Personeel Personeel Personeel Personeel Persone Praktijkopleider bÏÏÏAMS R.K. Zorgcentrum ROOM B l/RQH ZORGMANAGER groepsleide kinderopvang Speelt u al een tijdje met de gedachte om directeur van een basisschool te worden? Pak uw kans! Wij bieden u de passende loopbaanstap: Directeur van een leuke school ZATERDAG 17 NOVEMBER 2001 De dienst PO e( O is een centrale stafafdeling die servicegericht werkt ten behoeve van de gehele organisatie. Kernbegrippen van de dienst zijn: kwaliteit, service en ontwikkeling gericht op ondersteuning en verbetering van het primaire proces: verzorgen, behandelen en huisvesten. Bij de dienst werken 24 medewerkers. Voor onze dienst Personeel, Organisatie en Opleidingen van stichting Sint Jacob zijn wij op zoek naar een enthousiaste: (voorkeur 32 uur per week) Verpleeghuis Boerhaave, verpleeghuis Bosbeek en de zorgcentra Klooster verzorgingshuis Bosbeek, Het Overbos, Nieuw Deiftweide^ Oldenhove, Schalk Sint Jacob jat DennenJupÊG/Éüphrasia \rig Sint Jacob, e clusters ouderen- zórg in Zuid Kennemertand. Bij de organisatie zijn ruim 1400 mensen werkzaam die op een betrokken wijze streven naar hoogwaardige cliëntgerichte zorg. Stichting Sint Jacob heeft een katholieke signatuur. Functie: Coördineert en bewaakt de voortgang van het opleidingstraject van leerlingen van diverse opleidingen en niveaus. lersteunt leerlingen op meerdere afdelingen bij het opstellen idividuele leertrajecten op basis van het principe van 'zelfsturend leren. Stimuleert en begeleidt de leerling bij het realiseren van de individuele en algemene opleidingsdoelen. Ondersteunt de leerling bij de transfer van kennis en vaardigheden naar de praktijk en begeleidt het proces van integratie van de theorie in de praktijk. Begeleiden, ondersteunen en voorwaarden scheppen voor afdelingshoofden en werkbegeleiders. Profiel van de ideale collega: Heeft diploma ziekenverzorgende of verzorgende IG. Heeft diploma praktijkopleider. Heeft bij voorkeur diploma tweedegraads lerarenopleiding verpleegkunde of is bereid deze opleiding te volgen. Kan zelfstandig werken. Kan goed luisteren, is belangstellend en gespreksvaardig. Beschikt over invoelend vermogen en kan weerstanden overwinnen. Heeft ervaring met computers en kan werken met Word. Wij bieden Een contract voor onbepaalde tijd. Een functie voor bij voorkeur 32 uur. Salaris conform CAO V&.V fwg 3.0. Een enthousiast team. Informatie: Informatie over de functie kunt u opvragen bij Nelleke Bojj opleidingsadviseur of Frank Moison, manager dienst PQ Telefoon 023 - 533 91 55 Een uitgebreid functieprofiel kunt u opvragen bij LeoppNuij personeelsadviseur of Norma Eijking, medewerkerjprving en selectie. Telefoon 023 - 533 91 55. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 1 d< ting Sint Jacob, ter attentie van Leonie irstraat 9, 2035 RJ Haarlema. llicitatie@sintjacob.nl. Onder verrmtóng van: CD 011105 JO O De sollicitatiegesprekken zijn gt^Min week 49. O Hof van Roomburgh 46 2314 ZC Leiden Tel. 071 5892200 Fax 071 5410173 Roomburgh is een prachtig aan het Rijn-Schiekanaal gelegen R.K. zorgcentrum, waar 113 ouderen volgens de modernste inzichten worden verzorgd. Extra faciliteiten: - restaurant en maaltijdvoorziening thuis - tijdelijke opnamen/herstelplaatsen - psycho-geriatrische dagverzorging - verzorgingshuiszorg thuis - 36 aanleunwoningen met servicepakket - medisch centrum met o.a. huisarts, fysiotherapie, psychotherapie en tandarts. In verband met aanvaarding van een functie elders door de huidige functionaris nodigen wij kandidaten uit te solliciteren naar de functie van voor 32 uur per week De functie heeft als doel: het leveren van zorgdiensten aan bewoners/cliënten, het mede ontwikkelen van beleidsplannen aan de hand van kwaliteitscriteria, het verzorgen van de personeelsplanning (dienstroosters). De functie bestaat uit: het leidinggeven aan de dienstverzorging, het mede adviseren van directeur en management met betrekking tot de beleidsontwikkeling en -uitvoering inzake zorgaangelegenheden, het efficiënt en doelmatig inzetten van zorgmedewerkers, materiële en financiële middelen voor wat betreft de dienstverzorging, het organiseren van regelmatig overleg en het voeren van gesprekken met leiding gevenden, medewerkers, bewoners/cliënten en externe zorginstanties, het ontwikkelen, bijsturen en bewaken van protocollen, richtlijnen en procedures. De kandidaat die wij zoeken: is in het bezit van het diploma verpleegkundige niveau 4/5 of gelijkwaardig, heeft praktijkervaring en leidinggevende ervaring en eventueel een management- diploma of de bereidheid een opleiding te volgen, heeft affiniteit met de doelgroep en kennis van de organisatiestructuur, houdt kennis op peil door middel van bijscholing en het lezen van vakliteratuur. Wij bieden: een dynamische baan waarin uw kwaliteiten tot zijn recht komen; een gezelüge werksfeer; salaris volgens CAO-verpleeg- en verzorgingshuizen, FWG 3.0; secundaire arbeidsvoorwaarden, spaarloonregeling. Informatie over de functies kunt u schriftelijk of telefonisch inwinnen bij de zorgmanager, mevrouw W. M. Oosterhof-Weststeijn (tel. 071-5892200). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de algemeen directeur, de heer R. H. A. Stuurman. Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis Leiden is een alge meen, middelgroot, modern ziekenhuis. Er èverken ruim 1000 medewerkers. Jaar- lijk^' bezoeken meer darjj 20.000 patiënten de poliklinieken en worcten ongeveer 14.500 patiënten op- genortvén. Patiënten kunnen;,ypor bijna alle zonjfjragen in het ziekenhuis terecht. vrijvraLglle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van een nieuw beddenhuis en de renovatie van andere delen van het ziekenhuis zijn in volle gdng. Het een de nieuy) J jeegafdelin t in gebitfik homen. essenhuis 1 groene hgëvfng nabij het frum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Het Diaconessenhuis Leiden heeft sinds 15 j Bedrijfskinderopvang "het Diakonijntje". Op biedt het Diakonijntje per dag plaats aan 33 de leeftijd van 0-5 jaar. Wij zijn in verband met per direct op zoek naar een flexibel Inzetbaar voor 36 uur per w 32 uur is bespreekbaar vacaturenummer 139 Het betreft eèn tijdelijk c één jaar. nstverband voor de Functie-informatie: Het Diakooijntje is een dagvi bestaat uit een baby-, dreumes- en peutergroep.l werken er 11 leidsters onder leiding van een afdeli De afdeling is geopend van maandag tot en metv van 07.00 - 18.00 uur. Het werken met een groep I betekent verantwoordelijk zijn voorde dagelijksev en begeleiding. Wat wij bieden: Een aantrekkelijke, gezellige, en hectische^erkomgeving met een gevarieerde, kri klantenkring. Het Diaconessenhuis staat bekend 3 !ige werkgever waar een open cultuur en coll torgen voor een werksfeer waarin eenieder zich "haj Wat wij vragen: Wij zijn op zoek naar een profe met een afgeronde kindgerichte middelbare ople MDGO-SPW, MBO-V, LKC, KV/JV (3 jaar), die een visie heeft op het werken met kinderen. U heeft lijke en open houding en vindt communicatie zov kinderen als ouders en collega's belangrijk. Plezie en maken met kinderen vindt u vanzelfsprekend. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zij de CAO- Ziekenhuizen. U wordt ingeschaald naar en ervaring vooralsnog ingedeeld in FWG 35, mai 4.449,- 2.018,87) bruto per maand bij een fullt verband. Er zijn gunstige secundaire arbeidsvoor! Het ziekenhuis heeft een uitgebreid pakket kortiru heden en andere voordelen voor personeelsleden onder meer: spaarloonregeling, gunstige betalini bij NS-abonnementen, korting op het gebied van kosten en pensioenaanvulling. Daarnaast beschik ziekenhuis over een eigen kinderopvang en is er gratis parkeergelegenheid. Informatie: Informatie over de functie van Groej verkrijgbaar bij Astrid Mol, hoofd Kinderopvang, op telefoon 071-517 85 76 of bij de groepsleidinc telefoon 071 - 517 85 58. Sollicitaties: Indien u geïnteresseerd bent, dan li u binnen één week telefonisch een afspraak mak met Astrid Mol, hoofd Kinderopvang, te bereikei telefoon 071-517 85 76, dagelijks tussen 9.30-14. niet op woensdag. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op dinsdag in de namiddag. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 R Uw kans Wij zijn voor twee van onze scholen, Balans en De Dijsselbloem, op zoek naar twee daarbij passende directeuren. SCO Lucas heeft scholing, begeleiding en coaching van haar directeuren hoog in het vaandel staan. Een ervaren team van interimmanagers zal, indien gewenst, de nieuwe directeuren ondersteunen en coachen. Dit betekent dat ook minder ervaren mensen uitgenodigd worden om te solliciteren. Voor beide scholen gaat het om een volledig ambulante functie waarin u leiding geeft aan de vorming van de toekomst van de scholen en hun leerlingen. Bij uw taakuitvoering wordt vanuit het bestuurssecretariaat ondersteuning geboden op diverse beleidsterreinen. SCO Lucas is een schoolbestuur in regio Zuid-Holland west, waaronder scholen ressorteren uit het basis onderwijs, voortgezet onderwijs, speciaal onderwijs en bevat daarnaast expertisecentra. SCO Lucas is een dynamische, lerende organisatie die vanuit betrokkenheid haar taken vormgeeft SCO Lucas wil toonaangevend zijn bij ontwikkelingen en innovaties in het onderwijs en nieuwe wegen mede vormgeven. Samenwerkingsschool Balans is een prettige groeischool in de nieuwbouwwijk Leidschenveen te Leidschendam. Ouders, kinderen en team voelen zich thuis in het open en veilige schoolklimaat. Wij zoeken iemand die zich tot bovengenoemde sfeer aangetrokken voelt en die: samen met het gemotiveerde team verder vorm wil geven aan een evenwichtig schoolconcept op Balans; natuurlijk oog heeft voor datgene wat er onder de ouders leeft; kortom een directeur met hart voor Balans! Wij zijn gehuisvest in een modern, goed geoutilleerd gebouw met vele nieuwe onderwijsmethoden en materialen. Informatie: tel. 070-3175214, website: http://huizen.daxis.nl/~brht/ RK BASISSCHOOL ~w DE DIJSSELBLOEM De Dijsselbloem is een leuke, middelgrote school (240 leerlingen). De school wordt bezocht door kinderen uit alle lagen van de bevolking. Wij, het team, de ouders en kinderen zijn trots op onze school. De Dijsselbloem is een klassikaal georganiseerde school waarin we proberen onder wijs op maat te geven en met veel extra aandacht voor zorg- leerlingen. Het leren vinden we belangrijk, maar we willen ook een kindvriendelijke, gezellige en veilige school zijn. Wij zoeken een directeur die zich tot deze sfeer aangetrokken voelt en die: de kwaliteit van de school bewaakt: een veilig, plezierig en warm klimaat voor kinderen, ouders én leerkrachten; samen met het enthousiaste hardwerkende team de school verder door het proces van vernieuwing loodst; kortom een directeur met hart voor De Dijsselbloem! Informatie; tel. 070-3865323, website: www.scolucas.nl/primair www.scolucas.nl SCO LUCAS Onze kans Wij zien onze kans schoon om in contact te komen met directeuren die oog hebben voor de medewerker, de leerlingen en hun ouders. U bent een communicatieve, inspirerende teamplayer met een visie op dan wel sterke affiniteit met onderwijs en opvoeding. U vindt het een uitdaging aan het roer te staan en u zet met volle kracht koers naar de missie van de school. Verder praten? Wilt u verder praten? Stuur dan uw sollicitatie binnen 10 dagen naar het bestuur ter attentie van de heer H. Wanders, Postbus 702, 2270 AS Voorburg. De eerste gesprekken zullen in week 49 plaatsvinden. Een assessment maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen over de functies kunt u verkrijgen bij leden van de sollicitatiecommissies: Balans: Marjo Ikink, 070-3175214, De Dijsselbloem: Ada Foks, 070-3865323. Of bij de heer Wanders, bestuursconsulent SCO Lucas 070-3001136. acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wij zoeken buschauffeurs m/v. Bent u in bent in uw werktijden en het leuk vind" het bezit van uw personenautorijbewijs om met mensen om te gaan. Heeft u (B), dan kunt u via ons ook een opleiding interesse in deze afwisselende parttime volgen tot buschauffeur. Daarna kunt u baan? Neem dan contact met ons op or meteen aan de slag. Als buschauffeur komt aan te melden voor de voorlichtingsavc u in contact met veel mensen en heeft u op woensdag 21 november aanstaande veel vrijheid (wisselende werktijden). Interesse? Dan wil Randstad Transport- Wilt u meer informatie? diensten u graag op weg helpen. Ilse van der Voort,tel. (0172) 42 84 80, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. Buschauffeur parttime m/v U kunt voor ons als buschauffeur openbaar vervoer aan de slag voor 20-25 uur per week in de regio Leiden, Alphen aan den Voor meer vacatures: www.randstad Rijn en Den Haag. Wij verwachten dat u prima zelfstandig kunt merken, flexibel ir randstad transportdiens

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 26