde transactiebeleid waaronder het aantrekken van nieuwe kopei optimaliseren van het assortiment, de toewijzing van kopersaccommodatie, het bewerken en begeleiden van de kopersmarkt en de afstemming met de toekom! centraal georganiseerde afdelingen zoals Import, Bemiddelingsbureau en Produ Markt en Relatiemanagement. Hiervoor laatje plannen opstellen, gebaseerd op marktinformatie en coördineer en bewaak je de uitvoering daarvan in diverse i commerciële overlegvormen. Je stelt budgetten op, bewaakt deze en geeft uitv aan het personeelsbeleid binnen de afdeling Klokverkoop. Wij vragen Wij zoeken een krachtige persoonlijkheid met uitstekende communicatieve, coi en managementvaardigheden. Je hebt aantoonbare leidinggevende capaciteitei bent resultaat- en doelgericht zonder processen uit het oog te verliezen en ha vanuit een duidelijke commerciële visie op de sierteelthandel. Daarnaast ben ji het bezit van tenminste een afgeronde HBO-opleiding en heb je een goed inzi in de sierteeltproductie of sierteelthandel. Wij bieden Bloemenveiling Flora bied je een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Bovendien werkje bij ons in een collegiale, informele sfeer en krijg je professi ondersteuning in een bloeiende en dynamische onderneming. Het salaris is aft van werkervaring. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Albert Haasnoot, manager I Rijnsburg, telefoon: (071) 409 4650. Meer weten over de veiling? Surf dan na www.flora.nl. Stuur je schriftelijke sollicitatie met CV binnen 14 dagen na publicatie sturen Bloemenveiling Flora U.A. t.a.v. Hilco de Roode, personeelsconsulent Postbus 10 2230 AA Rijnsburg o.v.v. 'sollicitatie Hoofd Klokverkoop' in de linker bovenhoek van de enveloppe Natuurlijk kun je ook per e-mail solliciteren naar: hilco.de.roode@flora.nl. www.flora.nl Rijnsburg (071) 409 44 44 Eelde (050) 309 77 77

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 34