Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Stel je eens voor... Knip Lokaal allround kapster Onze vi WOON TOTAAL (MA/) A. Medewerker Bouwtechniek, Planbeoordeling en Handhaving B. Assistent Medewerker Bouwtoezicht GEDIPLOMEERD VERZORGENDEN IG Stichting Elisabeth- CJ Van Wijckerslooth Wij zijn by zonder ZATERDAG 17 NOVEMBER 2001 Excellence Computerservice BV is een automatiseringsbedrijf, dat zich heeft gespecialiseerd in de automatisering van de woninginrichter. Wij werken hiervoor met het computerprogramma WoonTotaal®, een programma dat in eigen beheer is ontwikkeld. Voor de ondersteuning van onze klanten zijn wij op zoek naar een fulltime Helpdeskmedewerker (m/v). Uw werkzaamheden zullen bestaan uit het telefonisch helpen en adviseren van de WoonTotaal® relatie?. Daarnaast beheert u de agenda van de buitendienst. U bent het servicepunt voor onze klanten en zorgt met uw klantgerichte houding voor een langdurige samenwerking met onze relaties. Uiteraard wordt u door ons wegwijs gemaakt in het programma WoonTotaal®. In verband met de internationale groei van het bedrijf is het handig als u naast het Nederlands ook andere talen spreekt. U hebt ervaring met diverse varianten van Windows. U vindt het prettig om met computers te werken". Bovendien beschikt u over goede verbale en schriftelijke communicatieve vaardigheden. Als u graag bij WoonTotaal® zou komen werken, schrijf dan een sollicitatiebrief naar: WoonTotaal®, t.a.v. Jaap Keus Turkooislaan 131, 2332 RK Leiden Heeft u naar aanleiding van deze advertentie nog vragen, dan kunt u bellen met Jaap Keus, telefoon 071-5725600. Hij kan u meer informatie geven over Excellence Computerservice BV en over WoonTotaal® Trendy kleine kapsalon in centrum van Leiden heeft plaats voor een - die 25 jaar of ouder is - in bezit is van dames/heren diploma's - ruime werkervaring in moderne salons heeft - representatief is - verantwoordelijkheidsgevoel heeft en - part-time wil werken Knip Lokaal m/v heeft aan te bieden: - een leuke werkomgeving - cursussen - een jonge moderne klantenkring - goede verdiensten Ben je enthousiast? Knip Lokaal m/v Kort Rapenburg 11 a 2311 GC Leiden 071 - 5 127 738 Vragen naar Jacqueline Adviseur én controleur: op kantoor én in het veld Stedelijke Ontwikkeling Bepalend voor het aangezicht van de stad zijn de gebouwen en de ruimte daaromheen. Bij de sector Stedelijke Ontwikkeling worden de vele onderdelen van de ruimtelijke ontwikkeling bij elkaar gebracht. Dat varieert van bestemmingsplannen tot restauratic, van stadsvernieuwing tot woningmarktbeleid en van ondernemend werven tot onderzoek. De afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling en Stadsvernieuwing (ROSV) houdt zich bezig met het ontwikkelen van plannen op het gebied van de stedenbouw, ruimtelijke ontwikkeling en stads vernieuwing. De afdeling maakt ook bestemmingsplannen en behandelt bouw- en sloopaanvragen. De afdeling ROSV is onderverdeeld in 5 bureaus, drie stadsdeelgeorganiseerde bureaus (Noord, Centrum/Zuidwest en Oost Schalkwijk) en de bureaus Stedelijke Ontwikkeling en Informatie Ondersteuning. De stadsdcclbureaus zijn voor de volgende functies op zoek naar een teamgerichte voor 36 uur per week voor 36 uur per week, deeltijd is bespreekbaar Wat houdt de functie in? Als Medewerker Bouwtechniek, Planbeoordeling en Handhaving (MBPH) behandelt u aanvragen voor bouw- en sloopvergunningen en toetst u deze onder meer aan bestemmingsplannen. U handelt meldingen bouw- en sloopvoornemen af. Ook houdt u toe zicht op de uitvoering van bouw- en sloopwerken. U geeft informatie over de bouwregelgeving en bepaalt of er aanschrijving moet worden gegeven. Controle van tijdelijke sportaccommodaties op veiligheid hoort ook in uw werkpakket. Als Assistent Medewerker Bouwtoezicht (AMB) beoordeelt u eenvoudige bouw-, sloopaanvragen en meldingen bouwvoornemen aan de bouwregelgeving. U controleert de beschikkingen van deze eenvoudige aanvragen/meldingen tijdens de uitvoering of er gebouwd wordt conform de beschikking. Bij afwijkingen wordt van u handelend optreden verwacht. U controleert op naleving van de bouwregelgeving, spoort clandestiene bouw en overtredingen van een strijdig gebruik op grond van een bestemmingsplan op. Complexere bouwplannen worden getoetst en/of gecontroleerd onder begeleiding van - en samen met - een inspecteur bouwtoezicht. In beide functies verstrekt u informatie over de bouwregelgeving en bouwtoezichtclijke zaken aan onze klanten. Wat verwachten wij? Voor een succesvolle uitvoering van de functie van MBPH zoeken wc een ervaren bouwtoezichter. Iemand die dankzij eerdere werkervaring bij een architectenbureau, een bouwbedrijf of een gemeente bekend is met het Bouwbesluit. Minstens zo belangrijk is dat u als standvastig persoon raad weet met mensen die bezwaar hebben tegen uw bevindingen of beslis singen. U bent sterk in het beargumenteren van uw standpunt en u laat zich niet snel overhalen tot een ander besluit. Bovendien bent u stressbestendig: u krijgt het immers druk met de meest uiteenlopende taken. Voor de functie van AMB is bouwkundige werkervaring een pre maar geen absolute vereiste. Voor beide functies geldt dat wij erop vertrouwen dat u secuur en taakbewust te werk gaat. En uiteraard dat u kwaliteit levert. Verder bent u sociaal vaardig en solidair genoeg om het werk van een collega over te nemen als de situatie hier om vraagt. Wat bieden wij? Voor u als ambitieuze allrounder (met een relevante technische opleiding op hbo-niveau) is dit een aantrekkelijk aanbod. Bent u geïnteresseerd in de functie van assistent-bouwtoezichter en bent u in het bezit van een mts-diploma dan heeft u bij ons de mogelijkheden om de kneepjes van het vak te leren. Ook wat werksfeer betreft zit u goed bij de gemeente Haarlem. Teamwork staat bij ons namelijk hoog in het vaandel. Verder heeft u veel contact met opdrachtgevers, projectgroepen, architecten, constructeurs, aannemers of particulieren die zelfstandig bouwen. Naast een veelzijdig takenpakket kunt u rekenen op een verantwoordelijke rol binnen onze gemeente. Kortom, een interessante baan binnen een boeiende organisatie! Arbeidsvoorwaarden? Voor functie A bedraagt het salaris maximaal f7.342,— 3.332,—) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Voor functie B bedraagt het salaris maximaal f 5.848,— 2.654,—) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Extra's bij beide functies: financiële tegemoetkoming voor kinderopvang, een volledige reis kostenvergoeding bij gebruik van het openbaar vervoer, flexibele werktijden, mogelijkheid van koop of verkoop van verlofuren en studiefaciliteiten. Haarlem Meer informatie? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer E.M. Liefting, hoofd van het bureau Noord, telefoon (023) 511 35 63 of de heer A. van Akc, hoofd van het bureau Oost Schalkwijk, telefoon (023) 511 3644. Spreekt één van de functies u aan, stuurt u dan een schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV, binnen 14 dagen naar de gemeente Haarlem, sector Stedelijke Ontwikkeling, ca.v. de heer K. Groenendijk, personeelsconsulent, afdeling PO&C, Postbus 741, 2003 RS Haarlem. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. v/m v/m Haarlem, schat aan het Spaarne "Haarlem, de hoofdstad van Noord- Holland. Een stad van bijna 150.000 inwoners, die trots is op haar historie. Het is er prettig werken, wonen, winkelen en recreëren. Voor de regio vervult Haarlem een belangrijke centrumfunctie. De ligging - vlak bij Amsterdam en Schiphol - 15 gunstig voor bedrijven. Werken bij de gemeente Haarlem is werken in en voor een levendige stad. De gemeente zet zich in voor een prettig woonklimaat, goede zakelijke dienstverlening en het stimu leren van cultuur en toerisme. Het verbeteren van de kwaliteit van de dienst verlening staat in de gemeentelijke organisatie centraal. De organisatie van de gemeente bestaat uit zeven sectoren, en de Archiefdienst voor Kcnncmcrland." De tjemcenrc Haarlem bevordert de instroom van vrouwen, allochtonen eu^jcliantlicapreu. Zij «'or den nadrukkelijk uitgenodigd 0111 te solliciteren. Een gezellige werkplek. Leuke collega'sAfwisselend werk. De mogelijkheid om je ervaring uit te breiden en... OVERDAG VRIJ! Moeilijk voor te stellen? Kom dan eens praten met ons. want wij zijn zeer geïnteresseerd. Wij zoeken voor de late diensten tussen 18.00 uur en 23.00 uur. De Stichting Elisabeth- Van Wijckerslooth bestaat uit twee verpleeghuizen: het historische pand v Sint Elisabeth Casthuishof in hartje Leiden en het moderne gebouw Van Wijckerslooth in Oegst In beide huizen staat het bieden van een aangenaam woon- en leefklimaat aan somatisch zieken voorgrond. Voor beide verpleeghuizen zoeken wij gediplomeerd verzorgenden. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met: diploma ziekenverzorgende of vergelijkbaar; goede contactuele en sociale vaardigheden; goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Voor wat hoort wat! Naast het werken in een leuk team (keuze genoeg met zo'n 330 collega's) is je salaris confo E CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Heb je interesse? Kom dan gerust een kijkje bij ons nemen of bel voor meer informatie. Voor het Elisabeth Casthuishof kun je bellen met Anneke Willemsen, telefoon 071 - 512 23 46. Voor verpleeg huis Van Wijckerslooth is Marjolijn Linschoten het aanspreek punt, telefoonnummer 071 - 517 12 34. Natuurlijk kun je ook direct een sollicitatiebrief schrijven. De brief kun je richten aan de Stichting Elisabeth - Van Wijckerslooth, afdeling PO&O, Van Wijckersloothplein 1, 2341 BB Oegstgeest. En misschien stellen we ons binnenkort wel aan elkaar voor! r- Of mail: elisabeth-vanwijck@planet.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De kwaliteit van zorg in ons huis staat of valt met gemo medewerkers die weten wat Mensen die stéén voor htr voor de mensen die aan hun toevertrouwd. En juist daaroi wij het zo belangrijk dat de m kers het naar hun zin heb wensen kenbaar kunnen, dat er geluisterd wordt naa Het Diaconessenhuis Leiden is een algemeen, middelgroot, modern ziekenhuis. Er werken ruim 1000 medewerkers. Jaarlijks bezoeken meer dan 120.000 patiënten de poliklinieken en worden ongeveer 14.500 patiënten opgenomen. Patiënten kunnen voor bijna alle zorgvragen in het ziekenhuis terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van een nieuw beddenhuis en de renovatie van andere delen van het ziekenhuis zijn in volle gang. Het eerste deel van de nieuwe ver- pleegafdeling is recent in gebruik genomen. Het Diaconessenhuis ligt in een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. A Sinds 2 januari van dit jaar is de gecombineerde intensive care/hartbewt gehuisvest in de nieuwbouw. De afdeling is daar gestart met nieuwe api (Marquette, Solar 2000), nieuwe bedden en nieuw meubilair. Kortom, bij omstandigheden om in te werken. De afdeling bestaat uit 12 bedden en een onderzoek-behandelkamer. H zijn er zes voor de cardiologie en het aantal bedden voor de intensive groeien van 3 naar 6 bedden. De voorbereidingen voor een angiokamer volle gang. Deze wordt operationeel volgend jaar als de 2e vleugel van nieuwbouw wordt opgeleverd. Het is niet makkelijk om aan meer IC-verpleegkundigen te komen en omi is er al een aantal bijzondere mogelijkheden gerealiseerd. Ruimte voor op of stageactiviteiten wordt gezocht (en gevonden). Per 1 september jl. is de zog j Quattro-baan gestart (zie kader). Diverse regionale kranten, Verpleegkund (nr. 21 en 22, oktober 2001) en TVZ (november 2001) hebben hierover bi Ook kent het ziekenhuis een aantal bijzondere arbeidsvoorwaarden. N tegenwoordig gebruikelijke (PC-prive, spaarloon) kun je bij het Diacone huis gratis parkeren, is het vaak mogelijk om snel een plek in de crèche t( en is het voor vaste medewerkers het hele jaar mogelijk om mee te doei fiets-privé-plan. Wij zoeken een Tevens zijn wij op zoek naa IC-verpleegkundii vaste nachtdienst of alle diens voor minimaal 16 uur per we vacaturenummer 340 Wat wij vragen: Een enthousij IC-verpleegkundige die bereidi participeren in de ontwikkelinge afdeling en zijn/haar kennis up-l te houden door het volgen var) bijscholingen. Heb je interesse, klein dienstverband dan zijn 2 jaar ervaring als IC-verpleegl een vereiste. praktijkbegeleider m/v of een IC-verpleegkundige die een relevante opleiding wil volgen vacaturenummer 339 Wat wij bieden: Een gecombineerde aanstelling: door in alle diensten mee te blijven werken als IC-verpleegkundige houdt de praktijkbegeleider voldoende feeling met de praktijk. 1-2 Dagen per week wordt je ingeroosterd voor bijv. de begeleiding van cursisten en hun werkbegeleiders, voor het organiseren van bijscholing en het bijwonen van ver gaderingen. Indien nodig krijg je gelegenheid tot het volgen van de opleiding tot praktijkbegeleider of de lerarenopleiding verpleegkunde. Wat wij vragen: Een pro-actieve houding en vaardigheden in relatie tot opleiden en bijscholen van IC-verpleegkundigen. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Zieke Beide functies zijn ingedeeld in functie-groep 50 (FWG 3.0). Wil je meer over onze afdeling, dan kunnen we je een informatiepakket mailen of toe Wil je meer horen van de afdeling kun je bellen met Ton Sol (etagehoof foon 071-517 81 78, pieper 101. Wil je meer zien van de afdeling kun je afspraak maken met Paula Pelle, teamleider, telefoon 071 -517 89 90. Sollicitaties: Je schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae ki onder vermelding van het vacaturenummer, binnen twee weken richter I Diaconessenhuis Leiden, t.a.v. de heer F.W. Trouw, dienst Personeel Or op onderstaand adres, of via email: personeel@diac-leiden.nl. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 28